Bitcoin Forum
May 06, 2024, 07:21:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: ADALET yürüyüşü  (Read 3655 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
July 07, 2017, 12:40:19 AM

10950 den beri iktidar olmayıp da her şeyden suçlu olan bir parti varsa o da chp dir sanrım.
yok böyle bir şey akp nin yaptıklarının 100 de birini yapsa akp şimdiye chp yi kapatır üstüne bütün mv leri hapse atardı.

cb nin almanyanın istediği hapisteki gazeteci için sözünü hatırlayalım
ben görevde oldukça deniz yücel iade edilmeyecek

şmdi hala yargı bağımsızlığı ve aihm e şikayet etmekten bahsedenler devam etsin.
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
MBtoget
Newbie
*

Activity: 77
Merit: 0

View Profile
July 07, 2017, 10:15:58 AM
Last edit: July 13, 2017, 03:58:40 AM by MBtoget

Kemal kilicdaroglu'nun kendini daha da kucuk dusurdugu bir reaksiyonu daha.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
July 07, 2017, 10:42:26 AM

Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendini daha da küçük düşürdüğü bir reaksiyonu daha.

Kimin gözünde, kimin nezdinde? Şakirtlerin mi? Olabilir.
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
July 07, 2017, 11:00:01 AM
Last edit: July 07, 2017, 11:18:11 AM by Stavri

Medyanın algı oyununa kanan koyun sürülerine göre bu yürüyüşle kendisini küçük düşürüyor evet.
masum asker, sivil, gazeteciler içeri atıldığında da aynı algı oyunuyla kandırılıyorlardı. Türkan Saylanları İlhan Selçukları öldüren zihniyet bu. 3 günlük dünyada doğruları haykırmayı bırak düşünmekten bile korkan, memurlukla, imtiyazla, başkalarının hakkı olan rütbelerle kandırılmışların savunduğu zihniyet bu. Bu 3 günlük dünyada kul hakkının, ölüme sebep olmanın hesabını vermeyecek olanlar bakalım öteki dünyada ne yapacaksınız... bu dünyada adaleti savunamayanlar, öteki dünyada nasıl bir adalet bekliyorsunuz acaba...Kim ki bu dünyada benim ve sevdiklerimin adaletsizliğine sebep olmuş ve sebep olmuşlara alkış tutmuş, sesini çıkarmamış hiçbirine hakkımı helal etmiyorum. Susan da yapan kadar suçludur.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
July 08, 2017, 12:49:32 AM

Medyanın algı oyununa kanan koyun sürülerine göre bu yürüyüşle kendisini küçük düşürüyor evet.
masum asker, sivil, gazeteciler içeri atıldığında da aynı algı oyunuyla kandırılıyorlardı. Türkan Saylanları İlhan Selçukları öldüren zihniyet bu. 3 günlük dünyada doğruları haykırmayı bırak düşünmekten bile korkan, memurlukla, imtiyazla, başkalarının hakkı olan rütbelerle kandırılmışların savunduğu zihniyet bu. Bu 3 günlük dünyada kul hakkının, ölüme sebep olmanın hesabını vermeyecek olanlar bakalım öteki dünyada ne yapacaksınız... bu dünyada adaleti savunamayanlar, öteki dünyada nasıl bir adalet bekliyorsunuz acaba...Kim ki bu dünyada benim ve sevdiklerimin adaletsizliğine sebep olmuş ve sebep olmuşlara alkış tutmuş, sesini çıkarmamış hiçbirine hakkımı helal etmiyorum. Susan da yapan kadar suçludur.

Biz ne yapalim abi... Siz en azindan oteki dunyada cezalarini cekeceklerine inaniyorsunuz. Ben ve benim gibi oteki dunyaya inanmayanlarin bu sekilde bir gram bile cigeri sogumuyor. Ne yaparlarsa yapsinlar yanlarina kalacak bizim icin...
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
July 08, 2017, 05:15:38 AM

Adam 70 yaşına gelmiş, partisini yönetebilecek  daha aktif iş yapabilecek kişilere yerini bırakmıyor. Bu sıcakta AKP nin yaptığı yollarda yürüyor. Derdini mecliste anlatması gerekirken o gidip ülkesini ahim e şikayet ediyor.

akp nin yaptığı yollar. gerisini okumadım.
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
July 08, 2017, 11:33:22 AM

Adam 70 yaşına gelmiş, partisini yönetebilecek  daha aktif iş yapabilecek kişilere yerini bırakmıyor. Bu sıcakta AKP nin yaptığı yollarda yürüyor. Derdini mecliste anlatması gerekirken o gidip ülkesini ahim e şikayet ediyor.

Bu ülkede herkesin bir emeği var. Herkes kendi yaptığını sayarsa tartışma bitmez. Saçmalamayın.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
July 08, 2017, 12:06:44 PM

Grin Grin Grin
akp ne yapmış? yol mu yapmış?
benden çaldığı haksız paralarla (aşırı pahalı vergilerle) 1 birime yapılacak işi 10 birim olarak yandaşlarına ihale etti. Şu an hala bu hırsızlıkların bedelini ödüyorum her gün vergilerimle.
akp yol yapmış, evet yol yaptı ama "kamu kaynaklarını kendi cebine akıtmanın yolunu yaptı" siz de gerizekalı gibi kanın hala.
Haa bu arada bak sana "gov.tr" uzantılı bir siteden yazı, hani devletin resmi internet sitesi:
http://www.ab.gov.tr/22195.html
bak bakayım kim kimi nereye şikayet etmiş mesela.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

ioseta
Full Member

Activity: 190
Merit: 100

View Profile
July 08, 2017, 12:37:14 PM

Ülkede içinde 'adalet' geçen hiçbir unsur kalmadığı için aslında herkesin takdir edebileceği ama malesef hiçkimsenin umrunda olmayan eylem.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
July 08, 2017, 02:15:38 PM

Filler tepişir çimenler ezilir, artık siyaset konuşmak istemiyorum.
AKP si CHP si yok bu işin, Cumhuriyet tarihinde düzgün bir adalet sistemi ne zaman olmuş.
İdamlara bakın hangisi haklı yada geçmişte yapılan tutuklamalara ve işkencelere.
Bu günümüzde de böyle, bugün bunu aliye veliye mal etmek ahmaklıktan başka bir şey değil.
Dün ne isek bugun de aynı bokuz özetle...

Umarım her şey daha güzel olur bu ülke için ama ezilirken bu fillerin holiganlığından vazgeçmemiz lazım.

Yaparsak biz kendimiz için en iyisini, işi fillere bırakırsak yine olan biz çimenlere olur.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
July 08, 2017, 02:20:18 PM
Last edit: July 08, 2017, 03:44:23 PM by hhk1045

Desteklemediğim, ama saygı duyduğum yürüyüş.  Desteklememe nedenim çok ama yazma gereği duymuyorum. Siyaset boş ve saçma geliyor artık, her şey apaçık ortada değil mi sizce de, sıra Türkiye'ye geliyor, suriye ve ırağın hali ortada. Forumumuzda Ateistlerin çok olduğunu düşünürek; inandığınız veya inanmadığınız Tanrı bilemiyorum artık bizi korusun ne diyeyim.  Bir belirtke: Yürürken önüne bakmak önemli ama sadece önüne bakmak yerine sağa soluna bakıp bakalım kimler yanımdaymış diye bakmakta fayda var diye düşünüyorum.
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
July 08, 2017, 11:44:11 PM

Desteklemediğim, ama saygı duyduğum yürüyüş.  Desteklememe nedenim çok ama yazma gereği duymuyorum. Siyaset boş ve saçma geliyor artık, her şey apaçık ortada değil mi sizce de, sıra Türkiye'ye geliyor, suriye ve ırağın hali ortada. Forumumuzda Ateistlerin çok olduğunu düşünürek; inandığınız veya inanmadığınız Tanrı bilemiyorum artık bizi korusun ne diyeyim.  Bir belirtke: Yürürken önüne bakmak önemli ama sadece önüne bakmak yerine sağa soluna bakıp bakalım kimler yanımdaymış diye bakmakta fayda var diye düşünüyorum.
Filler tepişir çimenler ezilir, artık siyaset konuşmak istemiyorum.
AKP si CHP si yok bu işin, Cumhuriyet tarihinde düzgün bir adalet sistemi ne zaman olmuş.
İdamlara bakın hangisi haklı yada geçmişte yapılan tutuklamalara ve işkencelere.
Bu günümüzde de böyle, bugün bunu aliye veliye mal etmek ahmaklıktan başka bir şey değil.
Dün ne isek bugun de aynı bokuz özetle...

Umarım her şey daha güzel olur bu ülke için ama ezilirken bu fillerin holiganlığından vazgeçmemiz lazım.

Yaparsak biz kendimiz için en iyisini, işi fillere bırakırsak yine olan biz çimenlere olur.
Çok güzel yorumlar +1 diyorum. Sıra bize geliyor değil geldi. Ben şuna inanıyorum, bu Millet, başına büyük bir musibet gelmeden uyanmayacak..

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
gorkem (OP)
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 09, 2017, 12:06:51 AM

silmemı gerektıren yorum görmedım sade malın bırı akepe yolları demıs  amk ulkesın de 1 sişe efes extra 9 tl olduysa bu yollar akepe hırsızının degıl hepimizindir sade bunu dıcem Cheesy  yarın kı maltepe mıtıngınde kısmetse bende olcam zaten
Stavri
Sr. Member

View Profile
July 09, 2017, 07:47:40 AM

Biz ne yapalim abi... Siz en azindan oteki dunyada cezalarini cekeceklerine inaniyorsunuz. Ben ve benim gibi oteki dunyaya inanmayanlarin bu sekilde bir gram bile cigeri sogumuyor. Ne yaparlarsa yapsinlar yanlarina kalacak bizim icin...
Bizimki de yeterince soğumuyor hocam.
Nerede din egemen olmuşsa orada adaletsizlik, ahlaksızlık, hırsızlık egemen oluyor maalesef.

Celladına aşık olmuşsa bir millet
İster ezan, ister çan dinlet
İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet
Müstehaktır ona her türlü zillet.     

Ö. Hayyam
neonguy
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile
July 09, 2017, 09:09:58 AM

Nerede din egemen olmuşsa orada adaletsizlik, ahlaksızlık, hırsızlık egemen oluyor maalesef.

Ö. Hayyam

İşin kötü yanı bir de bu adamlar 3 çocuk yapıyorlar. Sonra gel de değişimi bekle. "Çocuğun rızkını Allah verir." Oldu ya ondan bu kadar aç insan var. Ya hadi yapsın 3 çocuğu da eğitelim desek, imamhatip yapıyorlar her yeri amk.

Stavri
Sr. Member

View Profile
July 09, 2017, 09:31:17 AM

Ö. Hayyam

İşin kötü yanı bir de bu adamlar 3 çocuk yapıyorlar. Sonra gel de değişimi bekle. "Çocuğun rızkını Allah verir." Oldu ya ondan bu kadar aç insan var. Ya hadi yapsın 3 çocuğu da eğitelim desek, imamhatip yapıyorlar her yeri amk.

Değişim devam ediyor hocam.
Sokağa çık Atatürke küfret ülkenin anasını belledi yedi cihana hükmederken bizi anadoluya hapsetti diye bağır. Dini kaldırdı müslümanlığı yasakladı filan bir iki saçmala büyük alkış alırsın.
Ama gene git bağırarak deki bizim vergilerimizle sarayında hüküm sürüyor, yedi ceddi zengin oldu de. Önce meydan dayağı yersin arkasından karakolda 2 posta kayarlar. İçerdende uzun süre çıkamazsın. Al sana değişim.
Önce tsknin üst kademelerine medyadan yüklendiler. Sonra dalevereyle içeri aldılar. Yargılayamadan veya çakma delillerle içeride tuttular. Bir kurmayın 2 3 sene görevinden uzak kalması demek askeriyeye geri dönse bile kritik bir birimde pozisyon alamaması demek. Bunu sağladılar. Bütün birimlere istediklerini getirdiler. Akabinde dalavereyle harp okullarını akademilerini kapatıp ordunun temel dinamiklerini yıktılar. Generallere bak. El pençe divan hepsi. bunlar paşa değil emir subayı. Al değişim.
Memleketimde restaurantta rakı içmek için 20 km şehrin dışına çıkmam gerekiyor. Al sana değişim.
Hangisini saysam bilemedim. Çok doluyum bu aralar.
neonguy
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile
July 09, 2017, 09:47:13 AM

Ö. Hayyam

Değişim devam ediyor hocam.
Sokağa çık Atatürke küfret ülkenin anasını belledi yedi cihana hükmederken bizi anadoluya hapsetti diye bağır. Dini kaldırdı müslümanlığı yasakladı filan bir iki saçmala büyük alkış alırsın.
Ama gene git bağırarak deki bizim vergilerimizle sarayında hüküm sürüyor, yedi ceddi zengin oldu de. Önce meydan dayağı yersin arkasından karakolda 2 posta kayarlar. İçerdende uzun süre çıkamazsın. Al sana değişim.
Önce tsknin üst kademelerine medyadan yüklendiler. Sonra dalevereyle içeri aldılar. Yargılayamadan veya çakma delillerle içeride tuttular. Bir kurmayın 2 3 sene görevinden uzak kalması demek askeriyeye geri dönse bile kritik bir birimde pozisyon alamaması demek. Bunu sağladılar. Bütün birimlere istediklerini getirdiler. Akabinde dalavereyle harp okullarını akademilerini kapatıp ordunun temel dinamiklerini yıktılar. Generallere bak. El pençe divan hepsi. bunlar paşa değil emir subayı. Al değişim.
Memleketimde restaurantta rakı içmek için 20 km şehrin dışına çıkmam gerekiyor. Al sana değişim.
Hangisini saysam bilemedim. Çok doluyum bu aralar.

Bu insanlardan ailende de varsa gel de sakinleş Cheesy Benim ablam ve kocası reisçi. Yemin ediyorum çok özeniyorum ailesinde bunlardan olmayanlara. Grin

TheUnknownMan
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
July 09, 2017, 02:13:32 PM

Şu yol yaptılar muhabbetini duydukça diyorum ki insan daha ne kadar aptal olabilir.Ülkenin geldiklerinden beri içine ettiler.Ekonomi yerlerde,halkı sömürmek için her şeyi yaptılar ve hala koyun yine koyun işte.Sürekli verilen ama tutulmayan sözler de var tabi ki.Halk bir şikayetini öne sürdüğünde de aptal aptal şeyler öne sürüp geçiştiriyorlar.Gerçekten ülke acınacak bir yere doğru gidiyor.Adalet yürüyüşüne gelince,ben bu yürüyüşün çok haklı olduğunda inanıyorum.Adalet sistemi gerçekten çok kötü çalışıyor.Bir sürü masum insanlar içeri alınıyor ve gerçek suçluların çoğunluğu serbest bırakılıyor.Taşeron işçilerinin istekleri yerine getirilmiyor vb bunun gibi birçok sorun var.Ülkedeki her sistemde sorunlar fazla;eğitim,sağlık,adalet,ekonomi vs.Sonumuz hayrolsun diyorum.
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
July 09, 2017, 04:58:12 PM

Yuruyusu tamamladı. Bence guzel bir iş başardı. Gerci kanallar yayınlamıyorlar mitingi bile yayınlayan kanal sayısı 2-3. Buyuk sehirlerde ama artık akp rüzgarı diniyor. Zamanla anadolu halkıda duyar öğrenir artık
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
July 09, 2017, 05:30:51 PM

Yürümek iyidir... doktorlar bile her gün yarim saat yürüyüs yapin diyor:)
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: