Bitcoin Forum
June 22, 2024, 05:22:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  
Author Topic: EOS - Merkezsiz Uygulamalar için En Güçlü Altyapı  (Read 9821 times)
osmanbugra
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
August 06, 2017, 01:41:58 PM

EOS Ico larına bir kaç kez katıldım. son dakikalarda o kadar yüksek adet  ETH ler geliyor ki, o anda borsadan eos alsam daha ucuza, daha çok adet alabilirdim.
pes ettim. Çünkü zarardan dönmek, karlı satabilmek için de bir kaç gün bekletiyor . 3. ICO da pes ettim ben.

Block.one elindeki sermaye ile dağıtımları biraz manipüle ediyor gibi görünüyor ama emin olmak güç.

MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
August 06, 2017, 01:47:03 PM

Ben bu grubun bir teknoloji grubu değil parlak Londra stretejistleri olduğunu düşünüyorum. Yaptıkları şey bu piyasanın görüp görebileceği en porfesyonel çalışma. 350. güne kadar da bu şekilde devam edeceğine bahse girerim.

Bu öngörüm doğru çıkarsa her iki yönü düşünerek de değerlendirmek gerekir. Beta'yı gördüğümüzde EOS bir gün öncesine göre x10 olur. Beta göremezsek çöp olur.  Her iki durumu da 350 günden önce görebileceğimizi sanmıyorum. Bildiğin uzun vadeli piyango...
gogo1903
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
August 08, 2017, 06:36:11 AM

2$ sinirina dayandi an itibari ile. boyle ufak artislar olacak yil sonuna kadar ufak ali satim yapilarak uzaya cikmasini bekleyecegiz artik Smiley

SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
August 09, 2017, 06:21:21 AM

Eos uzun vadeli bir yatırım, geleceği parlak
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
August 09, 2017, 09:22:49 AM

Hadi TEZOS alırsın veya BOScoin alırsın uzun vadeli tutarsın projeyi geliştirirlerde . EOS da bugün coin i alıyor yarın satıyorsun . Bana balon gibi geliyor.
gogo1903
Full Member

View Profile
August 10, 2017, 05:26:03 AM

Hadi TEZOS alırsın veya BOScoin alırsın uzun vadeli tutarsın projeyi geliştirirlerde . EOS da bugün coin i alıyor yarın satıyorsun . Bana balon gibi geliyor.

coins slip satabilmen projenin balón oldugunu gostermez bence oyle bakarsan ico da 1 yil suruyor ama platform projesi ve bazi uygulamalar hazirlanmis bile uzerinde calisacak. kolayca ulasiliyor olabilmesi guzel aslinda cikisa gectiginde herkes aldigi coinler ile projeden para kazanabilir. bazi satislar hemen bitiyor yakalamak zor oluyor. en cok para toplanan projelerden biri eos. cok hafife almamak lazim bence

Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
August 10, 2017, 12:42:44 PM

günlük icosu yerine exchangelerden almak daha sağlıklı duruyor.hesap kitaba gerek yok.gunluk icoya girdiğinde gunun sonunda ne kadar alacağını tahmin etmekle geçiyor bu süreç anladığım kadarıyla.hoş ben daha adamların tam olarak ne vaad ettiklerini anlamış değilim bitshares ile ilgilenmek varken neden böyle bir projeye başladığını anlamktada zorlanıyorum.
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
August 10, 2017, 11:12:10 PM

günlük icosu yerine exchangelerden almak daha sağlıklı duruyor.hesap kitaba gerek yok.gunluk icoya girdiğinde gunun sonunda ne kadar alacağını tahmin etmekle geçiyor bu süreç anladığım kadarıyla.hoş ben daha adamların tam olarak ne vaad ettiklerini anlamış değilim bitshares ile ilgilenmek varken neden böyle bir projeye başladığını anlamktada zorlanıyorum.

Suan direk coin almak daha mantıklı çok daha ucuza geliyor ama alacağın miktar belli biraz düşürdüğünde alırsan daha ucuza Bile alabilirsiniz icodan
gogo1903
Full Member

View Profile
August 12, 2017, 06:55:42 AM

bittfinex amerikali alicilar icin alis satisi durduruyor 3 ay icinde. olumsuz bir etkisi olabilir kisa sureligine. suan herhangi bir hareketlilik de yok piyasa iyi giderken. uzun vadeli proje oldugu icin bekleyecegiz. acele edenler zarar etmesi normal. bu proje uzun sureli bir proje. satarsiniz daha sonra tekrar alabilirsiniz beklemek istemezseniz

Jackling
Sr. Member

Activity: 357
Merit: 250

View Profile
August 26, 2017, 07:49:28 AM

uzun bir sure 1.80 olan fiyat kademe kademe düşerek 1.30 lara kadar geldi.bunun nedeni ether mi yoksa amerikadan gelen haberlermi bilmiyorum ama 30.000den başlayarak kademeli olarak alış emirleri verdim..
yatırımı olan arkadaşlar düşünceleri paylaşabilirmi acaba?
Crethix
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile WWW
August 26, 2017, 10:06:01 AM

uzun bir sure 1.80 olan fiyat kademe kademe düşerek 1.30 lara kadar geldi.bunun nedeni ether mi yoksa amerikadan gelen haberlermi bilmiyorum ama 30.000den başlayarak kademeli olarak alış emirleri verdim..

Fiyat benim de dikkatimi çekti yatırım yapılabilir görünüyor ama açıkçası artık projelerde -cek,-caklardan ziyade şu dönemde coinlerin yaptığı somut işler ve anlaşmalar fiyatları etkiliyor. Bkz. Monetha daha ico'su çıkmadan anlaşmalara başladı.
Jackling
Sr. Member

Activity: 357

View Profile
August 27, 2017, 08:16:18 AM

Fiyat benim de dikkatimi çekti yatırım yapılabilir görünüyor ama açıkçası artık projelerde -cek,-caklardan ziyade şu dönemde coinlerin yaptığı somut işler ve anlaşmalar fiyatları etkiliyor. Bkz. Monetha daha ico'su çıkmadan anlaşmalara başladı.

coook uzun sürecek bunun geri donuşumu.bugun verdiğim emirlerinin eşleşmediğini görünce hepsini iptal ettim.o kadar bekliyecek kadar ekonomik durumum yok ne yazik ki.ico bitiminde tekrar takip etmeya başlarım.
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
August 27, 2017, 08:29:56 AM

Bu kadar karamsar olmayin. Asil patlamayi ico roundlari bitince yapacaktir EOS.  Ico bittikten sonra kesinlikle x10 x20 lari goruruz bence. Tabanini saglamlastiriyor bu sekilde. Imkaniniz olcusunde toplayabilirsiniz. Uzun vadeli dusunenler icin ideal bence. Daha alt seviyeleri girmez artik
orco#2
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1000

View Profile
August 27, 2017, 12:45:24 PM

EOS uzun vadeli düşünülecek bi coin bence hatta çok uzun vadeli, bu işle ilgilenmeyen vakti olmayan adam üzmeyecek kadar para yatıracak 2 3 yıl unutacak gerekirse ve çok sağlam kazanacak, bende o kadar sabır yok o yüzden bulaşmıyorum ama eşe dosta uzun süreli yatırım aracı olarak tavsiye ediyorum, zamanında şurdan arsa aldıydık şimdi bu kadar oldu muhabbeti gibi olacak bu proje

▄▄███████▄▄
        ▄███▀▀
▄▄▄▄    ▀▄
     ▄▄█████████████▄▄  ▀▄
  ▄▀▀██▀           ▀▀██▄▄▀▄
▄▀  ██                 ▀██
  ██       ▀▀█▀▀         █
█▀        █ █ █        ▄█▀▄
▀▄         █ █ █       ▄█  █
 ██         █▄▄▄█      ▄█  ▄▀
  ██▄                ▄█▀  ▄▀
  ▀▄▀██▄▄          ▄█▀  ▄▀
   ▀▄ ▀▀███▄▄▄▄▄▄█████▀▀
     ▀▀▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀
.UTRUST.▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
●  Download WHITEPAPER  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▼ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
facebook      twitter      slack
▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
August 27, 2017, 02:57:28 PM

EOS uzun vadeli düşünülecek bi coin bence hatta çok uzun vadeli, bu işle ilgilenmeyen vakti olmayan adam üzmeyecek kadar para yatıracak 2 3 yıl unutacak gerekirse ve çok sağlam kazanacak, bende o kadar sabır yok o yüzden bulaşmıyorum ama eşe dosta uzun süreli yatırım aracı olarak tavsiye ediyorum, zamanında şurdan arsa aldıydık şimdi bu kadar oldu muhabbeti gibi olacak bu proje
Hocam uzun dönemli aldım da alırken 5 dolardan aldım, 1.5lara düşünce sinirden sattım Smiley Ama dediğinizde haklısınız. Bir ara bir miktar ayırıp uzun dönemli bekleteceğim umarım.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
August 27, 2017, 04:11:52 PM

İlk gün ICO ya girenler kazandı geri kalan tüm günler zarar yaptırıyor veya ucu ucuna kurtarıyor. Hergün 2.000.000 coin piyasaya giriyor . Ben bir türlü ısınamadım buna.
graviteta
Sr. Member

Activity: 415

View Profile
August 27, 2017, 05:33:30 PM

kraken eosun bazı paritelerini listelemekten vazgeçmiş, geçengün bu konuyla ilgili mail gelmişti. usd/eos ve gbp/eos paritelerini kaldıracakmış. sanırım eth/eos var sadece

▄▄▄                                          ███                ▄▄▄     ███
███                                          ███               ▐███▌    ███
███                                          ███                ▀▀▀     ███
███        ▄███████▄   ▐███▄█████▄     ▄▄███████ ▄▄███████▄▄    ███   ███████▄
███       ████▀  ████  ▐████▀▀████▌   ████▀▀██▀▄████▀▀▀▀▀███▌   ███   ▀▀███▀▀▀
███      ▐████▄▄▄████  ▐███    ███▌  ████    ▄████▀▄█▌   ▐███   ███     ███
███      ▐███▀▀▀▀▀▀▀▀  ▐███    ███▌  ███▌   ████▀▄███▀   ▐███   ███     ███
███       ████▄    ▄▄  ▐███    ███▌  ████▄   ▄█████▀▄█   ████   ███     ███▄ ▄▄
▀████████  ▀████████▀  ▐███    ███▌   █████████▀▀  ████████▀    ███     ▀█████▀

ALL YOU NEED IS LOAN

▄▄██████▄▄
       ▄▄██████████████▄▄
    ▄▄████████████████████▄▄
 ▄████████████████████████████▄
████████████▌  █████████████████
████████████▌  █████████████████
███████▀▀      ███▀      ▀██████
██████   ▄██▄▄▀▀  ▄▄▄██▄   █████
█████▌  ████    ▄▀  ████   █████
█████▌  ▐███▄▄▀▀  ▄▄████   █████
██████   ▀▀▀   ▄▄█▀  ▀▀   ▄█████
████████▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄████████
▀██████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀████████████████▀▀
          ▀▀▀██████▀▀▀
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
August 27, 2017, 09:20:22 PM

Ben de
İlk gün ICO ya girenler kazandı geri kalan tüm günler zarar yaptırıyor veya ucu ucuna kurtarıyor. Hergün 2.000.000 coin piyasaya giriyor . Ben bir türlü ısınamadım buna.

Aynen elimde patladı. Uzun vade tutayım dedim yerin dibini gördü. Her gün 2,000,000 coin ne ya.. 1 yıl Ico mu olur. Aklıma şaşayım.  Üzdü, çok üzdü. Bekleyeceğim unuttum bir kenarda. Ico bitsin bi ne olacak bakarım artık.
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
September 05, 2017, 08:08:49 AM

2 dolarlardan 0.8 centlere kadar düştü fiyat. daha iconun bitmesine aylar var ama bu fiyatlardan ''sadece'' izlemek çok zor. günlük icosunda yaşadıgım tecrubeyi daha önce bu topicte yazmıştım ama devran biraz döndü gibi.bugun bi şans daha verip icosundan almayı düşünüyorum ya da dogrudan exchange hala karar veremedim.bu fiyatlardan kaçırmak istemiyorum.
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
September 05, 2017, 08:16:25 AM

Bir kaç kez ICO ya girip bir gün sonra satmıştım . Hiç mantıklı gelmiyor EOS banada .Yatırım yapmak mantıklı gelmiyor.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  

Jump to: