Bitcoin Forum
December 12, 2017, 11:14:00 AM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.15.1  [Torrent].

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Lisk hakkında ?  (Read 1400 times)
ugurtemel21
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
June 08, 2017, 12:20:11 AM

İyi günler forumda yeniyim hala konuları okuyarak araştırarak değerli forumdaşlarımdan bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum. İlk konumu Lisk ile ilgili açmak istedim. Bugün borsada gezerken LSK ismiyle Lisk dikkatimi çekti coinmarketcap'tan da baktım 250 milyon $ bi değer gözüküyor. Bugün aşırı bi sıçrayış içine girdi sizinde dikkatinizi çekmiştir. Lisk hakkında fikri olan ya da bizimle paylaşmak istediği bir şey olan arkadaşlar var mı acaba ? yatırım yapılır mı ?
1513077240
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1513077240
Reply with quote  #2

1513077240
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1513077240
Hero Member
*

Ignore
1513077240
Reply with quote  #2

1513077240
Report to moderator
1513077240
Hero Member
*

Ignore
1513077240
Reply with quote  #2

1513077240
Report to moderator
1513077240
Hero Member
*

Ignore
1513077240
Reply with quote  #2

1513077240
Report to moderator
lettucebee
Sr. Member

Activity: 448

Spectiv VR Crowdsale: 12/08/17

View Profile
June 08, 2017, 05:18:51 AM

Lisk=risk
Liskde bir balina var en az 3 m liski ve 3 k ya yakın da btc si var. Yani liski vezir de eden o rezil de. Bilenler bilir geçen yaz da pump yedi kışın ne kadar aşağılara indi yani demem o ki çok riskli.

▄▄████████████▄▄             
          ▄███▀▀▀░░░░░░░░░░▀▀▀███▄▄        
       ▄██▀▀░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀██▄      
     ▄██▀░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███    
   ▄██▀░░░░░░░░░░░░░░░▄▄▄▄▄█████████████▄  
  ▄██░░░░░░░░░░░▄▄█████████░░░░░░░░░░░░▀█▌ 
 ▐██░░░░░░░░▄█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀████▄░░░░░░░░▀█▌
▐██░░░░░░▄███▀▀███████████████▀▀██▄░░░░░░██▌
████▄░░▄██▀███████▄██████▄████████▀██▄░░░▐██
██░▀████▀██████████████████████████████▄░░██
██░░░▀██▄█████████████████████████▄██▀▀██▄██
██▌░░░░▀███▄████████▀▀▀▀███████▄██▀░░░░░▀███
▐██░░░░░░░▀███▄▄███████████▄▄██▀▀░░░░░░░░██▌
 ▐██░░░░░░░░░░▀▀████████████▀░░░░░░░░░░░▄█▌
  ▀██▄▄▄▄▄▄▄▄▄████████▀▀▀░░░░░░░░░░░░░░▄█▌ 
   ▀███▀▀▀▀▀▀░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄██▀  
     ▀██▄░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄██▀    
       ▀███▄░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▀      
          ▀████▄▄░░░░░░░░░░▄▄▄███▀         
              ▀▀▀██████████▀▀▀             

[ Website ]                    

cabsav
Legendary
*

Activity: 938

The Future of Sports is Fan Controlled

View Profile
June 08, 2017, 05:47:40 AM

Lisk=risk
Liskde bir balina var en az 3 m liski ve 3 k ya yakın da btc si var. Yani liski vezir de eden o rezil de. Bilenler bilir geçen yaz da pump yedi kışın ne kadar aşağılara indi yani demem o ki çok riskli.
o balina iliğimizi kuruttu. 7k ya kadar indirdi liski. bitmek bilmeyen liski satıldığında da bitmeyen btc si var. Lisk populer coinlerimden biriydi ama oyuncuları cok buyuk aralarda ezilip kalıyoruz. Herif liski 65k dan 7 k ya kadar aylar boyunca indirdi.

████████████████████████████████████<br />▀███▄                          ▄███▀<br />  ███▄  ▀██████████████████▀  ▄███<br />   ▀▀▀▀  ▀███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀▀▀▀<br />           ███▄             <br />      ███▄  ▀██████  █████████<br />       ▀███  ▀███▀▀  ▀▀▀▀███▀<br />        ▀███▄  ███▄    ▄███▀<br />          ███▄  ▀██   ▄███<br />           ▀███  ▀█  ███▀<br />            ▀███▄  ▄███▀<br />              ███▄▄███<br />               ▀████▀<br />                 ▀▀<br />.</p>
<p>
.<br />
.<br />.Signup for PRE-SALE !.</p>
<p>Bitcointalk ANN
<br />━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
.<br />     ━<br />   ━<br />━━.<br />          ▄▄▄▄▄  ▀▀█████▄<br />       ▄▀▀▄▄▄████▄  ▀████<br />     ▄▀ ▄██████████▄  ▀██<br />   ▄▀ ▄██████████████▄ ▄█<br />  █ ▄███████████████████▌<br />  ██████████████████████<br />   ▀██████████████████▀<br />█▄   ▀███████████████▀<br />███▄   ▀███████████▀<br />█████▄   ███████▀<br /> ▀████████▀▀▀<br />
```</p>
Penguen
Hero Member

Activity: 574

View Profile
June 08, 2017, 05:52:32 AM

Bence 1 kişi değil bir topluluktu alttan topladılar şimdi serbest bıraktılar. Yeterli karı görünce gene karlarını alacaklardır.

Yasal Uyarı
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.                              DONATE(BTC): 1Lo8m2y92Pp5rwvj1oKhzTXsbf1dBXXPGw
cabsav
Legendary
*

Activity: 938

The Future of Sports is Fan Controlled

View Profile
June 08, 2017, 05:55:48 AM

Bence 1 kişi değil bir topluluktu alttan topladılar şimdi serbest bıraktılar. Yeterli karı görünce gene karlarını alacaklardır.
Eğer tüm balinalar birlik olup saldılarsa zaten vay halimize coinlerin büyük coğunluğu toplam birkaç kişideydi kışın. Açıkcası aylardır uzak kaldım sadece göz ucuyla takip ediyorum ama o ekip çok tehlikeli birlikte çalışıyorlarsa, isterlerse liski ether seviyesine bile getirebilcek hem btc hem lisk sahibiler. toplayıp kafalarına cakıcak pek kişi yok.

████████████████████████████████████<br />▀███▄                          ▄███▀<br />  ███▄  ▀██████████████████▀  ▄███<br />   ▀▀▀▀  ▀███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀▀▀▀<br />           ███▄             <br />      ███▄  ▀██████  █████████<br />       ▀███  ▀███▀▀  ▀▀▀▀███▀<br />        ▀███▄  ███▄    ▄███▀<br />          ███▄  ▀██   ▄███<br />           ▀███  ▀█  ███▀<br />            ▀███▄  ▄███▀<br />              ███▄▄███<br />               ▀████▀<br />                 ▀▀<br />.</p>
<p>
.<br />
.<br />.Signup for PRE-SALE !.</p>
<p>Bitcointalk ANN
<br />━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
.<br />     ━<br />   ━<br />━━.<br />          ▄▄▄▄▄  ▀▀█████▄<br />       ▄▀▀▄▄▄████▄  ▀████<br />     ▄▀ ▄██████████▄  ▀██<br />   ▄▀ ▄██████████████▄ ▄█<br />  █ ▄███████████████████▌<br />  ██████████████████████<br />   ▀██████████████████▀<br />█▄   ▀███████████████▀<br />███▄   ▀███████████▀<br />█████▄   ███████▀<br /> ▀████████▀▀▀<br />
```</p>
goraset
Legendary
*

Activity: 1512

View Profile
June 08, 2017, 07:35:52 AM

polo cold walletda şuan 28m lisk var, hiç 25m nin altına inmedi, orda o coinler durdukça, pump kaçınılmaz olarak gelecek birgün, bu seviyeler lisk için çok düşük bence , ekipte uzun süredir sessiz, bir iki haber çıkarsa sağlam pump gelebilir

https://explorer.lisk.io/topAccounts

.▄███████████████████████▄
███████████████████████████
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
██████████           █████
██████████           █████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
 ▀███████████████████████▀
.digilira.||||
hidrocop
Full Member

Activity: 224

Highest ROI crypto infrastructure

View Profile
June 08, 2017, 08:16:56 AM

twitterda sureklı haberlerını goruyorum
uzundur almak istiyordum ama artık geç oldu

CoinAga
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
June 08, 2017, 08:23:44 AM

fırsat kaçtı mı sizce bu coinde yoksa daha yatırım yapılabilinir mi?
Neo--
Full Member

Activity: 210

View Profile
June 08, 2017, 08:52:58 AM

Bu coinin twitterda 10k takipcili pump yapan elemanlari var bir tek kisinin buyuk alim satim yapmadigini top lisk walletsten gorebilirsiniz. Yatirimlik bir coin gibi durmuyor.

Lethapudi
Full Member

Activity: 224

Best IoT Platform Based on Blockchain

View Profile WWW
June 08, 2017, 09:06:48 AM

Yükseleceğini önceden tahmin ediyordum fakat Dogecoin'de olduğum ve yükselmesini beklediğimden dolayı kaçırdım.

thebitstreet
Sr. Member

Activity: 442

INS Ecosystem

View Profile
June 08, 2017, 09:42:16 AM

Geçen yıldan beri balinaların oyuncağı olmuş durumda. Forumdan birçok kişi ya zararla çıktı yada lisk ile birlikte uzun bir süre kış uykusuna yattı. Şu an uyandı gibi gözüküyor ama hareketlerin tamamı sahte bana kalırsa. Dev önceden projelerle, yeni ICO larda kendini gösteriyordu artık o da yok.

███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █
███ █ █

█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
█ █ ███
●  Whitepaper
●  ANN Thread
●  Reddit
●  Telegram
●  Twitter
●  Facebook

███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
bitkolik
Sr. Member

Activity: 294

View Profile
June 08, 2017, 12:17:53 PM

Lisk=risk

arkadaşım tespitlerine katılıyorum ama unutmayalım bu denizde hep birileri birilerini yutuyor. bugün balina sandığınız yarın hamsiye dönebilir. bu durumda bu coini elinde tutan gariban kesim uzun vadede sevinebilir...

▄▄██▄▄
      ▄▄██████████▄▄
  ▄▄██████▀▀  ▀▀██████▄▄

███████▀          ▀███████
████       ▄▄▄▄     ▄█████
████     ███████▄▄██████▀
████     ██████████████
████     ████████▀██████▄
████       ▀▀▀▀     ▀█████
███████▄          ▄███████
  ▀▀██████▄▄  ▄▄██████▀▀
      ▀▀██████████▀▀
          ▀▀██▀▀
COINVEST[]
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
WEBSITE  ●  WHITEPAPER  ●  DEMO
ANN  ●  TELEGRAM  ●  BLOG

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
[]       ▄▄█████████▄▄
    ▄██████▀▀▀▀▀██████▄
  ▄████▀▀         ▀▀████▄
 ▄████    ▄▄███▄▄    ████▄
▄████  ▄███▀▀ ▀▀███▄  ████▄
████   ██▌  ▄▄▄  ███   ████
████   ██▌ ▐███████    ████
████   ██▌  ▀▀▀  ███   ████
▀████  ▀███▄▄ ▄▄███▀  ████▀

▀████    ▀▀███▀▀    ████▀
  ▀████▄▄         ▄▄████▀

▀██████▄▄▄▄▄██████▀
       ▀▀█████████▀▀
COINTOKEN
nyks
Full Member

Activity: 196

View Profile
June 08, 2017, 12:25:35 PM

Çok uzun süre lisk tuttum elimde ve 2 ay önce %30 a razı olup sattım lisk haricindeki çoğu coin beklediğim zaman içerisinde çoktan x4 5 leri gördü. Fiyat hareketlerinde diğer coinlerin çok gerisinde kaldı yükseliş trendinin devam edeceğini düşünüyorum.

hhk1045
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
June 08, 2017, 10:12:00 PM

Sene sonu 7-10 dolara ulaşabilir. Uzun vade coinlerden biri. Bir kaç projesi var microsoft desteği kuşkusuz güven veriyor. Balinalara çok takılmaya gerek yok. Bitcoin dahil her coin'in  balinası oluyor. Dikkat etmekte fayda var. Yatırım tavsiyesi değil.

Yararlı Paylaşımlarımdan sonra gelen pozitif dönütler için:   BTC : 1JZHj7H2ovrhUuWEKakqYoCfFJmSwkaoNi  LTC: LVMA39J8zucJXT8iK8jyLzFboQxNRkyKtn  ETH: 0x8d4799fc70868eea1ca72e8c399c6603682c9e33 DASH: XeTyikfT6Jj2AQtMVeaEP7xtZEumwvRY9Q  WAWES: 3P4LpQZJ4UGUotVMUQ1SA267JXcnSm4s1o5
whynotBTC
Full Member

0x371264c7c88a1dc37387ea161eb2a64c92b07f5c

View Profile
November 09, 2017, 03:29:44 PM

Sene sonu 7-10 dolara ulaşabilir. Uzun vade coinlerden biri. Bir kaç projesi var microsoft desteği kuşkusuz güven veriyor. Balinalara çok takılmaya gerek yok. Bitcoin dahil her coin'in  balinası oluyor. Dikkat etmekte fayda var. Yatırım tavsiyesi değil.
geleceği görmüş birileri Smiley

█▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔█
█  🔒
SAFECRYPT.IO CRYPTOEXCHANGE   • WHITEPAPER • THREAD • WEBSITE 🚀 ICO IS LIVE  🔥JOIN NOW!🔥   █
█▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂█
Anceluss
Member
**

Activity: 65

View Profile
November 09, 2017, 08:16:09 PM

lisk oynadımı tam oynuyor anı yakalamak lazım lisk lisk diye haykıran çok vardı 3-5 ay öncesine kadar

Euphrates
Full Member

Activity: 126

View Profile
November 09, 2017, 08:21:39 PM

Bu lisk bir zamanlar 3 - 4 tl arasındaydı o zamanlar eobot da kazımını yapıyordum sonra yanlışlıkla oradaki tüm parayı cloud folding midir nedir ona bastım sona bir baktım lisk olmuş 8 tl şimdi bu konuyu görünce bir kez daha bakasım geldi maşallah 25 tllere yaklaşmış lisk ama dediğiniz gibi para kazanamadıktan sonra çok fazla faydası olavağını düşünmüyorum yinede dikkatli olmak lazım..

whynotBTC
Full Member

0x371264c7c88a1dc37387ea161eb2a64c92b07f5c

View Profile
November 09, 2017, 09:01:46 PM

Bu lisk bir zamanlar 3 - 4 tl arasındaydı o zamanlar eobot da kazımını yapıyordum sonra yanlışlıkla oradaki tüm parayı cloud folding midir nedir ona bastım sona bir baktım lisk olmuş 8 tl şimdi bu konuyu görünce bir kez daha bakasım geldi maşallah 25 tllere yaklaşmış lisk ama dediğiniz gibi para kazanamadıktan sonra çok fazla faydası olavağını düşünmüyorum yinede dikkatli olmak lazım..
yanlislikla mi? Smiley

█▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔█
█  🔒
SAFECRYPT.IO CRYPTOEXCHANGE   • WHITEPAPER • THREAD • WEBSITE 🚀 ICO IS LIVE  🔥JOIN NOW!🔥   █
█▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂█
cripton
Member
**

Activity: 98

View Profile
November 10, 2017, 03:07:13 AM

lisk henüz hak ettigi yerde degil,

en az litecoin kadar ,monero kadar degerlenir bence,

tabi bu coin öyle bugün alayim, bir hafta sonra yyüzde 100 kazanayim coini degil, al at köseye ,bir kac sene kalsin koini.. malum bitcoin altcoinlere nefes aldirtmiyor, hepisinin hakkindan geliyor imansiz,

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   V O X X O    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▶    MUSIC PLAYER   ●   LIVE EVENTS   ●   MUSIC LICENSE  ●  INVESTMENT OPPORTUNITY FOR MUSIC     ◀
◹   Web Page   ▪   Twitter   ▪   Whitepaper   ▪   Sales Open ▸ Invest Now  ◸
arlington
Sr. Member

Activity: 336

📌 peerguess.com 📌

View Profile
November 10, 2017, 05:26:43 AM

Her ne kadar sepetime bir türlü ekleme fırsatı bulamasam da ilgimi çeken coinlerden biri Lisk. Zamanında girenlere iyi kazandırdı zaten ancak uzun vadeli her türlü kazandırır.

peerguess.     the application for the entire community!
  ANN Thread Website Whitepaper Bounties Twitter
.    Our ICO
   starting soon
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.