Bitcoin Forum
May 07, 2024, 04:50:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Borsa Deneyi 5. Güncelleme [Video]  (Read 567 times)
techman (OP)
Legendary
*

Activity: 1020
Merit: 1027

View Profile
June 27, 2017, 08:17:09 PM

https://www.youtube.com/watch?v=I5u8jAmRLsI

1715100621
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715100621
Reply with quote  #2

1715100621
Report to moderator
1715100621
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715100621
Reply with quote  #2

1715100621
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
June 27, 2017, 08:43:58 PM

Çok güzel çalışma takip ediyorum. Ama on sene sonra bu portfoy ne olur onu merak ediyorum asıl ben Smiley

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
June 27, 2017, 10:39:58 PM

Çok güzel çalışma takip ediyorum. Ama on sene sonra bu portfoy ne olur onu merak ediyorum asıl ben Smiley

10 sene sonra o coinlerin yarısı çöp olur
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
June 28, 2017, 01:57:34 PM

Ben de takipteyim bu çalışmayı. Çok açık bir şekilde görünüyor ki eğer çok uzun vadeli coin elimizde tutmuyorsak, yeterli bir şekilde kazanca ulaştığımızda coinleri elimizden çıkarmalıyız. Piyasa kırmızı hal aldığında ise tekrar alım yapılır.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
June 28, 2017, 07:28:32 PM

insanların kripto-para yatırımlarının değer kaybedebileceğini görmeleri, bitcoin ve altcoinleri ponzilerden ayırt edebilmeleri açısından önemliydi.

o yüzden çok faydalı bir deney olduğunu düşünüyorum.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
June 29, 2017, 08:23:42 AM

insanların kripto-para yatırımlarının değer kaybedebileceğini görmeleri, bitcoin ve altcoinleri ponzilerden ayırt edebilmeleri açısından önemliydi.

o yüzden çok faydalı bir deney olduğunu düşünüyorum.

valla deger kaybedebılecegını ınsanlar gomelı ama 1000 tl yatırıp btc fılan alayı çökmuşken dahi 1200 tl olmus Cheesy ınsanlar olayın dıger tarafını gorecektır. kaldıkı dogruda. eger en tepedeyken almadıysanız coınlerı uzun vadede zarar etmek cok zor.
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
June 29, 2017, 08:55:19 AM

Bu projeyi ben de yakından takip ediyorum. Alp beyin bitcoin ile bilgilendirme çalışmalarını tebrik ediyorum.
lcnmrt
Full Member

Activity: 134
Merit: 100

View Profile
July 03, 2017, 10:24:49 PM

Başarılı bir çalışma olmuş devamını bekliyoruz.
belgo
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
July 07, 2017, 07:35:23 AM

Bu sonuca bakarak her kes toplu halde alım yapma umarım Alp'ün de bahsettiği gibi bu tamamen bir deney deney sonunda toplam rakam 1000 TL'nin altına da inebilirdi.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: