Bitcoin Forum
May 22, 2024, 03:54:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Forbidden ile Atışma: Hynix 2000 mhz ile 29 basarmı basmaz mı? (BASIYOR)  (Read 3991 times)
muratizm (OP)
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
July 12, 2017, 03:19:39 AM

İnternet cafeciuyim arkadaşlar ben o yüzden biliyorum

İşte sırf buyüzden internet cafecileri kimse ciddiye almayabiliyor
.
iphonuymuş da audisiymiş de?
Bunlar para ile alınan şeyler bakıyorum iki tarafta da ne saygı kalmış ne başka birşey.
Diğer yandan
internetcafecilerin windows server kullanmayan kaldımı derken windows server için neden ihtiyaç duyuluyor anlamış değilim ki 14 yıllık esnafım bu sektörde.
Kimse yarınını bilmedne kimseyle dalga geçtirmesin. meslekler ile de küçümseyerek konuşmak ayıptır terbiyesizliktir.
Şuanki atışmalard ki resimlerden gördüğüm kadarı ile yaşlar büyük ama sonuçdaki seviye hala düşük. Yazık.

Benim internet kafecileri küçümsediğim yok hocam. Bu forbidden denen ağzı bozuk, bilgisayar mühendisiyim diyor. Diplomamıda koyarım istersen diyor. Ancak bildiğini iddia ettiği programlama dillerinin hepsi windows bazlı, ve meslek liselerinde / MYO larda (2 yıllık) öğretilen diller bunlar.

Bilgisayar mühendisi olupta birinin internet kafeci olması pek olası değil. Ya üniversiteyi 1.80 not ortalaması ile ucu ucuna bitirdi bu (altında audi, cebinde iphone, babası sağolsun) yada bilgisayar mühendisi değil. Şimdide gelmiş birden çok mesleğim var internet kafede elemanlar bakıyor işe diyor. Geçen öyle demiyordu ama internet kafeciyim diyordu. Yani bir dediği bir dediğini tutmuyor.

Sizin sorunuza gelince, windows server disksiz pc yapmak için ve uzaktan yönetimi kolaylaştırmak için (AKINSOFT vb) tercih ediliyor. Ha bu forbidden eğer bilgisayar mühendisi olsaydı kaçak windows server kurmak yerine linux kullanarak bu işi bedavaya ve yasal yollardanda yapabilirdi. Ama belliki birine para verip kurdurmuş bu sistemi, kuran kişide kolaylık olsun diye windows server kurmuş.

İnternet kafeciliği küçümsediğim yok, küçümsediğim kişi forbidden dır. Konuyla alakası yokken adam gelip ekran görüntüsü atmış böyle böyle yapıyorum diye ona çok güldüm, ordan başladı bu internet kafecilik olayı.
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
July 12, 2017, 05:43:11 AM

Hepi topu 2 rigin varmış onu da sermaye yapmışsın.
Baba parasıymış serveri başkasına kurdurmuşmuşum mühendis değilmişim veya diploma notum düşükmüş, mühendis cafe açmazmış. Ulan dingil 5 sektörde iş yapıyorum sana bunları ifşa etmek zorunda değilim, her işin beyni benim hiç birinde çalışmıyorum ya da hepsinde çalışıyorum amk.
Seninle muhatap olmuyorum bu saatten sonra git denginle takıl.
Mesajları da ben yazmıyorum köpeğim yazmış.
muratizm (OP)
Member
**

View Profile
July 12, 2017, 06:30:06 AM

Hepi topu 2 rigin varmış onu da sermaye yapmışsın.
Baba parasıymış serveri başkasına kurdurmuşmuşum mühendis değilmişim veya diploma notum düşükmüş, mühendis cafe açmazmış. Ulan dingil 5 sektörde iş yapıyorum sana bunları ifşa etmek zorunda değilim, her işin beyni benim hiç birinde çalışmıyorum ya da hepsinde çalışıyorum amk.
Seninle muhatap olmuyorum bu saatten sonra git denginle takıl.
Mesajları da ben yazmıyorum köpeğim yazmış.

Dingil senin babandır.
5 sektörde iş yapıyormuş, Atma HAMZAAA

2003 de samsunda internet kafe açmışsın, orası tamam
sonra web tasarım falan filan, asp ile (lan asp mi kaldı artık?) emlak scripti filan yazmışsın onada eyvallah (bunlar için bilg. mühendisliği diploması gerekmiyor)
ccboot türkiye temsilcisi olduğunu iddia etmişsin hatta sitende, ama ccboottan bakınca senin adın geçmiyor bile,
http://www.ccboot.net/purchase.htm
Murat diye biri geçiyor (ben değilim), senin muratlara gıcıklığın burdan geliyor herhalde.

Git denginle takıl derken, kaç param var nerden biliyorsun? Ben senin gibi arabayla fotoğraf çekilip profiline koyanlardan değilim. Sonradan görme olsaydım belki öyle yapardım.

Birde bunu yazmışsın ancak yazıda kalmış, felsefesini benimseyememişsin

ABOUT HAMZA
ßir ipte iki cambaz oynayamaz, ya sen düşersin ya da ben iterim ;]
FAVORITE QUOTES
Tek bildiğim şey, hiç bir şey bilmediğim.

Ayrıca ikibinNet ve ikibinTasarım acayip yaratıcı isimler. 2003 den bu yana internet kafecilik yapıyorsun, evlisin, ha birde mining mağdurusun. Öyle yazmışsın ya.

WORK

Mining mağduru Smiley
2016 to present · Samsun

2000 Net
2003 to present

Senin gibi böyle arabayla ayfonla gösteriş yapmayı seven biri, feysbukunuda sonuna kadar doldurmuş biri, diğer 4 sektörüde yazardı bence. Yazmadığına göre ATMA HAMZAA Smiley

Ha eğer burda yazanların her birini ayrı iş sayıyorsan ayrı:

Hizmetlerimiz

Web tasarım
1. Dinamik içerikli web programlama ve web uygulamaları
2. Sektöre özel yerel programlama ve iş yönetim sistemleri geliştirme
3. Şirketlere ve firmalara özel hazır web paketleri
4. PC satış & Teknik servis
5. Network çözümleri
6. İnternet cafeler için CCBOOT lisans,kurulum,destek hizmetleri (CCBOOT Türkiye resmi sorumlusu Hamza So**** tarafından yapılmaktadır.)

Pardon ben yanlış saymışım 6 sektörde birden varmışsın + internet kafe 7 + mining etti 8.
muratizm (OP)
Member
**

View Profile
July 12, 2017, 06:43:37 AM

Ha hamza bu arada bundan sonra edeceğin küfürlere çok dikkat et, artık kim olduğunu biliyorum, fotoğrafta koymuşsun bu ben değilim diyip sıyrılamazsın işin içinden. Tatlı başladık sonu mahkemede bitmesin ona göre  Grin

Biliyorsun devir değişti artık, insanlar hakaretten bile hapis cezası alıyor. Ben mesela dediklerime dikkat ediyorum, açık açık kişisel bilgilerinide paylaşmadım, sende bi zahmet sanal ortamda kendine dikkat et  Grin
forbidden
Hero Member

View Profile
July 12, 2017, 11:12:14 AM
Last edit: July 12, 2017, 03:29:47 PM by forbidden

Ulan gevşek herif al sana ccboot linki.
http://forum.icafeman.com/viewtopic.php?t=23&p=69
http://forum.icafeman.com/viewtopic.php?f=12&t=38

Herkese açık Facebook profilime bakıp neyi ıspat etmeye çalışıyorsun benim adımı herkes biliyor zaten, daha bir kaç gün önce başlık açmışım, göstermişim ismimi.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1977460.msg19683428#msg19683428

daha önceki postumda adresim de var lazım olursa
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1655391.msg17040353#msg17040353

Abi ben göt oldum deyip forumdan siktir olup gideceğine herkesin önünde söz verirsen sana diplomamı da atıcam.
Cevap bekliyorum.

Edit:
Sana attığım videoda adım yazıyor zaten domain sorgulamana gerek yoktu ytpro sayfasına atmışım videoyu.
Profiline Araba ile telefon atan demişsin orada elimdeki telefon değil tatlı yiyorum Smiley
Ben 2000 Mhz olayına itiraz etmedim gpu 1168'e itiraz ettim orayı da tam idrak edememişsin.
muratizm (OP)
Member
**

View Profile
July 12, 2017, 11:39:27 AM

Ulan gevşek herif al sana ccboot linki.
http://forum.icafeman.com/viewtopic.php?t=23&p=69

Herkese açık Facebook profilime bakıp neyi ıspat etmeye çalışıyorsun benim adımı herkes biliyor zaten, daha bir kaç gün önce başlık açmışım, göstermişim ismimi.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1977460.msg19683428#msg19683428

Abi ben göt oldum deyip forumdan siktir olup gideceğine herkesin önünde söz verirsen sana diplomamı da atıcam.
Cevap bekliyorum.

Al sana ccboot linki
http://www.ccboot.net/purchase.htm
al bi tane daha

Al buda yetkili site
http://tr.ccboot.com

Türkiye Satış ve Pazarlama Sorumlusu
 Olcay Taylan
 Yılmaz Mah. Edirne Cad.
 Lüleburgaz / Kırklareli
 Telefon  : +90 544 418 34 89
 Email     : olcay@youngzsoft.net
 Skype    : youngzsoft100

Hamza filan yazmıyor burda.
Ben forumda senin yazdıklarını takip etmiyorum, adını btctakip domaininden tespit ettim, verdiğin fotoğraf ile herkese açık feysbuk profilin uyunca aha dedim bu.

Şimdi bunu iyi oku.
Diploman var yada yok, eskiden diplomalar çok kolay alınıyordu koalisyon döneminde, sahte diploma ile yedek subaylık yapanlar bile oldu.
Bizim konumuz senin diplomanın (gerçek yada sahte) olması değil.
Bizim konumuz hynix 2000 mhz ramde 29 basarmı basmaz mı.
Sen kalkıp rigleri gösterdin, belki senin belki başkasının nerden bilelim? Ama konumuz bu değil.
Ortada hiç birşey yokken artistlik yaptın, yok 1350 mhz vermişsindir yok kucağına alırsın kartı, kendin istedin video bende çektim. Sonrasında bu konuyu görünce çirkefleştin iyice. İnşallah bu küfürbaz ağzınla çocuklarını öpmüyorsundur.

Şimdi ben burda istersem 300 lira verip M.I.T diploması yaptırırım sahte, 1:1 aynı kesinlikle sahte olduğunu anlamazsın. O yüzden hiç boşuna diplomanı filan koyma buraya. Diplomaları değil bios mod bilgisini yarıştırıyoruz burda ve sen kaybettin koçum.

180 tane kartla 5000 megahaş basan adam (iddiana göre?) 10 kartla mining yapan adam kadar bilmiyormuş bios mod olayını, burdan ortaya çıkan sonuç o. Yok bilgisayar mühendisi yok internet kafeci yok 5 iş yapıyorum yok audin var ayfonun var, bunlar alakadar etmiyor beni.

Hadi şimdi yürrrüü anca gidersin çakma ccboot Türkiye resmi yetkilisi seni.
forbidden
Hero Member

View Profile
July 12, 2017, 12:39:31 PM

tamam benim ccboot ile hiç alakam olmadı.
rigler bana ait değil.
mühendis değilim.
işim de yok işsizim.
bi boktan anlamıyorum.
serveri başkasına kurdurdum.
sen çok büyük bi adamsın en iyi modu miningi yaparsın, ben hiç bir şey yapamam.
en büyük köy sizin köy.
en büyük yarrak sende benimki 7cm.
en çok para sende ben meteliksizim.
Iphone'u da resim çekmek için ödünç aldım.
Audiyi kiraladım, kira parasını da borç almıştım.
sen hep üste çıkarsın ben altta sikilirim.
başka kafana takılan seni tatmin etmemi istediğin konu var mı? varsa çekinme söyle.

Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: