Bitcoin Forum
April 25, 2024, 02:26:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 »
  Print  
Author Topic: [ICO] Primalbase:Teknoloji Topluluğu İçin Dağılımlı Çalışma Alanları -26 Haziran  (Read 57963 times)
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
October 17, 2017, 06:56:25 PM

Arkadaşlar size önerim çok zarardayken projeden çıkış yapmayın. Zaten HODL olarak görülmesi gereken bir proje. Adamlar ofis açıyor, blockchain ile ilgili çalışmaların yanında ofis açma ile ilgili bir ton da prosedür var. Zaten artık icoya gireyim 2-3 kat kazanayım olayları bitti. Bunun herkes farkındadır sanırım.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
October 17, 2017, 07:54:39 PM

Arkadaşlar size önerim çok zarardayken projeden çıkış yapmayın. Zaten HODL olarak görülmesi gereken bir proje. Adamlar ofis açıyor, blockchain ile ilgili çalışmaların yanında ofis açma ile ilgili bir ton da prosedür var. Zaten artık icoya gireyim 2-3 kat kazanayım olayları bitti. Bunun herkes farkındadır sanırım.

yani icodan 2x-3x yapılamayacağını anlasaydık burada olmazdık Grin Grin bende bu projeye çok güvenerek girdim ama ciddi anlamda elimizde patladı. beklemekten başka çare yok yani.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
October 18, 2017, 07:28:04 AM

Olay çıkıp çıkmamak değil, PrimalBase için üzülmek. Başında sağlam ve işini bilen bir ekip olsaydı şu an bu token 15 BTC - 20 BTC değerinde olabilirdi. Ama ekip blockchain ile ilgili hiç bir şeyden anlamıyor. Gayet acemiler. Bir borsaya bile sokamamış olduklarından bu çok açık ve net belli zaten.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 18, 2017, 01:44:13 PM

https://www.facebook.com/pg/primalbasehq/photos/?tab=album&album_id=1522249611192918

torrentco
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 418

View Profile
October 19, 2017, 08:51:54 AM

daha cok resim paylaşmışlar.
evet amsterdam ofisi guzel olmuş.
bi 700 tane daha ofis açarlarsa boyle ico fiyatlarını goreibliriz sanırım  Grin
şaka bir yana waves dex hacmi artarsa ancak waves tokenlarda biraz kendilerine gelirler.
hersey wavs dexe baglı ve fırlatmaya cok az kaldı.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
October 19, 2017, 09:10:44 AM

bende katılıyorum waves tokenlerinin kaderi kendilerinde değil waves dex durumuna göre dex kendini yenilenmesi gerekiyor ve bunun içinde artık hiç uğraşılmadığını düşünüyorum sasha götü bile elindekileir 6 dolardan satmış eth geçmiştir aq gavatı Angry Angry Angry Angry Angry
kirkcoin
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
October 19, 2017, 04:56:41 PM

Arkadaşlar bu projeden ümidinizi kesmemenizi öneriyorum. Sadece biraz daha zamana ihtiyacı var bana göre. Söylediklerini yapmakta biraz geç kaldılar sadece, ama harekete geçtiler. Kısa zamanlı yol haritalarını gerçekleştirebilirlerse yatırımcısını memnun etmeye başlayacaktır bana göre.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
beatecoin
Full Member

Merit: 110

View Profile
October 19, 2017, 06:13:06 PM

Son olarak Waves DEX'in IOS uygulamasının çıktığıyla ilgili haberler okumuştum. Demek ki waves ve alt projeleri dediğiniz kadar da boş oturmuyor. Herkes projelerden karlı çıkmak ister orası tamam da malesef sürekli böyle olmuyor. Biliyorsunuz, birinin kazanması için birinin kaybetmesi gerekiyor.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 19, 2017, 06:17:00 PM

Primalbase i zarara satmıştım ama sattığıma çok mutlu oldum iyicenek çöp oldu bence daha çöp olur bu proje ölü doğdu zaten ama yine de bekleyen arkadaşlarımız var onlar için yükselir diyelim inşallah
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
October 19, 2017, 08:36:32 PM

ilerde degerlenecegini dusunuyorum a ama ico fiyatina gelir mi orasi mechul. ofis acmalari olumlu umarim is yaparlar.
cointerstrike
Full Member

View Profile
October 19, 2017, 09:10:47 PM

Arkadaşlar proje çöp diyorsunuz da en azından elle tutulur birşeyler veriyor yatırımcısına. Örnek veriyorum, yıllardır takip ettiğimiz belki bir kısmımızın elinde bulundurduğu Stratis ne yaptı bugüne kadar? Sadece güzel bir pazarlama. Ethereum tabanını da kullanırlarsa, verdikleri sözleri de tutabilirlerse bu proje kötüleyen herkesi yanıltır.
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
October 20, 2017, 08:20:06 AM

Ofis gerçekten hoş tasarımlara sahip . Ah bir de fiyatına birşeyler yansısa diye dört gözle bekliyoruz . Ekip bir kaç ofis daha açtıktan sonra faal bir şekilde kullanılmaya başlanılacak gibi bir his var içimde.  En azından uyuyan devi uyandırdık diyebiliriz . Ofislerini bitirdiler . Ekibin yolu uzun . Yatırımcısını oldukça üzdü ama toparlayacaklarına inanıyorum . Proje genel itibariyle çok güzel.
beatecoin
Full Member

Merit: 110

View Profile
October 20, 2017, 10:09:40 AM

Ofis gerçekten hoş tasarımlara sahip . Ah bir de fiyatına birşeyler yansısa diye dört gözle bekliyoruz . Ekip bir kaç ofis daha açtıktan sonra faal bir şekilde kullanılmaya başlanılacak gibi bir his var içimde.  En azından uyuyan devi uyandırdık diyebiliriz . Ofislerini bitirdiler . Ekibin yolu uzun . Yatırımcısını oldukça üzdü ama toparlayacaklarına inanıyorum . Proje genel itibariyle çok güzel.

Bende bunu söylemeye çalışıyorum hocam. En son vazgeçmesi gereken proje yatırımcıları ilkolarak vazgeçiyor projeden ve kötülemeye başlıyor. Proje gayet güzel sadece çıkışa geçmesi için birkaç eksik var. En büyük eksiklikte hacim yaratabileceği bir platformun olmaması. Bu eksiklikler giderildiğinde yükseliş beraberinde gelecektir.
jasonal
Full Member

Activity: 163

View Profile
October 20, 2017, 10:46:37 AM

Bende bunu söylemeye çalışıyorum hocam. En son vazgeçmesi gereken proje yatırımcıları ilkolarak vazgeçiyor projeden ve kötülemeye başlıyor. Proje gayet güzel sadece çıkışa geçmesi için birkaç eksik var. En büyük eksiklikte hacim yaratabileceği bir platformun olmaması. Bu eksiklikler giderildiğinde yükseliş beraberinde gelecektir.

üstad belirttiğiniz gibi proje güzel ama aylar geçmesine rağmen hiçbir şekilde yatırımcılarını tatmin edecek bir haber veya hareket yapmadıkları için doğal olarak böyle bir sonuç oluşuyor. aksine birde her ay başında büyük açıklama  yapılacak denip elle tutulur bir bilgi ve haber gelmezse sonuç böyle olur.

bu arada ofisin dayalı döşeli hali güzel görünüyor. bu fiyattan kimse satmaz zaten. belki kira geliri tatmin eder.

Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
October 20, 2017, 11:11:26 AM

bunlar member sayfasına members.primalbase.com kimlik doğrulama olayı eklemişler.
sanırım ofislerin kira süreci başladı ya da yakında başlayacak. da ak her yerde kimlik selfie ister oldu. böyle bir ortamda nasıl güvenip de veriliyor bu evraklar?
cointerstrike
Full Member

View Profile
October 20, 2017, 06:32:20 PM

bunlar member sayfasına members.primalbase.com kimlik doğrulama olayı eklemişler.
sanırım ofislerin kira süreci başladı ya da yakında başlayacak. da ak her yerde kimlik selfie ister oldu. böyle bir ortamda nasıl güvenip de veriliyor bu evraklar?

Hocam sonuçta token sahiplerine bir kira ödemesi yapacaklar aydan aya, başlangıçta 300 dolar civarında olacak ve talebe göre artacak diye biliyorum. Bunun için de belli başlı evraklar istenmesi bence normal. Kripto para sektöründe olan kişiler için evrak paylaşımı artık normalleşti diye düşünüyorum ben Smiley
bitpazari
Hero Member

View Profile
October 20, 2017, 07:06:37 PM

Hocam sonuçta token sahiplerine bir kira ödemesi yapacaklar aydan aya, başlangıçta 300 dolar civarında olacak ve talebe göre artacak diye biliyorum. Bunun için de belli başlı evraklar istenmesi bence normal. Kripto para sektöründe olan kişiler için evrak paylaşımı artık normalleşti diye düşünüyorum ben Smiley

Nereden edindin bu bilgileri ben hiç duymadım 300 dolar nereden çıktı. Kimse ödeme yapmayacak site üzerinden bilgileri doğrulatıyorsun rezervasyon yapabilmek için Primal base token bulundurduğun waves cüzdanı doğrulatıyorsun ve kimliğin ile eşleştiriyorsun ofis rezervasyon için gerekiyor sonra ofise gidiyorsun kimliğini gösteriyorsun tipine bakıyorlar beğenmezlerse sarı kart gösteriyorlar.  Cheesy Sen elindeki token'i kiraya verirken nasıl oalcak bilmiyorum istediğin fiyattan verebilirsin kiracı ile senin aranda olan bir şey kimde ucuz ise ondan kiralar veya satın alırlar kim kira ile uğraşacak bakarlar ofis güzel eve de yakın basar parayı satın alır ömür boyu kullanır kiralama işi öldü bence en azından 2 sene bir şey çıkmaz.
cointerstrike
Full Member

View Profile
October 20, 2017, 07:33:30 PM

Nereden edindin bu bilgileri ben hiç duymadım 300 dolar nereden çıktı. Kimse ödeme yapmayacak site üzerinden bilgileri doğrulatıyorsun rezervasyon yapabilmek için Primal base token bulundurduğun waves cüzdanı doğrulatıyorsun ve kimliğin ile eşleştiriyorsun ofis rezervasyon için gerekiyor sonra ofise gidiyorsun kimliğini gösteriyorsun tipine bakıyorlar beğenmezlerse sarı kart gösteriyorlar.  Cheesy Sen elindeki token'i kiraya verirken nasıl oalcak bilmiyorum istediğin fiyattan verebilirsin kiracı ile senin aranda olan bir şey kimde ucuz ise ondan kiralar veya satın alırlar kim kira ile uğraşacak bakarlar ofis güzel eve de yakın basar parayı satın alır ömür boyu kullanır kiralama işi öldü bence en azından 2 sene bir şey çıkmaz.

Sanırım slack'te böyle bir miktar görmüştüm bulabilirsem sizinle paylaşmaya çalışırım. Sanırım proje ile ilgilisiniz, birde şöyle bir kötü haber dolanıyor bununla ilgili bir bilginiz var mı? ofislerin kapasitelerinin sadece küçük bir kısmını token sahiplerine ayıracakları ve kalanı elden kiralama yoluyla yapacakları konusunda bir haber var.
HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
October 20, 2017, 07:39:27 PM

Artık icodan girme işi bitti bence en büyük örnek primalbase token bence.Gerek yok acele edip icodan girmeye yok ico hemen bitti falan gerek yok

bitpazari
Hero Member

View Profile
October 20, 2017, 07:39:41 PM

Sadece küçük bir kısmı derken ne kadar kullanım alanı ayıracaklar böyle bir şey yapamazlar sonuçta verilen söz var küçük bir kısmını ayıracaklarını düşünmüyorum net bir açıklama yapmadıkları için söylentilere inanıyoruz. Ama ofisin kullanımının bir kısmını kendilerine ayırdıkları doğrudur zaten ofis kirası ve benzer masrafları bu şekilde karşılayacaklarını söylemişlerdi. Zaten birkaç ofisten elimize bir şey geçmez.
Pages: « 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 »
  Print  

Jump to: