Bitcoin Forum
March 29, 2024, 04:01:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 »
  Print  
Author Topic: [ICO] Primalbase:Teknoloji Topluluğu İçin Dağılımlı Çalışma Alanları -26 Haziran  (Read 57956 times)
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
September 05, 2017, 03:45:43 PM

En iyisi açılınca gidip 7/24 ofisleri kullanmak yoksa biz bu parayı çıkartamayacaz Cheesy Btc bazında dipte şu anda, bu kadar basiretsiz bir proje ekibi olamaz. Adam gibi çıkıp şu şu sebeplerden gecikme yaşıyoruz ofisleri açamıyoruz borsaya giremiyoruz diye açıklasalar millet eyvallah deyip susacak.
Borsaya girememe sebepleri waves tabanlı bı coin olmaları. Eth altyapisina geçince borsaya çok rahat girecektir
1711728097
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711728097
Reply with quote  #2

1711728097
Report to moderator
1711728097
Hero Member
*

Ignore
1711728097
Reply with quote  #2

1711728097
Report to moderator
1711728097
Hero Member
*

Ignore
1711728097
Reply with quote  #2

1711728097
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Xexen4
Sr. Member

Merit: 290

View Profile
September 05, 2017, 05:27:36 PM

scam algısı oluşmaya başlamışken borsaya girmesi çöküşü hızlandıracak sanki. gelişme lazım olumlu/olumsuz farketmez resmi mevzuatlardan ötürü gecikti denmesi bile en azından var olan yatırımcı için umuttur.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 418

View Profile
September 05, 2017, 07:13:33 PM

En iyisi açılınca gidip 7/24 ofisleri kullanmak yoksa biz bu parayı çıkartamayacaz Cheesy Btc bazında dipte şu anda, bu kadar basiretsiz bir proje ekibi olamaz. Adam gibi çıkıp şu şu sebeplerden gecikme yaşıyoruz ofisleri açamıyoruz borsaya giremiyoruz diye açıklasalar millet eyvallah deyip susacak.
Borsaya girememe sebepleri waves tabanlı bı coin olmaları. Eth altyapisina geçince borsaya çok rahat girecektir

eth ye mi gececekmiş?
bobita
Legendary
*

Activity: 2478
Merit: 1286

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 05, 2017, 09:09:52 PM

eth ye mi gececekmiş?
Gönderdikleri e-postada ETH gateway tamam, test ediliyor diyor. Tabii bu da yalan değilse!!!
"Sevgili Primalbase Topluluk Üyesi,
Ağustos, Primalbase'de oldukça yoğun bir aydı. Rezervasyon platformu ve Ethereum ağ geçidi geliştirmeyi tamamladık ve yakında her iki aracın test edilmesine devam edeceğiz. Amsterdam ve Berlin'de ofislerin açılmasıyla heyecanlıyız ve Londra'daki ilerlemelerle ilgili daha fazla güncelleme yapmayı umuyoruz.
Lütfen Primalbase Ağustos Raporundaki diğer başarılarımızı okuyun.
Yorumları, önerileri ve önerileriyle istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmenizi öneririz.
İçtenlikle,
Primalbase Ekibi"

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Elturko
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

View Profile
September 06, 2017, 12:35:47 AM

Aylardır bir ethereum geçidi yapamadılar ha geldi ha gelecek onu yaptık bunu yapcaz derken iyi oyaladılar

Askit2
Hero Member

Activity: 981

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
September 06, 2017, 04:54:00 AM

Aylardır bir ethereum geçidi yapamadılar ha geldi ha gelecek onu yaptık bunu yapcaz derken iyi oyaladılar

tekrar ico yapsalar 8 milyon dolarlık ethereum toplarlardı. geçitleri batsın. hiç bir şey bilmeyen 3 tane adam ico yapar token satarsa olacak olan bu. şu an birlikte çalıştığım web tasarımcılara ethereum gateway yapın desem 3 güne tamamlarlar. sıfırdan blockchain mi yazıyorlar sanki ?

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
September 06, 2017, 04:58:44 AM

tekrar ico yapsalar 8 milyon dolarlık ethereum toplarlardı. geçitleri batsın. hiç bir şey bilmeyen 3 tane adam ico yapar token satarsa olacak olan bu. şu an birlikte çalıştığım web tasarımcılara ethereum gateway yapın desem 3 güne tamamlarlar. sıfırdan blockchain mi yazıyorlar sanki ?

Zaten acemi oldukları bounty sürecinden dahi belliydi,ödeme için ether adresi istediler senden daha sonra ethere ödeme yapamıyoruz v.s diye herkesten waves adresi istediler en başından beri yol haritasından sapan bir proje ile karşı karşıyayız.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
September 06, 2017, 09:52:14 AM

Yok bu primalbase tokenden adam olmaz arkadaş hiçbir şeyi beceremediler ben sattım kurtuldum zararına bekleyenlere Allah sabır versin
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 250

View Profile
September 06, 2017, 09:54:08 AM

Yok bu primalbase tokenden adam olmaz arkadaş hiçbir şeyi beceremediler ben sattım kurtuldum zararına bekleyenlere Allah sabır versin
Umarım pişman olmazsıniz hocam. Eth tabanına geçince çok iyi işlem gireceğini tahmin ediyorum. Sadece biraz zaman alacaktır.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
September 06, 2017, 10:46:14 AM

Projenin scam olmadığını düşündüğüm için zararına elden çıkarmayı gönlüm el vermiyor.Uzun bir süreç olacağını bildiğim halde primalbase'nin en azından ico fiyatına ulaşmasını bekleyeceğim.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
September 06, 2017, 11:10:26 AM

Umarım pişman olmazsıniz hocam. Eth tabanına geçince çok iyi işlem gireceğini tahmin ediyorum. Sadece biraz zaman alacaktır.

Valla beklemekten yoruldum buna yatırdığım parayı başka coine yapsaydım en az 2-3 katlardı pbt bana hikaye gibi geliyor ondan gelen parayı oaxa yatırıp kısa vadede yükselmesini bekleyip zararı oradan çıkaracağım
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
September 06, 2017, 09:46:44 PM

Ben bu projeden umidi kestim bunun kazanc getirecegi surede cok daha fazla kazan getirebilecek baska projelere yatiririm parami , 0.0337 PBT 220 dolara satiyorum almak isteyen olursa pm atabilir.

deepocean
Hero Member

View Profile
September 07, 2017, 12:38:02 AM

Böyle giderse fiyatı 0.5lere kadar bile düşecek. İnsanlar sıkılmaya başladı artık. Bı cacık olmayacak gibi.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
September 07, 2017, 11:52:46 AM

Pbt kadar çöp coin yok alanlar çıkıp kurtulsun
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
September 08, 2017, 11:57:04 AM

$5581.61 (-10.09%)
1.20 BTC (-10.33%)
1109.34 WAVES (-11.14%)

Yine hüzünlerdeyiz dünyasında ..

Ne zaman yükselişe geçecek ekip iyice kabuğuna çekildi . Bizim paraları yiyorlar herhalde .. Sinir bozucu bir hale geldi iyice ..
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
September 08, 2017, 04:18:46 PM

beklentisi bu kadar yüksek olup bu kadar seri çöp olan bir coin görmedim...
Xexen4
Sr. Member

Merit: 290

View Profile
September 08, 2017, 05:10:54 PM

çöp oldu demek pek doğru değil. kaldı ki bu ico kısa vadede kazanç sağlayacak bir ico değil gibi bişeyler yazıyodu platformun sayfasında.

--
sanırım medium.com daki question&ask makalelerinde buna yer verilmişti tam hatırlayamadım şimdi.
stompysteve
Hero Member

Activity: 574

View Profile
September 08, 2017, 07:27:54 PM

eth ye mi gececekmiş?
Gönderdikleri e-postada ETH gateway tamam, test ediliyor diyor. Tabii bu da yalan değilse!!!
"Sevgili Primalbase Topluluk Üyesi,
Ağustos, Primalbase'de oldukça yoğun bir aydı. Rezervasyon platformu ve Ethereum ağ geçidi geliştirmeyi tamamladık ve yakında her iki aracın test edilmesine devam edeceğiz. Amsterdam ve Berlin'de ofislerin açılmasıyla heyecanlıyız ve Londra'daki ilerlemelerle ilgili daha fazla güncelleme yapmayı umuyoruz.
Lütfen Primalbase Ağustos Raporundaki diğer başarılarımızı okuyun.
Yorumları, önerileri ve önerileriyle istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmenizi öneririz.
İçtenlikle,
Primalbase Ekibi"

Ekip ve proje hakkında görüşlerim hala değişmedi. Bu zamana kadar baya baya yalan söylediler, hepimizi kandırdılar. Bu kadar oyalamanın alemi yok, iş bilmez 4-5 çocuk bir araya gelmiş bi de sasha resmi patlatmışlar hepsi bu. E-postayla biraz yatırımcıların gazını almak istemişler sanırım, globalde de homurdanmalar başlamıştı.

Zaten zarardayız diye bekliyoruz işte, burda kimseyi yapmış olduğum yorumlar yüzünden etkileyip satış vermesini istemem herkes otursun düşünsün planını yapsın. Herkesin kendi yatırımı kendi riski sonuçta ben de bir risk alıp girdim pbt icosuna ama en azından bundan sonra yatırım yapacak olan arkadaşları bu vesileyle uyarmayı boynumun borcu bilirim, en azından ekip hakkında fikirleri olsun ve çok daha sağlam ekibe sahip projelere yatırım yapsınlar. Şu saatten sonra aya gitse de kıymeti yok. Herkese bol kazançlar

Dip not: ICO'dan almış olduğum pbtleri hala satmadım, en azından bir iki içi dolu güncelleme bekliyorum ya da hiç yoktan waves bazında fiyatına yaklaşmasını bekliyorum hiç yoktan wavese geri dönmüş olurum. Sonrasında tabii ki de arkama bile bakmayacağım Smiley
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
September 13, 2017, 05:00:24 AM

tam anlamı ile fos bir ekip olduklarını kanıtladılar.vitalik tam zamanında " ben sadece coini destekliyorum" dedi. hayır en azından eth gateway'ini biraz daha seri yapsalar  insanlara bir ümit vereceklerdi. bu saatten sonra çok extreme bir durum olmadığı sürece ico fiyatina bile yaklasamazlar gibi duruyor.belki biraz erken oldu ama çoktan ümidi kestim ben bu projeden
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 13, 2017, 05:04:49 AM

Bende ekibe artık güvenemiyorum. Mesele gecikme yaşamaları değil yatırımcıları dikkate almıyorlar, bunu en basit olarak güncelleme yapmamalarından anlayabiliriz yani ne burada ne twitter adreslerinde yeni paylaşım olmamıştı. Baskılara karşın bu ay biraz daha ciddiye aldılar belki toplarlar ve bu acemiliklerinden kurtulurlar.

https://wavesplatform.com Sitenin yeni arayüzünde primal base'ye değinmişler. Onun altında da mobilego hakkında bilgi var.

"We are very grateful to all who participated early and provided strong support to the project. Thanks to this and efforts of new executive team we managed to achieve a great deal of positive developments. We are about to open our new offices in Amsterdam and Berlin, and launch a number of supporting digital tools. Although no further PBT sale will ever be carried out, related complementary projects will be launched to help increase the value of PBT for existing investors as well as provide upsides for any new participants. Please stay subscribed to our mailing list to keep informed about project developments and expansions."

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 »
  Print  

Jump to: