Bitcoin Forum
March 28, 2024, 10:07:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 »
  Print  
Author Topic: [ICO] Primalbase:Teknoloji Topluluğu İçin Dağılımlı Çalışma Alanları -26 Haziran  (Read 57956 times)
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
July 14, 2017, 11:14:47 AM

Şu anda bı borsaya girmemesi daha iyi. Belirsizlikler kalkınca girerse hepimiz için daha hayırlı.
1711663679
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711663679
Reply with quote  #2

1711663679
Report to moderator
1711663679
Hero Member
*

Ignore
1711663679
Reply with quote  #2

1711663679
Report to moderator
1711663679
Hero Member
*

Ignore
1711663679
Reply with quote  #2

1711663679
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711663679
Hero Member
*

Ignore
1711663679
Reply with quote  #2

1711663679
Report to moderator
1711663679
Hero Member
*

Ignore
1711663679
Reply with quote  #2

1711663679
Report to moderator
1711663679
Hero Member
*

Ignore
1711663679
Reply with quote  #2

1711663679
Report to moderator
herromerro
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
July 14, 2017, 11:20:13 AM

bir arkadaş vardı icoya katılan coinlerini satmak istiyordu 6 btc fiyattan  Grin
nerde acaba şimdi.burda millet anlatmaya çalıştı yok dedi makul fiyat stiyorum filan Smiley

herneyse öncedende demiştim,waves dexten bir bok olmaz su an ki durumunda.
eger acilen bittrexe girmezse ico yatırımlarına elveda diyebilirsiniz.

Ben hala Primal Base'den çok umutluyum. Aynı şekilde Waves'ten de.
Şu an ki durumda da sorunlar var. Primal Base için konuşursak daha dağıtımı bile bitmedi.

Şu anda bı borsaya girmemesi daha iyi. Belirsizlikler kalkınca girerse hepimiz için daha hayırlı.

Katılıyorum size.

Hayırlı forumlar!
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
July 14, 2017, 11:55:11 AM

bir arkadaş vardı icoya katılan coinlerini satmak istiyordu 6 btc fiyattan  Grin
nerde acaba şimdi.burda millet anlatmaya çalıştı yok dedi makul fiyat stiyorum filan Smiley

bendim o ve sattım. Alan kişi de halinden memnun gibi.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 418

View Profile
July 14, 2017, 12:26:29 PM

hakkaten sattın mı?
gercekten bu piyasa boyle oltanı atıp beleyeceksin.
helal olsun eger gercekten sattıysan ne diyim.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
July 14, 2017, 12:39:49 PM

hakkaten sattın mı?
gercekten bu piyasa boyle oltanı atıp beleyeceksin.
helal olsun eger gercekten sattıysan ne diyim.

kardeşim olta atmak falan değil bu durum. zaten tokenlar dağıtıldığı gün waves dex'de 5.9 btc den de satış yapan oldu.

a kişisinin malını 1x e satması o malın değerinin 1x olduğunu belirtmez.

Şu an waves dex'de 6 btc altı maximum 10 pbt satış vardır ,kısaca şu an ki satış emirlerine göre tokenların %1'i 6 btc ve altına satılıyor. onun dışında pbt'nin değerini bilen kimsenin 6-7 btc den aşağı satmak istediğini düşünmüyorum.

Basit hesapla geri kalan %99 tokenlarını satmaya calısmıyor .

Tabi bu sade bir bakkal hesabı Smiley
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
July 14, 2017, 04:58:14 PM

Mesajını ileride hatırlatırım diyecektim ama sende alım yaptın galiba? Bundan dolayı mı sabırsız davranıyorsun? Neredeyse yarı fiyatından satanlar oluyor bounty ile alanlardan, alayım dedim satan olmadı bekle ki satan olsun. Yüklü bir satış ve kaçış olmadığına göre hemen umutsuzluğa düşmemek gerekiyor. Bak şimdi bu dünyada hiç bir şeyin garantisi yoktur basit bir örnek vereyim bankadan borç para alırsın kredi çekersin kesin olarak ödeyeceğini düşünürsün ama işler senin beklediğin gibi gitmeyebilir. Dünyanın gerçeği bu şekilde garantimiz yoktur kısmetimiz neyse onu kazanır yeriz. Birde bunların tersini düşün çok olumlu baktığın gelecek vadeden işler umduğun gibi sonuçlanmayabiliyor. Hangi iş olursa olsun neticeyi beklemediğin zaman en kötüsünü düşündüğün de zaten en kötü seçeneği seçmiş oluyorsun. Herkes durumun farkında zaten kimse alırım DEX'te hemen satarım diye düşünerek girmedi benim gördüğüm kadarıyla. Umut ediyoruz, zaten elimizden başka bir şey gelmesi mümkün değil. Sabreden kazanır diyorum, öteki türlü zaten otomatik olarak kaybetmiş olacağız.  Wink
bobita
Legendary
*

Activity: 2478
Merit: 1285

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
July 14, 2017, 07:46:47 PM

Farkındaysanız başta waves olmak üzere bazı coinlere (gerçek anlamda projelere dayanan coinler) girenler bugün ya da yarın ne olacağına bakmıyor, ağzını en kısa vadeli açan 5-6 aylık bekleme süresinden bahsediyor, çoğu kişi en az bir yıl tutacak. Dolayısıyla wavesin en önemli projesi waves dexten şu anki durumunda sizin tabirinizle "bir bok olmaması" hiçbir anlam ifade etmiyor. Çünkü yatırım yapan herkes farkında ki, dex platformu bir anda çok işlevsel, kullanışlı ve tercih edilir hale gelemez. Ancak potansiyel görüyoruz ki (aynı şey Primalbase için de geçerli) tutuyoruz.
Risk konusuna gelince, sıfır risk beklentisinde olan bir kişi yatırımdan geçtim, bu foruma bile gelmez.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
herromerro
Sr. Member

View Profile
July 15, 2017, 12:28:01 PM

Farkındaysanız başta waves olmak üzere bazı coinlere (gerçek anlamda projelere dayanan coinler) girenler bugün ya da yarın ne olacağına bakmıyor, ağzını en kısa vadeli açan 5-6 aylık bekleme süresinden bahsediyor, çoğu kişi en az bir yıl tutacak. Dolayısıyla wavesin en önemli projesi waves dexten şu anki durumunda sizin tabirinizle "bir bok olmaması" hiçbir anlam ifade etmiyor. Çünkü yatırım yapan herkes farkında ki, dex platformu bir anda çok işlevsel, kullanışlı ve tercih edilir hale gelemez. Ancak potansiyel görüyoruz ki (aynı şey Primalbase için de geçerli) tutuyoruz.
Risk konusuna gelince, sıfır risk beklentisinde olan bir kişi yatırımdan geçtim, bu foruma bile gelmez.

Çok güzel ifade etmişsiniz. Beklentiler çok yüksek gerçekten. Ciddi potansiyelleri olan farklı projeler çıkıyor Waves üzerinde kanaatimce.

Hayırlı forumlar!
PrintMule
Hero Member

Activity: 980

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
July 15, 2017, 05:46:47 PM

Çok güzel ifade etmişsiniz. Beklentiler çok yüksek gerçekten. Ciddi potansiyelleri olan farklı projeler çıkıyor Waves üzerinde kanaatimce.

Hayırlı forumlar!

wavesDEX yetersiz kaliyor cogu zaman bu tarz projeler için  bana göre waveswallet bile yetersiz ve güvenlik sıkıntıları mevcut. size verilen seed ile birlikte tekrar silip yüklediginizde hesabi kaybetmenizin orani inanin bana %75 . kaç defa denedim her ayni seed ile farkli waves  hesabi açmayi başardim sonradan telefondan app ile senkronlayinca düzeldi o sorun . ama bilmeyen birisi yanlişlikla hesap açsa ne biliyim waves yüklese sonra hesabi bi şekilde kaybetse nede olsa seedlerim var diye sevinse geçmiş olsun. dex tede   order oluşturamama sorunu mevcut. emir giriyorsun olmuyor.  0.001 fee için gerekli waves te mevcut ama algilamiyor sanirim. leasing de boş öyle emir felan da yok. şimdi primalbase hem ico girdim  hem projeye girdim emir vereyim diyorum yok olmuyor cannot order diyor bekleyecem bende öyle  liqui  bittrex felan girer belki.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
herromerro
Sr. Member

View Profile
July 15, 2017, 05:57:38 PM

Hayırlı forumlar!

wavesDEX yetersiz kaliyor cogu zaman bu tarz projeler için  bana göre waveswallet bile yetersiz ve güvenlik sıkıntıları mevcut. size verilen seed ile birlikte tekrar silip yüklediginizde hesabi kaybetmenizin orani inanin bana %75 . kaç defa denedim her ayni seed ile farkli waves  hesabi açmayi başardim sonradan telefondan app ile senkronlayinca düzeldi o sorun . ama bilmeyen birisi yanlişlikla hesap açsa ne biliyim waves yüklese sonra hesabi bi şekilde kaybetse nede olsa seedlerim var diye sevinse geçmiş olsun. dex tede   order oluşturamama sorunu mevcut. emir giriyorsun olmuyor.  0.001 fee için gerekli waves te mevcut ama algilamiyor sanirim. leasing de boş öyle emir felan da yok. şimdi primalbase hem ico girdim  hem projeye girdim emir vereyim diyorum yok olmuyor cannot order diyor bekleyecem bende öyle  liqui  bittrex felan girer belki.

Doğru söylüyorsunuz Waves DEX çok yetersiz. Likidite olarak değerlendirme ayrı bir konu ama teknik olarak bile çok yetersiz. Ama ilk başlarda bundan daha kötüydü. Verdiğiniz emri göremiyordunuz, iptal etme şansınız yoktu. Teknik ve arayüz olarak geliştirmeler yapıldı ama yetersiz. Sonra BTC gateway aracısı sanırım işini doğru yapmıyor. Ben bir sorunlar karşılaşmadım ama karşılaşak çok kişi var. Seed ile ilgili ben çok deneme yaptım, sorunla karşılaşmadım. Ama siz öyle diyorsanız bu çok ciddi bir sorun.

Potansiyel konusunda ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama ben çok umutluyum. Üzerinde çalıştıkları çok fazla geliştirme var. Yeni işe alımlar oldu. Yazılım, tasarım, pazarlama gibi alanlarda. Bilinirliği artıyor. Çok fazla olumlu ve olumsuz şey yazılabilir aslında ama eğer düzgün bir şekilde idare edilirse çok ciddi potansiyeli olduğu kanaatindeyim.

Yaklaşık 15 gün önce şöyle bir post atmıştım:

Takip edebildiğim kadarıyla Waves son altcoin rüzgarını en iyi arkasına alanlardan biriydi. Ama o zirve seviyelerinden sonra yüzde olarak en fazla düşüş yaşayan güvenilir coinlerden biri oldu. Veri tutmadan kabataslak söylüyorum bunu.

Sasha'nın uzun süre önce bi röportajında şuna benzer bişeyler hatırlıyorum. Biz kendi ekosistemimizi yaratmalıyız. Evet bunun için çalışıyorlar. Ama işte bi ICO platformu olan Incent'in ICOTech'i maalesef hiç iyi işlemedi. Gerek fon toplamada gerekse de blockswap teknolojisi ile. ICOlara baktığımızda çok güzel paralar toplandı ama sonrasında aksilikler oldu. Ve o kadar basit aksilikler ki insan şaşırıyor. Bunlar olmasaydı daha farklı olabilirdi diye düşünüyorum. Yani kendi ekosistemini kurarken sağlam kurmalıydı. Şunu da yapalım bu oldu bunu yapalım sonra tekrar ona bakarız şeklinde ilerlediler gibi geliyor bana. Waves zaten bizleri bekletmeye alışmıştı. Sorun değil bikaç ay geç olsaydı ama bu sıkıntılar yaşanmasaydı.

İhmalkarlıklar oldu. Benim de savunduğum bişey bu kolayca asset oluşturulması. Ve temel, öne çıkarılan bir özellik. Ama bakıyorsunuz EncryptoTel asseti çıkıyor ama onaysız çıkıyor. En azından böyle büyük legal proje assetlerinin koordineli olarak oluşturulduktan sonra hemen bir güncelleme gelerek dağıtılması, işlem yapılması gerekirdi.
Şimdi de önüne gelen asseti onaylıyor hissiyatı var bende.

Diğer bir gözlemim Doğu Avrupa odaklı görünmesi. Projelere baktığımda genel olarak Rus ekiplerin ağırlığı ve Doğu Avrupa kökenli projeleri görüyorum. Kötü bişey değil Rus olması, Doğu Avrupa çoğunluklu olması ama açılması lazım.

Primal Base çok sevdiğim bir proje ama şeffaf olmayan noktalar var. Ekibe bakıyorum Waves ile ilintili. Sonra private investor diyor ama kim bunlar. Bizler projelere odaklanmalıyız ama şeffaflık önemli diye düşünüyorum. Bu eleştiri her iki tarafa. Çünkü iki tarafı da ilgilendirdiği izlenimi var bende.

Poloniex hususu var. İnsanlara aşıladıkları bişey var Polo önemli değil. Gerek ana konuda gerekse de burada bu çok popüler bi düşünce olmuş daha doğrusu oluşturulmuş durumda. Tüm güvenilir borsalar önemlidir. İşlem hacmi düşük veya yüksek. Bu borsalar likidite demektir. Cryptopia da önemlidir, Polo da.

NXT assetlerinin Waves assetlerine dönüştürülmesi var. Kendi projelerini dahi bir takvime bağlayamadılar ve suskunluk görüyorum.

Tüm çeyreklerde mali raporlarını yayınlamaları gerektiği kanaatindeyim. Gelirlerini, giderlerini kalem kalem yayınlasınlar.

Hayırlı forumlar!

Hayırlı forumlar!
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
July 15, 2017, 07:08:59 PM

....
 bana göre waveswallet bile yetersiz ve güvenlik sıkıntıları mevcut. size verilen seed ile birlikte tekrar silip yüklediginizde hesabi kaybetmenizin orani inanin bana %75 . kaç defa denedim her ayni seed ile farkli waves  hesabi açmayi başardim sonradan telefondan app ile senkronlayinca düzeldi o sorun . ama bilmeyen birisi yanlişlikla hesap açsa ne biliyim waves yüklese sonra hesabi bi şekilde kaybetse nede olsa seedlerim var diye sevinse geçmiş olsun.
....

bu mevzuuyu mainnette denemedim fakat testnette full node uzerinde istenildigi kadar adres uretilebiliyordu. ve bu adreslerin hepsi de seed key uzerinden olusuyordu. yani olusan tum adresler senin seed keyin ile turediginden node u yeniden kursan da ayni seedleri kullandiginda main adres geliyor- yeniden adres olusturdugunda eski olusturdugun adresler sirasiyla olusuyordu.

bu bahsettiginiz mevzuuyu bi denemek gerek, saat senkronundan kaynakli bir durum mu acaba?
ama her durumda seed degismedigi surece ayni adres(ler)i almaniz gerekir
PrintMule
Hero Member

Activity: 980

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
July 15, 2017, 07:31:17 PM

....
 bana göre waveswallet bile yetersiz ve güvenlik sıkıntıları mevcut. size verilen seed ile birlikte tekrar silip yüklediginizde hesabi kaybetmenizin orani inanin bana %75 . kaç defa denedim her ayni seed ile farkli waves  hesabi açmayi başardim sonradan telefondan app ile senkronlayinca düzeldi o sorun . ama bilmeyen birisi yanlişlikla hesap açsa ne biliyim waves yüklese sonra hesabi bi şekilde kaybetse nede olsa seedlerim var diye sevinse geçmiş olsun.
....

bu mevzuuyu mainnette denemedim fakat testnette full node uzerinde istenildigi kadar adres uretilebiliyordu. ve bu adreslerin hepsi de seed key uzerinden olusuyordu. yani olusan tum adresler senin seed keyin ile turediginden node u yeniden kursan da ayni seedleri kullandiginda main adres geliyor- yeniden adres olusturdugunda eski olusturdugun adresler sirasiyla olusuyordu.

bu bahsettiginiz mevzuuyu bi denemek gerek, saat senkronundan kaynakli bir durum mu acaba?
ama her durumda seed degismedigi surece ayni adres(ler)i almaniz gerekir

düzelttilerse problemi bilemem fakat app üzerinden deneyin. kurun telefona alin seedleri silin kompile ve tekrar ayni seedler ile  ilk aldiginiz adrese ulaşmaya calişin. ulaşabilirseniz sıkıntı yok Smiley ben en az 10 kere denedim bundan 1 ay önce felan her defasinda farkli waves adresleri ürettim. sonrasinda bir arkadaşin uyarisi ile önce  adresi telden  oluşturdum sonra aynı seed ile web üzerinden açtim ikisini ayni anda açarsaniz senkronluyor sanirim bi şekilde sonrasında ise sıkıntı cıkmıyor.

████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 15, 2017, 08:22:01 PM

Arkadaslar cahilligimi mazur gorun bu waves dex olayi nedir acaba.Benim waveslerim var ve bunlari google chrome eklentisi olan cuzdanda sakliyorum.Burda alim satin patformu var dex dediginiz omu oluyor
Keldel
Full Member

Activity: 166
Merit: 100

View Profile
July 15, 2017, 08:26:17 PM

Arkadaslar cahilligimi mazur gorun bu waves dex olayi nedir acaba.Benim waveslerim var ve bunlari google chrome eklentisi olan cuzdanda sakliyorum.Burda alim satin patformu var dex dediginiz omu oluyor
Aynen dostum dex dediğimiz yer orası oluyor.

aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 15, 2017, 08:34:25 PM

Tesekkur ederim bir ara twitterda waves platformuna ait gorseller paylasiliyordu exchange site tarzinda.O is ne oldu acaba ben dex i o zannediyordum
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
July 15, 2017, 09:11:20 PM

Tesekkur ederim bir ara twitterda waves platformuna ait gorseller paylasiliyordu exchange site tarzinda.O is ne oldu acaba ben dex i o zannediyordum
o paylasilan gorseller beklenen yeni UI (user interface) arayuz yani.
dex i daha kullanisli daha verimli yapacak guncellemeyi bekliyoruz sabirsizlikla
unois
Hero Member

Activity: 858

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
July 15, 2017, 09:54:07 PM

Primalbase' nin marketcap' inin otuz milyon dolar olması gayet normal karşılanabilecek ve yadırganmayacak bir tahmin. Bu birim fiyatın 30K$ olması anlamına gelir ki BTC 2500$ düzeyini geri görse 12 BTC olması anlamına da gelir. Saklayın, satmayın sakın! (120 milyon olacağını tahmin ediyorum. YTD.)

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
July 15, 2017, 09:55:01 PM

Arkadaşa ödül verilmesi gerekiyor, aramızda para toplayalım ve aynı seed koduyla her seferinde farklı adreslere ulaşabilmeyi başardığı için ödülünü verelim.  Grin
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
July 17, 2017, 12:33:34 AM

Suan kesinlikle bi borsaya girmesin . Varsayıyorum btc 2500 ken bir borsaya girseydi şuan elimizdeki 1pbt yi en kötü insanlar 3btc den elden cıkarmak isteyecekti buda 2500 dolar varsayalım . 2500 den piyasaya girdigi gibi  her altcoin gibi buda değer kaybedecekti . Ancak suan 1900 de girse yada 1700 e kadar düştüğünü varsayalım o zaman girse ayın 1 inden sonra bu btc illa artacak . PBT de kendini hem btc hem usd bazında katlayacak .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
July 17, 2017, 08:16:07 AM

proje resmen fail oldu o kadar gazladılar milleti çift chain yok sasha ivanov yok vitalik butterin derken daha etheri devreye sokamadılar. fiyat yarı yarı eridi ki henüz borsa bile yok...
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 »
  Print  

Jump to: