Bitcoin Forum
April 23, 2024, 03:56:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 »
  Print  
Author Topic: [ICO] Primalbase:Teknoloji Topluluğu İçin Dağılımlı Çalışma Alanları -26 Haziran  (Read 57961 times)
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
August 01, 2017, 06:27:42 PM

1 Ağustos bitti nerdeyse . Duyuru yalan oldu anlaşılan . Sabahtan beri tek kelime yok .

Anons gelecektir arkadaşlar, merak etmeyin de anonstan neden acayip acayip şeyler bekliyoruz ben onu çözemedim sadece. Daha önce de yazmıştım, beklentinizi yüksek tutmayın, hayal kırıklığına uğramazsınız diye. Gerçekten de güzel bir şey açıklarlarsa ne mutlu. Gereksiz beklentiye girmenin lüzumu hiç yok.
1713887814
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713887814
Reply with quote  #2

1713887814
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713887814
Hero Member
*

Ignore
1713887814
Reply with quote  #2

1713887814
Report to moderator
1713887814
Hero Member
*

Ignore
1713887814
Reply with quote  #2

1713887814
Report to moderator
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
August 01, 2017, 06:36:27 PM

1 Ağustos bitti nerdeyse . Duyuru yalan oldu anlaşılan . Sabahtan beri tek kelime yok .

Anons gelecektir arkadaşlar, merak etmeyin de anonstan neden acayip acayip şeyler bekliyoruz ben onu çözemedim sadece. Daha önce de yazmıştım, beklentinizi yüksek tutmayın, hayal kırıklığına uğramazsınız diye. Gerçekten de güzel bir şey açıklarlarsa ne mutlu. Gereksiz beklentiye girmenin lüzumu hiç yok.

Çıkacak duyurudan bir borsa haberi çıkmaz ise ben çekilirim pbt'den . İnsanları 1 ağustosa hazırladılar borsa için 1 ağustosu bekleyin dediler . Büyük bir duyuru dediler ancak ufak bişey çıkacaksa altından valla strese gerek yok . 3BTC Den koyarım yükselirse satılsın . Bu kadar yavaş olacaklarsa hep işimiz var.

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 01, 2017, 07:30:57 PM

Telegramda serzenişlere Alicia cevap vermiş.

"Guys, we are working hard on a workable solution... please stand by"
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
August 01, 2017, 08:57:56 PM

Slackte yazdığı da bu: 

Guys, we apologize for this delay. We just got the report from our legal consultants, please kindly give us 80 min max and we will publish it. Many thanks for your patience!
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
August 01, 2017, 10:28:45 PM

gmt 0 a göre 2 agustos olmak üzere...
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
August 01, 2017, 10:52:23 PM

Ayın 20 sinde 1 ağustosta duyuru yapacağız diyip aradan 12 gün geçmesine rağmen 1 ağustosta bir metin parçasını yayınlamayan adamlardan ümidim yok artık . Gerçekten güven kırdılar . 3BTC Yi bulduğu an fiyatı elimden çıkaracağım . Bir duyuru yayınlamak bu kadar zor ise london'da ofis açacakları tarih 2025 ' e kalacak .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Nomad88
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1267

View Profile WWW
August 01, 2017, 10:56:13 PM

Bir problem varmis gibi duruyor ne yazikki. Gecen hafta genel konuda soru sordugumda bu hafta basinda bir exchange sitesinde gorebilecegimiz ile ilgili planlar oldugu soylenmisti. Herhalde hicbirimiz sasirmiyoruz bu tarz gecikmelere. Ama her seferinde insanin sinirlerini bozuyor gercekten. Genel konuya tekrar birseyler yazmayi dusunuyorum. Buradan bazi arkadaslarda post birakirlarsa bir bekleyen grubun oldugunu hatirlarlar diye dusunuyorum. Yinede cok umut baglamamak lazim. Umarim yanilirim ama sanki biraz daha sarkacak gibi duruyor.

nalpagutt
Sr. Member

View Profile
August 01, 2017, 11:04:15 PM

Bir problem varmis gibi duruyor ne yazikki. Gecen hafta genel konuda soru sordugumda bu hafta basinda bir exchange sitesinde gorebilecegimiz ile ilgili planlar oldugu soylenmisti. Herhalde hicbirimiz sasirmiyoruz bu tarz gecikmelere. Ama her seferinde insanin sinirlerini bozuyor gercekten. Genel konuya tekrar birseyler yazmayi dusunuyorum. Buradan bazi arkadaslarda post birakirlarsa bir bekleyen grubun oldugunu hatirlarlar diye dusunuyorum. Yinede cok umut baglamamak lazim. Umarim yanilirim ama sanki biraz daha sarkacak gibi duruyor.
Problem varsada insanlara bunu söylesinler . 80 Dakika içinde yayınlayacağız dediler . 3 Saat geçti üzerinden .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
August 01, 2017, 11:04:35 PM

Ayın 20 sinde 1 ağustosta duyuru yapacağız diyip aradan 12 gün geçmesine rağmen 1 ağustosta bir metin parçasını yayınlamayan adamlardan ümidim yok artık . Gerçekten güven kırdılar . 3BTC Yi bulduğu an fiyatı elimden çıkaracağım . Bir duyuru yayınlamak bu kadar zor ise london'da ofis açacakları tarih 2025 ' e kalacak .

Bir taraftan hak vermeye çalışsak da ekibe 10 günlük süreçte dediğin gibi bir metini yayınlamaları veyahut exchange sitelerini dahi açıklamaları beklenirken güven kırmaları üzücü ..

Yine de bekliyoruz el mahkum ..
Nomad88
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1267

View Profile WWW
August 01, 2017, 11:14:22 PM

Problem gecikmeden ziyade bekleyen insanlari habersiz birakmalari diye dusunuyorum. Bu tarz projelerin kucuk sikintilar veya gecikmeler ile karsialsmalari cok siradisi degil, ama benim anlamadigim profosyonel davranip neden once bekleyen kitleyi bilgilendirmiyorlar. Twitter hesaplarinda en son atilan mesaj ayin 21inde. Bu mesajda 1 Agustos´da onemli bir duyuru yapacaklarindan bahsetmisler dogal olarak. Ben mesaj olarak birkac sey yazdim. Sanirim haber oraya hizli duser bir gelisme paylasilacagi zaman. Takip etmek isteyen arkadaslar icin linki asagiya birakiyorum. Umarim guzel haberler aliriz.

https://twitter.com/bitcointimesite/status/892522506644574208

deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
August 01, 2017, 11:55:37 PM

Benim bu projeye güvenim kalmadı. 2.5 btcden almak isteyen varsa bana mesaj ile ulaşabilir.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
August 01, 2017, 11:59:20 PM
Last edit: August 02, 2017, 12:23:27 AM by nalpagutt

Duyuru geldi . Borsaya girmemişler hayırlı olsun .

Duyuru : http://m.yollayap.com/bbtc/150163334971.pdf

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
August 02, 2017, 12:02:52 AM

Duyuru geldi . Borsaya girmemişler hayırlı olsun .

değeri 1000-1200 waves a düşer bunun
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
August 02, 2017, 12:20:55 AM

Dağıtım bittikten hemen sonra all majors exchanges demişlerdi . Hiç öyle bir tarafı yok . He içeriği okudum . Harbiden adamlar muazzam bişeyle uğraşıyor . Uzun vadede kazandırır da borsaya girmemesi can sıkıyor .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1291

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 02, 2017, 08:09:39 AM

Ben küçük bir miktarla ICO'dan girmiştim, ama böyle "1 Ağustos oldu, hani borsada yok" diye ikiden ikibuçuktan satacaklar olacağını tahmin etseydim hiç ICOya bulaşmaz, alım için bu zamanları beklerdim, acemilik işte....
Gerçekten virgülüne kadar doğru:
BORSA SABREDENLERİN KAZANDIĞI SABREDEMEYENLERİN KAYBETTİĞİ BİR YATIRIM ARACIDIR

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
August 02, 2017, 08:11:42 AM

Ben küçük bir miktarla ICO'dan girmiştim, ama böyle "1 Ağustos oldu, hani borsada yok" diye ikiden ikibuçuktan satacaklar olacağını tahmin etseydim hiç ICOya bulaşmaz, alım için bu zamanları beklerdim, acemilik işte....
Gerçekten virgülüne kadar doğru:
BORSA SABREDENLERİN KAZANDIĞI SABREDEMEYENLERİN KAYBETTİĞİ BİR YATIRIM ARACIDIR

Çok ters zamana denk geldi hocam, bu dönemlerde çıkıp 10 da 1 i fiyatına düşen coinler bile var neredeyse son tüm icolar dump yedi pumpı bekliyor.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
August 02, 2017, 09:03:35 AM

Dağıtım henüz bitmedi hemde token'lerin yarısı duruyor şu haliyle borsaya nasıl girecek. Girse bile ufak karlarla satacaksınız ortada bir ürün yoktur. Bir düşünün sizin için önemli olan borsaya mı girmesi yoksa yüksek fiyatla alıcı bulmanız mı. Duyuru beni çok tatmin etmedi ancak işin başındalar kaliteli olacaksa projenin biraz yavaş gitmesinden yanayım.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 02, 2017, 09:13:39 AM

Şu dönem borsalara girse de bir halta yarayacağını düşünmüyorum. Çoğu exchange' de BTC transferleri dondurulmuş durumda. Açılmasını bekliyor olabilirler, dump gelmemesi adına...
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
August 02, 2017, 09:21:19 AM

Benim için büyük hayal kırıklığı oldu primalbase, ama elimdekileri satmayı düşünmüyorum inancımı koruyorum sadece kaç gün önceden 1 ağustosu işaret edip sonra hiçbir şey yapmamaları biraz güvenimi sarstı
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
August 02, 2017, 09:30:22 AM

Hiçbir şey yapmadıklarını sanmıyorum bu proje temelinde bir ilki taşıyor ve bundan dolayı zaman aldığını düşünüyorum. En başta yasal kısımları çözmek için uğraştıklarını düşünüyorum bu işler hemen çözüme kavuşturulacak şeyler değil bununla birlikte bütün her şeyi dikkatlice elden geçirerek ortaya ürünü çıkartmaları gerekiyor sonuç olarak borsalara eklenmesi uğraştıkları son şey ve ayrıca kullanılan bir ürünü sunduklarında borsalara rahatlıkla girecektir. Şu an için kaygı verici bir durum yok gibi, bir kaç ay bekleyerek neler yapabildiklerini görmemiz gerekecek.

https://www.forbes.com/sites/federicoguerrini/2017/07/31/this-startup-allows-you-to-turn-your-coworking-membership-into-an-investment/
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 »
  Print  

Jump to: