Bitcoin Forum
April 18, 2024, 11:16:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 78 »
  Print  
Author Topic: [ICO] Primalbase:Teknoloji Topluluğu İçin Dağılımlı Çalışma Alanları -26 Haziran  (Read 57960 times)
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
July 04, 2017, 09:49:26 AM

Ben de söylenilen zamanda waves adresimi sisteme kaydettim ama henüz icodan aldıklarım gelmiş değil, fakat yöntem iyiymiş, borç sevmeyen esnaf gibi, "abi beklediğimiz tahsilatları yapamadık, seninki haftaya inşallah"  Grin

Tekrar kontrol etmekte fayda var. Exchange adresi olmayacak sadece waves cüzdanında açtığınız adresleri kullanabilirsiniz.
Waves adresini girerken adresin başındaki "1W" olan kısmı silerek girin zaten diğer türlü girmeye çalıştığınızda onay vermiyor.
Daha sonra mail adresinize onaylamanız için posta gönderiliyor, gelen postadaki adresin doğruluğunu teyit ettikten sonra onaylayın ve https://ico.primalbase.com/ ICO sayfasına giriş yaparak çekim adresinin onaylandığından emin olun.
1713482197
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713482197
Reply with quote  #2

1713482197
Report to moderator
1713482197
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713482197
Reply with quote  #2

1713482197
Report to moderator
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
July 04, 2017, 09:54:03 AM

Sylon yeni mesaj yazmış. listeleri birazdan teslim edeceğini söylemiş ve bountylerin yakında ödeneceğini bildirmiş. Sanırım ilk imzayı dağıtacaklar.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 04, 2017, 11:02:39 AM

waves tabanlı icolar düzgün para vermiyor diyorlar zrcoin güzel yatırım almasına ragmen az verdi diye konuşuyorlardı
waves henuz zamanı gelmedi sanırım
herromerro
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
July 04, 2017, 12:26:44 PM

85 milyon waves sahibi var alsınlar işte, ne işe yarıyor bu waves'ler ben anlamıyorum. Bitcoin al yatışa bırak waves al yatışa bırak ethereum al yatır ne anladım bu işten. Gerçekten büyük bir ponzi oluştu bir yerde patlayacak böyle giderse. Artık sadece takas için üretilen coin'ler rağbet görmemeye başlayacak. Primalbase için deniliyor ki bu bir takas aracı değildir kullanım için üretilmiştir ve işte bundan dolayı değerlenecek.

Çok doğru, katılıyorum.

Alıcıya göre iyi ama satıcısına göre iyi değil çünkü alım yapanlar bu fiyatlardan satmak için almadı buna eminim. Benim işlemimi kapatır mısınız rica etsem küsüratlı PBT var onu tamamlamak istiyorum en baştaki waves buy emri 0.0004 PBT altı üstü.  Wink

Şimdi aldım böylelikle ikinci işlemi ben yapmış oldum.  Cool

0.0004 PBT konusunda yardımcı olabilirim, hala küsüratlı ise  Cheesy

waves tabanlı icolar düzgün para vermiyor diyorlar zrcoin güzel yatırım almasına ragmen az verdi diye konuşuyorlardı
waves henuz zamanı gelmedi sanırım

Ödüllerden mi bahsediyorsunuz?

Hayırlı forumlar!
mirallas
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
July 04, 2017, 12:29:02 PM

İco dan aldığım pbt leri sorunlarla dolu waves wallet a çekmek istemiyorum. Sizce en fazla kaç gün ico sayfasında bekletebilirim.
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1287

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
July 04, 2017, 12:34:14 PM

Ben de söylenilen zamanda waves adresimi sisteme kaydettim ama henüz icodan aldıklarım gelmiş değil, fakat yöntem iyiymiş, borç sevmeyen esnaf gibi, "abi beklediğimiz tahsilatları yapamadık, seninki haftaya inşallah"  Grin

Tekrar kontrol etmekte fayda var. Exchange adresi olmayacak sadece waves cüzdanında açtığınız adresleri kullanabilirsiniz.
Waves adresini girerken adresin başındaki "1W" olan kısmı silerek girin zaten diğer türlü girmeye çalıştığınızda onay vermiyor.
Daha sonra mail adresinize onaylamanız için posta gönderiliyor, gelen postadaki adresin doğruluğunu teyit ettikten sonra onaylayın ve https://ico.primalbase.com/ ICO sayfasına giriş yaparak çekim adresinin onaylandığından emin olun.

Aynen dediğiniz gibi yaptım, adresi sisteme kaydettim, e-posta onayını yaptım ve ico sayfasında kayıtlı olarak görünüyor. Adres Wawes Chrome eklentisi olan cüzdandaki 1W ile başlamayan tepedeki adres.
Ancak Hababam Sınıfı'ndaki Ahmet gibi bakakaldım...  Cheesy

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
bitpazari
Hero Member

View Profile
July 04, 2017, 01:36:36 PM

İco dan aldığım pbt leri sorunlarla dolu waves wallet a çekmek istemiyorum. Sizce en fazla kaç gün ico sayfasında bekletebilirim.

Bir yere çekmiyorsunuz waves adresiyle ilişkilendiriyorsunuz, siz çekmeseniz bile şu anda zaten waves platformunda duruyor. Site hacklenir falan sonra birde onunla uğraşmayın.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
July 04, 2017, 02:54:03 PM

ben hala sat emrı veremıyorum elımdekı 0,0027 ppt yı dex ten. varmı sebebını bıle. satacagımdan degıl gıcık oldum sadece. Cheesy şu waves platform guncellemesı gelsede duzelse su garıplıkler. dun de 1 wave kayboldu ortalıktan arkadasa gonderırken.
nyks
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
July 04, 2017, 06:40:05 PM

ben hala sat emrı veremıyorum elımdekı 0,0027 ppt yı dex ten. varmı sebebını bıle. satacagımdan degıl gıcık oldum sadece. Cheesy şu waves platform guncellemesı gelsede duzelse su garıplıkler. dun de 1 wave kayboldu ortalıktan arkadasa gonderırken.
Bendede durum aynı primalbase to btc emir giremiyorum hata veriyor. Primal to waves olarak emir girebiliyorum onda hata vermiyor. Aslında mir girmeye uğraşmanın da bir manası yok herkeste aynı sorun var sanırım trade gerçekleşmemiş hiç.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
July 04, 2017, 08:48:20 PM

Bendede durum aynı primalbase to btc emir giremiyorum hata veriyor. Primal to waves olarak emir girebiliyorum onda hata vermiyor. Aslında mir girmeye uğraşmanın da bir manası yok herkeste aynı sorun var sanırım trade gerçekleşmemiş hiç.

Girmeyin güzel kardeşim. Neden satış emri giriyorsunuz ? 5-6 aya elinizdeki pbt'ler servetinizi 20'ye katlayacak. Gerçekten göremiyor olduğunuza inanmıyorum, ondan soruyorum.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
July 04, 2017, 09:01:41 PM

Arkadaslar bi rosum olucak. Ben suan pbt leri normal primalbase sitesinde bırakmak istiyorum. En azından diğer exchange sitelerine girene kadar. Bunu yapabilir miyim? Yok olmuyorsa da waves platformunu hiç kullanmadım. Nerden nasıl kayıt olunup pbt leri aktarabiliriz waves platformuna Huh
bitpazari
Hero Member

View Profile
July 04, 2017, 09:02:52 PM

Yanlış bir işlem yaparak elindekilerden olmak istiyor olabilirler.  Cheesy
bitpazari
Hero Member

View Profile
July 04, 2017, 09:04:42 PM

Arkadaslar bi rosum olucak. Ben suan pbt leri normal primalbase sitesinde bırakmak istiyorum. En azından diğer exchange sitelerine girene kadar. Bunu yapabilir miyim? Yok olmuyorsa da waves platformunu hiç kullanmadım. Nerden nasıl kayıt olunup pbt leri aktarabiliriz waves platformuna Huh

Siteye giriş yaptıktan sonra şu adresi kopyala ve istenilen yere yapıştır sonra onayla. 3PQ1QHNRzw8MsS3Zd8RbqgsQ4GaP3tVEuzo 
Ben sana istediğin zaman gönderirim.  Wink
anu
Legendary
*

View Profile
July 04, 2017, 09:33:57 PM

Siteye giriş yaptıktan sonra şu adresi kopyala ve istenilen yere yapıştır sonra onayla. 3PQ1QHNRzw8MsS3Zd8RbqgsQ4GaP3tVEuzo 

Gönderirsin biliyorum da çok güldüm.

▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.GET WHITELISTED.
bitpazari
Hero Member

View Profile
July 04, 2017, 09:46:57 PM

Gönderirsin biliyorum da çok güldüm.

Yabancılara güvenerek almamayı tercih ediyorsa bana güvenmemesi için bir sebep olmamalı. Söylediğim mantıklı ve arkadaşın işini kolaylaştıracaktır, yardımcı olmaya çalışıyorum. Aceleye getirecek yanlış bir şey yapacak üzülecek. Güldürebildiğime sevindim.  Cheesy
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
July 04, 2017, 09:55:49 PM

Proje güzel eyvallah da ne kadar gerçekleştirilebilir, şüpheliyim. Blockchain bazlı fonlamalar suistimale çok açık. Yatırımcıların herhangi bir dayatma gücü de yok. Nedense işin içine blockchain girdimi olmayacak dualara amin deniyor. İnsanlara  uçuk kaçık hayaller satılıyor. Kimse de çıkıp "atma ziya" demiyor. Primalbase bu kadar destek görünce bende küçük bir miktarla girdim. 20x beklentim yok çok şükür 2x-3x yapsak yeterli.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
July 04, 2017, 10:03:13 PM

Girmeyin güzel kardeşim. Neden satış emri giriyorsunuz ? 5-6 aya elinizdeki pbt'ler servetinizi 20'ye katlayacak. Gerçekten göremiyor olduğunuza inanmıyorum, ondan soruyorum.

Nasıl bu kadar eminsiniz hocam ? Bende yaklasık 0.25 PBT Var düz ona 8000 TL Diyelim . 20x demek 160.000 tl demek . Gerçekten tutmaya değer mi diye sorguluyor insan . Waves dex'te alım 1 2 adet var .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
anu
Legendary
*

View Profile
July 04, 2017, 10:21:16 PM

Nasıl bu kadar eminsiniz hocam ? Bende yaklasık 0.25 PBT Var düz ona 8000 TL Diyelim . 20x demek 160.000 tl demek . Gerçekten tutmaya değer mi diye sorguluyor insan . Waves dex'te alım 1 2 adet var .

PBT ile ilgili öngörüm size aktardığımın çok daha ötesinde. Şu ico ile kendi imkanlarım dahilinde satın alabildiğim PBT' den öte de bir bağlantım yoktur. İtiraf etmek gerekirse alaya alınmakta korktuğum için 20x dedim. 80K BTC bugün yaklaşık 200M $ para yapar. Şu projeye 200M cap' i çok görüyorsanız, eğer bir portföyünüz varsa ancak ethereum olarak saklamanızı rica edebilirim.

▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.GET WHITELISTED.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
July 04, 2017, 10:42:00 PM
Last edit: July 04, 2017, 11:08:26 PM by Kubra Dam

Arkadaşlar 10x 20x derken ciddiler mi bilmiyorum ama ben öyle düşünmüyorum asla. Düzgün yönetilirse uzun vadede geleceği olduğundan çok net eminim ama 1 PBT için 8-10 BTC değerini görürsek (ICO maliyeti 3 BTC kabul ediyorum) ben gayet iyi bulurum bunu. Ama bu noktalara geleceksek de hızlıca yükseliş olacağını düşünmüyorum. İnşallah olur ama çok abartıp gerçeklikten uzaklaşmamak lazım.

Fiyat konusunda da Bittrex'e falan girmesi lazım bu şekilde waves dex'e göre yorum yapmak anlamsız olur.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
July 05, 2017, 02:55:33 AM

Evet bundan bir kaç yıl sonra çoğu altcoin yok olup gidecek. Sadece primalbase gibi gerçek hayatta kullanım alanı bulabilen projeler ayakta kalacak. Geçtiğimiz gün yaşadığımız altcoin düzeltilmesini daha sık göreceğimizi düşünüyorum. Böyle böyle sap samandan ayrılacak. Umarım ekip sözünü tutar ve en azından ikinci ofislerini açarlar ve yaptığımız yatırım bizleri tatmin eder.

Her altcoin gerçek hayatta kullanılacağını iddia ederek bu serüvene başlar ama bugün Bitcoin bile tam anlamıyla gerçek hayatta kullanılabilir değil.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 78 »
  Print  

Jump to: