Bitcoin Forum
May 28, 2024, 10:56:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Digibyte'nin Digusign projesi ve 9 Haziran Citibank ortaklığı hakkında bilgi  (Read 3869 times)
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
June 07, 2017, 08:14:19 AM

bu haber çoktan satıldı arkadaşlar yarın ve öbur gun yonu bellı olacaktır
eger anlaşma fos çıkarsa ki bence %50 bu ıhtımal var,satış için hazırlıklı olun
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
June 07, 2017, 08:18:27 AM

Ya bu digibyte 40 satoshifalandi max pump oncesi yanlismi hatirliyorum. Doge ile kapisiodu. 2000 gordu 50x yani daha ne kadar artacak? Haber gerceklessin yada gerceklesmesin dusecektir.
talhaunsal (OP)
Newbie
*

Activity: 50
Merit: 0

View Profile
June 07, 2017, 08:36:16 AM

Ben haber satıyorum arkadaşım. Yazımda da belirttiğim gibi bu haber çok konuşulduğu için detaylarını yazıyorum. Ayrıca 103 finalist arasından DGB Holdings'in projesinin kazanma ihtimali nasıl %50 oluyor?
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
June 07, 2017, 08:58:17 AM

Piyasada DGB ye umut bağlamış yatırımlarının bir kısmını buna ayırmış oldukça fazla küçük yatırımcı var. Umarım xrp nin durumuna düşmez. ncak yazıdan da anlaşılacağı üzerine bir antlaşma yok finale kalan projeler arasında bir final söz konusu ve burada DGB okadar da ümit etmiyor anladığım kadarıyla karşısında ki rakipleri çok güçlü.

Ancak DGB ekibi bu şekilde çalışmaya devam ederse belki bu kadar kısa sürede değilde zamanla daha iyi yerlere gelebilir.
talhaunsal (OP)
Newbie
*

View Profile
June 07, 2017, 09:26:38 AM

Piyasada DGB ye umut bağlamış yatırımlarının bir kısmını buna ayırmış oldukça fazla küçük yatırımcı var. Umarım xrp nin durumuna düşmez. ncak yazıdan da anlaşılacağı üzerine bir antlaşma yok finale kalan projeler arasında bir final söz konusu ve burada DGB okadar da ümit etmiyor anladığım kadarıyla karşısında ki rakipleri çok güçlü.

Ancak DGB ekibi bu şekilde çalışmaya devam ederse belki bu kadar kısa sürede değilde zamanla daha iyi yerlere gelebilir.

Aynen öyle hocam. Gayretli ve inovatifler, ileride güzel şeyler yapabilirler ama bu organizasyonu kazanıp Citi Group ile antlaşma yapmaları biraz zor.
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
June 07, 2017, 09:33:45 AM

Ripple'daki ani yükseliş ve sert düşüşten sonra Digibyte'ın da yükselip düşeceğini tahmin ettiğimden yatırım yapmaya korkuyorum. Risk sevenler deneyebilir ama yarın ne olur hiç bir fikrim yok. Yatırım tavsiyesi değildir.
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
June 07, 2017, 09:43:26 AM

yazı için teşekkürler. fiyat zaten şişmiş durumda alım yapılması için başvuruların sonuçlanmasını beklemek lazım diye düşünüyorum çok kişinin canı yanabilir dikkatli olmakta fayda var konuyu yakından takip ediyorum yeni bir efsanede doğabilir zararda getirebilir hiç belli olmaz.
bul168
Jr. Member
*

Activity: 114
Merit: 1

View Profile
June 07, 2017, 10:01:43 AM

Ayın dokuzunda Singapur'da Citibank sunumundan ne çıkar kestirmek zor.  On haziran günü ise yalnızca bir serverda Minecraft oynayanlar DGB
kazanabilecek. DGB'nin 10 haziranda Minecraft'a tamamen entegre olması diye bir şey söz konusu değil şimdilik. DGB'nin bazı başka oyunlara da entegre olması konuşuluyor olsa da bunlar şimdilik kısa vadede gerçekleşmesi zor birer spekülasyondan ibaret.
talhaunsal (OP)
Newbie
*

View Profile
June 07, 2017, 10:13:24 AM

Ayın dokuzunda Singapur'da Citibank sunumundan ne çıkar kestirmek zor.  On haziran günü ise yalnızca bir serverda Minecraft oynayanlar DGB
kazanabilecek. DGB'nin 10 haziranda Minecraft'a tamamen entegre olması diye bir şey söz konusu değil şimdilik. DGB'nin bazı başka oyunlara da entegre olması konuşuluyor olsa da bunlar şimdilik kısa vadede gerçekleşmesi zor birer spekülasyondan ibaret.

Bilgiler için çok teşekkürler. Katılıyorum.
exortis
Sr. Member

View Profile
June 07, 2017, 10:52:05 AM

Ben haber satıyorum arkadaşım. Yazımda da belirttiğim gibi bu haber çok konuşulduğu için detaylarını yazıyorum. Ayrıca 103 finalist arasından DGB Holdings'in projesinin kazanma ihtimali nasıl %50 oluyor?
lafı neresınden anladım bılmıyorum ama bu haberden bir sonuç çıkmayabilir demek istedim
zamanında ripple imf ile görüştü ama olumlu veya olumsuz sonuç çıkmadı
aynısının olma ihtimali var demek istiyorum
talhaunsal (OP)
Newbie
*

View Profile
June 07, 2017, 10:57:42 AM

lafı neresınden anladım bılmıyorum ama bu haberden bir sonuç çıkmayabilir demek istedim

Kusura bakma yanlış anlamışım. Evet haberi reklam olarak pazarladılar ve işe de yaradı.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
June 07, 2017, 11:00:18 AM

Kusura bakma yanlış anlamışım. Evet haberi reklam olarak pazarladılar ve işe de yaradı.
evet bu haber çok işe yaradı yanında ibm ile görüşüldügü haberleri tam pompla oldu
bende 0.30btc kadar aldım 1700 sevıyelerınden beklıyorum
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
June 07, 2017, 04:03:10 PM

Sürekli yalpalanıyor.yıkılacak sanki.
Zarar etmek istemiyorum.14 den aldım çok yükselince 19 dan almıştım.zaten treni kaçırmıştık geç girdik.
Tekrar satoşilere dönerse çok büyük hezeyan olacak gibi.
KriptoGrafiker
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
June 08, 2017, 10:43:56 AM

çok yükseldiği için büyük parayla girmek risk bencede çünkü olumsuz sonuçlarda çıkabilir ama sürekli piyasada birşeyler yapmaya çalışacaklar bence bu açıdan uzun vadede kazandırır gibime geliyor zaten ayın 10 undan sonra belli olacak birşeyler
exortis
Sr. Member

View Profile
June 08, 2017, 11:04:17 AM

bu seviyeler çok riskli,diikat etmek gerekıyor sankı gel gel yaparak bıraz yukseltip ele bırakacaklar gibi
yada bunu duşunmemızı ısteyıp elımızdekılerı alacaklar sonra roket
ne olacagı çok belırsız
ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
June 09, 2017, 11:40:10 AM

Gece 2300 ü gör umut ver insanlara 3,000 e mi gidiyor diye 9 haziran geldi çattı 1881 oldu şuan (: Tarihin önemi olmasa dönüp bakmam da 1881 önemli bir nokta benim için...
qruvasan
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
June 09, 2017, 03:23:00 PM

Gece 2300 ü gör umut ver insanlara 3,000 e mi gidiyor diye 9 haziran geldi çattı 1881 oldu şuan (: Tarihin önemi olmasa dönüp bakmam da 1881 önemli bir nokta benim için...

hocam sen çok yaşa:))))
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: