Bitcoin Forum
August 08, 2020, 12:55:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.20.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN]PILLAR:Kişisel Veri Kilidi-ICO BİTTİ (113.675 ETH Toplandı)  (Read 20833 times)
polat90
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 532
Merit: 280


View Profile WWW
June 29, 2017, 11:22:12 PM
Last edit: July 18, 2017, 12:45:13 PM by polat90
 #1

The Pillar Bounty Kampanyası şu anda DEVAM EDİYOR.
Kampanya yöneticisi  Sylon.
Kampanya hakkında herhangi bir sorununuz varsa, lütfen Bounty Kampanyası başlığından
yardım isteyinNot: Biz Pillar projesi için bu başlığı düzenledik. Yardım alabileceğiniz temas noktası değiliz. Projeyle alakalı sorularınız için 2030AGile iletişime geçebilirsiniz


Ayrıntılı bilgi isteyenler  Pillar Gray Paperokuyabilirler. kısaca şöyle özetleyebiliriz:

Avrupa Komisyonu  Yeni Nesil İnternetin Alevli Araştırmasında şu sonuçlara vardı ...


    1. İnternet, vatandaşların kendi verileri üzerindeki hakimiyetini temin etmeli ve gizliliğini korumalıdır;

    2. İnternet; çeşitliliği, çoğulculuğu ve oy hakkını temin etmelidir.

    3. internet, bir kaç tescilli platformla veri konsantrasyonunu önlemelidir..

    4. Kişisel Veri Alanları, yukarıda saymış olduğumuz tüm maddeler için çok önemli bir teknoloji alanı olarak görüldü..

Bahsettiğimiz bu tüm sorunlar, Pillar Projesi'nin çözeceği sorunlardır. Açık kaynaklı cüzdandan başlayarak insanlara ve dijital dünyalarına daha iyi, daha güvenli gösterge tablosu sunmak istiyoruz. İki ana hedefimiz var:

Hesapları atomik mülkiyetiyle değiştirmek. Hepimiz düzinelerce hesaba sahibiz. Bu hesaplara giriş yaptığınızda tüm değerli verileriniz uygulama veya hizmet içinde hapsolmuş olur. Bu durum büyük bir konsantrasyon riskini ortaya çıkarır. Her bir cüzdan sahibi kendi varlıklarını hesaplarından cüzdanlarına geçirerek onları özgürce satabilir ve değiştirebilir.

Hizmetlerle uygulamaları değiştir. Telefonlarımızdaki uygulamalar, masaüstü bilgisayarlarımızdaki uygulamaların küçültülmüş halidir. Bu, kagit uzerinde calisan donemlere kadar uzanır ve insanlarin her zaman eski çalışma bicimlerini yeni teknolojilere uydurdugunu/adapte ettiğini bir kez daha kanitlamis olur. Artık mobil cihazlarımız süper bağlantılı bilgisayarlarımız haline geldi, kişisel veri şifreleyiciler tüm cihazlarınız için işletim sistemi haline gelecek, IOS ve Android'in yerini alacak. İnsan merkezli hareket ve Blockhain teknolojileri, gelecekte insanların sayısal hareketlerini kontrol altına alarak temel bir iktidar değişikliğine sebep olacaktır.Pillar Cüzdanı

15 yıldır sabırla bekledikten sonra şimdi doğru zaman olduğuna inanıyoruz.  Dünyanın en iyi token ve kripto cüzdanını oluşturacağız. Olabildiğince kolay kullanmanız için kullanıcı deneyimine odaklanacağız. Bir kaç mükemmel cüzdan yapmak bizim için çok kolay bir iş. Fakat asıl hedefimiz, dijital hayatınız için kontrol paneli oluşturmak olduğu için cüzdanımız çok farklı olacak. Cüzdanımız öncelikle mobil olacak. İçerisine bir tarayıcı, bir veya daha fazla borsa eklemeyi düşünüyoruz.Yapacak olduğumuz cüzdan deneyimi sizler için olabildiğince kolay ve kullanışlı olsun istiyoruz. Sizlerin özel kullanım durumlarını tanımak ve deneyimlerinizi olabildiğince güçlü kılmayı hedefliyoruz. Neredeyse herkes yeni başlayandır. Çoğumuz özel anahtarların zorlukla yönetildiğini gözlemleriyoruz. Hemen hemen hepimiz; cüzdanların, borsaların ve akıllı sözleşmelerin karışıklığından şikayetçiyizdir. Bu doğrultuda misyonumuz - Basitleştirmek - sağlam temeller oluşturmak ve müşterilerimizin isteklerini dikkate almaktır.


Pillar Ekosistemi

Pillar bir cüzdandan çok daha fazlasıdır, aynı zamanda tarayıcı ve bir borsadır. Pillar, David Siegel' in yazmış olduğu Pull adlı kitaptaki kavramları hayata geçirir. David'in de açıkladığı gibi, uygulamalar çok büyük bir israf kaynağıdır ve yenilik yapılmasını önler. Uygulamalar yarı kapasiteli sürdürülmelidir - her uygulamanın yarısından fazlası, içeriğin ve teklifin sunulması ile ilgili yalnızca altyapıdır. Asıl önemli olan şey; içerikler, bağlantılar, ticaret ve bunları istediğimiz gibi harmanlanmış hale getirebilmektir. Pillar cüzdan, bu fonksiyonları ihtiyaçlarınız doğrultusunda sıralamanızı, filtrelemenizi, harmanlayabilmenizi ve eşletirmenizi sağlar. Bu anlamsal web ve webin değeri arasındaki yakınsamayı temsil eder.

Şehir dışındaki bir konferansa katıldığınızı düşünün. Bunu yapabilmek için telefonunuzda birbiriyle uyumsuz bir yığın uygulamaya ihtiyacınız olacak; hava, demir yolu, araba, otel, turlar, gösteriler, geziler, döviz bozma işlemleri, bebek bakımı, resoranlar, konferans kaydı, zamanlama, etkinlikler, toplantılar ve daha bir çok şey.En iyi ihtimalle bu uygulamaların her biri kendi uygulamalarına ve muhtemelen kendilerine ait ödül sistemlerine sahiptir. Şimdi bütün giderlerinizi ve kaydını tutmayı deneyin - daha çok uygulama. Uygulamalar birbirleriyle uyumlu mu? Genellikle hayır.

Pillar ekosistemi yeni bir içerik, alışveriş ve veri ekosistemi yaratacak. Bunları yapabilmek için standart biçimler ve API'lara sahibiz. Uygulamayı kullanmaktan ziyade çok daha çekici bir müşteri deneyimi yaratmak için bunları bir araya getirebilmek bizim işimizdir. Bir soru sormak istediğinizde veya aradıklarınızı bulmak istediğinizde, talep edeceksiniz; içerik, veri ve işlemleri size sunacağız. Bu cüzdanın dijital hayatınızın merkezi olacağına ve istediğiniz her şeyi uygulamalardan daha doğal bir şekilde çekeceğine inanıyoruz.Kişisel Veri Şifreleyici

Kişisel veri şifreleyici konsepti David'in kitabı Pull'dan geliyor. Bu tür projelerin çoğunun gelip geçtiğini gördük. İnsanlar verilerini yönetmek için, kurumlara, reklam şirketlerine veya 3.şahıslara güvenmiyor. Tam da bu yüzden Microsoft ve Google projeleri başarısız oldular.

Kullanıcıların kendi verilerini yönetmek istemediğini biliyoruz. İlk uygulayıcılarımızı nasıl bulacağız? Gri kağıdın tüketici isteksizliğine yol açan detaylı bir bölümü var. Şimdilik, dünyanın en iyi cüzdanını oluşturmak, onu bir çok sisteme entegre etmek ve hayatınıza sihirli bir dokunuş yapacak asistana dönüştürmesini sağlamak için bir şansımız var. Projenin kullanım durumunu gösteren 2010 yılı videosu:Pillar Tokeni

Açık kaynaklı cüzdan ve platform, özgür olduğunda kullanıclar kullandıkları Pillar tokenleri ile çeşitli PDL servislerine ödeme yapabilecekler. Pillar Token tüm ekosistemi güçlendirecek (mikro ödemeler yapmanız için) hızlıca bir iş modelini bir çok projeyeyle ilişki kurmasını sağlayacak. Bu coinin güzel yanı: Bir servise ihtiacınız olduğunda kesinlikle bir kez ve bunun için kaydolmanız gerekmez, bunun için bir Pillar simgesini ödersiniz ve tüm işiniz hallolur.

Bir örnekle daha iyi açıklayalım: farz edelim doktorunuzu görmeye gittiniz, bazı testler yapar ve bazı ilaçlar için size reçete verir. O muayenedeki tüm veriler ve reçete, cüzdanınıza kopyalanacak. Sonrasında reçetenizi en düşük fiyat için eczaneden teklif istemek veya hızlı teslimat dahil olmak üzere bir çok şekilde yönetebilirsiniz. Bu durumda eczaneler sizin siparişinizi yerine getirmek için birbiriyle rekabet eder ve size reklam ödemeleri, farklı hizmmetler seçmeniz için özzel tekliflerde bulunabilirler. Her şey senin kontrolün altındadır- neyi istediğine karar verirsin ve kayıtları saklamanız, sağlık sistemi ile olan ilişkilerinizin yönetilmesine izin vermek için bir kaç Pillar ödersiniz. Verileriniz yapılan bir çalışmaya bile gidebilir - izniniz dahilinde -  ayrıca araştırmada anonim olsanız bile, size mesaj gödermek istiyorlarsa, almak veya almamak sizin tercihinize kalmıştır.

Pillar alım satım yapılabilen bir token. Örneğin Brave'in özelleştirilmiş reklamları görmek için bir simgesi var ve tarayıcı deneyiminizden para kazanıyor. Augur'un bahisler için bir tokeni var. Akasha'nın mesajlaşmanız için. Günümüzde her bir hizmet için onlarca veya yüzlerce token bulacaksınız. Tüm bu tokenler, sistemimizde PLR nin bir alt seviyesinde yerleştirilmiş olacak. Kullanıcılar yalnızca Pillar tokeni ya da kullanmış oldukları hizmetler için çeşitli yardımcı program tokenlerini görebilirler.
PLR satışı, Greenwich saatiyle 15 temmuz sabah 08:00 da başlayacak ve 60 saat sonra 17 temmuz 20:00'da tamamlanacak. (Türkiye saati 15 temmuz sabahı 11.00'de başlayacak ve 60 saat sonra 17 temmuz 23.00'de tamamlanacak.) Dolaşımda olacak coin sayısı 800 Milyondur, bunun 560 milyonu halka satışa sunulacak. Ether karşılığı fiyat satış boyunca aynı olacak ve 14 Temmuz'da ilan edilecek.
Token satış akıllı kontratı hem Ropsten hem de Kovan test ağlarında bulunmaktadır.

Sözleşme adresi:

Ropsten - 0xc1a6c4f19ad01e96111acf66ca8f1b6b47fecd6e
Kovan - 0x571a6216e9ddb3f4979851d4e9f58454750ad721

Github adresimiz:

https://github.com/twentythirty/PillarToken/blob/master/contracts/PillarToken.sol


Pillaristler
En iyi ne yapıyorsanız, bize katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz!

David Siegel, kurucu (İsviçre). David, 90 lı yıllarda San Francisco'da bir web tasarımı ve strateji ajansı kurdu ve KPMG'ye sattı. 30 yıldan fazla bir süredir teknolojik girişimcilik alanında yatırım öncülüğü yapıyor. Teknoloji ve iş dünyasıyla ilgili 5 adet kitap yazdı. İlk kitabı Kalıntılar Amazon.com'un en uzun süren 1. en çok satan kaynağı olmaya devam ediyor. David bir çok start-up a mentörlük yapıyor ve bir çok şirketin yönetim kurulunda çalışıyor. 2016'da Stanford işletme okulunun dekanlığına aday olmuştur. Blockhain, gelecekteki tekonolojileri, angel investing, ve startupuzmanıdır. Pillar onun 22.şirketidir.Çalışmalarını dsiegel.comadresinden görebilirsiniz

Tomer Sofinzon, kurucu (İsrail). Tomer, Tel Aviv'de yaşayan seri bir girişimcidir. O bir girişimci ve aynı zamanda iş geliştirme yöneticisidir. Kurumsal Zeka çözümleri sunmaya yönelik bir şirket olan ClearCi'yi kurdu. Stratejik ortaklıklara odaklanarak girişim sermayesinde çalıştı. Bu onun 8. şirketidir.

Vitor Py, Kurucu (Brezilya). Vitor yazılımcıdır, havacılıktan kolluk kuvvetlerine kadar çeşitli alanlarda ekipler kurmuştur. Brezilya start-up bilimi malzemeleri hesaplama şirketi olan SIM'in eski kurucusudur. Vitor baş mimarımız ve Pillar cüzdanın geliştirilmesinde ekibe öncülük edecektir. Bu onun 5. şirketidir.

Yogesh Gaikwad, kurucu (Hindistan Yogesh genç Hint bir girişimcidir. Teknoloji pazarlama geçmişi ile Hindistan'ın ilk growth hacking şirketini kurmuş ve dünyadaki teknolojik şirketlere katkıda bulumuştur..
Yürütme Planı

Biz pazar odaklıyız. Deneyler yapıp, fırsatlar arıyoruz. Şirketimizi Google'da şekillendiriyoruz(görüşme bölümü hariç)- Bir çok küçük hata ve deneylerin bizi yeni pazarlara götürmesini planlıyoruz. Cüzdan pazarı hareketleniyor. Farklı pazar parçalarının peşinden gitmek için kaynakalra ihtiyacımız var.
  *Şifreleme meraklıları
 *Teknolojiye hızlı adapte olanlar
 * Ortaklar
 *OEM'ler


Zaten iş geliştirme konusunda güçlüyüz ve daha da güçleneceğiz. Sonuç olarak, cüzdanımızın telefondan başka bir uygulaması olmamasını sadece telefonunuz üzerinde çalışan yazılım olmasını istiyoruz. İş ortaklarına, tecrübeli sanayicilere, güçlü pazarlamacılara, mükemmel iletişim ekibi ve daha fazlasına ihtiyacımız olacak.

Ve harika bir ürüne ihtiyacımız olacak. Her şeye sıfırdan başlıyoruz. Ağustos ve eylül aylarında kiralamayı planlıyoruz. İşe almak istediğimiz insanlar, görevimizi anlayan ve birkaç kişi de olsa tokenlerimizi satın alarak bize destek olan insanlardır.Zaten güçlü bir teknoloji ekibiz var ancak ilerleyen zamanlarda daha fazlasına ihtiyacımız olacak. Londra'da başlamayı ve altı ay içinde ikinci bir ofisimizi açmayı düşünüyoruz.

Biz çok şeffafız. Web sitemizi ziyaret eden kişilerin mükemmel potansiyele sahip iş verenler, danışmanlar ve ortaklar olduklarının farkındayız. Haber bültenimize katılmayı unutmayın- yakında çevrimiçi topluluğumuzu kuracağız ve bültenimizdeki kişileri davet edeceğiz. Ve lütfen
 Slovakya'daki işe alım etkinliğimize gelmeyi düşünün.

Mali planlarımızı ve tahminlerimizi Grey Paper'da paylaştık. Piyasalarımızda değişim oldukça yaptığımız her şey çevik ve duyarlı olacak. Ayrıca elde ettiğimiz gelirlerimizin bir kısmını daha sonra projelerimizi desteklemek için kullanacağız.

.Token satışından sonra, Sosyalleşmek, öğrenmek, öğretmek, planlamak ve işe almak için  AquaCity in Poprad, Slovakya da, bir kök-tabanlı konferans görüşmesi yapacağız. Ağustos ayının başında Poprad'a gelecek olan kişiler arasından muhtemelen bir kişiyi işe almak istiyoruz. Her sabah, blok zinciri öğrenme ve Pillar için planlama oturumları düzenleyeceğiz. Merkezi hizmeler, iletişim, ürün ve pazarlama başlığında alanlarımız olacak. Eğer bunuu okuyorsanız, bize katılabiilirsiniz. (Masrafleri ödemiyoruz, özür dileriz ancak toplantı odalarının ve cuma gecesi büyük bir akşam yemeği için ödeme yapıyoruz.)

Tartışma ve istihdam için aşağıdaki başlıkları takip edin:

    1.Ürün
        1. Çerçeveler
         2. Metodoloji
         3. Diller
         4. Araçlar
         5. Açık kaynak


    2.Pazarlama
         1. İletişim
         2. Ortaklıklar
         3. OEM'ler
         4. Tüketici araştırması


    3.Merkezi hizmetler
         1. Anahtar yönetimi
         2. Varlık yönetimi
         3. Kayıt tutmak
         4. Bordro
         5. Muhasebe
         6. Vergi
         7. Tesisler
         8. Etkinlikler
         9. Destek
         10. Hukuk

Bazı güçlü yeteneklere sahip ve esnek ekip çalışmasına uyugun kültürlü kimseler arıyoruz. Kesinlikle bir İnsan Kaynakları depertmanımız olmayacak - merkezi serviste çalışıyorsanız, her şeyi yapacaksınız. Ofisimizin Londra'da olacağı bilgisini unutmayınız. Eğer bize katılmak isterseniz, Poprad'a gelin ve projeye olan tutkunuzu gösterin!

Etkinlik 29 Temmuz - 6 Ağustos tarihleri arasında yapılacak. Londra'dan aktarmasız uçuşlar var. 19 Oda ayırdık, ancak çabuk tükeniyor ve insanlar oda arkadaşı buluyor. Ayrıca yakındaki otellerde de odalar mevcuttur. Sabahları çalışacağız ve öğleden sonraları iş olmayacak. Bu bir aile işi - çocuklarınızı getirin. Odanızı rezerve etmek için  Tomer@2030.io. ile iletişime geçebilirsiniz. Token satışı için beklemeyin, odalar çabuk tükeniyor. Şimdi bir tane almak için Tomer'e ulaşın.
                 

1596891307
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1596891307

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1596891307
Reply with quote  #2

1596891307
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1596891307
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1596891307

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1596891307
Reply with quote  #2

1596891307
Report to moderator
1596891307
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1596891307

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1596891307
Reply with quote  #2

1596891307
Report to moderator
1596891307
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1596891307

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1596891307
Reply with quote  #2

1596891307
Report to moderator
polat90
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 532
Merit: 280


View Profile WWW
June 29, 2017, 11:25:58 PM
Last edit: July 02, 2017, 02:11:09 PM by polat90
 #2

Bounty ye katılan arkadaşlar durumunuzu burdan kontrol edebilirsiniz:

talatk
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 672
Merit: 550View Profile
June 30, 2017, 12:08:41 AM
 #3

İşte şimdi doğru hesaptan paylaştın Smiley
polat90
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 532
Merit: 280


View Profile WWW
June 30, 2017, 04:44:51 AM
 #4

İşte şimdi doğru hesaptan paylaştın Smiley

İstenmeyen bi karışıklık oldu sorry   Smiley valla bu çeviri işi dışarıdan çok kolay gibi ama mesai den sonra akşam 6 dan gece 2 ye kadar gözlerimi bozdum resmen bi an önce bitsin diye, yada bana kazık proje denk geldi anlamakta çok zorlandım bazı yerleri  Grin
dakota neat
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 658
Merit: 500View Profile
June 30, 2017, 05:41:55 AM
 #5

çok bence bu çeviri alanı çok kazık değil aslında  fotoları da düzenleme yapsaymışın ozman biraz daha uğraşman gerekirdi.
nyks
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 196
Merit: 100


View Profile
June 30, 2017, 06:38:00 AM
 #6

Bounty şartları çok ağır ve çoğu limitli imza için haftalık 18 post +2 post ingilizce konuya, twitter 5k takipçi istiyor 200 katılımcıyla sınırlı, blog zaten unutun primalde de kimseyi kabul etmedi aynı şartlar burda da geçerli,
DarkXen
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 261


View Profile
June 30, 2017, 06:47:00 AM
 #7

Şartları gerçekten ağır , çok fazla talep olacağını sanmıyorum. Ama proje olarak sanki global değil de biraz yerel kaçmış.

Çoğu kişinin katılsa bile ilerleyen günlerde şartları yerine getiremeyeceğini düşünüyorum. Neredeyse katılan herkesin yarı zamanlı reklam işini üstlenmesini istemişler.

getirisi ne olur onu da tahmine edemiyorum, son zamanlar hem katılım şartları zorlaştı hemde gelirler düştü. Kısaca katılacağımı sanmıyorum.

sizlere başarılar.
ForeverFener
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 250View Profile
June 30, 2017, 09:51:41 AM
 #8

Ben de imzasına girdim forumda takılıyorum diye ama sırf imza için post atan kitle için gerçekten şartlar ağır olmuş.Aslında 2 mesaj ana konuya şartıda bence çok gereksiz geçen kampanyada gördük herkes mesaj atmak için ana konuda saçmalıyordu  Grin. Bu şart kalkarsa yine şartları normalleşir sosyal medya kampanyalarının ağırlığından hiç bahsetmiyorum bile
mhanbostanci
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2016
Merit: 1335View Profile WWW
June 30, 2017, 10:27:47 PM
 #9

Ben bu arkadaşların ne yapmaya çalıştıklarını anlamadım açıkcası.
ICO sonrasında bir konferans düzenleyip katılımcılardan birini de işe alacaklar ama açık kaynak kodlu multi coin bir cüzdan ve aynı zamanda bir borsa yapmak istiyorlar ama nasıl kısmı çok muallakta gibi geldi bana.▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░▓░░░▓▓▓▓▓░░░░▓▓▓▓▓░░░▓░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░▓░░▓░░░░░▓░░▓░░░░░▓░░▓░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░▓░░▓░░░░░▓░░▓░░░░░▓░░▓░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░▓░░▓░░░░░▓░░▓░░░░░▓░░▓░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░▓░░▓░░░░░▓░░▓░░░░░▓░░▓░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░▓░░▓░░░░░▓░░▓░░░░░▓░░▓░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░▓░░▓░░░░░▓░░▓░░░░░▓░░▓░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░▓░░░▓▓▓▓▓░░░░▓▓▓▓▓░░░▓░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
_______▒__________▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
______▒_______________▒▒▒▒▒▒▒▒
_____▒________________▒▒▒▒▒▒▒▒
____▒___________▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
___▒
__▒______▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
_▒______▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓
▒▒▒▒___▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓
▒▒▒▒__▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓
▒▒▒__▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▒▒.BinbirCesit.com.Ledger Nano Türkiye

▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░▓░░░▓▓▓▓▓░░░░▓▓▓▓▓░░░▓░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░▓░░▓░░░░░▓░░▓░░░░░▓░░▓░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░▓░░▓░░░░░▓░░▓░░░░░▓░░▓░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░▓░░▓░░░░░▓░░▓░░░░░▓░░▓░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░▓░░▓░░░░░▓░░▓░░░░░▓░░▓░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░▓░░▓░░░░░▓░░▓░░░░░▓░░▓░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░▓░░▓░░░░░▓░░▓░░░░░▓░░▓░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░▓░░░▓▓▓▓▓░░░░▓▓▓▓▓░░░▓░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓
▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
_______▒__________▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
______▒_______________▒▒▒▒▒▒▒▒
_____▒________________▒▒▒▒▒▒▒▒
____▒___________▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
___▒
__▒______▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
_▒______▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓
▒▒▒▒___▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓
▒▒▒▒__▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓▒▓
▒▒▒__▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▒▒
bileq
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1232
Merit: 1056


View Profile
June 30, 2017, 10:35:14 PM
 #10

bunlarin tokeni kactan satacaklarini bulamadim ben Cheesy imzasina katilmayi dusundum uc asagi bes yukari kac stake alirim, kac stake toplanir, ico sonrasi kactan exchange e girer, ne kadar profit yaparim diye dusunurken aradim aradim token change rate i bulamadim
GalaWan
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 672
Merit: 267


View Profile
June 30, 2017, 10:48:04 PM
 #11

Primalbase aklıma geldi bir anda sağlam bir proje gibi duruyor. Büyük ihtimalle iddialılarda ama mevcut bounty şartları çok zormuş.

THE FIRST DECENTRALIZED & PLAYER-OWNED CASINO
.EARNBET..EARN BITCOIN: DIVIDENDS
FOR-LIFETIME & MUCH MORE.
. BET WITH: BTCETHEOSLTCBCHWAXXRPBNB
.JOIN US: GITLABTWITTERTELEGRAM
nicomedya5
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 476
Merit: 250


View Profile
June 30, 2017, 11:19:34 PM
 #12

Ben de pillar'ın imza kampanyasına katıldım ico sürecindede yatırım yapmayı planlıyorum şartlar uygun olursa.Primalbase gibi sağlam bir ico süreci geçireceğini düşünüyorum yatırım yapılacaksa bana göre bu tür sağlam icolara yatırım yapılmalı

 
                                . ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

       .       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
mirallas
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 406
Merit: 259


ICO Marketing


View Profile
July 01, 2017, 01:02:56 PM
 #13

Proje gelecek vaat ediyor. İmza kampanyası şartları gerçekten çok ağır, insanları zorla spam mesaj atmaya yönlendiriyorlar. Sylon ın yönettiği projeler genelde iyi oluyor güzel bir referans. Ekip de güven veriyor, hepsi alanında tecrübeli girişimci adamlar. İco satışı başladığında da bi miktar alır, uzun süre saklarım. Yüzümüzü güldürür inşallah.
edutBTC
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 250


Radix-The Decentralized Finance Protocol


View Profile
July 01, 2017, 01:04:46 PM
 #14

Sylon olduğu için sosyal medyaya katıldım belki buna yatırım yapılabilir.


               ▄█████████
               ██▀▀▀▀▀▀▀▀
              ██▀
             ███
▄▄▄▄▄       ███
██████     ███
    ▀██▄  ▄██
     ▀██▄▄██▀
       ████▀
        ▀█▀
The Radix DeFi Protocol is
R A D I X

███████████████████████████████████

The Decentralized

Finance Protocol
Scalable
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██
██                   ██
██                   ██
████████████████     ██
██            ██     ██
██            ██     ██
██▄▄▄▄▄▄      ██     ██
██▀▀▀▀██      ██     ██
██    ██      ██     
██    ██      ██
███████████████████████

███
Secure
      ▄▄▄▄▄
    █████████
   ██▀     ▀██
  ███       ███

▄▄███▄▄▄▄▄▄▄███▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██
██             ██
██             ██
██             ██
██             ██
██             ██
██    ███████████

███
Community Driven
      ▄█   ▄▄
      ██ ██████▄▄
      ▀▀▄█▀   ▀▀██▄
     ▄▄ ██       ▀███▄▄██
    ██ ██▀          ▀▀██▀
    ██ ██▄            ██
   ██ ██████▄▄       ██▀
  ▄██       ▀██▄     ██
  ██▀         ▀███▄▄██▀
 ▄██             ▀▀▀▀
 ██▀
▄██
▄▄
██
███▄
▀███▄
 ▀███▄
  ▀████
    ████
     ████▄
      ▀███▄
       ▀███▄
        ▀████
          ███
           ██
           ▀▀

███
Radix is using our significant technology
innovations to be the first layer 1 protocol
specifically built to serve the rapidly growing DeFi.
Radix is the future of DeFi
█████████████████████████████████████

   ▄▄█████
  ▄████▀▀▀
  █████
█████████▀
▀▀█████▀▀
  ████
  ████
  ████

Facebook

███

             ▄▄
       ▄▄▄█████
  ▄▄▄███▀▀▄███
▀▀███▀ ▄██████
    █ ███████
     ██▀▀▀███
           ▀▀

Telegram

███

▄      ▄███▄▄
██▄▄▄ ██████▀
████████████
 ██████████▀
   ███████▀
 ▄█████▀▀

Twitter

██████
[
Get Tokens
]
btclife01
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 308
Merit: 253


View Profile
July 01, 2017, 02:08:05 PM
Last edit: July 02, 2017, 08:54:19 AM by btclife01
 #15

Konun çevirilmesi güzel olmuş.

Fakat imza kampanyasında istenen ve tek amacı konuyu UP ile öne taşımak olan 2 post olayı, imza işine baştan spam mesaj sokmaktan başka birşey değil!

Elbette mesaj yazılır sorun değil ama yazılan mesajlardan gördüğümüz gibi hiç alakasız ve spam olacağı baştan belli mesajlar olur.

Killermoney35
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 476
Merit: 193View Profile
July 02, 2017, 09:27:24 AM
 #16

Twitter kampanyasına katıldım bende 200 takipçi limiti var, ondan dolayı güzel bounty verir diye düşünüyorum
btclife01
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 308
Merit: 253


View Profile
July 02, 2017, 09:42:49 AM
Last edit: July 02, 2017, 09:55:49 AM by btclife01
 #17

...
PLR satışı, Greenwich saatiyle 15 temmuz sabah 08:00 da başlayacak ve 60 saat sonra 17 temmuz 20:00'da tamamlanacak. (Türkiye saatiyle ilgili bir güncelleme yapacağız.)
...

TR saati GMT/UTC+3 olduğundan burada 15 temmuz sabah 11.00'de başlayacak ve 60 saat sonra 17 temmuz 23.00'de tamamlanacak.
hidrocop
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 267View Profile
July 02, 2017, 09:43:15 AM
 #18

Imzaya katılanlar Sylon sayesınde güzel bounty alırlar.Adam tam multi avcısı her yönüyle inceliyor başka imzalarada sıralamaya bakıyor aynı adamlar başka ico listelerinde de altalta falansa sorgusuz sualsiz şuta basıyor.
polat90
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 532
Merit: 280


View Profile WWW
July 02, 2017, 11:56:42 AM
 #19

...
PLR satışı, Greenwich saatiyle 15 temmuz sabah 08:00 da başlayacak ve 60 saat sonra 17 temmuz 20:00'da tamamlanacak. (Türkiye saatiyle ilgili bir güncelleme yapacağız.)
...

TR saati GMT/UTC+3 olduğundan burada 15 temmuz sabah 11.00'de başlayacak ve 60 saat sonra 17 temmuz 23.00'de tamamlanacak.

Sağolun hocam sonra düzenlerim diye bıraktım öyle, gitmiş aklımdan  Smiley
USScrypto
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 500View Profile
July 02, 2017, 01:10:02 PM
 #20

Twitter kampanyasına katıldım bende 200 takipçi limiti var, ondan dolayı güzel bounty verir diye düşünüyorum

Umarım orada twitterda 200 takipçi olması gerekiyor şeklinde anlamamışsınızdır 5k takipçi istiyor, listeye baktığımda 300-400 takipçisi olan bir sürü başvuran var belki onlardansınızdır diye uyarayım dedim.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!