Bitcoin Forum
May 14, 2024, 04:36:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: borç 0.01 - sınırsız  (Read 2466 times)
utip (OP)
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
July 05, 2017, 10:18:37 PM

Kimseden para dilendiğimiz falan yok. HÖST. Biri ponzi muamelesi yapıyor biri dilenci. Tek kelimeyle HÖST diyorum sadece.

Birileri ile iş yapalım dedik, üçkağıtçı diyeni dilenci diyeni. Ayıptır be kardeşim. Cidden ayıptır.

Dilenci muamelesi yapılması adres at kelimesinde ne tuhaflık var ?

Adres vermesen btc nasıl göndereceğiz akıl var mantık var

Arkadaşım yorumlar boyunca tekrar tekrar söyledim. Sadece borç meselesi değil bir düzenlilik meselesi de var içinde. Üstüne ilk karşı taraf para göndermeyecek ben göndereceğim diye de belirttim. İstiyorsan bana kullandığın mining pooların listesini at özelden yarın uygun olan bir tanesine madenlerini kazarım. Tek kerelik bir borç meselesi değil ki benim meselem. Öyle olsa kendi küçük rakamlarımla yapıyorum zaten. Amacım rakamı büyütebilmek ve ortak çalışmak.

Borç olarak değil proje olarak proje kısmına mı yazmalıydım bilemedim şimdi. Neticede birinden düzenli nakit akışı, gün boyu kiralamayı karşılayabilecek miktarı bulabilmek gibi bir derdim olduğu için buraya yazdım ama sanırım bu projeler kısmına yazılmalıydı.
1715661393
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715661393
Reply with quote  #2

1715661393
Report to moderator
1715661393
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715661393
Reply with quote  #2

1715661393
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
utip (OP)
Newbie
*

View Profile
July 05, 2017, 10:21:12 PM

0.01 göndereceğim işi becerebilirsen 0.1 sonra ki sefer 1 btc sonra da kaç lazımsa yollayım sırf burda ki insanların merakını gidermek icin

Ben yine de prensip olarak karşılıksız hiçbir şey almak istemem. İki tarafında güvence altında olduğu bir durum yaratalım. Olmazsa Escrow sana ödeme yapar, olmazsa bana ödeme yapar. Güvenli olur. Ne senin paran gitsin boşa ne benim. İşin orası da var benim için, hassasım bu konuda. Zaten bu konuda hassas olduğumu anlatmaya çalıştım diye bir türlü anlamadı ya insanlar.
kuperis
Sr. Member

Activity: 357
Merit: 250

View Profile
July 05, 2017, 10:23:44 PM

Ben bu arkadaşın yazdığı şeylerden hiçbir şey anlamadım. Neyi, ne yapacak, nereye nasıl gönderecek, ne kazanacağız, arkadaşın talebi ne? Başka birisi de anladığı kadarıyla olayı biz anlamayanlara anlatabilir mi?
MesutCan
Hero Member

Activity: 714
Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
July 05, 2017, 10:24:40 PM

0.01 göndereceğim işi becerebilirsen 0.1 sonra ki sefer 1 btc sonra da kaç lazımsa yollayım sırf burda ki insanların merakını gidermek icin

Ben yine de prensip olarak karşılıksız hiçbir şey almak istemem. İki tarafında güvence altında olduğu bir durum yaratalım. Olmazsa Escrow sana ödeme yapar, olmazsa bana ödeme yapar. Güvenli olur. Ne senin paran gitsin boşa ne benim. İşin orası da var benim için, hassasım bu konuda. Zaten bu konuda hassas olduğumu anlatmaya çalıştım diye bir türlü anlamadı ya insanlar.

Şimdi zaten escrow olarak forumda hizmet veriyorum, ayrıca escrowa gerek yok kimseyi ugrastirmaya da gerek yok
Şimdi 0.01 btc göndermek için 0.00154 BTC fee oduyorum yaklaşık olarak Su An byte başı 480 satoshi
Onun üstüne ne kazandıracaksın?
utip (OP)
Newbie
*

View Profile
July 05, 2017, 10:30:29 PM

Benim dediklerimden bir şey anlasanız sizde günlük %3-%5 kar eden yerleri bulurdunuz. Kafayı yemiş bu arkadaş sakıncası var mı ? Ya neyin peşindesiniz anlamadım ki Smiley

Şimdi Mesut kardeşim. Ben o komisyonlara da çözüm bulurum. Kolay işler benim için. Zaten o komisyonlar olmasa bin tane başka iş peşine koşacağım da, pooldan direk aktarım yaparız. Oran ayarlamalı poollar var. Şu kadarı şu adrese bu kadarı bu adrese diye, komisyon da kalmaz arada. Biraz bana fazla gelirse senin oranı artırırız, sana fazla gelirse bana... Yalnız dediğim gibi ilk ben başlarım. Hak geçecekse benden geçsin kimseden hak geçsin istemem. Tam işlem yaparken elektrik gider, internet gider, senin gönderdiğin coinle zarar ederiz falan hak geçsin istemem.
MesutCan
Hero Member

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
July 05, 2017, 10:33:27 PM

Benim dediklerimden bir şey anlasanız sizde günlük %3-%5 kar eden yerleri bulurdunuz. Kafayı yemiş bu arkadaş sakıncası var mı ? Ya neyin peşindesiniz anlamadım ki Smiley

Şimdi Mesut kardeşim. Ben o komisyonlara da çözüm bulurum. Kolay işler benim için. Zaten o komisyonlar olmasa bin tane başka iş peşine koşacağım da, pooldan direk aktarım yaparız. Oran ayarlamalı poollar var. Şu kadarı şu adrese bu kadarı bu adrese diye, komisyon da kalmaz arada. Biraz bana fazla gelirse senin oranı artırırız, sana fazla gelirse bana... Yalnız dediğim gibi ilk ben başlarım. Hak geçecekse benden geçsin kimseden hak geçsin istemem. Tam işlem yaparken elektrik gider, internet gider, senin gönderdiğin coinle zarar ederiz falan hak geçsin istemem.

Sen dediğimi anladın umarim 90 liralık BTC  için yaklaşık 14 TL fee ödüyoruz ki hızlıca ulaşsın bu fee 2TL ye düşer ama 4 saat sürer ulaşması, bana direk olarak yazabilir misin 0.01 gönderdik minumum kaç btc lik coin gececek elimize
utip (OP)
Newbie
*

View Profile
July 05, 2017, 10:40:31 PM

Neyle yolluyorsun rakamı yanlış görmüşüm. 4 saatte dediğinin 2 confirm onaylanması ne kadar sürer ? %15 mümkün değil %4-5 arası getirisi olur. 90/2 %2 eder ki bunu her türlü geçeriz. %20-25 getiri olduğu zamanlar da oluyor. Bir kaç kere borç alarak yaptım. En kötü durum %4-5 ortalamada.
MesutCan
Hero Member

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
July 05, 2017, 10:48:05 PM

Neyle yolluyorsun rakamı yanlış görmüşüm. 4 saatte dediğinin 2 confirm onaylanması ne kadar sürer ? %50 mümkün değil %4-5 arası getirisi olur. 90/2 %2 eder ki bunu her türlü geçeriz. %20-25 getiri olduğu zamanlar da oluyor. Bir kaç kere borç alarak yaptım. En kötü durum %4-5 ortalamada.

Hesaplamalar guzel ama dedigim gibk efektif olmamis oluyor

0.01 btc= 93.93 TL
BTC fee süper ekonomik = 0.000125 BTC = 1.18 TL
Toplam maliyet : 0.010125 Btc 95.11 TL
Elde edilecek kar 0.01 üzerinde  %4 olursa geri dönüş 0.0104
Kâr miktarı 0.0004 BTC yaklaşık 3.44 TL
%50 %50 bolusulse kar 0.0002 BTC 1.72 TL

Tekrar gönderim için harcanacak fee bedeli 0.000125 BTC  
Kalan kar 0.000075 BTC yaklaşık 0.71 TL buda %0.76 küsüre gelir ki
Bana uymayan bir proje olmuş olur

Edit hesaplamada hata bulan olursa düzeltsin lütfen
utip (OP)
Newbie
*

View Profile
July 05, 2017, 10:57:21 PM

Şimdi başlığı açtığımdan beri bir gün bekle neyine bekleyemiyorsun diyen arkadaşlara sesleniyorum. Yarım saat 1 saate bir bu kazanca burun kıvıranı gördünüz bütün günde sadece bir kere bu kazanca niye burun kıvırıyorsun diyenlere de cevap olmuş olsun Smiley Biz bir kaç tur attıktan sonra kendin rakamları gördükten ve güvendikten sonra kendi riskinle yatırım yapmak istersen o zaman 0.1 BTC gönder kardeşim. Zaten başlıktaki ikinci kısımdaki sınırsız o anlama geliyor.
Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
July 05, 2017, 10:58:11 PM

Neyle yolluyorsun rakamı yanlış görmüşüm. 4 saatte dediğinin 2 confirm onaylanması ne kadar sürer ? %50 mümkün değil %4-5 arası getirisi olur. 90/2 %2 eder ki bunu her türlü geçeriz. %20-25 getiri olduğu zamanlar da oluyor. Bir kaç kere borç alarak yaptım. En kötü durum %4-5 ortalamada.

Hesaplamalar guzel ama dedigim gibk efektif olmamis oluyor

0.01 btc= 93.93 TL
BTC fee süper ekonomik = 0.000125 BTC = 1.18 TL
Toplam maliyet : 0.010125 Btc 95.11 TL
Elde edilecek kar 0.01 üzerinde  %4 olursa geri dönüş 0.0104
Kâr miktarı 0.0004 BTC yaklaşık 3.44 TL
%50 %50 bolusulse kar 0.0002 BTC 1.72 TL

Tekrar gönderim için harcanacak fee bedeli 0.000125 BTC  
Kalan kar 0.000075 BTC yaklaşık 0.71 TL buda %0.76 küsüre gelir ki
Bana uymayan bir proje olmuş olur

Edit hesaplamada hata bulan olursa düzeltsin lütfen

Hesaplama doğru lakin uğrasılırmı orası mechul biri sana sakız gönderiyor diğeri lolipop gibi bir şey oluyor.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

utip (OP)
Newbie
*

View Profile
July 05, 2017, 11:06:31 PM

Bunlar luck olmadığı zamanların hesabı pool luck düşük olduğunda. Yüksek olduğunda ve iyi şeyler yakaladığımda %25 gördüğüm zaman oluyor. Yada bana ki burası önemli karşımdakinini fazla riske sokmadan daha yüksek bir rakam ile işlem yapmanın yolunu bilen varsa söylesin. Benim derdim cidden şu işi yapmak. %10 gibi bir rakamdan daha fazla zarar edecebileceğini hiç zannetmiyorum(luck meselesinin dibine denk gelebiliriz). 1-10 borç alıp zarar ederse 0.1 BTC riske girebilirim. Benim kendi adıma sunabileceklerim bunlar. Ponzi monzi yok yapmak istediğim iş var, param yok ve işin içinde az da olsa bir kaç risk var. Bu riskide kimsenin sırtına bindirmek gibi niyetim yok. Fikirlere de açığım.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
July 05, 2017, 11:13:18 PM

Dayi ne diyorsun hic birsey anlamadim. 0.01 btc sana veren adam % 5 10 kar edecek diyorsunda miningde amorti 4 ay civari suan. Sen nerde mining rig kiraliyosunda gunluk bu kadar kar veriyorsun palavare  Grin

utip (OP)
Newbie
*

View Profile
July 05, 2017, 11:16:17 PM

Yeğen diyorum ki şayet riski karşı tarafa atmadan borç almanın bir yolu varsa söyleyin. Bende o şekil bir şey yapayım. Fee ler kabarık diyor biri ki haklı. Bende de bu kadar para var, mining ile kazanıyorum. SİZ İNANMASANIZ DA. Bu para ile %5-10 kar etsem bile para kazandırmıyor. Siz bir yol söyleyin de ben öğreneyim BUYRUN.
utip (OP)
Newbie
*

View Profile
July 05, 2017, 11:18:53 PM

Ciddiyim ya günlük %4-5 kar eden bir yöntemim var ve param yok. Ne yapmalıyım ? Fikri olan herkese açığım. Ben kimsenin para kaybetmeyeceği bir yöntem söyledim. Fee %2 getiri %1-2 değmez diyorsunuz. Peki bir fikriniz varsa söyleyin yapayım.
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
July 05, 2017, 11:24:40 PM

Ciddiyim ya günlük %4-5 kar eden bir yöntemim var ve param yok. Ne yapmalıyım ? Fikri olan herkese açığım. Ben kimsenin para kaybetmeyeceği bir yöntem söyledim. Fee %2 getiri %1-2 değmez diyorsunuz. Peki bir fikriniz varsa söyleyin yapayım.

Tamam kardeşim sırf bu azminin yüzü suyu hürmetine, senle bu işe girelim. Ama gelecek haftaya başlayabiliriz.
Zarar edersek de edelim görelim.
Hadi hayırlı olsun bir rezerve yatırımcı buldun.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
utip (OP)
Newbie
*

View Profile
July 05, 2017, 11:31:38 PM

Haftaya kadar da umarım rakamı biraz yükseltir ve fee falan meselesini önemsiz kılacak hale getiririm.
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
July 05, 2017, 11:56:02 PM

Bakalım doğru mu anlamışım.

Misalen, sponsor sana 07.07.2017 tarihinde saat 13:00'da 0.01 BTC gönderdi. Bu 0.01 BTC 1-2 saatte (maximum) bitti ve sen ertesi gün bu BTC + kâr'ını çekebiliyorsun.
Diyorsun ki, 0.01 BTC bittikten sonra ertesi günü beklemeyeyim ve sponsorum bana her 1-2 saatte bir 0.01 BTC göndersin ve ben onu işleteyim, ertesi günde kazandıklarımın içinden kârımı aldıktan sonra aldığım borcu sponsoruma geri ödeyeyim.

Eğer buraya kadar doğru anladıysam, gün içinde 10 tane transfer yapmış olsam, 0.1 BTC göndermiş olurum. 900 TL tutsa %5 kazanç oldu varsaysak 45 TL getirisi var. Bundan BTC gönderim komisyonlarını (fee) düştükten sonra kalan kazancı 2 ye bölsek çok komik bir rakam kalır.  Bunun yerine 1.000 TL ile koinimde her gün 3-4 defa LTC alıp satsam 50 TL ve üzeri kazanç sağlamam çok daha kolay.

İlk paragrafın doğru olduğunu varsayarak, bana öyle bir teklif yap ki kazanç 2 ye bölündükten sonra garantili bir şekilde 1.000 TL ile 50+ TL bana kalsın. Bende sana ve bana yardımcı olayım...
utip (OP)
Newbie
*

View Profile
July 06, 2017, 12:51:45 AM

Yine izah edeceğim diye karıştırdım mı ne Cheesy Ezcümle gel bir kere dene kendin gör. Yatırdığınla çektiğin %3-5 zarar ederse zarar ettim diye yazarsın buraya. Büyük bir zarar yazarsa para korumalı, alırsın zararını Escrowdan. %5 kazandım dersin, %20 kazandım dersin forumda görür herkes. Gelir gideri deneyerek yapabilirsiniz sorun yok.

Fakat şimdi değil, önce benim para yarın gelecek ona da bir escrow bulacağız parayı korumaya alacağız ondan sonra Smiley
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
July 06, 2017, 12:59:40 AM

Yine izah edeceğim diye karıştırdım mı ne Cheesy Ezcümle gel bir kere dene kendin gör. Yatırdığınla çektiğin %3-5 zarar ederse zarar ettim diye yazarsın buraya. Büyük bir zarar yazarsa para korumalı, alırsın zararını Escrowdan. %5 kazandım dersin, %20 kazandım dersin forumda görür herkes. Gelir gideri deneyerek yapabilirsiniz sorun yok.

Fakat şimdi değil, önce benim para yarın gelecek ona da bir escrow bulacağız parayı korumaya alacağız ondan sonra Smiley

İlk paragrafımın doğru olup olmadığını söylemedin ki...
utip (OP)
Newbie
*

View Profile
July 06, 2017, 01:05:14 AM

Ben sabit %3 istiyorum ve size yaklaşık %4-5 kalıyor en kötü durumda benim hesaplara göre. Ha kötü baht olur küçük bir zarar, yada anca kafa kafaya. İyi denk gelir %10-15 getiri. Fakat %4-5 civarı ortalamada net olacağını düşünüyorum yatırımcıya kalan.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: