Bitcoin Forum
April 18, 2024, 05:31:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Salutare tuturor!  (Read 1141 times)
X299 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 90
Merit: 0


View Profile
June 07, 2017, 01:32:35 PM
 #1

Buna tuturor si bine v-am gasit!
Ma numesc Cosmin si sunt si eu nou-venit in domeniul asta, asa ca sper sa invat cat mai multe de pe aici.
M-am decis sa ma documentez bine in acest domeniu si poate sa ma apuc de minat, vreau sa ma conving daca este sau nu profitabil acest domeniu, pentru inceput ma gandeam sa incep cu un GTX 1070 si ulterior dupa o luna cand se trage linia(se plateste factura la curent) sa vad daca raman cu ceva profit sau nu.
In ultimul timp, parca a devenit un fenomen in Romania, cel putin in ultimele doua luni tot mai multa lume este interesata de acest domeniu.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Cyrus
Ninja
Administrator
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3752
Merit: 2948



View Profile
June 08, 2017, 08:50:56 PM
 #2

Bun venit pe forum. Recomand sectiunea Minerit pentru intrebari/discutii legate de.. minerit.
Intr-adevar, avem un flux constant de oameni noi in ultimul timp.

kiddo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 137



View Profile
June 20, 2017, 08:29:26 AM
 #3

Salut! Eu sunt Bogdan. Tot in aceeasi situatie sunt si eu Smiley Poate facem ceva schimb de experiente pe aici. Stima!
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!