Bitcoin Forum
April 25, 2024, 10:46:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 78
  Print  
Author Topic: [ICO] Primalbase:Teknoloji Topluluğu İçin Dağılımlı Çalışma Alanları -26 Haziran  (Read 57963 times)
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
June 08, 2017, 09:43:56 PM
Last edit: June 10, 2017, 09:45:42 PM by Kubra Dam

ICO Website: http://primalbase.com
Whitepaper: http://primalbase.com/assets/PrimalbaseWP.pdf
Bounty Campaign: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1957769.msg19444982#msg19444982

Kripto token’ların kullanımının mu modele hem fayda vereceğini hem de modeli büyüteceğine inanıyoruz. Tek ödemeli kripto token üyeliği ile, Primalbase projesi dünyanın önde gelen teknoloji noktalarında bulunan her şey dahil sistemli ve paylaşımlı çalışma alanlarına erişim teklif ediyor. Bu hem ölçeklenebilir, hem kurulumu hızlı bir proje, hem de zamanlama ve takım büyüklüğü bakımından esnek bir proje.

Altyapının, Primalbase topluluk üyeleri için değişmeksizin rezerve edilen çalışma alanlarına bölen bir sistem. Diğer kişilere kiralanabilen ofis alanları da Primalbase iş modelinin verimliliğini ve karlılığını temin edecektir.

Slack'ten Ekibe Ulaşın: http://project-primal.herokuapp.com/

ICO 26 Haziran 2017'de Başlıyor!

Bounty kampanyası yakında başlıyor!

İletişim Kanallarımıza Katılın: telegram.me/primalbase & projectprimal.slack.com

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin:
https://www.facebook.com/primalbasehq
https://www.instagram.com/primalbase/
https://twitter.com/primalbasehq

MEDYA

Vitalik Buterin, Co-Founder, Ethereum:

“Ben" kesinlikle bu uygulamalarla ilgileniyorum, özellikle de bazı bileşenleri finans ve parasallık değerlerine ait olan bazı bileşenleri ise bunların dışında kalan yarı finansal olanlarla ilgileniyorum. Micro token’laştırma yaptığımız ve insanların kendi micro mülkiyetlerine sahip olduklarıi ekonomiyi yaratabileceğimız genel filkri, bence bu kesinlikle baya farklı ve gelecek vadeden bir fikir.”

Dahasını okuyun: https://bitcoinmagazine.com/articles/interview-vitalik-buterin-ethereum-scaling-issues-popularity-asia-and-icos/

Sasha Ivanov, CEO ve Waves Platform'unun Kurucusu:

“Primalbase bir gayrimenkul projesi, aynı zamanda o bir Blockchain topluluğu projesi. Benzersiz bir ürün sunuyor, bir yandan da ortak balışmaya bir etişim, bir yandan da  piyasada trade edilebilecek bir finansal enstürman. Daha önce hiç böyle bir şey yoktu. Bu, bir çok startup’ı topluluk içinde bir araya getirebilir. Birçok kripto para startup’ı, Primalbase’in ortak çalışma alanlarını paylaşmayla ilgilenmeye başlıyor. Yakında kripto para iş dünyası için sanal dünyanın dışına, gerçek olan dünyanın içine giden yeni bir çevrenin gelişimini görebiliriz. Bu ilginç olacak. ”

Dahasını okuyun: https://cointelegraph.com/news/we-are-witnessing-brilliant-example-of-crowd-intelligence-sasha-ivanov-on-icos

Dmitry Faller, Araştırmacı, Blockchain Institute'un Kurucusu:

“Teknoloji izole edilmiş değil, o yaşamımıza, günlük işlerimize entegre olmuş bir şey, o ayrı ve bağımsız bir fenomen olarak görülmemeli, o kesin olan bir sosyal görevi taşıyor, o toplulukta çok temel değişiklikleri tetikliyor. Enstitü, herkes için, iş dünyası, regülatörler, partnerlik projeleri ve bir bütün olarak topluluğa uygun olan bir uzmanlık merkezi olacak. ”

Dahasını okuyun: https://cointelegraph.com/news/whos-new-blockchain-institute-research-fund-new-approach-to-blockchain

Dmitry Tokarev, Chief Technology Officer of Dolfin:

“Dolfin’de biz dünyanın her tarafından müşteriler için servisler sağlıyoruz ve siz iş seyahatinizi yaparken üretken bir zaman geçirdiğiniz ve aynı seviyede hizmet aldığınızdan emin olduğunuz bir yere sahip olmak harika bir fikir olarak görünüyor.”

Billy Draper, VC, Partner, Draper Associates:

“Bu etkileyici, onlar bir gerçek dünya uygulaması kurdular ve bu görmek istediğimiz şeydi, dünyada daha fazla coin görmek istemiyoruz. Bu oyunu değiştiren bir düşünce, emlak-gayrimenkul ile aynı. Bu token’ları kiraya vermek? Bu nasıl devrim başlatabileceğizdir, bu bir şeylerin nasıl Bitcoin’den büyüyen kripto topluluğa gideceğidir. ”

Dahasını okuyun: https://cointelegraph.com/news/billy-drapers-investment-tips-cryptocurrencies-icos-bubbles-ct-exclusive

1714041988
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714041988
Reply with quote  #2

1714041988
Report to moderator
1714041988
Hero Member
*

Ignore
1714041988
Reply with quote  #2

1714041988
Report to moderator
1714041988
Hero Member
*

Ignore
1714041988
Reply with quote  #2

1714041988
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714041988
Hero Member
*

Ignore
1714041988
Reply with quote  #2

1714041988
Report to moderator
Nomad88
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1268

View Profile WWW
June 09, 2017, 05:59:23 PM

Bounty kampanyası dün başlamış bounty yöneticisi sylon tam bir spammer düşmanı rusları buyur etmez inşallah, bu arada çeviriyi yapan arkadaş her icoya atlamaktan çevirdiği konuları güncel tutamıyor sanırım. Resmi ingilizce konuyu takip etmenizde fayda var

GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
June 09, 2017, 06:16:29 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1957769.msg19444982#msg19444982

Bounty Konusu burada 26 hazirana az bir zaman kalmış bir gayrimenkul projesi bakalım nasıl bir ico olacak.
Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
June 09, 2017, 06:19:45 PM

Bu tür sitelere nasıl yatırım yapıyoruz diyelim 100$ yatırmak istiyoruz kaç token ediyor vs

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
June 09, 2017, 07:15:28 PM

Bu tür sitelere nasıl yatırım yapıyoruz diyelim 100$ yatırmak istiyoruz kaç token ediyor vs

Halka arz başladığı zaman sitede özel bir alan oluşuyor. Bu Ethereum tabanlı bir proje olduğu için Primalbase tokenleri muhtemelen smart contracttır, yani sitede belirtilen adrese 100 dolar değerinde Ethereum gönderdiğinizde, gönderdiğiniz adrese otomatik olarak Primalbase tokenleri işlenecektir. 1 Primalbase tokeni 5 btc fiyattan satışa sunulacak. Zannediyorum onun Ethereum karşılığı olur.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
June 09, 2017, 07:36:13 PM

Bounty kampanyası dün başlamış bounty yöneticisi sylon tam bir spammer düşmanı rusları buyur etmez inşallah, bu arada çeviriyi yapan arkadaş her icoya atlamaktan çevirdiği konuları güncel tutamıyor sanırım. Resmi ingilizce konuyu takip etmenizde fayda var

Fake hesabından saydırmana gerek yok.

Bismillah konuyu yeni açtık 24 saat bile olmadı lafını bil lütfen. Hayret görüntüler neden İngilizce diye sallamamışsın, psd bekliyoruz şimdilik böyle kalsın dediler.

Hee bir de doğru ya çeviriler açıldıktan 24 saat geçmemesine rağmen Hem White Paper'ı hem de FAQ sayfasını 15-16 saattir çalışmayla çevirmek benim hatam değil mi? Alem adamlarsınız ya siz.  Cheesy

Türkçe White Paper: https://drive.google.com/file/d/0BwBiv6xq8RXiWkNXb1F5Rkk1SVU/view?usp=sharing
Türkçe FAQ Dökümanı: https://drive.google.com/file/d/0BwBiv6xq8RXiek5zbW9QSUpKZlk/view?usp=sharing
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
June 10, 2017, 03:20:32 AM

Yönetici 'sylon' kriter bakımından nirvanaya ulaşmış. Twitter için minimum 5000 takipçi isteyen bir kampanya ilk defa görüyorum. Ayrıca eğer yanlış görmediysem imza kampanyası perşembe günü açılıyor ve haftalık stake alma şartı salı gününden önce gerekenleri yerine getirin şeklinde. Yani ilk hafta 4 günde tamamlanmasını istiyor yoksa stake vermiyor, ben mi yanlış anladım?
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
June 10, 2017, 07:01:36 AM

Yönetici 'sylon' kriter bakımından nirvanaya ulaşmış. Twitter için minimum 5000 takipçi isteyen bir kampanya ilk defa görüyorum. Ayrıca eğer yanlış görmediysem imza kampanyası perşembe günü açılıyor ve haftalık stake alma şartı salı gününden önce gerekenleri yerine getirin şeklinde. Yani ilk hafta 4 günde tamamlanmasını istiyor yoksa stake vermiyor, ben mi yanlış anladım?

Doğru anlamışsın, Salı gününe kadar 15 yapıcı mesaj ve bunların 2'si de kendi konularında olacak. Tek cümlelik dandik mesajlar atanları görüyorum ana konuya, yönetici bunların gözünün yaşına bakmaz. Zaten makale ve twitter kampanyalarından da ekmek çıkmaz. İmzada çok elenen olur ümidiyle buna yükleneceğiz. Smiley

Öte yandan projede Vitalik ve Sasha'nın olması dolayısıyla baya ilgi çektiğini görüyorum sağda solda. İlk gün bonusları da çok fazla. Normalde 5 btc olan token 3 btc. Hemen bitebilir.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
Nomad88
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1268

View Profile WWW
June 10, 2017, 09:06:20 AM

Bismillah konuyu yeni açtık 24 saat bile olmadı lafını bil lütfen. Hayret görüntüler neden İngilizce diye sallamamışsın, psd bekliyoruz şimdilik böyle kalsın dediler.

Hee bir de doğru ya çeviriler açıldıktan 24 saat geçmemesine rağmen Hem White Paper'ı hem de FAQ sayfasını 15-16 saattir çalışmayla çevirmek benim hatam değil mi? Alem adamlarsınız ya siz.  Cheesy

Türkçe White Paper: https://drive.google.com/file/d/0BwBiv6xq8RXiWkNXb1F5Rkk1SVU/view?usp=sharing
Türkçe FAQ Dökümanı: https://drive.google.com/file/d/0BwBiv6xq8RXiek5zbW9QSUpKZlk/view?usp=sharing
Babasının hayrına çeviriyormuş gibi konuşmakta ayrı bir ironi, işine gelmeyen haklı eleştiri yapan herkese fake hesap demeyide adet edinmissin.
Çevirdiğin her konudaki eleştirilerede bu tarz uslupta cevaplar vermeye devam ettiğin sürece herkesin nefretini kazanmaya devam edeceksin ve eksikliklerine hiç kimse müsamaha göstermeyecek.

Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
June 10, 2017, 09:16:12 AM

Hee bir de doğru ya çeviriler açıldıktan 24 saat geçmemesine rağmen Hem White Paper'ı hem de FAQ sayfasını 15-16 saattir çalışmayla çevirmek benim hatam değil mi? Alem adamlarsınız ya siz.  Cheesy

Babasının hayrına çeviriyormuş gibi konuşmakta ayrı bir ironi, işine gelmeyen haklı eleştiri yapan herkese fake hesap demeyide adet edinmissin.
Çevirdiğin her konudaki eleştirilerede bu tarz uslupta cevaplar vermeye devam ettiğin sürece herkesin nefretini kazanmaya devam edeceksin ve eksikliklerine hiç kimse müsamaha göstermeyecek.
Konu sahibi bu işi babasının hayrına yapmıyor iyide patronu sen değilsin. Yani senin işin en fazla yapabiliyosan daha iyisini yapmak olabilir. Bu ara bir grup türedi Bountylerde kim onlardan daha fazla pay koparıyorsa konu altları, özel mesaj taciz ediyorlar. Şebeke misiniz? Konu sahibi sadece işini yapıyor başkasının nefreti umurunda değil. Bu Bounty meselelerinden dolayı bende taciz ediliyorum hangi grupsanız şu hareketleri kesin. Ben blog yazılarımda bu kişinin açtığı konulardan özet çıkarıp yazabiliyorum fakat diğer çevirmenler Google Translateyi editleme gereği bile duymuyorlar.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
June 10, 2017, 09:28:00 AM

İmza kampanyası waves imza dağıtımından sonra başlasaydı çok güzel olurdu waves'ten çıkar buna girerdim beklemeden. Olsun waves candır hiç yoksa ne geleceğini biliyoruz. Olmadı Primalbase ICO suna katılırım.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
June 10, 2017, 10:23:30 AM

bunlar kafayı kırmış. Twitter icin bildiğin fenomen arıyorlar. blog icinde milyon takipcili siteleri. Ulan o adamlar 0.5-1 btc ye o işi yaparmı? uçmuşlar.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1505

View Profile
June 10, 2017, 10:43:44 AM

Bu projenin ICO'suna girmeyi düşünüyorum. Danışmanlar Vitalik Buterin ve Sasha Ivanov olunca ister istemez heyecanlandırıyor. Gerekirse 2 sene beklerim ama fiyatın hak edeceği yerlere geldiğini görürüm. Uzun vadeli yatırım planı olarak not ettim. 26 Haziranda önlerden yerimizi alırız.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 10, 2017, 03:12:32 PM

bunlar kafayı kırmış. Twitter icin bildiğin fenomen arıyorlar. blog icinde milyon takipcili siteleri. Ulan o adamlar 0.5-1 btc ye o işi yaparmı? uçmuşlar.

3000+ takipçili hesabım var katılamıyorum, harbiden uçmuşlar
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
June 10, 2017, 03:25:47 PM

3000+ takipçili hesabım var katılamıyorum, harbiden uçmuşlar

Daha fazla kişiye ulaşarak tanıtmak için iyi düşünmüşler yalnız çok abartılmış Sasha Ivanov bile 5000 takipçiye yeni ulaştı, bu meseleyi ana konuda şikayet olarak dile getirenler var mı acaba belkide takipçi sorunları yoktur bizimki gibi. Sanırım yeni furya bu şekilde olacak fazla takipçi istemeye başladılar ne yapalım yani sahteden takipçimi edinelim.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
June 10, 2017, 03:54:01 PM

Bu kuralları Sylon falanmı belirliyor yoksa başka birimi 5000 takipçi falan nerde yazıyor oha diyecem harbiden.? Onun dışında bu ico baya dikkat çeker yalnız ama kurallar çok katı. Konuda konuşuluyormuş sanırım.
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
June 10, 2017, 04:02:32 PM

Adamlar harbiden nirvanaya ulaşmışlar diyebilirim anlaşılan bu icodan ekmek falan çıkmayacak gibi duruyor. Her şeyleri çok yüksek dozajda. Grin
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
June 10, 2017, 04:14:37 PM

ekip efsane . wavesten adamin dibi sasha reyiz. ve ethereum dan vitalik başğanim var. ico ya bende girmeyi istiyorum fakat bunun tartişmasini biz daha önce yapmiştik . totalde farkettiyseniz 1ooo tane coin satişta ve sanirim haftalara bölmüşler..şöyle bir olay var ico ile ilgili. minimum giriş tutari gibi bişi olacak onunla ilgili araştirip bilgi sahibi olan varsa bizlerle paylaşirsa seviniriz. benim anladigim adamlar saniyorum tanesini 5 btc den felan satacaklar.  yani 1 PBT  = 5 BTC  şeklinde olacak ve en küçük kesir olarakta 0.0001 PBT demişler oda 0.0005 btc ye denk gelicek. satarken ama bu şekilde satacaklarmi bilmiyorum. proje sağlam proje işte sağlam adamlar mi gelsin demişler anlamadim yani. diğer türlü de sacma olur yani kimse tutupta 1pbt için 5 btc yi gömmez sanirim o yüzden en küçük kesirliden işlem yaptircaklar diye düşünüyorum Smiley

sağlam projeye tabi sağlam ico manager atamişlar . tutupta jamal hıyarını koyacak halleri yoktu. ama kampanya şartlarina sylonun karar verdiğini düşünmüyorum proje yöneticileri bu şekilde istemişlerdir muhtemelen.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
June 10, 2017, 04:21:57 PM

Selam primalbasein imza kampanyasına girebilirmiyim?
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
June 10, 2017, 04:25:37 PM

Selam primalbasein imza kampanyasına girebilirmiyim?

Girebilirsin hocam jr. member kabul ediyor.  Haftalık şartlarına iyi bak boşa uğraşmış olursun.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1957769.msg19444982#msg19444982
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 78
  Print  

Jump to: