Bitcoin Forum
May 12, 2024, 12:34:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 »  All
  Print  
Author Topic: Konu kilit!  (Read 9572 times)
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
June 27, 2017, 11:00:46 AM

Tamam dediklerin doğruymuş ben hatalıymışım
sen alemin kralı,forumdaki insanların koruyucusuymuşsun
ben hatalıymışım kabul ediyorum.
Konuyu bizleri uyarmak için açmışsın,kendini övmekle alakası yokmuş
sen bu işin erbabıymışsın ben eşekmişim,bunu butun forum gördü

Exortis tartismanin kimseye bir faydasi yok ayrica forumda  lethapudiylede sayfalarca atistin. Arkadasin yazdigi dogru adam diyorki su kadar bitcoinim vardi simdi su kadar yaptim bu balon patlayabilir benden bu kadar. Bence haklida. Keske bende bu arkadas gibi altcoinlerin olusturdugu ponzi semasina dipten girebilseydim. ( bakin bitcoin demiyorum altcoin diyorum cunku suan cogu ponzi.)

Altcoinlerin cogu balondur diye hep soyluyoruz zaten.
1715517261
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715517261
Reply with quote  #2

1715517261
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715517261
Hero Member
*

Ignore
1715517261
Reply with quote  #2

1715517261
Report to moderator
1715517261
Hero Member
*

Ignore
1715517261
Reply with quote  #2

1715517261
Report to moderator
1715517261
Hero Member
*

Ignore
1715517261
Reply with quote  #2

1715517261
Report to moderator
Crypto-irkek (OP)
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

View Profile
June 27, 2017, 11:05:08 AM

Tamam dediklerin doğruymuş ben hatalıymışım
sen alemin kralı,forumdaki insanların koruyucusuymuşsun
ben hatalıymışım kabul ediyorum.
Konuyu bizleri uyarmak için açmışsın,kendini övmekle alakası yokmuş
sen bu işin erbabıymışsın ben eşekmişim,bunu butun forum gördü

Exortis tartismanin kimseye bir faydasi yok ayrica forumda  lethapudiylede sayfalarca atistin. Arkadasin yazdigi dogru adam diyorki su kadar bitcoinim vardi simdi su kadar yaptim bu balon patlayabilir benden bu kadar. Bence haklida. Keske bende bu arkadas gibi altcoinlerin olusturdugu ponzi semasina dipten girebilseydim. ( bakin bitcoin demiyorum altcoin diyorum cunku suan cogu ponzi.)

Agresif ben bilirim havasinda geziyor, gezsin. Özelden güzelce yaklastim o bana halen ruh hastasi diyor. Ne diyim abi bosver, ne hali varsa görsün!!
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
June 27, 2017, 11:13:17 AM

tamam konu sahibi arkadaş kralmış yazdım işte beni g.t etti,ben arkadaşın parası olduğuna birşey demiyorum sürekli 5/2 mesajını bunun üzerine kurmasına takıldım.Amacı kazandıgı parayı topöam attıgı mesajın %40 ınde belirtmesi degilmiş.Amacı bizleri forum acemilerini korumakmış.Ben hatalıymışım,diger lethapudi konusu çok ayrı ben ona multi kasarım dediginde yardımcı olmaya çalıştım bu işin kolay olmadıgını söylemek istedim,ama kendisi çok genç oldugundan forumda kendine yazan insanlara hakaret etti.Neyse ona cevap hakkı dogmasın onunla alakalı konuşmuyorum.

Edit:
özelden kendini övüyor hala benden faydalanın beni linç etmeyin diyor
attırma mesajları buraya
Crypto-irkek (OP)
Full Member

View Profile
June 27, 2017, 11:13:52 AM

Bana özelden video atsana bittrex ekranını çekerek.
O zaman ben hatamı kabul edecegim senin megolaman olmadıgını benım hatam oldugumu kabul edecegim,bu konuyu kendini övmek için açmadıgını ve bizleri uyarmak istedigine inanacagım.Aksi taktirde resimin içindeki ado yazısından dolayı editlendigini kabul ediyorum

Hatasini kabul edecekti benim uyarimi kabul edecekti? Simdi bana özelden sen ruh hastasisisn. Seni dinleyen eziktir diyor?

40 yasinda adamsin ama kalitesizsin, ucuzsun.
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
June 27, 2017, 11:16:27 AM

forumun amacının birbirimize yardım etmek olduğunu sanıyordum. Siz forumu çok farklı amaçlar için kullanıyosunuz.
Crypto-irkek (OP)
Full Member

View Profile
June 27, 2017, 11:18:16 AM

forumun amacının birbirimize yardım etmek olduğunu sanıyordum. Siz forumu çok farklı amaçlar için kullanıyosunuz.

Cok güzel bilgiler verdigimi dusunuyorum hala. Anliyana 😉
exortis
Sr. Member

View Profile
June 27, 2017, 11:18:28 AM

O zaman ben hatamı kabul edecegim senin megolaman olmadıgını benım hatam oldugumu kabul edecegim,bu konuyu kendini övmek için açmadıgını ve bizleri uyarmak istedigine inanacagım.Aksi taktirde resimin içindeki ado yazısından dolayı editlendigini kabul ediyorum

Hatasini kabul edecekti benim uyarimi kabul edecekti? Simdi bana özelden sen ruh hastasisisn. Seni dinleyen eziktir diyor?

Bak arkadaşım yazına dikkat et bana akıl verme,biz ne yollardan geçtik.
Paran varsa kendine var burda ne diyorsun benden faydalanın diyorsun benim kendi aklım var
eski mesajlarında bir ton insanla atıştın sende burası sanal platform mimikler olmadıgından insanlar birbirini yanlış anlayabiliyor tartışmalar çıkabilir
Crypto-irkek (OP)
Full Member

View Profile
June 27, 2017, 11:21:37 AM

Bak arkadaşım yazına dikkat et bana akıl verme,biz ne yollardan geçtik.
Paran varsa kendine var burda ne diyorsun benden faydalanın diyorsun benim kendi aklım var
eski mesajlarında bir ton insanla atıştın sende burası sanal platform mimikler olmadıgından insanlar birbirini yanlış anlayabiliyor tartışmalar çıkabilir

Aradan cimbizla cekip alma msjlari hepsini yayinla
Crypto-irkek (OP)
Full Member

View Profile
June 27, 2017, 11:23:39 AM

exortis
Sr. Member

View Profile
June 27, 2017, 11:28:22 AM
Last edit: June 27, 2017, 11:45:56 AM by exortis

tamam işte cımbız yok ekran görüntüsünü yükledim sana acıyorum diyorum,hastasın diyorum sen neyi ıspat peşindesin konu çok fazla uzadı gitti
sen benım aciz oldugumu duşunuyorsun bende senın ruh hastası megolaman oldugunu dusunuyorum
bitti gitti işte,sanalda olmasak hesaplaşırız ama burda en fazla hakaret edebılıyoruz
Crypto-irkek (OP)
Full Member

View Profile
June 27, 2017, 11:33:02 AM

tamam işte cımbız yok sana acıyorum diyorum sen neyi ıspat peşindesin konu çok fazla uzadı gitti
sen benım aciz oldugumu duşunuyorsun bende senın ruh hastası megolaman oldugunu dusunuyorum
bitti gitti işte,sanalda olmasak hesaplaşırız ama burda en fazla hakaret edebılıyoruz

Evet sanalda olmazsa hesaplasirdik cahil insanlar gibi. Bicak alip birbirimizi bicaklardik. 😄Evet konu fazla uzadi. Iyi tradeler ve bayramlar abicim
exortis
Sr. Member

View Profile
June 27, 2017, 11:37:25 AM

Evet sanalda olmazsa hesaplasirdik cahil insanlar gibi. Bicak alip birbirimizi bicaklardik. 😄Evet konu fazla uzadi. Iyi tradeler ve bayramlar abicim
Ozelden derdimizi çözdüğümüzü düşünüyorum
konuyu kapatıyorum burada,birbirimize tahammül edemiyoruz,uzatarak elimizede birşey geçmeyecek
dostlar olduğu gibi düşmanlarda olacaktır,sizede iyi bayramlar
Crypto-irkek (OP)
Full Member

View Profile
June 27, 2017, 11:38:33 AM

Ozelden derdimizi çözdüğümüzü düşünüyorum
konuyu kapatıyorum burada,birbirimize tahammül edemiyoruz,uzatarak elimizede birşey geçmeyecek
dostlar olduğu gibi düşmanlarda olacaktır,sizede iyi bayramlar

👍🏻
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
June 27, 2017, 11:39:05 AM

Bu düşüş nedir ya tam artacak derken tekrardan düşüyor.
exortis
Sr. Member

View Profile
June 27, 2017, 11:41:18 AM

standart 2.dump dalgasıdır surekli olur
altdan biraz toplayıp gel gel yaparlar sonra dahada alta verirler
bu hareketler çok klasiktir %25 dump oldugunda ilk geri dönüşten toplamıyorum ben
2.dalgayı bekliyorum ki çogu zaman geliyor
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
June 27, 2017, 11:45:45 AM

standart 2.dump dalgasıdır surekli olur
altdan biraz toplayıp gel gel yaparlar sonra dahada alta verirler
bu hareketler çok klasiktir %25 dump oldugunda ilk geri dönüşten toplamıyorum ben
2.dalgayı bekliyorum ki çogu zaman geliyor

Son  3-4 seferde tek dalga oldu bu sefer devamı gelmez diye ilk dalgada %20-25 düşüş görünce direkt toplamıştım hocam ama 2. dalga geldi daha da düştü Smiley hocam 3-4. dalga sence gelir mi ?
Crypto-irkek (OP)
Full Member

View Profile
June 27, 2017, 11:48:37 AM

"Dead cat bounce "
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
June 27, 2017, 11:49:51 AM

balonun filan patladığı yok, daha show yeni başlıyor korkmayın bu kadar bitcoin düşüşünden, bu piyasada uzun süredir olanlar bilir normal hareketler.
bu arada çok forexci ve teknik analist gördük, chartlarının hiçbiri tutmadı, real'e bakın dünya daha yeni yeni bitcoin ismini duyuyor.. uzun vadede herkeze kazandıracak.

kısa zamanda zengin olma hayali olanlar varsa bu tren kaçtı, bir dahaki tren yine gelecek fırsatlar yeni başlıyor.

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
exortis
Sr. Member

View Profile
June 27, 2017, 11:50:03 AM

Son  3-4 seferde tek dalga oldu bu sefer devamı gelmez diye ilk dalgada %20-25 düşüş görünce direkt toplamıştım hocam ama 2. dalga geldi daha da düştü Smiley hocam 3-4. dalga sence gelir mi ?

YTD kesinlikle degil ama 2.dalga altına ben hiç düştügünü görmedim 7-8 aydır bu piyasadayım ama bundan önceki düşüş 2 dalgada %50 cıvarına gelmişti.Genellikle etc ile örneklersem 80 sevıyelerınden 2.dalga ıle 40 sevıyelerıne gelmişti.Btc 2800 den 1500 e düşmüştü 2.gelen dumpla.Oncesinde 2000den 2300 gösterip gel gel yaptılar sonra 1500 e saldılar
3.dalgayı görmedım açıkcası yada hatırlamıyorum
Crypto-irkek (OP)
Full Member

View Profile
June 27, 2017, 11:54:41 AM

balonun filan patladığı yok, daha show yeni başlıyor korkmayın bu kadar bitcoin düşüşünden, bu piyasada uzun süredir olanlar bilir normal hareketler.
bu arada çok forexci ve teknik analist gördük, chartlarının hiçbiri tutmadı, real'e bakın dünya daha yeni yeni bitcoin ismini duyuyor.. uzun vadede herkeze kazandıracak.

kısa zamanda zengin olma hayali olanlar varsa bu tren kaçtı, bir dahaki tren yine gelecek fırsatlar yeni başlıyor.

Konu basligi altcoin balonu bitcoin degil.
Bitcoinun daha cok yollu var. Altcoinler bir zamandan sonra söner. Hersene ayni olay.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 »  All
  Print  

Jump to: