Bitcoin Forum
March 30, 2024, 12:19:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 [76] 77 78 »
  Print  
Author Topic: [ICO] Primalbase:Teknoloji Topluluğu İçin Dağılımlı Çalışma Alanları -26 Haziran  (Read 57956 times)
ben_btctalk
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
December 15, 2017, 06:32:25 PM

Bi süredir uzağım projeye sanırım 15 aralık ofis açılışı ertelenmiş, şayet baya bi konuşma olurdu forumda. O düşünceyle girdim ama farklı mevzular konuşuluyor görüyorum da Smiley

berlinde sıkıntı yok. şuan organizasyon bile yapılıyor. bugün fiyatta kıpırdadı. londra new york singapur bakalım umutluyuz.
1711757976
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711757976
Reply with quote  #2

1711757976
Report to moderator
1711757976
Hero Member
*

Ignore
1711757976
Reply with quote  #2

1711757976
Report to moderator
1711757976
Hero Member
*

Ignore
1711757976
Reply with quote  #2

1711757976
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711757976
Hero Member
*

Ignore
1711757976
Reply with quote  #2

1711757976
Report to moderator
1711757976
Hero Member
*

Ignore
1711757976
Reply with quote  #2

1711757976
Report to moderator
1711757976
Hero Member
*

Ignore
1711757976
Reply with quote  #2

1711757976
Report to moderator
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
December 15, 2017, 08:15:37 PM

PrimalBase' ye o kadar küfür ettik ama nihayet toparlanıyor. Ben ciddi fiyatlanma bekliyorum 2018' de. Sadece 1000 arz ile bu token Bir sonraki kışa 100K USD olursa hiç şaşırmam oturur ekmeğini yerim. Sövdüm ama satmadım. Zararına satmam zaten ama amorti etti edecek, benim beklentim bu. Gerçekleşmeden de satmam.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
December 15, 2017, 08:38:07 PM

PrimalBase' ye o kadar küfür ettik ama nihayet toparlanıyor. Ben ciddi fiyatlanma bekliyorum 2018' de. Sadece 1000 arz ile bu token Bir sonraki kışa 100K USD olursa hiç şaşırmam oturur ekmeğini yerim. Sövdüm ama satmadım. Zararına satmam zaten ama amorti etti edecek, benim beklentim bu. Gerçekleşmeden de satmam.

sadece ico döneminde alım yaptıysan daha fiyatın toparlanması diye bir olay yok ortada. yani $ olarak belki zarar gözükmeyebilir ama BTC olarak en az 6x fiyat diplere indi. yani elinde 3 btc olan biri $olarak 54k$ parası olması gerekiyordu ama 3 BTC verip PBT alan birinin elinde sadece 9k$ para var şuan. tabi ice döneminde BTC fiyatı 3k$ olduğu için yatırımı dolar olarak düşünen biri zarar yok diyebilir. ama gerçek öyle değil. en azından BTC olarak düşünenler için hesap yukarıda Shocked Shocked Shocked

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
kirkcoin
Full Member

Activity: 336

View Profile
December 15, 2017, 09:41:14 PM

Toparlanmanın yanında bir de nasıl elden çıkacak bu tokenler onu düşünmek lazım. Hacim yeterli seviyelerde değil bunu sağlamaları lazım ilk önce.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
December 16, 2017, 03:27:25 AM

Arkadaşlar toparlanan bir şey yok 3 5 dolarla hacim oluşmuş siz kalkıp 0.01 pbt bile satamazsınız lak diye arkadaşlar adamlar 0.0000 lara koyuyor emirleri 1 pbt satsa biri dip
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
December 16, 2017, 09:06:50 AM

sadece ico döneminde alım yaptıysan daha fiyatın toparlanması diye bir olay yok ortada. yani $ olarak belki zarar gözükmeyebilir ama BTC olarak en az 6x fiyat diplere indi. yani elinde 3 btc olan biri $olarak 54k$ parası olması gerekiyordu ama 3 BTC verip PBT alan birinin elinde sadece 9k$ para var şuan. tabi ice döneminde BTC fiyatı 3k$ olduğu için yatırımı dolar olarak düşünen biri zarar yok diyebilir. ama gerçek öyle değil. en azından BTC olarak düşünenler için hesap yukarıda Shocked Shocked Shocked

btc maliyeti elbette onemli ama gecen gun biri yazmisti, btc 100k usd olursa btc maliyeti uzerinden hesap yapmak ne kadar gercekci olacak?
kamilmikoy123
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

View Profile
December 16, 2017, 11:30:02 AM

2. somut adımı da atıyorlar zamanla daha da iyi olacak hemen birşeyler olmasını beklemek fazla hayalcilk olur.
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
December 16, 2017, 09:18:40 PM

Ekip hatayı bence en başında yaptı insanların gözü proje üzerindeyken çok önemli bir gelişme açıklayacağız dediler ve yüksek hacimli bir borsaya girme haberi gibi spekülasyon yaptılar lakin fos bir mail yayınladılar sadece ondan sonra primalbase'nin düşüşü devam etti.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
ben_btctalk
Full Member

Activity: 210

View Profile
December 16, 2017, 09:20:08 PM

Ekip hatayı bence en başında yaptı insanların gözü proje üzerindeyken çok önemli bir gelişme açıklayacağız dediler ve yüksek hacimli bir borsaya girme haberi gibi spekülasyon yaptılar lakin fos bir mail yayınladılar sadece ondan sonra primalbase'nin düşüşü devam etti.

başta hata yaptılar. iletişimi kopardılar yatırımcularla. şimdi yavaş yavaş tekrar bi iletişim kurma çabasındalar.
unois
Hero Member

Activity: 858

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
December 16, 2017, 10:18:11 PM

btc maliyeti elbette onemli ama gecen gun biri yazmisti, btc 100k usd olursa btc maliyeti uzerinden hesap yapmak ne kadar gercekci olacak?

BTC ile PBT aynı anda 100K USD olursa ki böyle bir ihtimal de söz konusu. Sanmıyorum ki kimse 300.000 USDm 100.000 oldu diye düşünsün. Bunu düşünemeyecek kadar mutlu ve "sağlık olsun" kafasında olacaktır. BTC fiyatını yakalayacak ve geçecektir diye düşünüyorum ben 1-2 sene içerisinde.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
December 16, 2017, 10:33:09 PM

Yav bu primalbase token ne zarar ettirdi millete millet ben hep 50 liralık benzin alıyorum kafasında olduğu için btc bazında düşünmüyor yazık valla ya
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
December 17, 2017, 12:12:17 AM

Yav bu primalbase token ne zarar ettirdi millete millet ben hep 50 liralık benzin alıyorum kafasında olduğu için btc bazında düşünmüyor yazık valla ya

Bir sen akıllısın değil mi bir tek senin kafan çalışıyor konuda ki diğer herkes aptal bir sen çok zekisin. Btc kaç kat artmış hele bir bak herkesde btc ile alım yapmadı, sen de almadın derdin ne post mu kasıyorsun. Tuhaf tuhaf mesajlar atıyorsun insaları paniğe sokmanın anlamı ne sen 3 kuruş para kazanacaksın diye. Maşallah her konuya da yazıyorsun her şey hakkında bilgin varmış ne kadarlık yatırımın var merak ettim.
Askit2
Hero Member

Activity: 981

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
December 17, 2017, 06:08:28 AM

Bir sen akıllısın değil mi bir tek senin kafan çalışıyor konuda ki diğer herkes aptal bir sen çok zekisin. Btc kaç kat artmış hele bir bak herkesde btc ile alım yapmadı, sen de almadın derdin ne post mu kasıyorsun. Tuhaf tuhaf mesajlar atıyorsun insaları paniğe sokmanın anlamı ne sen 3 kuruş para kazanacaksın diye. Maşallah her konuya da yazıyorsun her şey hakkında bilgin varmış ne kadarlık yatırımın var merak ettim.

Haklısınız. Ben kendimden örnek vereyim. Hem ETH hem Waves hem BTC ile yatırım yaptım ben. Üçünden de bunların kurları üzerinden yollu hesap yaparsak zarardayım. Ama eğer dolar bazında düşünürsem zarar yok.

Şimdi dolar olarak paramın köşede olduğunu bilmek içimi rahatlatır. Bu projenin adımları atıldıkça tokenin uber rakamlara uaşacağını da biliyorum. Bu ikisi hodler olmak için geçerli sebepler benim için.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
December 17, 2017, 07:56:05 AM

Dolar bazlı bakmak en doğru olanı, sanki PrimalBase almak yerine Bitcoin'de kalsaydınız şu an elinizdeki Bitcoin'i satmamış olacaktınızda.. Yersen. Paranızı kurtarabildiğinize dua edin bu adamlar gerçekten piyasayı dolandırdı, uzun vade de bu kriptopara değerlenirse büyük skandal olur. Primalbase ekibine hiç güvenmiyorum.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
December 20, 2017, 04:40:37 PM

bunlar bir ara aylık rapor yayınlıyorlardı sitenin yeni arayüzü ile sanırım o mevzu da rafa kalktı. kasım ayı ile ilgili bir duyuru yapıldı mı acaba?
Nasit uygun
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
December 20, 2017, 05:08:48 PM

bunlar bir ara aylık rapor yayınlıyorlardı sitenin yeni arayüzü ile sanırım o mevzu da rafa kalktı. kasım ayı ile ilgili bir duyuru yapıldı mı acaba?

Zaten projenin bu kadar ayak altına düşmesi yayınladıkları raporlar yüzünden oldu bana göre.Her rapor yayınlamadan önce insanlarda çok büyük beklenti oluştu.Daha sonra açıklamaların içeriği boş çıkınca insanlar isyan edip ellerindeki tokenları çıkarmaya başladı.
kirkcoin
Full Member

View Profile
December 20, 2017, 06:35:57 PM

Zaten projenin bu kadar ayak altına düşmesi yayınladıkları raporlar yüzünden oldu bana göre.Her rapor yayınlamadan önce insanlarda çok büyük beklenti oluştu.Daha sonra açıklamaların içeriği boş çıkınca insanlar isyan edip ellerindeki tokenları çıkarmaya başladı.

Katılıyorum. Rapor verme işini beceremediler çünkü verdikleri sözü tutma becerisine şahip bir ekip değiller. Birşeyler yapsınlar da yaptıktan sonra haber verseler de olur sorun yok benim açımdan Smiley

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
slmn
Sr. Member

Merit: 259

View Profile
December 22, 2017, 11:03:01 PM

Waves hem Amsterdam hem Berlin'de ofis açmış Primalbase ofislerini kullanıyorlar sanırım. 3 yerde daha olacağız diyorlar 2018'de. Primalbase ofis açtıkça bunlarda kiralayacak bu da bir şey en azından.

https://blog.wavesplatform.com/waves-establishes-presence-in-amsterdam-dc2f5e96f00b
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
December 23, 2017, 07:39:33 AM

Waves hem Amsterdam hem Berlin'de ofis açmış Primalbase ofislerini kullanıyorlar sanırım. 3 yerde daha olacağız diyorlar 2018'de. Primalbase ofis açtıkça bunlarda kiralayacak bu da bir şey en azından.

https://blog.wavesplatform.com/waves-establishes-presence-in-amsterdam-dc2f5e96f00b

waves arkasında ise PBT ' ye etkisi oldukça fazla olacak . Sabredenlerin biraz daha fazla sabretmesi gerekiyor . Waves ' in faal bir şekilde etkileşim içinde olması güzel . Desteğinizi esirgemez de devam ettirirse PBT yürür gider.
zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
December 23, 2017, 02:12:43 PM

ne umutlarla baslandi bu projeye elmas falan deniyordu pbt icin. e tabi btc nin ezici gucu ve wavesin kendini kurtarma cabasi icinde gozlerden kayboldu gitti. neyseki kimse dolar bazli zarar da degil. bu acidan bakip teselli olabilirsiniz.
Pages: « 1 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 [76] 77 78 »
  Print  

Jump to: