Bitcoin Forum
April 25, 2024, 05:56:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Rusya'nın en büyük forex şirketlerinden biri daha bitcoin işlem yapmaya başladı  (Read 1599 times)
temeler (OP)
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
July 06, 2017, 09:48:40 AM

Bitcoin Rusya da kripto paraların önünü açıyor ve gelişiyor.

http://uzmanpara.milliyet.com.tr/haber-detay/gundem2/bir-sirket-daha-bitcoin-ile-islemlere-basladi/70000/70748/
1714024608
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714024608
Reply with quote  #2

1714024608
Report to moderator
1714024608
Hero Member
*

Ignore
1714024608
Reply with quote  #2

1714024608
Report to moderator
1714024608
Hero Member
*

Ignore
1714024608
Reply with quote  #2

1714024608
Report to moderator
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714024608
Hero Member
*

Ignore
1714024608
Reply with quote  #2

1714024608
Report to moderator
1714024608
Hero Member
*

Ignore
1714024608
Reply with quote  #2

1714024608
Report to moderator
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
July 06, 2017, 12:49:52 PM

Ruslar artık btc ile baya haşır neşir oldular. Adamlar bir sürü ico yaptı parayı vurdu. Bizim gibi sadece yapılan icolara yatırım yapmıyor adamlar yeni yeni icolar çıkarıyorlar haliyle ellerinde fazla fazla para oluştu.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
July 06, 2017, 09:19:05 PM

Ruslar ileride sanal piyasada iyice tekelleşicek bizimkiler ise bize engel çıkartır anca.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
July 06, 2017, 10:59:51 PM

Biz hala elizabeth, neyse tüm dünya kabul edip gerekli patentleri aldıktan sonra biz hazır teknolojiyi kullanırız. Döviz yine dışarı akar.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
July 07, 2017, 12:34:47 AM

Biz hala elizabeth, neyse tüm dünya kabul edip gerekli patentleri aldıktan sonra biz hazır teknolojiyi kullanırız. Döviz yine dışarı akar.
Bu ülke ne zaman ayak uydurmuş gelişmelere? Ne zaman boktan kurtulmuşuz?  Grin

dilemx
Full Member

Activity: 202

View Profile
July 07, 2017, 03:56:17 PM

Alpari benim ilk göz ağrımdı Smiley İsviçre olayından sonra kapandı diye biliyordum.

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
July 07, 2017, 05:19:59 PM

Rus Eğitim sisteminin gerçekten muazzam olduğunu düşünüyorum. Gerek ico projelerinde ki Rus ekip sayısının fazlalığı yada bu haberde ki gibi Rus şirketlerinin cryptocurrency konusunda yaptıkları ataklar bize Rus eğitim sistemi hakkında sinyal veriyor. Belki eğitimci olduğumdan dolayı bu şekilde yaklaşıyorum bilemiyorum ama bizde 12 yaşında ki çocuk elinde stress çarkı çevirirken , diğer milletlerde hacker olmak için kod yazmaya başlıyorlar. EE o çocuk büyüyünce bizde olsa koyun, diğer ülkelerde yenilikçi çözümleri ülkesine getiren bir girişimci oluyor.
risinqsun
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
July 07, 2017, 05:35:30 PM

Rus Eğitim sisteminin gerçekten muazzam olduğunu düşünüyorum. Gerek ico projelerinde ki Rus ekip sayısının fazlalığı yada bu haberde ki gibi Rus şirketlerinin cryptocurrency konusunda yaptıkları ataklar bize Rus eğitim sistemi hakkında sinyal veriyor. Belki eğitimci olduğumdan dolayı bu şekilde yaklaşıyorum bilemiyorum ama bizde 12 yaşında ki çocuk elinde stress çarkı çevirirken , diğer milletlerde hacker olmak için kod yazmaya başlıyorlar. EE o çocuk büyüyünce bizde olsa koyun, diğer ülkelerde yenilikçi çözümleri ülkesine getiren bir girişimci oluyor.
Aynen öyle.
Öyle ilk öğretimden beri ingilizce  dersi veriyorlar sonuç ?
ballot
Hero Member

Activity: 969
Merit: 1000

View Profile
July 07, 2017, 06:48:28 PM

Biz hiçbir zaman yenilikleri zamanında yakalayamayacağız ülke olarak.Bizde bitcoin işlemleri yakında yasaklanırsa hiç şaşırmamak lazım.Halbuki güzel projeler geliştirebilsek şuan icoların ne kadar para topladığını görüyoruz tezos en son baktığımda 200 milyon dolar toplamıştı.Neyse Rusları tebrik etmek lazım bu konuda.
Underworld244
Full Member

Activity: 154

View Profile
July 07, 2017, 08:49:24 PM

Rus asıllı biri olarak söyleyimki rusya türkiye gibi ülkerin heralanda çok ilerisindeler heleki eğitim sağlık alanında 30 yıllık bir ilerleme söz konusu ordaki şeyleri öğrenseniz herhalde basınız döner. Gelelim btc konusuna burdada adamların kafa cok çalısıyor eger el atmıslarsa dünyada baya bir piyasayı toplarlar ve elegeçirirler gibi heleki devlet desteği olursa

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
July 08, 2017, 11:40:58 AM

Büyük devlet olmak  için neler gerekiyor sa rusya sonuna kadar bunlara sahip gerek eğitim sistemi gerek ileri görüşlülük çağdaşlaşma teknoloji , arge gençlere yatırım bunların hepsi onlarda var ki adamlar kendi kendilerine yetecek üretim kapasitesine ve teknolojiye sahipler hal böyle olunca  rusya bitcoin konusunda yaptıklarına şaşırmamak lazım , ne yazık ki ülkemizde böyle bir anlayış yok Sad
ioseta
Full Member

Activity: 190

View Profile
July 08, 2017, 12:31:35 PM

Ülkemiz hangi konuda vizyon sahibi olmuş ki, bitcoinde olsun. Biz ancak böyle gelişmiş ülkelerin haberlerini takip ederiz.
ballot
Hero Member

Activity: 969
Merit: 1000

View Profile
July 08, 2017, 03:56:43 PM

Aslında şu eğitim sistemini bir düzeltebilsek elimizdeki genç nufus ile gerçekten ilerde büyük güç olabiliriz ama bir gram çaba harcamıyoruz beni üzen nokta burası.Hani denersin olmaz en azından dersin deniyoruz en sonunda olucaz yok.Bizde yapılan değişiklik Fen Liselerini kapatıp imam hatip açmak şu konu başlığını her görüşümde gerçekten üzülüyorum
gogo1903
Full Member

Activity: 210

View Profile
July 20, 2017, 10:25:20 PM

Çok fazla kullanılıyor Rusya da. Hem devlet de birçok adımlar atıyor ve atmaya da devam edecek. Büyük yatırımlar yapıyorlar

gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
July 21, 2017, 01:23:35 AM

Çok fazla kullanılıyor Rusya da. Hem devlet de birçok adımlar atıyor ve atmaya da devam edecek. Büyük yatırımlar yapıyorlar

Çok doğru. Zaten son zamanlarda Putin ile Vitalik arasındaki yakınlaşmadan da anlaşıldığı gibi Rusya kripto para pastasıdan pay kapmaya çalışıyor. Birileri gibi yeni teknolojilere, fırsatlara köstek değil destek olmaya çalışıyorlar. Olması gereken ve mantıklı olan da zaten kafamızı kuma gömmek değil de daha fazla yükseğe kaldırıp neler olup bittiğini daha da net görmeye çalışmakır. Umarın Türkiye'de de önemli adımlar atılıp bu kripto pastasından bir pay da biz alırız.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
July 21, 2017, 03:09:15 AM

Bitcoin ekmeğini yiyen çoktan yedi, ethereum ve waves'e destek vermeleri gerekiyor. Forex şirketinde bitcoin kullanan var mı, olur mu bilmiyorum kafama yatmadı. Biz saatlerce bekliyoruz bir çekim işleminde veya yatırırken forex ile uğraşanlar bitcoin'in dalgalı fiyatından etkilenmek istemezler diye düşünüyorum.
gogo1903
Full Member

View Profile
July 21, 2017, 04:21:24 AM

Çok doğru. Zaten son zamanlarda Putin ile Vitalik arasındaki yakınlaşmadan da anlaşıldığı gibi Rusya kripto para pastasıdan pay kapmaya çalışıyor. Birileri gibi yeni teknolojilere, fırsatlara köstek değil destek olmaya çalışıyorlar. Olması gereken ve mantıklı olan da zaten kafamızı kuma gömmek değil de daha fazla yükseğe kaldırıp neler olup bittiğini daha da net görmeye çalışmakır. Umarın Türkiye'de de önemli adımlar atılıp bu kripto pastasından bir pay da biz alırız.

dolar icin alternatif ariyorlar gibime geliyor bana. ticaret ulkeler arasi bitcoin ile yapilabilir

husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
July 21, 2017, 11:09:57 AM

Rusya'nın Bitcoin'e verdiği değer ve destek epeydir dikkatimi çekiyordu. Doğru yolda ilerliyorlar bize de izlemek düşer...

Bayyn
Full Member

Web Developer

View Profile
July 22, 2017, 02:42:27 PM

bizim ülkedekilerde ltcyi desteklese süper olucakda, kime anlatalım bu olayı  Huh
CoinCini
Full Member

Activity: 448

View Profile
July 22, 2017, 04:32:34 PM

Putin ile Vitalik görüşmesinin sonuçları yavaş yavaş piyasaya yansımaya başlıyor olabilir ileride daha ciddi atılımlar olmasını düşünüyorum.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: