Bitcoin Forum
July 30, 2024, 04:41:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: IOTA - blockchain kullanmayan ilk kriptopara birimi - nesnelerin interneti için  (Read 6758 times)
frnkik
Member
**

Activity: 63
Merit: 10

View Profile
October 24, 2017, 09:21:17 AM

İot'un ekibi çok aktif bir ekip ve coinin baya bir yolu var gibi artık binanace'den de alınabilmekte, blockchain coinleri gibi listelemek kolay değil ama er geç hacmi yüksek borsalarda sergileneceğine inanıyorum
Lydian (OP)
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
November 20, 2017, 09:38:50 PM

uzun zamandir top 10 listesinin sabit parabirimlerinden birisi...
lisk, waves, stratis gibi gözde coinlari bile geride birakip ilk 10'da kalicilik saglamasi ilginc...

cüzdan cok kullanisli degil, her yeni sürümde bazi sorunlar yasaniyor ama süreklilik bakimindan gayet iyi bir ilerleme katetti...

tüm zamanlarin en yüksegi 1,10 USD civarinda yanilmiyorsam... bu hafta bu noktayi zorlayacaga benzer...
son günler saglam yükseldi, kar realizasyonu muhtemel...

mantik bana 1usd üzerine geldigi an sat bekle diyor...
ama iota'larimi satmaya kiyamayacagim galiba... varsin dursun, uzuncu olalim bunda da...
gerci binance'ye gireliden beri al-sat yapmak daha kolay ama... zor karar...
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 276

View Profile
November 21, 2017, 07:57:42 AM

uzun zamandir top 10 listesinin sabit parabirimlerinden birisi...
lisk, waves, stratis gibi gözde coinlari bile geride birakip ilk 10'da kalicilik saglamasi ilginc...

cüzdan cok kullanisli degil, her yeni sürümde bazi sorunlar yasaniyor ama süreklilik bakimindan gayet iyi bir ilerleme katetti...

tüm zamanlarin en yüksegi 1,10 USD civarinda yanilmiyorsam... bu hafta bu noktayi zorlayacaga benzer...
son günler saglam yükseldi, kar realizasyonu muhtemel...

mantik bana 1usd üzerine geldigi an sat bekle diyor...
ama iota'larimi satmaya kiyamayacagim galiba... varsin dursun, uzuncu olalim bunda da...
gerci binance'ye gireliden beri al-sat yapmak daha kolay ama... zor karar...

Bende iotada uzunculardanım haziranda almıştım o zamanlar 15k sat civarındaydı. Şu an 11k satlarda. 2018 ortalarına kadar beklemeyi planlıyorum. Daha erken yükselirse ne ala Smiley
Bu arada dün Şant Manukyan da IOTA ile alakalı birşeyler paylaşmıştı. İlgilenen varsa bir inceleyebilir;
https://twitter.com/SantManukyan/status/932500081617592320
http://blog.isyatirim.com.tr/iota-blockchainin-otesi
bitcoin_info
Member
**

Activity: 253

View Profile
November 21, 2017, 08:00:37 AM

bende daha önce aldım ve büyük zararla çıktım. ilk çıktığında fiyatı çok şişmişti. bu seviyelerden alım yapılabilir.
labtek42
Member
**

Activity: 108

View Profile
November 21, 2017, 09:00:29 AM

Böyle projelere uzun vadeli bakmak gerekiyor diye düşünüyorum. Vaadettiği teknolojinin pratikte kullanımı artınca fiyatıda artar.Örneğin büyük bir elektronik veya otomobil firması IOTA ile ilgilense tadından yenmez bir seviyeye gelir.
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
November 21, 2017, 09:16:30 AM

yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte portfoyun %2-3u kadarlık bir kısmının bu projeye yatırılabileceğini düşünüyorum. ekip ve proje gerçekten cok iddialı.
Lydian (OP)
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
November 21, 2017, 12:33:13 PM

IOTA'da almanlar cok istahli... alman forumunda dikkatimi cekmisti ve yatirim yapmistim...
simdi https://hdac.io/ diye uzak dogudan bir rakip geliyor gibi... takip etmekte fayda var...
labtek42'nin yazdigi gibi, bu tür projelere biraz uzun vade bakmak gerekiyor gercekten
coaxcial
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

View Profile
November 21, 2017, 02:49:49 PM

En çok güvendiğim coinlerden, özellikle günümüzde de sıkça karşımıza çıkmaya başlamış olan internet of things teknolojisi sayesinde bilinirliği ve kullanımı daha da artacaktır.
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
November 21, 2017, 03:25:46 PM

binanceveya bitfineks e dogrulama yapmak sart degil di mi?
buralarda satiliyor galiba. daha kolay alma yolu var mi?
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 12, 2018, 08:53:13 AM

Lydıan son zamanlarda baslık acmıs mı dıye bakayım dedım de,rastgele gerıye gıdıp yazın actıgın ıota baslıgını gordum:) dıyorum kı su ıslere yazın gırmıs olsam ve actıgın 10 baslıga para koysam, her bırınden 50-100 kat kazanmıstım sanırım. Forumda parmakla say deseler ılk 3-5te lydıan yerını alır benim icin, gercekten bu ısı bılıyor. Iota 50 kat arttıktan sonra alanlar gibi degıl, zamanında cıdden bakıp bu baslıkları acmak cok onemlı.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
January 12, 2018, 09:17:53 AM

Lydıan son zamanlarda baslık acmıs mı dıye bakayım dedım de,rastgele gerıye gıdıp yazın actıgın ıota baslıgını gordum:) dıyorum kı su ıslere yazın gırmıs olsam ve actıgın 10 baslıga para koysam, her bırınden 50-100 kat kazanmıstım sanırım. Forumda parmakla say deseler ılk 3-5te lydıan yerını alır benim icin, gercekten bu ısı bılıyor. Iota 50 kat arttıktan sonra alanlar gibi degıl, zamanında cıdden bakıp bu baslıkları acmak cok onemlı.

Bende takip ediyorum Lydian'ın başlıklarını.

Kesinlikle çok takdir ediyorum. Çok iyi bir gözlemci ve araştımacı.(muhtemelen çok araştırıyor.)

Genelde açtığı başlıklar yatırım tavsiyesi değil ben yatırdım bilginiz olsun tarzında.

Lydian tam bir kaşif Smiley

Bitcoin / Ethereum / Monero
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: