Bitcoin Forum
May 10, 2024, 03:52:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Edit: Kişiyi buldum SS'li KALFA501 (SERKAN DEMİR) tarafından dolandırıldım  (Read 4209 times)
BLACKASUS (OP)
Sr. Member

Activity: 505
Merit: 252

View Profile
June 30, 2017, 02:08:53 PM

Aslında burda pazar alanında en üstte sabir bir konuda dolandırıcıların isimleri yazsa süper olur. Gerçek isim soyisimler yazılmalı ki teşhir olsunlar.

Senin olayda olduğu gibi parayı gönderdiğinin ve karşılığını alamadığının ispatı olan kişilerin maruz kaldığı olaylarda dolandırıcılar ifşa edilmeli.
Hayır ben dolandırmadım diyen de parayı aldıysa karşılığında ürün gönderdiğini belgelemeli.

Sabri Serçin ve Serkan Demir isimlerini en üste yazalım listede.

Google Linki:
https://www.google.com.tr/search?q=sabri+ser%C3%A7in&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=VFpWWY3IM4Sza-HwgvgH

Adam hala ısrarla paramı ödemeyip adının bu şekilde internette dolandırıcı olarak geçmesine razı. Bu arada şahıs ile aramızda şuanda görülen dava bulunmaktadır.

Çok iyi olur gerçek isimleri yazılsın pazar alanında en üstte ve forum hesaplarıda silinsinki başkalarınıda dolandırmasınlar
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715313127
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715313127
Reply with quote  #2

1715313127
Report to moderator
1715313127
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715313127
Reply with quote  #2

1715313127
Report to moderator
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
June 30, 2017, 02:16:05 PM

Şu iki şerefsiz dolandırıcının başı derde girmiyor mu arkadaş ya  Angry  inanılır gibi değil. Ne zaman baksam dolandırıcılık konularına %80 inde bu adamların ismi geçiyor. Bıkmak usanmak bilmiyorlar konunun başlığını düzeltmeniniz iyi olmuş koinseveri haksız yere suçlamıştınız bir de direk isim yazınca yan hesaplar için iyi olmuş.Geçmiş olsun
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
June 30, 2017, 02:29:46 PM

Şaka gibi ya, 100 lira için değer mi arkadaş, şeref bu kadar ucuz mu ?

Çok yazık , ben dolandırıcı arkadaş adına utandım.
MesutCan
Hero Member

Activity: 714
Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
June 30, 2017, 02:33:35 PM

İgnore list ve trust listemize katkı yapmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz her seferinde ignore edip trust listesi düzenlemekten sıkıldım
ATAK T-129
Sr. Member

Activity: 386

View Profile
July 01, 2017, 10:58:56 AM

Bu Serkan Demir denen şerefsiz beni de zamanında 80 TL için dolandırdı. Adam Adanalı, bu arada Adanalılar tarafından 2 kere dolandırıldım dikkatli olun  Cheesy, 80-100 TL için bi yerlerini kiralar bu adamlar.
Dolandırıldığım link: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1846211.msg18369849#msg18369849

Birde 2 hafta sonra falan bana kafeden girdiğini ve hesabının açık kaldığını. Bu yüzden de kendisinin dolandırıcı olmadığını başkasının yaptığını söylemişti ama böyle basit bir yalana kim inanır. sana da böyle bir şey derse şaşırma Smiley

Geçmiş olsun tekrardan...
Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
July 01, 2017, 11:09:14 AM

Bunların hepsi aynı kişi alt üye açmışlar.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

BLACKASUS (OP)
Sr. Member

View Profile
July 01, 2017, 11:20:06 AM

Bu Serkan Demir denen şerefsiz beni de zamanında 80 TL için dolandırdı. Adam Adanalı, bu arada Adanalılar tarafından 2 kere dolandırıldım dikkatli olun  Cheesy, 80-100 TL için bi yerlerini kiralar bu adamlar.
Dolandırıldığım link: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1846211.msg18369849#msg18369849

Birde 2 hafta sonra falan bana kafeden girdiğini ve hesabının açık kaldığını. Bu yüzden de kendisinin dolandırıcı olmadığını başkasının yaptığını söylemişti ama böyle basit bir yalana kim inanır. sana da böyle bir şey derse şaşırma Smiley

hocam kişinin insatgramını buldum eğer bitcoinlerimi geri iade etmesse gün içinde tüm forumda resmini payalşıcam ne olduğunu herkes öğrensin kişinin banka hesabından yola çıkarak buldum
BLACKASUS (OP)
Sr. Member

View Profile
July 01, 2017, 06:35:10 PM

kişiyi buldum konuya edit geldi bakabilirsin hocam
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
July 02, 2017, 04:23:38 AM

ac hemen bir blogspot , koy resmini . beni böyle böyle dolandırdı de , kanıtlarını ekle . tagleri koy . google indexlesin
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
July 02, 2017, 05:54:00 AM

ac hemen bir blogspot , koy resmini . beni böyle böyle dolandırdı de , kanıtlarını ekle . tagleri koy . google indexlesin

Aynen katılıyorum. Google eklesin aramalara. Elemanın ismi arandığında kabak gibi dolandırıcı olduğu görünsün. Cümle aleme rezil olsun.

Facebook hesabını falan da bulabilseniz yakın çevresine de ulaşırsınız. Belki o şekilde etkili olur.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
BLACKASUS (OP)
Sr. Member

View Profile
July 02, 2017, 08:21:50 AM

Aynen katılıyorum. Google eklesin aramalara. Elemanın ismi arandığında kabak gibi dolandırıcı olduğu görünsün. Cümle aleme rezil olsun.

Facebook hesabını falan da bulabilseniz yakın çevresine de ulaşırsınız. Belki o şekilde etkili olur.

facebook hesabınıda bulmaya çalışıcam dediğiniz gibi kayıtlarla birlikte bloğa da yazarım fotoğrafınıda eklerim herkes görsün ne olduğunu
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
July 02, 2017, 12:04:29 PM

güzel olmuş şerefsizin ifşa edilmesi. taktik güzelmiş ha güvenilir 2 üyeden ref al sonra 100 tl için adını kirlet. 100 tl ya. 100 tl. aklım almıyor. anonim de değilsin ki. al işte bulundun. millet sanki aman ya 100 lira diyip arkasını dönüp gidecek.  indexleyecek google. "serkan demir dolandırıcı mı" yazınca ilk sayfada bu konu çıkıyor. o bile yeter.

demek ki alış veriş yaparken googleda "dolandırıcı mı" ekleyerek isim soy isim aratmamız gerek.

For rent...
ATAK T-129
Sr. Member

Activity: 386

View Profile
July 02, 2017, 12:29:26 PM

facebook hesabınıda bulmaya çalışıcam dediğiniz gibi kayıtlarla birlikte bloğa da yazarım fotoğrafınıda eklerim herkes görsün ne olduğunu

Beni dolandırdığı zaman facebook adresini bulmuştum ama şuan kapatmış.

Linki: https://www.facebook.com/Ferlanes.50?lst=100009777576651%3A100007546207012%3A1490821262
yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
July 02, 2017, 12:30:50 PM

Böyle şeylere nasıl cesaret ediyorlar anlaması güç. Biz en küçük ticaretimizde hak geçmesin diye korkudan on kere karşılıklı razılaşıyoruz.
Bu paraların hepsi yakınlarından ailesinden misliyle çıkar er ya da geç. Hiç mi aile sevgisi yok. Hiç mi korkmuyor ileri de çocuklarının başına birşey gelir bu sebeple diye...

turn the page
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
July 02, 2017, 01:04:12 PM

Bu insan müsveddelesinin resmini paylaşmanız iyi olmuş o dolandırıcının da buraları okuduğunu biliyorum adım gibi eminimki resminin paylaşılmasından baya rahatsız olmuştur.Kaç yaşında adam 0.01 bitcoin için yaptığı işe bak inanılır gibi değil.Geçmiş Olsun tekrardan
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
July 02, 2017, 01:12:20 PM

işin kötü tarafı şu bugün yarin adını soyadını google da arayan kişi 0.01 btc için neler yaptığını görecek

100 tl yapmıyor  ama o arkadaşın bu olduğu kesin mi yoksa başına bela olur bu durum.
BLACKASUS (OP)
Sr. Member

View Profile
July 02, 2017, 02:02:22 PM

işin kötü tarafı şu bugün yarin adını soyadını google da arayan kişi 0.01 btc için neler yaptığını görecek

100 tl yapmıyor  ama o arkadaşın bu olduğu kesin mi yoksa başına bela olur bu durum.
hocam ilk önce fake hesapla bunun olduğunu kontrol ettim oda cevap verdi bende gercek hesapla ilk once bitcointalk kullanıcı adimi yazip aldigi bitcoinleri geri istedim yoksa fotografını paylaşırım dedim kendisi okuyup beni engelledi kendisinin olduğuna banka hesabındaki bilgilerden yola çıkarak bu kişi olduğuna eminim
igotek
Hero Member

Activity: 2058
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
July 02, 2017, 02:08:43 PM

Google da Sabri Serçin yazın bakın ne çıkıyor.

Aynı şeyi sizde yapın ve adını reklam yapın. Vakit kaybetmeden de savcılığa suç duyurusunda bulunun.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
daisyliker
Newbie
*

Activity: 43
Merit: 0

View Profile
October 17, 2017, 06:58:42 AM

Adamın resmini, evini vs vermeyin, suç işliyorsunuz.Öncelikle delillerinizi oplayın ve savcılığa gidin.Adam Mudanya'da evinin önünde bir kaza kurşununa gitse başınız ağırır. Olay BTC alışverişinde olduysa ve kanıtlayamam arkadaş yanına kar mı kalsın diyorsan kalmasın, ama bu gibi işler yasal ortamlarda yapılsın diye T.C kanunlarına tabii borsalar kuruldu.Şahıslarla işlemlerinizde T.C kanunlarıyla korunuyor.Adama dava açma hakkınız var.İlgili kişiyle ilgili yazışmalarınızı eke koyup suç duyurunda bulunabilirsiniz.Adamın özel hayatına ilişkin resim, adres vs bildirirseniz başınız belaya girer.Hukukçu nişanlısı olan bir adam söylüyor Smiley .
KaraSena
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
October 17, 2017, 02:40:26 PM

Hocam öncelikle geçmiş olsun paranızı geri alma olasılığınız yok gibi. Tek bir şekilde alabilirsiniz o da btcnizi alan adam geri gönderirise o da zor bir durum olduğundan pek bir şansın yok ama bu iyi bir ders olmuş hem sizler için hemde konuyu okuyan arkadaşlar için.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: