Bitcoin Forum
April 25, 2024, 10:06:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... 78 »
  Print  
Author Topic: [ICO] Primalbase:Teknoloji Topluluğu İçin Dağılımlı Çalışma Alanları -26 Haziran  (Read 57963 times)
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
June 25, 2017, 10:12:55 PM

Bende 1 BTC ( 540 Waves ) İle girmeyi düşünüyorum . Bakalım yarın nolacak Smiley Aldıktan ne kadar sonra satabiliriz acaba ? Verdikleri adrese Waves chrome cüzdanından ödeme yapabiliriz sanırım ? Ve ilk defa ICO ya gireceğim yanlış anlamayında 1BTC Bile 2500 dolar iken 1pbt nin 1btc olması değişik değil mi ? Neden fiyatı bu kadar yüksek ?

1 pbt 5btc ilk gun bonusu %40 1pbt 3btc

toplam basilan kullanilabilir token sayisi 1000 olunca birim fiat da yuksek oluyor
---
toplam basilan 1250 (250pbt yonetime ayrilmis)
1714039573
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714039573
Reply with quote  #2

1714039573
Report to moderator
1714039573
Hero Member
*

Ignore
1714039573
Reply with quote  #2

1714039573
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714039573
Hero Member
*

Ignore
1714039573
Reply with quote  #2

1714039573
Report to moderator
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
June 25, 2017, 10:14:52 PM

Bende 1 BTC ( 540 Waves ) İle girmeyi düşünüyorum . Bakalım yarın nolacak Smiley Aldıktan ne kadar sonra satabiliriz acaba ? Verdikleri adrese Waves chrome cüzdanından ödeme yapabiliriz sanırım ? Ve ilk defa ICO ya gireceğim yanlış anlamayında 1BTC Bile 2500 dolar iken 1pbt nin 1btc olması değişik değil mi ? Neden fiyatı bu kadar yüksek ?

1 pbt 5btc ilk gun bonusu %40 1pbt 3btc

Cok fazla değil mi hocam normal bir coine göre fiyatı . Suan piyasaya girse bitcoinin ardından yer alacak demek bu . Kafamda çok soru varda soracak kimse yok Cheesy

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
June 25, 2017, 10:19:04 PM

bitcoinin max 21milyon adet olabilecegini de gozonunde bulundurursan 1pbt nin 1 btc den yuksek olmasi normal
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
June 25, 2017, 10:22:39 PM

bitcoinin max 21milyon adet olabilecegini de gozonunde bulundurursan 1pbt nin 1 btc den yuksek olmasi normal

PBT Kaç tane olacak hocam toplam ? Ve borsalarda satısı ne zaman baslayacak göremedim

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
June 25, 2017, 10:38:45 PM

Dostum fiyatının önemi yok ki, token sayısı toplamda satışta dikkat edersen 1.000 tane. Diğer ICO'larda milyonlarca token basılıyor. Adamlar istese 1.000 tane yerine 1 milyon tane PBT yapıp fiyatını da 1 PBT 0.003 BTC olacak şekilde ayarlabilirlerdi. Ve elinde 1.000 tane PBT tutan kişi tesisten faydalanma hakına sahip diyebilirlerdi. Mantık aynı yani arada fark yok.  Smiley

Yukardaki yorumlara katılmakla birlikte ufak bir hatırlatma yapmak istiyorum. Şahsi yorumum, katılmayı düşünen arkadaşlar asla BTC ile katılmayı denemeyin eğer çok astronomik bir fee girmeyecekseniz işleminiz onaylanmayacaktır. ICO'nun kısa sürede tamamlanacağını var sayarak söylüyorum bunu çünkü maksimum sınır 1.000 BTC yani 7-8 milyon dolar arasında bir şey.

Astronomik fee'den kastınız nedir? 3 BTC için 15-20 USD ödemeyi göze alabilirim.

Geçen gün bir arkadaşa acil BTC lazımdı. 400$'lık BTC için 18-19$ fee ödedik, işlem 7 dakikada mı ne tam onay aldı. İşlemi 3 BTC düşünrsek çok daha fazla bir rakama işaret ediyor bu. Bence zaten hiçbir türlü BTC ile denemye bile değmez. Fee'ye yazık olur onaylanmazsa.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
June 25, 2017, 10:41:25 PM

Dostum fiyatının önemi yok ki, token sayısı toplamda satışta dikkat edersen 1.000 tane. Diğer ICO'larda milyonlarca token basılıyor. Adamlar istese 1.000 tane yerine 1 milyon tane PBT yapıp fiyatını da 1 PBT 0.003 BTC olacak şekilde ayarlabilirlerdi. Ve elinde 1.000 tane PBT tutan kişi tesisten faydalanma hakına sahip diyebilirlerdi. Mantık aynı yani arada fark yok.  Smiley

Yukardaki yorumlara katılmakla birlikte ufak bir hatırlatma yapmak istiyorum. Şahsi yorumum, katılmayı düşünen arkadaşlar asla BTC ile katılmayı denemeyin eğer çok astronomik bir fee girmeyecekseniz işleminiz onaylanmayacaktır. ICO'nun kısa sürede tamamlanacağını var sayarak söylüyorum bunu çünkü maksimum sınır 1.000 BTC yani 7-8 milyon dolar arasında bir şey.

Astronomik fee'den kastınız nedir? 3 BTC için 15-20 USD ödemeyi göze alabilirim.

Geçen gün bir arkadaşa acil BTC lazımdı. 400$'lık BTC için 18-19$ fee ödedik, işlem 7 dakikada mı ne tam onay aldı. İşlemi 3 BTC düşünrsek çok daha fazla bir rakama işaret ediyor bu. Bence zaten hiçbir türlü BTC ile denemye bile değmez. Fee'ye yazık olur onaylanmazsa.

Şimdi baktım hocam whitepaper da varmış 1000 adet az geldi ama bana fiyat çok Smiley Borsaya ne zaman açılırlar hocam ? ICO'dan hemen sonra yada şu süre sonra vs ? İlk ICO Deneyimim olacak yarın alabilirsem .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
June 25, 2017, 10:41:33 PM

1pbt 3btc. Değerine takilmayin önemli olan marketcap değeri. Token sayısı az olduğu için önemli değil.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
June 25, 2017, 10:47:05 PM

Şimdi baktım hocam whitepaper da varmış 1000 adet az geldi ama bana fiyat çok Smiley Borsaya ne zaman açılırlar hocam ? ICO'dan hemen sonra yada şu süre sonra vs ? İlk ICO Deneyimim olacak yarın alabilirsem .

Dostum bir şey farketmiyor işte token sayısı açıklamasını yukarda yaptım. Hemen üstümdeki arkadaşın dediği de aynen doğru. Smiley

Diğer soruya gelince ICO sonrasında Waves'in borsa platformunda takaslar hemen başlayacak, diğer borsalara yerleşmesi ile biraz zaman alacaktır. Kesin bir açıklama yok diğer borsalara ne zaman gireceğine dair. Ama ICO sonrasında Waves platformunda pek de vakit kaybetmeden takasların başlamasını bekliyoruz. Resmi açıklama bu şekilde.
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
June 25, 2017, 10:53:58 PM

1 PBT 1 BTC değil ki, ico tarihinde en düşük 3 BTC. O da sadece ilk gün.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 25, 2017, 10:56:32 PM

hmm, hazirliklari yaptim ama bayram nedeniyle evde ve ofiste olmadigim icin - internet baglantisi sorun cikarmazsa ve yarin saat 15'te unutmayip ico basinda olursam - bi 1000 waves ile katilmayi düsünyorum... btc ile katilacaktim ama buradakileri okuduktan sonra (waves katilimi daha mantikli vs.) ikna oldum; elimde de waves var - 1000ini gönderir bakarim ne oluyor:)
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
June 25, 2017, 10:57:57 PM

1 PBT 1 BTC değil ki, ico tarihinde en düşük 3 BTC. O da sadece ilk gün.

Hocam tam 1 PBT alma zorunluluğu yok, 0.0001 PBT minimum giriş olarak belirlenmiş.

http://primalbase.com/
Lydian
Hero Member

View Profile
June 25, 2017, 10:59:09 PM

simdi dikkatimi cekti:

Please don't forget to confirm your email, it will be needed for the funds withdrawal.

bana hala eposta onay linki gelmedi, tekrar göndertiyorum ama gelmiyor... eposta adresini onaylayamayan var mi baska?
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
June 25, 2017, 11:09:07 PM

simdi dikkatimi cekti:

Please don't forget to confirm your email, it will be needed for the funds withdrawal.

bana hala eposta onay linki gelmedi, tekrar göndertiyorum ama gelmiyor... eposta adresini onaylayamayan var mi baska?

Hocam ICO paneline kayıt oldunuz değil mi ayriyeten? Newsletter değil de. Bende geldi çünkü mail onayı için.

Başlığı da şu şekilde: Primalbase ICO confirmation

İçerik şöyle:

Thank you for registering with Primalbase!
To confirm your registration, please click on the link below.

Kind regards,
Primalbase Team

Bir bakmak istersiniz belki arama yaparak.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
June 25, 2017, 11:21:52 PM

Ben az önce üye oldum geldi mail

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Lydian
Hero Member

View Profile
June 25, 2017, 11:23:11 PM

bana neden gelmiyor:)
http://ico.primalbase.com/ buradan sign up yaptim, sonra login oldum, hatta 2fa bile aktive ettim... ama mail falan gelmedi, 3-4 kez tekrar gönder dedigim halde mail gelmiyor bana...
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
June 25, 2017, 11:27:12 PM

bana neden gelmiyor:)
http://ico.primalbase.com/ buradan sign up yaptim, sonra login oldum, hatta 2fa bile aktive ettim... ama mail falan gelmedi, 3-4 kez tekrar gönder dedigim halde mail gelmiyor bana...

Hocam mail kutularını, reklam, spam vs. kontrol ettiniz ve gelmediyse telegram veya slack'ten bizzat ulaşın derim. Nolur nolmaz.

Telegram: http://telegram.me/primalbase

Slack: http://project-primal.herokuapp.com/
Lydian
Hero Member

View Profile
June 25, 2017, 11:42:53 PM

yazdim support'a... bakalim sorun neymis... her yerden mail geliyor ama o onay maili gelmiyor, tuhaf:)
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
June 26, 2017, 12:03:17 AM

ico için ben de hesabı yeni oluşturdum mailboxda gelen giden herhangi bir mail yok. şimdi siz söyleyince mail serveri kontrol ettim. mail servere de düşmemiş.
bazı göndericiler spam listte ya da göndericinin dkim dmarc kayıtları olmadığında red yiyebiliyor ama sunucuya düşen bişey yok.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
June 26, 2017, 12:23:01 AM

Yarın 15.00 Da ICO ya gireceğizde alabilecekmiyiz acaba merak ediyorum

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
June 26, 2017, 03:44:54 AM

Mail gelmeyenler zorlamasınlar, aynı mail adresinizle bir daha üye olmayı deneyin ben öyle yapmıştım.

Üyeliği buradan yapın
https://ico.primalbase.com/

bu adresi kullanmayın http://ico.primalbase.com/ 

Adres çubuğunda linkin güvenli olarak göründüğünden emin olun yani http:// olmayacak, https:// olması gerekiyor.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... 78 »
  Print  

Jump to: