Bitcoin Forum
April 24, 2024, 07:44:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: TB Bittrex Anlatım | Kolaylık  (Read 3445 times)
WaDa (OP)
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
June 05, 2017, 01:04:10 AM

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi bittrex.com da gerek mobil web arayüzü olsun gerek web sitesi olsun işlemler çok can sıkıcı bi şekilde uzun sürüyor ben yaklaşık 1 haftadır TB Bittrex ( Bittrexin kendi mobil uygulamasını ) Kullanıyorum oldukça rahat bi şekilde alım satım  yapabiliyorum 2 gün önce mobil uygulamalarını geliştirdiler ve çok daha güzel bi tasarıma geçtiler lafı fazla uzatmadan uygulama görüntülerini paylaşayım.

Arayüz

Menü

Sıralama Seçenekleri

Bi coine girip anında işlem yapabilirsiniz.
Tek sorun Grafik yok Smiley

Bittrex Hesabımı nasıl bağlicam ?
Aşağıdaki Menü > Api Keys Bölümünde Gif Şeklinde anlatmışlar Smiley
Yine aşağıdaki Resimde dikkatinizi çekerim Remove Advertising var < uygulamayı indirdiğinizde reklamlar canınızı sıkarsa burdan sadece 7 TL ödeyerek reklamları kaldırabilirsiniz. Ben öyle yaptım Smiley
Ayrıca hesabınızı bağladıktan sonra bi daha tekrar tekrar giriş yapmanıza gerek yok her zaman işlem yapabilirsiniz. Ama korkmayın deposit ve withdrawal yok sadece acil durumlarda al sat ve takip için kullanılabilir.

Only Balance ise sepetiniz oluyor.

Ben ios kullanıyorum muhtemelen android tede vardır

NOT : Kolaylık olsun diye paylaştım web sitesi çok canımı sıktı burdan çözümümü buldum herkes faydalansın istedim. Herhangi bir kar amacı gütmüyorum ancak dileyen arkadaşlar profilimdeki BTC adresime bağışta bulunabilirler Teşekkürler. BOL KAZANÇLAR...
1713944683
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713944683
Reply with quote  #2

1713944683
Report to moderator
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713944683
Hero Member
*

Ignore
1713944683
Reply with quote  #2

1713944683
Report to moderator
1713944683
Hero Member
*

Ignore
1713944683
Reply with quote  #2

1713944683
Report to moderator
1713944683
Hero Member
*

Ignore
1713944683
Reply with quote  #2

1713944683
Report to moderator
ballot
Hero Member

Activity: 969
Merit: 1000

View Profile
June 05, 2017, 01:10:05 AM

iyi güzelde sadece iphonede var sanırım. android için playstoreda çıkmıyor. websitesindede işlem yapmak aşırı zor. googledada aradım yine uygulamayı bulamadım.
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
June 05, 2017, 01:10:46 AM
Last edit: June 05, 2017, 01:30:39 AM by WaDa

iyi güzelde sadece iphonede var sanırım. android için playstoreda çıkmıyor. websitesindede işlem yapmak aşırı zor. googledada aradım yine uygulamayı bulamadım.

Üzgünüm Sad

Eski arayüz buda kalbimizde yaşasın Smiley

WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
June 24, 2017, 11:00:31 PM

Uygulamaya güncelleme geldi Smiley bedava reklam yapıyorum ya 🤣
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
June 24, 2017, 11:10:58 PM

Paylaşım güzel teşekkürler.
Fakat belki biliyorsunuzdur ama yine de uyarayım . Resimler de api key, secret açık bir şekil de gözüküyor. bunlar başınızı ağrıtmasın sonra.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1481

View Profile
June 24, 2017, 11:16:01 PM

Güzel bir anlatım olmuş. Foruma üye olmayan bazı arkadaşlar zaman zaman nasıl alıp satacağız, bize yardım et falan diyordu. Konuyu o arkadaşlara göndereyim de bir daha uğraşmıyım Smiley

Emeğinize sağlık...

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
June 25, 2017, 08:46:39 AM

Paylaşım güzel teşekkürler.
Fakat belki biliyorsunuzdur ama yine de uyarayım . Resimler de api key, secret açık bir şekil de gözüküyor. bunlar başınızı ağrıtmasın sonra.

Smiley o apikey benim değil hocam uygulama geliştiricisinin api keyi nasıl entegre edeceğinizi anlattığı deneme bir hesap Smiley boşuna tek tek yazmayın içinde bişey yok olsada bişey yapamazsınız zaten Smiley
neofongictier
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile
September 22, 2017, 04:35:46 PM

Şu sıralar kafayı uygulamalara takmış olarak ilerliyorum. Bunu da bir deneyeyim. Eyvallah.
turquaise
Full Member

Activity: 308
Merit: 105

View Profile
September 22, 2017, 04:57:52 PM

bu api keyleri güvenerek kullanıyor musunuz cidden? ben nedense bir türlü güvenemiyorum kendi kendine işlem yapacakmış gibi geliyor. Grin
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
September 22, 2017, 06:53:22 PM

playstoreda yok bu sanırım. sırf bu uygulamayı almak için iphone almayı düşünüyorum. bittrex ikide bir new ip vs diyor. telefondan giriş yapmak sıkıntı oluyor.
l3irsen
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

View Profile
September 27, 2017, 06:18:38 PM

Guzel anlatim icin tesekkurler..☺️
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
September 27, 2017, 07:03:55 PM

bu api keyleri güvenerek kullanıyor musunuz cidden? ben nedense bir türlü güvenemiyorum kendi kendine işlem yapacakmış gibi geliyor. Grin

özellikle twitterda olanlar sakat adamlar senin adına twit atıp üstüne üstlük sana bol bol takip ettirler
bir bakarsın 1 hafta girmezsin hesaba aniden beleşe 500 kişiyi takip ediyorsun. Grin Grin
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
September 28, 2017, 06:40:25 PM

Böyle bir uygulamaları olduğundan haberdar değildim. Bu çok iyi geldi, teşekkürler.
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
October 02, 2017, 09:18:36 PM

Böyle bir uygulamaları olduğundan haberdar değildim. Bu çok iyi geldi, teşekkürler.

Uygulama bittrexin kendi resmi uygulaması değil ancak ben 2 ay kullandım hiç bir sorun yaşamadım kimsenin yaşayacağınıda sanmıyorum Smiley

Şuan hala kullanıyorum toplamda 4-5 aydır kullanıyorum ancak 2 ay boyunca yüksek para ile kullandım yani içerde iyi btc vardı şuan 20 dolar var Smiley
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361
Merit: 250

View Profile
October 02, 2017, 10:25:15 PM

Nedense borsa ve finans sitelerinin ki buna banka siteleri de dahil, mobil uygulamalarını kullanmak gibi bir fobim var. Kullanamıyorum, açıkçası güvenemiyorum. Neden güvenemiyorum konusuna gelirsek bir kere hacklenmiştim ve paypal yoluyla 300 TL'm hiç olmuştu.
lowcost
Full Member

Activity: 171

View Profile WWW
October 02, 2017, 11:02:14 PM

Nedense borsa ve finans sitelerinin ki buna banka siteleri de dahil, mobil uygulamalarını kullanmak gibi bir fobim var. Kullanamıyorum, açıkçası güvenemiyorum. Neden güvenemiyorum konusuna gelirsek bir kere hacklenmiştim ve paypal yoluyla 300 TL'm hiç olmuştu.
çekme olayı kapalı olduktan sonra bence sorun olmaz. kimsenin tutupta birinin api key ve şifresini bulup zaraına satış yapmakla uğraşacağını zannetmiyorum.

alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
October 04, 2017, 11:18:09 PM

Mobil website üzerinden aşırı zor gerçekten uğraştırıyo insanı. Android storeda aradım ama heralde çıkmamış uygulama daha. 3-5 güne android içinde getirirler. Şimdilik ipad üzerinden uğraşıcaz yani. Aslında bu tarz uygulamaların sitelerce yaygınlaştırılması lazım. Genelde sadece bu işle uğraşmadığımız için günlük aktivitelerde de çalışırken vs. alım satım yapmak çok karlı oluyo. Güvenlik konusuna gelirsek, bence öyle aşırı saçma uygulamalarla telefonu doldurmadığımız sürece, uygulama izinlerini abartmadığımız sürece sıkıntı olmaz gibime geliyor. Ios için konuşmaya bile gerek yok Cheesy
dammedonut
Full Member

Activity: 224

View Profile
October 05, 2017, 02:45:08 AM

Ne kadar güvenilir bir app ? Nihayetinde Bittrex'in kendi uygulaması değil diye biliyorum... Eğer yanlışım varsa aydınlatın. Bir başkasının kodladığı bir uygulamaya pek güvenmem. En azından kaynak kodunu görebilmiş olsam bir nebze içim rahatlar. Tamam Apple, Store'a alacağı uygulamaları didik didik ediyor biliyorum ama ne bileyim ben pek güvenemem.

Çekme işlemi kapatıldığı zaman evet bir nebzede olsa insanın içi rahat olur ama ben güvenme taraftarı değilim. Bir sunucu üzerinden işlem yapıyorsa uygulama hepten sıkıntı. iCloud üzerinde mi tutuyor verileri, yoksa sunucu üzerinde mi? Olayın kilit noktası sanırım bu...

cbIpok
Sr. Member

Activity: 672

View Profile WWW
October 05, 2017, 07:27:43 AM

Ne kadar güvenilir bir app ? Nihayetinde Bittrex'in kendi uygulaması değil diye biliyorum... Eğer yanlışım varsa aydınlatın. Bir başkasının kodladığı bir uygulamaya pek güvenmem. En azından kaynak kodunu görebilmiş olsam bir nebze içim rahatlar. Tamam Apple, Store'a alacağı uygulamaları didik didik ediyor biliyorum ama ne bileyim ben pek güvenemem.

Çekme işlemi kapatıldığı zaman evet bir nebzede olsa insanın içi rahat olur ama ben güvenme taraftarı değilim. Bir sunucu üzerinden işlem yapıyorsa uygulama hepten sıkıntı. iCloud üzerinde mi tutuyor verileri, yoksa sunucu üzerinde mi? Olayın kilit noktası sanırım bu...

Hocam bildiğim kadarıyla Bittrex'in kendi mobil uygulaması ancak yinede güvensizlik oluştuysa Bittrex'e mail atıp kendilerinden bir doğrulama almanız en sağlıklısı olacaktır diye düşünüyorum. Sonuçta sanal dünyadayız ve bu dünyada hiçbir şeyin güvencesi yok.
andromed22
Sr. Member

Activity: 346

View Profile
October 05, 2017, 09:10:25 AM

Arkadaşlar bu uygulama resmi bir uygulamamı acaba bilgisi olan var mı? Hacklenmeyelim sonradan eğer resmi bir uygulama ise bende kullanmaya başlamayı düşünüyorum, çünkü her zaman web üzerinden giriş yapamıyoruz malum.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: