Bitcoin Forum
May 20, 2024, 10:43:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Sapphire RX470 4gb Ekran Kartının Dış Görünümü  (Read 857 times)
krhnrhn (OP)
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 306

View Profile
June 01, 2017, 07:02:03 PM

Selamlar arkadaşlar,
Bugün zar zor bulup Vatan Bilgisayar ın internet sitesinden almış olduğum bir adet Sapphire RX470 4gb ekran kartı kargo ile evime geldi. Kargoyu teslim alırken kutuyu açmamıştım fakat kutuyu açınca farkettim ki, ekran kartının dış görüntüsü sapphire rx 400 ve 500 serisinin diğer kartlarına göre farklı. Fanın olmadığı tarafta Gri Sac yok. Diğer modellerin hepsinde bu gri sac var. Sormak istediğim soru şu: Durum normal midir? İadeye gerek var mı? Kartı çalıştırmayı düşünüyorum ama  kararsız kaldım gerçekten. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
herzlos1985
Hero Member

Activity: 662
Merit: 501

View Profile
June 01, 2017, 08:37:51 PM

Sana gelen kart modeli bu sanırsam...

Herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum..Yinede sen bilirsin..
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
June 01, 2017, 11:20:06 PM

Backplate olmayan model gelmiş sana. Sorun yok kullan pekte artısı yok zaten,  biraz karizmadan kaybeder o kadar.

mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
June 02, 2017, 11:04:34 AM

olmaz bişey olmaz Smiley
gilth
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
June 02, 2017, 02:25:36 PM

Aynı karttan bende aldım bu kart nasıl modlanır bilen var mı? üstünde bios switchi yok
krhnrhn (OP)
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 306

View Profile
June 02, 2017, 04:49:50 PM

Cevaplar ıçın teşekkürler arkadaşlar. Son durumu özetleyeyım Smiley KArtı taktım. Kazıyoruz. Kazanı durdurmak olmaz Smiley
gilth
Newbie
*

View Profile
June 02, 2017, 06:03:53 PM

Cevaplar ıçın teşekkürler arkadaşlar. Son durumu özetleyeyım Smiley KArtı taktım. Kazıyoruz. Kazanı durdurmak olmaz Smiley

Hashrate kaç acaba?
herzlos1985
Hero Member

Activity: 662
Merit: 501

View Profile
June 02, 2017, 09:44:23 PM

Aynı karttan bende aldım bu kart nasıl modlanır bilen var mı? üstünde bios switchi yok

Gpu-z programı ile kartın ram markasına bak öncelikle ona göre yönlendirmek daha doğru..
gilth
Newbie
*

View Profile
June 03, 2017, 09:19:31 AM

Gpu-z programı ile kartın ram markasına bak öncelikle ona göre yönlendirmek daha doğru..

Hynix ramli
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
June 08, 2017, 12:48:00 PM

Selamlar arkadaşlar,
Bugün zar zor bulup Vatan Bilgisayar ın internet sitesinden almış olduğum bir adet Sapphire RX470 4gb ekran kartı kargo ile evime geldi. Kargoyu teslim alırken kutuyu açmamıştım fakat kutuyu açınca farkettim ki, ekran kartının dış görüntüsü sapphire rx 400 ve 500 serisinin diğer kartlarına göre farklı. Fanın olmadığı tarafta Gri Sac yok. Diğer modellerin hepsinde bu gri sac var. Sormak istediğim soru şu: Durum normal midir? İadeye gerek var mı? Kartı çalıştırmayı düşünüyorum ama  kararsız kaldım gerçekten. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Hash rate oranı kaç acaba şuan? Toplamda kaçtane kart kullanıyorsun ve son olarak sonuçtan memnum musun acaca?

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
gilth
Newbie
*

View Profile
June 08, 2017, 03:17:58 PM

Selamlar arkadaşlar,

Hash rate oranı kaç acaba şuan? Toplamda kaçtane kart kullanıyorsun ve son olarak sonuçtan memnum musun acaca?

Aynı karttan bende de var modlanmadan ortalama 21.9 mhs
Saphire
Full Member

Activity: 602
Merit: 114

View Profile
June 08, 2017, 04:33:38 PM

backplate olanlara göre biraz daha sıcak olur.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: