Bitcoin Forum
May 05, 2024, 07:49:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] TrueFlip - Światowa loteria oparta o Blockchain - czerwiec 2017  (Read 725 times)
rozenbal (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 100


True Flip ICO: 28 of June 2017


View Profile
July 01, 2017, 06:56:05 PM
 #1





Czym jest TrueFlip?

Celem TrueFlip jest stać się najbardziej popularną i przejrzystą loterią opartą o Blockchain z możliwością wygrania największego Jackpot na świecie.
Większość obecnie istniejących loterii jest w całości scentralizowana, a nawet sterowana przez rządy i jest mało transparentna.
TrueFlip chce zbudować rzetelną i zdecentralizowaną platformę loterii, której żadne państwo narodowe, ani władza nie będzie wstanie kierować.


Obejrzyj film wprowadzający





Roadmap czyli na jakim etapie jesteśmy




Ważne linki:
White paper
Gantt Diagramm
Pełne sprawozdanie z projektu




Tokeny

Poniżej znajdują się informacje jak dzielone są tokeny oraz w jaki sposób jest zabezpieczony dostęp do zebranych funduszy.



Linki do profili społecznościowych osób odpowiedzialnych za escrow:
Richard Kastelein
George Basiladze
Nikita Parhomenko
                                    




Osoby związane z projektem TrueFlip










Link do głównego wątku TrueFlip oraz strony ICO

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1928663.0
https://ico.trueflip.io




1714895364
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714895364

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714895364
Reply with quote  #2

1714895364
Report to moderator
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
rozenbal (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 100


True Flip ICO: 28 of June 2017


View Profile
July 03, 2017, 03:36:12 PM
 #2


W projekt TrueFlip zainwestowano już ponad 3 miliony dolarów


rozenbal (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 100


True Flip ICO: 28 of June 2017


View Profile
July 05, 2017, 11:10:42 AM
 #3

Najczęstsze pytania i odpowiedzi


1. Czy True Flip planuje wdrożyć wsparcie VISA/MASTERCARD?
Tak, nasi doradcy prawni już pracują nad tym zagadnieniem. Zastosujemy jak tylko będzie to możliwe.

2. W jaki sposób użytkownicy mogą być pewni, ze wygrane numery są dokładnie generowane przez kod umieszczony na Github.
Jeśli chcesz mieć pewność, możesz łatwo sprawdzić: wystarczy kliknąć link: (https://trueflip.io/check-honesty?lang=en). Tam możesz wstawić hash of the block, który wcześniej dostarczył zwycięskie numery – na ten moment nie wiemy jak będzie wyglądał w przypadku remisu. W ten sposób zobaczysz te same numery, które widnieją jako wygrane w bloku. W przeciwnym razie po prostu pokaż nasz kod z Github swojemu wsparciu IT Smiley

3. Jaka jest siedziba True Flip?
True Flip ma swoją siedzibę w Kostaryce. Zgodnie z lokalnym ustawodawstwem, firmy zajmujące się loterią internetową nie są zakazane.

4. Jaki jest problem z prawem rosyjskim?
Nie mamy problemów związanych z egzekwowaniem żadnego prawa krajowego. Otrzymaliśmy nakaz od rosyjskiego regulatora ds. internetowych Roskomnadzor stwierdzający, że nasza służba loteryjna łamie prawo rosyjskie, ponieważ istnieje monopol państwowy na loterie. Rzecz w tym, że w Rosji nie przekraczamy żadnych praw, ponieważ Bitcoin nadal nie jest uważany za waluty, ani jako towar przez rosyjski system prawodawstwa. Postanowiliśmy więc ograniczyć dostęp do rosyjskich adresów IP na naszej stronie internetowej. Jednocześnie nasz zespół prawny wysłał odpowiedź na ten nakaz, tłumacząc nasze stanowisko. Na ten moment nie otrzymano od władz informacji zwrotnych (ustawowy czas na odpowiedź to 30 dni kalendarzowych). Uważamy jednak, że nasze stanowisko jest silne i czekamy na dalszy rozwój tego dialogu aż po proces przeciwko agencji państwowej. Myślimy również, że zwykły VPN może rozwiązać problemy dla lojalnych użytkowników True Flip.

5. Dlaczego nie zdecydowaliście włączyć platformy Waves do prowadzenia ICO?
Zdecydowaliśmy nie integrować Waves dopóki nie możemy zagwarantować wymaganego poziomu stabilności w oddzielnych aspektach mając do czynienia z dwoma platformami w tym samym czasie. Stąd też wyłączność tokenów bazująca o ETH.

6. Na jakich giełdach  będzie można wymieniać tokeny TFL ?
Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie umieścić 100% gwarantowanej listy wszystkich giełd, z którymi planujemy współpracować, ponieważ wiele rozmów jest w trakcie. Jednakże tokeny TFL będą pojawiać się przynajmniej na kilku giełdach w przeciągu dwóch tygodni po zakończeniu crowdsale. Nie znamy jednak na ten moment dokładnej liczby giełd, w których będziemy uwzględnieni.

7. Co się stanie jeśli nie uda się zebrać szacowanych środków?
Będziemy nadal rozwijać True Flip z każdym wynikiem ICO. Po zakończeniu Token Sale (sprzedaży tokenów) pozostałe niesprzedane tokeny zostaną zniszczone, a udziały wszystkich posiadaczy tokenów będą proporcjonalnie zwiększone. Mamy jednak wystarczającą liczbę wstępnych umów z zaangażowanymi inwestorami, co pozwala nam liczyć na godne wyniki crowd sale Smiley

8. Jestem obywatelem Stanów Zjednoczonych. Czy mogę uczestniczyć?
Niestety nie, obywatele Stanów Zjednoczonych nie mogą inwestować z powodu prawa krajowego, które szanujemy.

9. Jak mogę nabyć udziały?
Ogólnie rzecz biorąc masz dwa sposoby: możesz przejść do ico.trueflip.io  gdy crowdsale się rozpocznie i nabyć tokeny klikając przycisk BUY TOKENS (Twoje fundusze zostaną wykorzystane, jeśli je posiadasz). Lub po prostu użyj smart contract na stronie ICO (w tym przypadku nie ma obowiązku posiadania aktywnego konta, jednakże działa wyłącznie z monetami Ethereum).

10. Kupiłem tokeny za pośrednictwem strony ICO używając innych monet niż ETH. Moja transakcja została potwierdzona przez sieć ale wciąż nie otrzymałam tokenów na moich koncie True Flip. W jaki sposób można rozwiązać ten problem?
Prosimy o cierpliwość. Jeśli konto nie zostało uzupełnione w przeciągu 24h skontaktuj się z pomocą techniczną (contact suport)

11. Próbuję dokonać zakupu przy użyciu mojego profilu inwestora ale system wyświetla komunikat „ oczekujący/pending”. Czy wszystko jest w porządku?
Tak, wszystko się zgadza. Proszę się nie martwić. Twoje tokeny zostaną wyświetlone na koncie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

12. Moja transakcja została potwierdzona ale nie widzę żadnych zamian na swoim koncie True Flip. Czy powinienem się niepokoić?
Prosimy o cierpliwość. Jeśli konto nie zostało uzupełnione w przeciągu 24h skontaktuj się z pomocą techniczną (contact suport)

13. Czy mogę bezpiecznie trzymać swoje tokeny na stronie True Flip?
Tak, możesz zdecydowanie trzymać tokeny na stronie True Flip. Zapewniamy uwierzytelnianie 2FA. Przywiązujemy szczególną uwagę do zabezpieczeń portfela nieustannie je umacniając w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa Twoich aktywów.

14. Wysłałem ETH z mojego osobistego portfela bezpośrednio na adres smart contract i nadal nie otrzymałem swoich tokenów. Czy powinienem zatem coś zrobić?
W tym przypadku otrzymasz tokeny do swojego portfela. Wystarczy jeśli chwilę poczekasz i dodasz alternatywny adres dla tokena TFL ( znajdziesz w dolnej części po prawej w sekcji , gdzie możesz dodać custom token http://take.ms/0wvwQ http://take.ms/eNz0e) używając następujące dane:
- adres: 0xa7f976C360ebBeD4465c2855684D1AAE5271eFa9;
- token symbol: TFL
- decimals: 8

15. Czy mogę użyć dowolnego porfela ETH do wysyłania pieniędzy bezpośrednio na adres smart contract?
Polecamy następujące portfele: Mist, MyEtherWallet, Metamask lub Parity

16. Czy mogę bezpośrednio uzupełnić moje saldo przy użyciu dowolnego portfela, w tym bezpośrednio z giełdy?
Możesz uzupełnić saldo na swoim profilu z dowolnego portfela odpowiedniej waluty, w tym giełdy.
Jeśli jednak chcesz wysłać środki bezpośrednio do smart contract, który będzie następnie dystrybuował tokeny ( w celu przyspieszenia procesu nabycia tokenów), zalecamy używanie tylko zaufanych portfeli, do których zaliczamy: Mist, MyEtherWallet, Metamask lub Parity.

17. Co potrzebuję aby dołączyć do ICO?
- mieć zarejestrowane konto, - uzupełnione saldo, - wprowadzony adres swojego portfela ETH
Zapraszamy do korzystania z instrukcji, którą opracowaliśmy specjalnie dla Ciebie https://trueflip.io/TrueFlip%20Token%20Sale%20Guide.pdf

18. W przypadku przeniesienia środków bezpośrednio na adres ETH (nie używając przycisku BUY TOKENS w profilu inwestora) powinny być w tym samym momencie widoczne w portfelu?
Jeśli korzystasz z profilu inwestora, zapoznaj się z poniższą instrukcją obsługi aby upewnić się, że masz nabyte tokeny, ponieważ interfejs WWW może wyświetlać nieprawidłowe dane. To działa jeśli wcześniej zaznaczyłeś adres portfela ETH do wypłaty. Jeśli nie, musisz poczekać aż dodamy do tego formatkę ( wkrótce to zrobimy).

19. Co się stanie jeśli nie podam adresu portefa?
Od 29.06 będzie można dodać swój adres ETH do własnego profilu inwestora w celu wypłacenia TFL tokenów.

20. Czy aby otrzymać bonus 30%, muszę zainwestować za pomocą BTC? Jeśli zainwestuję z LTC też go otrzymam?
Bonus nie zależy od sposobu zakupu tokenów TFL. Osobiście polecamy ETH -> smart contract. W ten sposób otrzymasz tokeny znacznie szybciej.

21. W jaki sposób mogę dodać tokeny do portfela MyEtherWallet?
Aby dodać token TFL w witrynie MyEtherwallet.com musisz:
1) Otworzyć portfel
2) Kliknij w prawym dolnym rogu przycisk "Add custom token" http://take.ms/0wvwQ - http://take.ms/eNz0e
3) Wpisz następnie dane:
    - adres: 0xa7f976C360ebBeD4465c2855684D1AAE5271eFa9;
    - token symbol: TFL
    - decimals: 8

Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!