Bitcoin Forum
May 06, 2024, 08:03:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Btc-e hakkında yardım  (Read 424 times)
murat25 (OP)
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
May 30, 2017, 07:59:13 PM

Merhaba arkadaşlar, btc-e sitesine para göndermek için advcash capitalist gibi e-para sitelerini kullandım geçen. Hesabıma para geçti ancak bir günlük paramı bloke ettiler çekimlerimi yapamadım. Bu siteler ile para transferinde sanırım bloke işliyormuş ama bunun bir limiti var mı yani atıyorum 500$ altında transferlerde bloke etmiyorlar gibi yada bu bloke olayını nasıl kaldırtabiliriz deneyimli arkadaşlar bir yardımcı olursa sevinirim.
1715025792
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715025792
Reply with quote  #2

1715025792
Report to moderator
1715025792
Hero Member
*

Ignore
1715025792
Reply with quote  #2

1715025792
Report to moderator
1715025792
Hero Member
*

Ignore
1715025792
Reply with quote  #2

1715025792
Report to moderator
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
June 02, 2017, 04:22:38 AM

Şu ilanı okursan: https://btc-e.com/news/241  burada yakında yapılacak bir değişiklikten bahsediyorlar. Eğer üyeliğini onaylatırsan artık parana bloke koymayacaklarmış. Ama ne zaman bu değişiklik olur bilemem.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
June 02, 2017, 06:55:38 AM

Merhaba arkadaşlar, btc-e sitesine para göndermek için advcash capitalist gibi e-para sitelerini kullandım geçen. Hesabıma para geçti ancak bir günlük paramı bloke ettiler çekimlerimi yapamadım. Bu siteler ile para transferinde sanırım bloke işliyormuş ama bunun bir limiti var mı yani atıyorum 500$ altında transferlerde bloke etmiyorlar gibi yada bu bloke olayını nasıl kaldırtabiliriz deneyimli arkadaşlar bir yardımcı olursa sevinirim.

Advcash Finansbank tarafından ponzi ihtimali olan şirketlet grubunda, eğer ki Adv ye swift ile Finansbanktan para gönderirseniz uyarı/bilgilendirme mesajı gönderirler. Yani mimli bir işlem!

Fakat Adv diğer bankalar için de öyle mi? orasını bilmiyorum.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: