Bitcoin Forum
May 05, 2024, 04:40:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [IXT] InsureX - Sigortacılık İçin Blockchain Korumalı Pazar Alanı  (Read 5987 times)
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
June 25, 2017, 06:30:53 AM

Jamal sağolsun kevgire çevirdi bounty programını bir oraya bir buraya taşıyor. Neyse en azından yarısının bile manuel olması iyidir tve'ye göre.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
June 26, 2017, 02:38:18 AM

Pre-Sale Duyurusu

Pre-sale başlayacak de 2 tane farklı akıllı kontrat olacak pre-sale için. Bir tanesi 15 ETH minimum, diğeriyse 40 ETH minimum ile çalışacak.

40 ETH ile çalışan pre-sale kontratı şu anda aktif. Bazı katılımcılar 15 ETH ile çalışanı bekliyorlar, o henüz hazır değil.

Bazı projeler bana değer bulamayacak gibi geliyor. Sigortacılık sektörünün eth blok zincirinde ne işi var diye düşünüyor insan. Her şeyi blok zincire eklemeye gerek var mı?

Bu tip sorular çok geliyor. Bazı projeler gereksiz gibi görünüyor. Ama moda bu oldu artık her sektör blockchain projeler çıkartıyor kendi içinden. Bunların hangiler tutacak hangileri elenecek göreceğiz. Neticede hepsi başarılı olacak diye bir kaide yok ama hiç beklenmedik projeler yükselebilir de.

Jamal sağolsun kevgire çevirdi bounty programını bir oraya bir buraya taşıyor. Neyse en azından yarısının bile manuel olması iyidir tve'ye göre.

TVE anlattığınıza göre sıkıntılıymış zaten. O zaman bitcointalk'da devam etmesi iyi oldu sosyal medya bounty'si yapan arkadaşlarımız için. Ben her şeye rağmen forumdan yürütülen kampanyaları daha kullanıcı dostu buluyorum sitelere nazaran.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
June 26, 2017, 03:35:48 PM

Pre-sale detayları da açıklandı ve pre-sale başladı. Toplamda 14 gün sürecek.

Minimum katılım 15 ETH ve pre-sale üst sınırı 7500 ETH olarak belirlendi. Pre-sale boyunca 1ETH=1758 IXT olarak belirlendi.

Normal ICO'da 1 ETH = 1,125 IXT şeklinde satış olacak. Oraya kıyasla epey uygun bir fiyat gibi duruyor şimdilik.

Detaylar: http://www.insurex.co/presale/
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
June 26, 2017, 07:39:29 PM

Sanırım TVE kısmı kapatıldı ya da çok hızlı bitiyor. Günde 2 3 defa kontrol ediyorum ancak denk gelmiyor hiç. Manuele geçiceğiz sanırım

Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
June 27, 2017, 03:47:03 PM

Pre-sale devam ediyor ve 24 saat içinde 1.555 ETH toplandı. Hala da yatırım almaya devam ediyor.

Açıklama: https://twitter.com/insurextech/status/879618754728140804

Pre-sale Detaylar: http://www.insurex.co/presale/

Sanırım TVE kısmı kapatıldı ya da çok hızlı bitiyor. Günde 2 3 defa kontrol ediyorum ancak denk gelmiyor hiç. Manuele geçiceğiz sanırım

The viral exchange sitesi ile ilgili bir arkadaşımızın başka bir konuda mesajı vardı. Sadece belli kotalarla belli görevlerin açıldığını söylemişti ve sürekli takip gerektiriyormuş kaçırmamak için. Bu bakımdan manuel bana da mantıklı geldi yani şahsi olarak söylemek gerekirse.
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
June 27, 2017, 04:32:30 PM

Viralexchange den bounty sine katıldım bende 2 token verdi  ilgilenen arkadaşlara duyurulur
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
June 27, 2017, 04:36:47 PM

anlatıvereyim viral olayını
viralexchange ip takipli bir sitem  ve girişyaptığınız kullanıcı adını bu ip sabitliyor.
bounty paylaşmak paralı burda kubranın arkadaşının dediği gibi örn olarak 100 coinden 1000 tane viral göndererek yayın yapılıyor her görevi yerine gitirildiğinde 100 azalıyor yani 900 başkabir yapıca 800 ... ilerler sistem
twitter facebook(bir türlü düzeltemediler sürekli sorun oluyor)google falan ama dikkat eminiz gerek google hesabında üyeliğiniz aktiff ettiğiniz google olacak başka bir adresle girerseniz  kabul olmuyor boşa uğraşmış olursunuz.
daha sonra sol bölümde en altan 2 sıradan eline aldığınız coinleri (özellikle coin diyorum çünkü burdan coinler direk geliyor ) o landan kampaya bitince çekiyorsunuz olayu bu .
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
June 27, 2017, 05:12:13 PM

Bir bilgi daha ekleyeyim sosyal medya hesabınızın en az 1 aylık olması yoksa katılamıyorsunuz Smiley
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
June 27, 2017, 05:53:14 PM

Viralexchange den bounty sine katıldım bende 2 token verdi  ilgilenen arkadaşlara duyurulur
Bir bilgi daha ekleyeyim sosyal medya hesabınızın en az 1 aylık olması yoksa katılamıyorsunuz Smiley

Hocam bu the viral exchange sitesinde işte günlük mü artık yoksa belli periyotlarla mı belirsiz ama görevler veriliyor, onları yakalayanlar token'ları da kazanmış oluyor ilgili retweet, takip, beğenme işlemini yapınca. Sosyal medya hesabının 1 aylık olma konusu sadece Twitter için geçerli, Facebook için geçerli değil demişti bir arkadaş bu konunun 1. sayfasında ona da bir göz atın isterseniz. PM'leşebilirsiniz ona sormak için de.

Gelecek vaadeden bir proje. Son günlerde yaşanan düşüş ICO'ya katılımı etkiler mi acaba?

Çok farklı ihtimaller var. ETH düştü diye elinde dolarıyla daha fazla ETH alıp ICO'ya katılmak isteyenler de olabilir. Veya elinde ETH tutanlar daha çekinceli davranabilirler piyasada pozisyonları falan varsa. Birçok parametre var yani ICO'ların durumunu ben de çok merak ediyorum.

anlatıvereyim viral olayını
viralexchange ip takipli bir sitem  ve girişyaptığınız kullanıcı adını bu ip sabitliyor.
bounty paylaşmak paralı burda kubranın arkadaşının dediği gibi örn olarak 100 coinden 1000 tane viral göndererek yayın yapılıyor her görevi yerine gitirildiğinde 100 azalıyor yani 900 başkabir yapıca 800 ... ilerler sistem
twitter facebook(bir türlü düzeltemediler sürekli sorun oluyor)google falan ama dikkat eminiz gerek google hesabında üyeliğiniz aktiff ettiğiniz google olacak başka bir adresle girerseniz  kabul olmuyor boşa uğraşmış olursunuz.
daha sonra sol bölümde en altan 2 sıradan eline aldığınız coinleri (özellikle coin diyorum çünkü burdan coinler direk geliyor ) o landan kampaya bitince çekiyorsunuz olayu bu .

Teşekkürler hocam bigliler için, TVE hakkında soru işareti olan arkadaşların da dah iyi anlamasını sağlayacaktır. Çünkü genelde insanlar forum üstünden spreadsheet'le yürüyen düzene alıştılar. Şimdi TVE diyince biraz zor geliyor anlaması herkese doğal olarak. 
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
June 28, 2017, 05:00:35 PM

INSUREX PRE-SALE DEVAM EDİYOR!

Arkadaşlar çok temel bir güncellememiz yok. Şu an için pre-sale devam ediyor ve 2.850 civarı ETH toplanmış durumda.

7.500 ETH gibi bir üst sınır belirlendi pre-sale için. Oraya ulaşılırsa dolacak.

Pre-sale detayları: http://www.insurex.co/presale/
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
June 29, 2017, 10:55:37 PM

InsureX Pre-sale 7.500 ETH Hard Cap'e ulaştığı için tamamlanmıştır.

Bunun dışında çok temel bir güncellememiz yok.

11 Temmuz 2017'deki esas ICO sürecine hazırlanıyor ekip.

Detaylar: http://www.insurex.co/crowdsale/

stromae
Full Member

Activity: 309
Merit: 100

View Profile
July 02, 2017, 11:41:05 PM

pre ico tamamlandı diye hangi borsaya gireceklerini duyurdular mı?

yoksa normal ico başlayınca falan mı duyruluyordu mesela bittrekse girebilecek mi gibisinden? bilgi varsa sevinirim.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 03, 2017, 12:20:41 AM

pre ico tamamlandı diye hangi borsaya gireceklerini duyurdular mı?

yoksa normal ico başlayınca falan mı duyruluyordu mesela bittrekse girebilecek mi gibisinden? bilgi varsa sevinirim.

Telegram kanalından da sorulmuştu bu, hangi exchange'lerde işlem göreceğinin bilgisinin ICO'nun ardından duyurulacağı söylendi yetkili tarafından. Belki %100 kesinleşenler olursa onları ICO sırasında da duyurabilirler ama bakalım.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 05, 2017, 01:19:06 AM

INSUREX ICO 6 GÜN SONRA BAŞLIYOR!

Başlangıç: 11 Temmuz 2017 17:00 TSİ

Bitiş: 31 Temmuz 2017 17:00 TSİ

Maksimum Hedef: 83,778 ETH olarak belirledi.

https://www.insurex.co/crowdsale/

Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
July 05, 2017, 01:55:07 AM

INSUREX ICO 6 GÜN SONRA BAŞLIYOR!

Başlangıç: 11 Temmuz 2017 17:00 TSİ

Bitiş: 31 Temmuz 2017 17:00 TSİ

Maksimum Hedef: 83,778 ETH olarak belirledi.

https://www.insurex.co/crowdsale/

Bounty sayfasının beşinci numarasında yanıma kırmızı şerit çekip refer to: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1965684.msg19890871#msg19890871  diye başlayıp bir link verilmiş. O mesajda ücretsiz blogların birer mesaj, .com / .netlerin üçer mesaj atabileceğini söylüyor. Ben bir mesaj yazmıştım. Benden iki blog yazısı daha mı istiyor? çünkü ücretli websitem var öyle sanıp iki tane daha yazdım.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 05, 2017, 03:24:56 AM

Bounty sayfasının beşinci numarasında yanıma kırmızı şerit çekip refer to: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1965684.msg19890871#msg19890871  diye başlayıp bir link verilmiş. O mesajda ücretsiz blogların birer mesaj, .com / .netlerin üçer mesaj atabileceğini söylüyor. Ben bir mesaj yazmıştım. Benden iki blog yazısı daha mı istiyor? çünkü ücretli websitem var öyle sanıp iki tane daha yazdım.

Ben de baktım anlayamadım şimdi. Bizzat sormanız gerekecek mecburen. İki tanesinde bir sıkıntı görmüyorum, üçüncüde neden problem var anlayamadım. Mesajla bağlantı kuracak bir nokta göremedim.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 05, 2017, 06:03:14 AM

Çok fazla sigortacılık ile alakalı ico yapılıyor.Bunlar gerçek hayatta işleme sunuluyormu çok merak ediyorum
Sigorta sektorunde kar marjları dip seviyelere düştü zaten.Ben bu projede gelecek görmüyorum açıkcası
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
July 05, 2017, 06:06:32 AM

Şu ico nasıl preicoda 7500 ether topladı insan hayret ediyor. Daha icosu varmıs sonrada after party tadında after ico yaparlar. İlk yada özel bir projede değil.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 05, 2017, 11:38:24 AM

Ben önsatış rakamlarına inanmıyorum varsada firmanın kurucuları kendileri gelecek var bu şirketde denmesi için kendi kendilerine para toplamışlardır
Onun haricinde ben başarısız olacaklarını düşünüyorum
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 06, 2017, 12:14:07 AM

Çok fazla sigortacılık ile alakalı ico yapılıyor.Bunlar gerçek hayatta işleme sunuluyormu çok merak ediyorum
Sigorta sektorunde kar marjları dip seviyelere düştü zaten.Ben bu projede gelecek görmüyorum açıkcası

Gözüme batmadı açıkçası, çok fazla sigortacılık demişsiniz hangileri var mesela?

Sigortacılık sektörü hala net şekilde büyüyen bir sektör dünyada. Ve açıkçası kar marjı projeyi direk bağlamıyor çünkü bana göre proje sigorta hizmetini kendisi vermiyor. İşlem yapanlar arasında aracılık sağlıyor. Sektör de büyüdüğüne göre bir problem yok. Yine sigortayı satan satacak, yaptıran da yaptıracak.

http://www.reuters.com/article/us-insurance-outlook-swiss-re-idUSKBN13H1G6

Şu ico nasıl preicoda 7500 ether topladı insan hayret ediyor. Daha icosu varmıs sonrada after party tadında after ico yaparlar. İlk yada özel bir projede değil.

Ne var ki hocam pre-ico'da 7.500 ETH toplanmasında onu anlamadım? 75 bin ETH olsa dediğini anlarım ama 2 milyon dolar toplanmış yani artık çerez parası günün şartlarıyla. Bu saatten sonra çıkan projelerin çoğunun ilk ve özel olduğunu sanmıyorum. Zaten böyle bir hedef gütmesine de gerek yok kimsenin, pastadan pay alınması karlılık için yeter de artar.

Çakır çok net açıklamıştı bunu, altına imzamı atarım:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1945591.msg19884121#msg19884121

Ben önsatış rakamlarına inanmıyorum varsada firmanın kurucuları kendileri gelecek var bu şirketde denmesi için kendi kendilerine para toplamışlardır
Onun haricinde ben başarısız olacaklarını düşünüyorum

Neye dayanarak? Pre-sale'in ekibin cebinden yatırım yapılarak manipüle edilmesi gibi bir şey söz konusu değil. Etik olarak olamaz zaten. En net sonucu ancak ICO başlayınca göreceğiz. Bir şeye inanıp inanmamakta özgürsünüz tabi. Dünya düz de deseniz sizin düşünceniz. Saygı duyarız. Smiley
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: