Bitcoin Forum
April 18, 2024, 04:41:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 »
  Print  
Author Topic: [ICO] Primalbase:Teknoloji Topluluğu İçin Dağılımlı Çalışma Alanları -26 Haziran  (Read 57960 times)
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 11, 2017, 08:13:29 AM

Yarın açılacakmış yeni eleman öyle dedi. Açılacakta acaba açılış nasıl olacak boş bir ofiste partimi düzenleyecekler yoksa her şey yerli yerinde oturmuş şekilde açılış olacak mı. Sasha gitsin bir hayırlı olsun desin nasıl iş yapıyorlar açılış bile böyle çok durgun kendi halinde geçerse beklentiler iyice düşebilir. Waves ana sayfasında primal base projesi yer alıyor yani açılışa kesinlikle katılmalı, açılışa gitmeyip ondan sonra orada buluşalım toplantı yapalım bir topluluk oluşsun bunların hepsi palavra olarak kalır. Kendisinin açılışına bile gitmediği ofisi topluluk neden kullansın daha doğrusu topluluk oluşmaz.

There is an office indeed! The opening is tomorrow in Amsterdam and you're more than welcome to come. This opening is especially for the token holders so that's why we didn't invite a lot of press (that will follow later). If you can't make it, that's fine. We will be answering  a few questions from token holders that can't come to the opening. More about that later on!
1713415263
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713415263
Reply with quote  #2

1713415263
Report to moderator
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713415263
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713415263
Reply with quote  #2

1713415263
Report to moderator
BurntSnow
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
October 11, 2017, 08:52:14 AM

1400 Waves civarı satış koymuştum. Satılmış. Çok memnun oldum. Alan kimse ona teşekkürlerimi sunuyorum.
Bunda beklemektense Waves'de beklemek çoooook daha mantıklı.

████
             ███  ███
           ████     ███
         ███  ███    ███
       ████     ███    ███
     ███  ███     ███    ███
   ████     ███     ███   ██
 ███  ███     █████████████████
███     ███     ███           ██
 ███      ███     ██          ██
   ███      ██████████      ███
     ███      ██████      ███
       ███      ██      ███
         ███          ███
           ███      ███
             ███  ███
               ████

GUTS
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

smart-ticket protocol for events
live product with market traction!
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

BTC ANN
  WEBSITE
  BLOG

SANDBOX
  WHITEPAPER
  BOUNTY

bitpazari
Hero Member

View Profile
October 11, 2017, 10:47:31 AM

1400 Waves civarı satış koymuştum. Satılmış. Çok memnun oldum. Alan kimse ona teşekkürlerimi sunuyorum.

Az önce bir baktım alış satış işlemlerine dediğin fiyatlardan alıcı bulmuş şaşırdım gerçekten. Şaşırdığım şey satış rakamı değil çok ucuza satanlar varken satış varken acele edip yüksekten almışlar. Ama bak ben diyordum elinizden çıkarmayın diye bir malın fiyatını her zaman için alıcı belirlemez satıcı ve alıcı birlikte belirler sen satmazsan alıcı da alacak bir mal bulamaz. Kötü olsa bile durum benim için böyle zorlamak gerek, sende aceleye getirseydin yarı fiyatına elde çıkartabilirdin. Neyse waves al bekle dediğin gibi zaten yükselişe geçmesini bekliyoruz en azından şu an için primal base'nin halinden iyi.
nesso
Sr. Member

Activity: 629
Merit: 259

View Profile
October 11, 2017, 10:52:54 AM

nereden sattin trade historyde göstermiyor wavesdex öyle bi sey?
tidexten mi sattin? wavesdexte hic islem olmuyor nerdeyse. benim emirler bi haftadir bekliyor.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
October 11, 2017, 04:14:46 PM

beklenti içine girmesem de ico üstünde fiyat beklemesem de ekibin en azından bir ofisi aktif etmeleri scam algısını kırıp umut vaad etmeye devam eder
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
October 11, 2017, 05:48:04 PM

Geçmiş olsun hocam. İyi denk gelmiş kurtulmuşunuz. Darısı başımıza  Grin Ben de yukardan satış emri gireyim belki alıcısı çıkar da biz de satarız.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 11, 2017, 07:01:31 PM

Çok uygun denk getirmişsiniz. Bir daha böyle bir fırsat yakalanamayabilir. 1400 dolaylarından alıcı bulsa eminim bir çok kişi satıp kurtulacaktır. Ame nerde?

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 11, 2017, 08:27:28 PM

Telegram kanalında gördügüm kadarıyla sasha'da orda olacakmış .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
October 11, 2017, 09:20:40 PM

İlk ofis açıldıktan sonra fiyat canlanacaktır. Tabi bunun için eth gateway ve iyi bir kaç borsa da lazım olacak. PrimalBase çok süründürdü ama finalde de yüzümüzü iyi güldürecek. Bu benim içimde bir his ve şahsi görüşüm. Aldıklarımı 1 PBT 500 dolar olsa da satmam. Ico'dan alım yapmamız büyük hataydı ama hata yaptık diye zaten çöp olmuş bir tokeni satmamalı.

Katılıyorum. Primalbase uzun soluklu bir proje ve bu projeden zararına satarak çıkmak bana da doğru gelmiyor. Ben kendi adıma unuttum buraya yatırdığım parayı beklemedeyim.
İlk ofis açıldığında ico fiyatının üstüne çıkacak. İkinci ofis açıldığında ise ico fiyatına 5x yapmış olacağız.
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
October 11, 2017, 09:23:41 PM

ben primalbase alayım dedim araştırdım icosuna giren adam neredeyse 3 btcsi 0.7 lere gelmiş iş yapmaz bence ondan yatırım yapmadım daha düşer bence

Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
October 12, 2017, 12:12:41 PM

PBT ' nin telegram kanalında mı ? Sasha 'nın orada olmaması kötü olur zira . Fiyat açısından daha da düşürür . Ofisin ilk müşterisi olsa hatta tadından yenmez Smiley 0.5 fiyatına kadar da gerileceğini düşünüyorum. Ama tamamen icraate geçtiklerinde ise çok rahat bir şekilde ico fiyatının üstüne çıkar . PrimalBase güzel proje .
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 12, 2017, 01:10:44 PM

PBT ' nin telegram kanalında mı ? Sasha 'nın orada olmaması kötü olur zira . Fiyat açısından daha da düşürür . Ofisin ilk müşterisi olsa hatta tadından yenmez Smiley 0.5 fiyatına kadar da gerileceğini düşünüyorum. Ama tamamen icraate geçtiklerinde ise çok rahat bir şekilde ico fiyatının üstüne çıkar . PrimalBase güzel proje .

$3904.21 (4.31%)
0.74824500 BTC (-4.38%)
956.91 WAVES (11.23%)

Sasha'nın gelme planı varsa fiyata güzel bir katkı sağlar . Gelmesi de lazım aslında reklamını yaparken boy gösterdi . Sonrasında bir daha gözükmedi PBT için . İlk ofise elinde tatlıyla hayırlı olsuna gitsin de şenlensin biraz PrimalBase ..
kirkcoin
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
October 12, 2017, 01:22:53 PM

Böyle birşeyi zaten bekliyorduk. Türkiye saatine göre kaçta başlayacak açılış ? Takip edebileceğimiz bir platform var mı acaba ? Türkiye’den yatırım yapıp açılışa gidecek olan arkadaşlar var mı acaba içimizde. Ondan bi canlı yayın izleriz belki  Smiley

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
bitpazari
Hero Member

View Profile
October 12, 2017, 02:50:32 PM

Beklediğimiz gün geldi çattı gidip göremeyeceğimiz bir ofis açılıyor.  Grin Bizim yerel saate göre saat 21.00 sularında açılış yapılacakmış. Web sitesi üzerinde çalışma sürüyormuş güncelleme yakında olacakmış.

Guys! Today is the day you’ve all been waiting for lol! Opening of our Amsterdam office. Make sure to follow us on Instagram (www.instagram.com/primalbase) for behind the scene updates of the day. Our CEO Ralph will do the official opening around 8PM CEST which will be live streamed on our Facebook channel. Will send a quick reminder around that time here on Telegram
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
October 12, 2017, 05:58:57 PM

ceo acilis konusmasini yapiyor ama takip eden yok benle beraber 1 kisi daha izliyor ama kim bilemedim Smiley
https://www.facebook.com/primalbasehq/videos/1515697358514810/
az kalabalik dursun sesini kisin da izleyici gozuksun
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
October 12, 2017, 06:45:52 PM

İlk ofis açıldıktan sonra fiyat canlanacaktır. Tabi bunun için eth gateway ve iyi bir kaç borsa da lazım olacak. PrimalBase çok süründürdü ama finalde de yüzümüzü iyi güldürecek. Bu benim içimde bir his ve şahsi görüşüm. Aldıklarımı 1 PBT 500 dolar olsa da satmam. Ico'dan alım yapmamız büyük hataydı ama hata yaptık diye zaten çöp olmuş bir tokeni satmamalı.

güzel hayaller ve temenniler olmuş ama bu hayallerde katıldığım tek nokta zaten çöp olmuş bir tokeni satmak çok aptalca olur kısmı. bende eldeki coinleri satmamız gerektiğini düşünüyorum ama yüzümüzü güldürme gibi bir iddia olması çok zor hele BTC fiyatı böyle yükselmeye devam ederse hiç şans yok bence. belki en iyi ihtimal ile usd olarak zararsız çıkabiliriz diye düşünüyorum ama ötesi mucize gibi bir şey bence.

edit: ofis açılışı yapılmış ama fiyat artış göstermemiş ve yine düşüş devam ediyor Shocked Shocked Shocked

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌