Bitcoin Forum
May 28, 2024, 06:25:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Kapınızın önüne bir kap su koyun  (Read 2600 times)
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
August 27, 2017, 10:52:16 PM

Biz ne kadar sıcaktan kavruluyorsak yaşam alanlarını dağıttığımız o hayvanlarda sıcaktan kavruluyor.
c-none
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
August 28, 2017, 08:57:05 AM

Aynen öyle.

Tüm dünyanın habitatın içine ettik. Yaptığımız hatayı kabullenmemiz lazım.
BurntSnow
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
August 29, 2017, 02:37:42 PM

Konuyu acan arkadasa tesekkur ederiz. Ayni zamanda unutmamamiz gereken bir sey daha var. Hali hazirda konulmus su kaplarina atilan sigara izmaritleri... Bunu gordugumuz zaman da degistirelim ki zehirlenmesin yavrucaklar.

████
             ███  ███
           ████     ███
         ███  ███    ███
       ████     ███    ███
     ███  ███     ███    ███
   ████     ███     ███   ██
 ███  ███     █████████████████
███     ███     ███           ██
 ███      ███     ██          ██
   ███      ██████████      ███
     ███      ██████      ███
       ███      ██      ███
         ███          ███
           ███      ███
             ███  ███
               ████

GUTS
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

smart-ticket protocol for events
live product with market traction!
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

BTC ANN
  WEBSITE
  BLOG

SANDBOX
  WHITEPAPER
  BOUNTY

onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
August 29, 2017, 02:57:59 PM

Konuyu acan arkadasa tesekkur ederiz. Ayni zamanda unutmamamiz gereken bir sey daha var. Hali hazirda konulmus su kaplarina atilan sigara izmaritleri... Bunu gordugumuz zaman da degistirelim ki zehirlenmesin yavrucaklar.

Geçen benim köpekle çıktım evin yakınlarına kap bıraktım çok kedi var diye dönüşte ne göreyim suriyeli çocuklar suyu bina duvarına dökmüş kabı top gibi oynuyor.
Tek bu değil geçen bi tanesi köpeğime taş atmaya çalıştı sahipsiz sandığı için tuttum çocuğu kendime zor hakim oldum. Bunlar bugün böyleyse büyüdükçe ne hale gelecekler..
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
August 29, 2017, 03:33:41 PM

İmkanı olanlar için;

http://www.hepsiburada.com/new-cat-kedi-mamasi-15-kg-p-PTLIGNEWCAT?magaza=Hepsiburada&q=newcat

Şu kedi maması ara sıra 50 liraya kadar düşüyor. Ben bu yaz başında aldım hala daha bitmedi. Kediler nasıl seviyorlar, nasıl sapığım oldular anlatamam. 50 liraya yığınla sevap satın almak isteyenlere naçizane tavsiyemdir  Grin

dewildance
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
August 31, 2017, 11:19:08 AM

Bir kap suyu çok görmeyin derdini anlatamayan şu hayvancıklara!!! Bir sürü yemek dökülüyor evlerde bir kap yiyecek konulsa nolcak....
Sirtho
Member
**

Activity: 244
Merit: 10

View Profile
September 01, 2017, 01:43:04 PM

yinede bir kap su koymaynlar olacak, bari hayvanlarin kaplarini devirmeyin, orospu cocuklugu yemin ederim

Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
September 01, 2017, 01:54:49 PM

bir hayvansever olarak, duyarlılığınızdan dolayı teşekkür ederim.

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
bahtsiz bedevi
Member
**

Activity: 88

View Profile
September 14, 2017, 10:14:05 PM

Güzel bir konu başlığı. Kendimde evimde kedi besliyorum ve durmadan su kabına su koyuyorum bunu gördüğüm için dışardakı hayvlanlar için de hemen yanı başımda bulunan parka büyük bir kap koydum ve ağaca sabitledim. Hergün muhakkak doldururum. Pencereden baktığımda o kaptsan su içen hayvanları gördükçe mutlu oluyorum.
quavo
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
September 15, 2017, 08:03:38 PM

Özellikle önümüz kış ayında yemek daha da önem kazanıyor sokaktaki canlılar için suyun yanında yemeği de unutmayın lütfen dostlarımız için
chilii
Member
**

Activity: 70

View Profile
October 25, 2017, 10:30:26 AM

Ben sürekli bu konuyla ilgileniyorum yiyecek ve su bırakıyorum fakat bazı kişiler yok buraya alışacak burda yer edinecek diyerek alıp çöpe atıyorlar kapları. Artık bu zihinden kurtulmak lazım. Onlarda canlılar ve onlarında ihtiyaçları var.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
October 25, 2017, 10:38:12 AM

Faydalı bir konuya değinmişsiniz keşke herkes böyle yapsa

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
KingSlayerBrothers
Jr. Member
*

Activity: 56

View Profile
October 25, 2017, 05:02:45 PM

Kendim köpek besleyen bir insan olarak kapımızın önüne bir kap su değil sadece bir kap da yemek bırakılması gerektiğini düşünüyorum ki her gün kapımızın önünde beslediğimiz apartmanımızın kedisi Arap da bunun teşekkürü olarak eve her geldiğimizde apartman kapısında bize sırnaşarak sevgisini gösteriyor fazlasıyla bir insanı bir hayvanı mutlu etmek gibisi yok bence ihtiyaç karşılamak da her hangi bir canlıyı ziyadesiyle mutlu edecektir bitki bile olsa su isteyecektir su verirsen sana güzelliğini gösterecek oksijenini paylaşacaktır vesselam

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN (https://bitvest.io/)
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
BattleWings
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 25, 2017, 09:50:54 PM

Konu yazın açılmış sanırım yazın sıcaklardan dolayı sokak hayvanlarına karşı haklı bir empati kurulmuş . Bunun mevsimi de yok aslında arkadaşlar çok az bir uğraş ile bir canlının ihtiyacını karşılamanın mutluluğu bence paha biçilemez . Açıkçası köpekten pek anlamam fakat bizim mahallede bitane tahminimce 20 25 kilo bir tombul köpek var . Hergün yemek artıklarıyla besliyorum , yaşadığım mutluluğu anlatamam . Uzaktan görünce koşarak yanıma geliyo sevdiriyo vs. Hayat ufak mutluluklarda  , detaylarda gizli bence .
PelerinliDomates
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
October 25, 2017, 10:30:04 PM

hayvan sevmeyen insan sevemez abim hayvan sevmekte petshoptan yakısıklı kedi köpek almakla olmaz kapının önune 1 kap su koy yemek artıgını koy gelen gecen sokak hayvanı nasiplensin tabi insansak
orgeneral
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
October 25, 2017, 11:38:12 PM

bunun hayvan sevip sevmemekle hiç ilgisi yok bu insanlıktır ah be kardeşim keşke herkes senin kafanda olsada dünya huzur dolu biryer olsa
Butterfly1923
Newbie
*

View Profile
October 26, 2017, 12:03:49 AM

sokak hayvanları için çok önemli bir davranıs herkes bi kap su bir kap yemek koysa hayvanlar için gerçekten çok iyi birsey olur ben 3 adet engelli köpek besliyorum herkes hayvan beslemeli ama petshop dan değil sahiplenmeli
rigormortis1
Member
**

Activity: 70

View Profile
October 28, 2017, 07:50:59 AM

Sadece su değil.  Suyla beraber mama da koymalıyız. Yazıkl hayvanlara biz bile zor dayanırken onlar nasıl dayansınlar ya. Devlette bazı yerlere kuş yuvaları yapmışlar köpekler kediler içinde bir alam yapsalar parklara yada boş olan herhangi yerlere çok güzel olur.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 28, 2017, 01:54:08 PM

Su ne kadar buharlaşıyor sıcak günlerde. Bu iş bizim uğraşmamızla çözülmez belediyelerin uğraşması gerekiyor. Sizde uğraşın ancak düzenli sistematik şekilde bir çözüm bulunmalı. Kedinin bir tanesi susamış zayıfta kalmış nereden su bulacağım getirip önüne koyacağım, yukarıdan başıma su damlıyordu klimanın borularından akıyor, nasıl gördü hissetti gitti kana kana içiyor.
SatanicTyrus
Newbie
*

View Profile
October 28, 2017, 05:05:35 PM

Herkesin duyarlı olması gereken bir konu olduğunu ve yapılması yaptırılması gerektiğini düşünüyorum. Kediler köpekler kuşlar gibi doğamızın güzellikleri de aç susuz geziyorlar o güzellikleri kaybetmeyelim derim açıkçası her gün apartmanımın önüne bir tas su bir tas da yemek koyarım artık ne yersek et tavuk makarna öğrenciysen bile yapabilirsin Smiley
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: