Bitcoin Forum
May 11, 2024, 08:42:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO][BKB] BetKing Bankroll Token Toplu-Satışı! 7400 Bitcoin Kazanç!  (Read 25187 times)
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
October 05, 2017, 09:53:16 PM

İyide eski hesaba falan giremiyoruzki bunda? Two factor code koymuşlar siteye eski nickle falan giriş yapmaya çalıştığımda olmuyor. Üye olduğumda bu durum yoktu şimdi yeni üyelik açıpmı istemek lazım tam olarak?
Onu bir kac sayfa once yazmistim eski hesaplara giris olmuyor yeni hesap olusturmak lazim diye
1715416932
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715416932
Reply with quote  #2

1715416932
Report to moderator
1715416932
Hero Member
*

Ignore
1715416932
Reply with quote  #2

1715416932
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715416932
Hero Member
*

Ignore
1715416932
Reply with quote  #2

1715416932
Report to moderator
1715416932
Hero Member
*

Ignore
1715416932
Reply with quote  #2

1715416932
Report to moderator
1715416932
Hero Member
*

Ignore
1715416932
Reply with quote  #2

1715416932
Report to moderator
Betfair
Sr. Member

View Profile
October 05, 2017, 09:57:09 PM
Last edit: October 05, 2017, 10:32:47 PM by Betfair

Bu ödül ile ilgili bilgilendirme maili banada gelmiş. Ama siteye girmeyi denemedim bile. MEWede gelmedigine göre ödül geldi diyen arkadaslar ödüle nereden baktı acaba ? Eski hesabımızla sitedeki bounty panele erisim yapılabiliyormu. Not. Simdi siteye girip login olmayı denedim ama bad login dedi. Sifremi unuttum dedim maile sifre reset linki yollayacaklar sanırım. Bekliyorum halen. Bu arada bana gelen mailde soyle diyor; You can now withdraw your BetKing Bankroll Tokens from BetKing to your own Ethereum wallets. Mewe cekebilen arkadas oldumu ödül ile ilgili maildeki bilgiye istinaden ??

Odul geldi demedik mew e.Mod sig kampanyasina katilanlarin pm atmasini istedi listedeki ve bizde attik.Betking sitesinde yeni hesap olusturduk kullanici adini modlara yazdik ve tip olarak BKB token gonderdiler.

You can now withdraw your BetKing Bankroll Tokens from BetKing to your own Ethereum wallets.

Mail geldi ve cüzdanlara çekebiliyormuşuz.Ben denedim ve beklemede şuan bakalım yarına düşer herhalde.

edit: Tokenlar şuan cüzdanımda  Wink Etherdelta da trade edilmeye başlanır en kısa zamanda

https://etherscan.io/token/0xb2bfeb70b903f1baac7f2ba2c62934c7e5b974c4#balances
Betfair
Sr. Member

View Profile
October 05, 2017, 10:34:34 PM

Tokenları tip olarak alamayanlar için son çözüm

01:12
dean
for anyone who pmd on btctalk and hasn't received bounty, you need to pm me here too before I send
01:12
dean
latest bounty payments sent, if you didn't get paid it's because of the above 😉

Betking sitesine giriş yapıp anasayfa chat kısmından dean'e pm atınız
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 05, 2017, 11:15:24 PM

Ne çabuk aldın sen. Çekim işlemini yaptım bakalım ne zaman gönderilir. Bu arada işlemler otomatik onaylanmıyor 24 saat sürebilirmiş. Çekim işlemleri için mail onay ayarı yaptıysanız çekim yaptıktan sonra mail adresinizi kontrol etmeyi unutmayın zaten orada yazıyor onay beklendiği.

BKB withdrawals are not instant and there's lots of people looking for wd, please allow up to 24 hours to receiev your tokens.

Gönderilen mail içeriği de şu şekilde eğer üyelik almadıysanız yazmak istedim. Hangi borsaya eklenecek acaba merak ettim.
Birisi de borsaya çektiş tokenleri, kendi cüzdanınıza çekmeyi unutmayın yoksa yanar.

You can now withdraw your BetKing Bankroll Tokens from BetKing to your own Ethereum wallets.
On https://etherscan.io/token/0xb2bfeb70b903f1baac7f2ba2c62934c7e5b974c4 you can see the smart contract code.
We have been in touch with exchanges to request listing of BKB. We should hear back soon.
25% Rakeback Every Month
You can now receive up to 25% rakeback every month by playing our dice game.
Simply play our dice game any time during the month and we will return up to 25% of the house edge as cashback paid on the 1st of the month from your bets from the previous month. Check here for more details https://betking.io/rakeback/
Refer a friend and make money with BetKing!
Share your Affiliate Link fro your account page with your friends on email, social media, your blog or website. For every new player that registers via your affiliate link, you will get 10% Commission on edge of amount wagered! https://betking.io/refer-a-friend/
Betfair
Sr. Member

View Profile
October 05, 2017, 11:23:56 PM

Ne çabuk aldın sen. Çekim işlemini yaptım bakalım ne zaman gönderilir. Bu arada işlemler otomatik onaylanmıyor 24 saat sürebilirmiş. Çekim işlemleri için mail onay ayarı yaptıysanız çekim yaptıktan sonra mail adresinizi kontrol etmeyi unutmayın zaten orada yazıyor onay beklendiği.

BKB withdrawals are not instant and there's lots of people looking for wd, please allow up to 24 hours to receiev your tokens.

Gönderilen mail içeriği de şu şekilde eğer üyelik almadıysanız yazmak istedim. Hangi borsaya eklenecek acaba merak ettim.
Birisi de borsaya çektiş tokenleri, kendi cüzdanınıza çekmeyi unutmayın yoksa yanar.

On https://etherscan.io/token/0xb2bfeb70b903f1baac7f2ba2c62934c7e5b974c4 you can see the smart contract code.
We have been in touch with exchanges to request listing of BKB. We should hear back soon.
25% Rakeback Every Month
You can now receive up to 25% rakeback every month by playing our dice game.
Simply play our dice game any time during the month and we will return up to 25% of the house edge as cashback paid on the 1st of the month from your bets from the previous month. Check here for more details https://betking.io/rakeback/
Refer a friend and make money with BetKing!
Share your Affiliate Link fro your account page with your friends on email, social media, your blog or website. For every new player that registers via your affiliate link, you will get 10% Commission on edge of amount wagered! https://betking.io/refer-a-friend/

Valla cekim yapabilirsiniz dedikleri gibi mew adresimi girdim 15 dakika sonra gelmisti 680 li olan benimkisi Smiley 1 gun surer saniyordum enaz manuel olarak onayliyormus dean.
Druvax
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
October 06, 2017, 06:07:09 AM

adam tek basina butun kampanyayi yonetiyor. tebrik etmek lazim. nasil basarabiliyor bunu. gecenlerde herkes atip sovuyordu. simdi dagitmaya baslamis. cogu kisi takip etmedigi icin odulleri heba olup gidecek
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
October 06, 2017, 08:04:43 AM

adam tek basina butun kampanyayi yonetiyor. tebrik etmek lazim. nasil basarabiliyor bunu. gecenlerde herkes atip sovuyordu. simdi dagitmaya baslamis. cogu kisi takip etmedigi icin odulleri heba olup gidecek

Aslında Türk olupta takip etmeyen arkadaşlara mesaj atarsak iyi olur, sonuçta bountye karşılık bir emek veriyorlar ve adamların emeklerinin boşa gitmesini istemem ben. En azından onlara bir faydamız dokunsun.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
Betfair
Sr. Member

View Profile
October 06, 2017, 08:10:16 AM

Aslında Türk olupta takip etmeyen arkadaşlara mesaj atarsak iyi olur, sonuçta bountye karşılık bir emek veriyorlar ve adamların emeklerinin boşa gitmesini istemem ben. En azından onlara bir faydamız dokunsun.
Ben elimden geldigince mesaj attigimi belirttim onceki sayfalarda bildiklerime, eksik olan varsa  sizde pm atin bakiversinler.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
October 06, 2017, 08:59:43 AM

Betfair bana hala gelen giden birşey yok dedigim gibi 6-7 hafta stake hesaplanmıştı bana
2 defa pm attım adama ama birşey gelmedi daha
bu arada haber verdiğin için tekrar teşekkürler, bu imza listesinin dosyasını bulabılırmıyız
Betfair
Sr. Member

View Profile
October 06, 2017, 09:05:19 AM

Betfair bana hala gelen giden birşey yok dedigim gibi 6-7 hafta stake hesaplanmıştı bana
2 defa pm attım adama ama birşey gelmedi daha
bu arada haber verdiğin için tekrar teşekkürler, bu imza listesinin dosyasını bulabılırmıyız

Ben kaydetmistim bi aralar sonradanda sosyal medya icin bounty sitesi acmisti oda kapandigi icin ne geldiyse ona razi olduk, eski dosyalara bakalim imza spreadsheetini bulabilirsem burada paylasirim.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 06, 2017, 10:30:12 AM

Betfair söylemeseydi zaten çoğumuzun haberi olmayacaktı ben ara ara konuyu takip ediyordum dean'ın açtığı konuyu, Betfair detaylıca nasıl alacağımızı çekeceğimizi anlattı sağolsun. Bounty yöneticisi eksik iş yapıyor hem eksik dağıttı hem eksik iş yapıyor konular kapandı yenisi açıldı, dağıtımlar gecikti ne var yani tek tek üyelere pm yoluyla bilgi verseydi altı üstü 50 kişi var tabloda. Akşam çekim işlemi yapmıştım halen gönderilmemiş 24 saat denildiğine göre bu akşama kadar gelir diye düşünüyorum. Etherdelta da alıcısı olur mu acaba fiyatı ne olur sizce güzel bir dump olur mu, borsaya çabuk eklense bari.
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
October 06, 2017, 02:03:08 PM

2 gündür kaç kere hem bitcointalk hemde kendi siteleri üzerinden pm attım.Bildiğin iplemiyor adam.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 06, 2017, 02:17:18 PM

2 gündür kaç kere hem bitcointalk hemde kendi siteleri üzerinden pm attım.Bildiğin iplemiyor adam.
Hocam ben de forum üzerinden pm attım ama tık yok yine nasıl bir lavuk olduğunu gösteriyor  Grin

ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
October 06, 2017, 02:27:41 PM

Hocam ben de forum üzerinden pm attım ama tık yok yine nasıl bir lavuk olduğunu gösteriyor  Grin
İnsan bir cevap verir bunun hiç umurunda değil.Madem cevap vermeyeceksin, ilgilenmeyeceksin o zaman neden pm atın diyosun dean.
Betfair
Sr. Member

View Profile
October 06, 2017, 05:11:10 PM

We will be listed on an exchange next week Smiley

You can withdraw BKB to your OWN ethereum wallets (don't send to an exchange).

Also paid latest bounty batch for translators and signature bounties. If you did not receive payment it's because you did not follow instructions.
PM me on here AND pm me on https://betking.io chat.

Remember your old bounty site login won't work on https://betking.io

Lastly, don't message about blog, bug or twitter bounties yet. I will announce claim details when it is time to pay those.

Thanks

Dean derki sig ve translator bountyleri odenmis! Twitter blog bug bountyleri ileri tarihte odenecek bosuna sormayiniz.
Unutmayiniz eski bounty site logininiz calismiyor yeni hesap acmalisiniz ve hem buradan bemde betking platformu chat uzerinden ona pm atmalisiniz.
PastirmaliYumurta
Full Member

View Profile
October 06, 2017, 05:14:34 PM

Ya bu dean tam bir öküz benim @ardadag ile aynı ipde olup banlandığımızı söylüyor multi accountan şaka gibi valla

Betfair
Sr. Member

View Profile
October 06, 2017, 05:18:41 PM

Ya bu dean tam bir öküz benim @ardadag ile aynı ipde olup banlandığımızı söylüyor multi accountan şaka gibi valla
Vermemek icin resmen ugrasiyor.Bu bounty odemelerinide sirf soz verdigi icin yapiyor ve bununla ilgili neg trust aldi bayag onu duzeltmeye calisiyor.Zaten goruldugu uzere suradan mesaj atin buradan mesaj atin gibi isteklerle insani bezdirmeye calisiyor.Sizin adiniza uzuldum keske yapabilecegimiz birsey olsa.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
October 06, 2017, 05:24:39 PM

Benimde Twitter ve blog falan vardı ama sanırım umut yok bu adam vermez gibi geliyor 3 -5 kuruş için şimdi adama yalvarsakmı bilemedim açıkcası.
PastirmaliYumurta
Full Member

View Profile
October 06, 2017, 05:33:20 PM

Adama diyorum ki bounty paneline de web sitene de kayıt olmuşuz ip adreslerinden bak maile bak. 1 ay imzasında kaldım 25 26 post atmama rağmen 12 13 post yazıp 2 haftamı yemişti zaten şimdi kalan 2 haftanın da parasını vermemeye çalışıyor. Kusura bakmayında çok ağır orospu çocuğu bu twitterları zaten yalan etti.

AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
October 06, 2017, 05:35:16 PM

3402 bkb token geldı bana betkıng sıtesınde ama ne ıse yarıo sımdı bu. herhangı bır bosada yok.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 »
  Print  

Jump to: