Bitcoin Forum
May 21, 2024, 04:27:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: ETHEREUM HAKKINDA YARDIMLARINIZI ISTIYORUM  (Read 410 times)
sorrow_006 (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
July 04, 2017, 04:25:37 PM

selamınaleykum arkadaslar ıyı forumlar sıteye yenı katıldım bır kac sorum olacak yardımlarınızı beklıyorum
degerlı uyelerımızden

1 - elımde 12 bın tl var ethereum madencılıgı yapmak ıstıyorum nasıl bır ekran kart kullanmalıyım getırısı yuksek olsun
2 - ılerde ethereum bıterse tavsıye ettıgınız kartlar ıle baska coın kazabılırmıyım bu ısı ılerıye yonelık yapmak ıstıyorum
nasıl bır sıstem kullansam verım alırım saygılarımla
risinqsun
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
July 04, 2017, 07:05:13 PM

selamınaleykum arkadaslar ıyı forumlar sıteye yenı katıldım bır kac sorum olacak yardımlarınızı beklıyorum
degerlı uyelerımızden

1 - elımde 12 bın tl var ethereum madencılıgı yapmak ıstıyorum nasıl bır ekran kart kullanmalıyım getırısı yuksek olsun
2 - ılerde ethereum bıterse tavsıye ettıgınız kartlar ıle baska coın kazabılırmıyım bu ısı ılerıye yonelık yapmak ıstıyorum

ALLAH kolaylık versin.
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
July 05, 2017, 01:17:03 AM

degerlı uyelerımızden

Daha ylun çok başındasın. Bence hemen madenciliğe başlamaktansa bol bol okuyup araştırman gerekli. İngilizcen varsa bir sürük kaynak yazı ve videolar mevcut. İngilizcen yoksa işişn biraz zor ama yine de yaparsın. Öncelikle bu forumdaki miningle ilgili tüm konuları okumaya, yapılan hatalardan ders çıkrarmaya çalış. Sonra youtubeda bir süre video adamlar çeşit çeşit kartları sıfırdan monte edip kaç mhash ile çalıştığına bakıyorlar. Aşağıda verdiğim youtube kanalını incelersen baya bir faydasını görürsün.

Kanal bu:

https://www.youtube.com/user/talibanfighter123123

Kolay gelsin.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
Pages: [1]
  Print  

Jump to: