Bitcoin Forum
June 22, 2024, 08:25:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 »  All
  Print  
Author Topic: [ KICKICO ] ÖDÜL KAMPANYASI KONUSU  (Read 13938 times)
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
December 12, 2017, 02:59:32 PM

Hocam 1 dolar 1 yıla olabilir de olmasa da olur ne var 0.3 dolar bile olsa x10 tertemiz para, burda coin yakmasından ziyade sağlam icolarla anlaşıldıkça yapacakları değer artışı önemli, en sağlam 5 ico ile anlaşılsa bir ayda mesela, insanların da bakışı değişir bu adamların arkası sağlam güzel işler yapıyorlar diye bakılır. Herşey birden olmucak tabiki de, yavaş yavaş.

sayısı cok diye 1 dolar olmayacak diye bişi de yok. bu market neleri gördü. iota'nin sayısı cokmu az yada NEM'in sayisi cokmu az. iota olmuş 4 küsür dolar daha da olacak nem 1 dolar değil fakat yarısı kadar fiyatında.neredeyse 1 milyar ardor var değeri neredeyse 1 dolar olacak. kick'in ne kadar var suply 457 milyon dolaşımda ne kadar var  321 milyon. baktıgın zaman aslında kick'in 1 dolar olmaması için bence sebep yok.. bişi istemiyoz adamlardan biraz güncelleme adam gibi bir borsa yeter. yani gerçekten abartmiyorum bu adamlar girsin binance bittrex bişeye patlar gider. durumu gayet müsait bence patlama yapmak için. tabi ki illa ki alın demiyorum herkes kendi araştirmasini kendisi yapsin her koyun kendi bacağindan yani.
cenkistan
Member
**

Activity: 152
Merit: 10

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
December 12, 2017, 03:04:56 PM

Hocam 1 dolar 1 yıla olabilir de olmasa da olur ne var 0.3 dolar bile olsa x10 tertemiz para, burda coin yakmasından ziyade sağlam icolarla anlaşıldıkça yapacakları değer artışı önemli, en sağlam 5 ico ile anlaşılsa bir ayda mesela, insanların da bakışı değişir bu adamların arkası sağlam güzel işler yapıyorlar diye bakılır. Herşey birden olmucak tabiki de, yavaş yavaş.

sayısı cok diye 1 dolar olmayacak diye bişi de yok. bu market neleri gördü. iota'nin sayısı cokmu az yada NEM'in sayisi cokmu az. iota olmuş 4 küsür dolar daha da olacak nem 1 dolar değil fakat yarısı kadar fiyatında.neredeyse 1 milyar ardor var değeri neredeyse 1 dolar olacak. kick'in ne kadar var suply 457 milyon dolaşımda ne kadar var  321 milyon. baktıgın zaman aslında kick'in 1 dolar olmaması için bence sebep yok.. bişi istemiyoz adamlardan biraz güncelleme adam gibi bir borsa yeter. yani gerçekten abartmiyorum bu adamlar girsin binance bittrex bişeye patlar gider. durumu gayet müsait bence patlama yapmak için. tabi ki illa ki alın demiyorum herkes kendi araştirmasini kendisi yapsin her koyun kendi bacağindan yani.

hocam saydığın coinler kendi chaini olan,teknololjisi olan piyasada artık kendine yer edinmiş coinler.kıytırıktan bi tokenle kıyaslamak saçma olmuş.evet kick altıüstü bi token ve markete bakın bakalım hangi token ne kadar marketcape sahip.Çok sağlam olan bikaçı hariç hepsi 100m altında.kick 50 cent görürse daha ne fazla beklentiye girmeyin bence.bende biraz var 10 cent görürse satarım

mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
December 12, 2017, 03:09:37 PM
Merited by Mavilcposeti (4)

sayısı cok diye 1 dolar olmayacak diye bişi de yok. bu market neleri gördü. iota'nin sayısı cokmu az yada NEM'in sayisi cokmu az. iota olmuş 4 küsür dolar daha da olacak nem 1 dolar değil fakat yarısı kadar fiyatında.neredeyse 1 milyar ardor var değeri neredeyse 1 dolar olacak. kick'in ne kadar var suply 457 milyon dolaşımda ne kadar var  321 milyon. baktıgın zaman aslında kick'in 1 dolar olmaması için bence sebep yok.. bişi istemiyoz adamlardan biraz güncelleme adam gibi bir borsa yeter. yani gerçekten abartmiyorum bu adamlar girsin binance bittrex bişeye patlar gider. durumu gayet müsait bence patlama yapmak için. tabi ki illa ki alın demiyorum herkes kendi araştirmasini kendisi yapsin her koyun kendi bacağindan yani.

hocam saydığın coinler kendi chaini olan,teknololjisi olan piyasada artık kendine yer edinmiş coinler.kıytırıktan bi tokenle kıyaslamak saçma olmuş.evet kick altıüstü bi token ve markete bakın bakalım hangi token ne kadar marketcape sahip.Çok sağlam olan bikaçı hariç hepsi 100m altında.kick 50 cent görürse daha ne fazla beklentiye girmeyin bence.bende biraz var 10 cent görürse satarım
Son zamanlarda Qash diye bir token çıktı, total supply 1 milyar, ilk çıktığında bir uçtu 1.5 dolar oldu sonra geri geldi 0.6 dolara, ico fiyatı 0.24 dolardı. Kıytırık derken buna da kıytırık deniyordu arkadaşım bulmuştu ve almıştık güzel de kar ettik, o da altı üstü ether tokenı. Bu piyasada çalışan iş yapar. İster boktan token olsun ister kendi zincirini bilmem nesini yazsın. Kick de bence çok rahat görecektir 0.5 dolar 1 dolar civarını, sadece uzun vadede 1 yılda bakmak lazım, ha deyince olmuyor bişeyler.
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
December 12, 2017, 06:31:39 PM

kick iyi proje ya kim ne derse desin bende yok ama almak istiyorum Smiley  hitbtc de sıkıntı var heralde oradan alayim dedim etherdeltayi sevmedigim için uğraşmak istemiyordum. şimdi hitbtc ye btc at bilmem ne biraz sıkıntılı olacak gibi geldi. yobitte hacim yok napayim dedim doğru düzgün bir borsaya girse hakkatten arkadaşların da dedigi gibi fiyatı gerçekten ucacak gibi. binance muhabbeti vardi bu ay olmadi sanırım o. yine de binance bi güzellik yapsa da katsa iyi olurmuş neyse onlar katmadan önce bende bi pumplayim exmodan alayim. 

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 12, 2017, 06:37:28 PM

kick iyi proje ama waves gibi olacagına ınanıyorum ben 1 yıl 20c de kalarak yatırımcısını bezdırdıkten sonra çıkışa geçti, kick ile kaderlerını yakın tutuyorum kıck de ıyı proje ama ben 1 yıl sonra fıyatının en yuksek 15-20c aralıgına cıkacagını dusunuyorum sımdı cok bounty dagıttılarını soyluyor arkadaşlar o yuzden bountylerı ucuzdan kapatmaları lazım kı ondan sonra yukselış gelsın
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
December 17, 2017, 05:33:01 PM

Güzel bir artış var şu an 7 cente doğru geliyor. Ödülünü alanlar satmıştır sanırım ben inatla bekletiyorum güzel proje. Bunların problemi borsa kesinlikle Binance, Bittrex ya da Bitfinex üçlüsünden birine girse uçar gider.
mehmet312
Full Member

Activity: 378

View Profile
December 17, 2017, 05:37:15 PM

Güzel artış oldu tam alıp uzun vadeli tutmalık yatırım. 20k civarı alım yaptım ben de 0.02 dolar civarlarında, takım bu şekilde çalışkan olduktan sonra başarılı olmaları zor olmayacaktır, her ay bonus vermeleri de ayrı güzellik onu da sonradan öğrenmiş oldum. Ocakta 42 milyon kick yakılacak böyle böyle büyük bir kaç yakım, bir yandan da büyük icolarla anlaştıklarında INS, go network gibi, sağlam yürür kick inşallah.
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
December 17, 2017, 08:15:46 PM

satmayın..  Smiley herkes bahsetmiş işte önü açık bir proje adamlar gerçekten aktif ve catir catir calişiyor. bugun tekrar mail gelmiş bir konu ile ilgili oyumu istediler verdim gitti.. ins ve gonetwork var ikiside cok iyi proje bakın o kadar konusuldu konustuk bu projeleri adam cikariyor boru değil illa ki fiyati etkilenecektir. ins bittimi bilmiyorum fakat onun bitişi ve gonetwork de bi coşsun ki muhtemelen o da iyi para toplayacak bunlar hep kick'in önünü açacak bilgiler buradan paylaşiyoruz işte bekleyin satmayin. ocak ayındaki token burn işlemi var oda olunca değeri de artacaktır aylık dağitilan miktar var zaten adamlar daha napsin. sadece doğru düzgün bir borsaya bakiyor yakın zaman da binance oylaması oldu  ama kazanamadı bugun olmaz yarın olur bi gün illa ki girecek bu adamlar güzel bir borsaya.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
hidrocop
Sr. Member

View Profile
December 17, 2017, 08:28:11 PM

satmayın..  Smiley herkes bahsetmiş işte önü açık bir proje adamlar gerçekten aktif ve catir catir calişiyor. bugun tekrar mail gelmiş bir konu ile ilgili oyumu istediler verdim gitti.. ins ve gonetwork var ikiside cok iyi proje bakın o kadar konusuldu konustuk bu projeleri adam cikariyor boru değil illa ki fiyati etkilenecektir. ins bittimi bilmiyorum fakat onun bitişi ve gonetwork de bi coşsun ki muhtemelen o da iyi para toplayacak bunlar hep kick'in önünü açacak bilgiler buradan paylaşiyoruz işte bekleyin satmayin. ocak ayındaki token burn işlemi var oda olunca değeri de artacaktır aylık dağitilan miktar var zaten adamlar daha napsin. sadece doğru düzgün bir borsaya bakiyor yakın zaman da binance oylaması oldu  ama kazanamadı bugun olmaz yarın olur bi gün illa ki girecek bu adamlar güzel bir borsaya.
bende de 75 bın kadar var hocam ama durum oyle degil ins de toplanan 50 kusur bin ether oldu bılıyorsunuz ama bunların 300-400 tanesı kıck uzerınden geçtı, platform su an hala tam olarak aktif degıl gıbı yanı mesela anlaştıgı icoların sadece kendılerı uzerınden tge yapmalarını sağlamadıktan sonra çok değerli bir proje olmayacak. Ben 0.50c beklıyorum satmak için ama dedıgım gıbı 1 yıldan once o rakama gelecegıne ıhtımal vermıyorum
xumit
Full Member

Activity: 406

View Profile
December 18, 2017, 05:04:06 PM

Uzun dönemde bittrex planlarıda var.ama bu kadar başarılı çalışan ve fiyatı istikrarla sürekli düşen bir coin daha gormedım
hidrocop
Sr. Member

View Profile
December 18, 2017, 05:07:03 PM

Uzun dönemde bittrex planlarıda var.ama bu kadar başarılı çalışan ve fiyatı istikrarla sürekli düşen bir coin daha gormedım
Toparlaniyor hafiften su an 6 cent civarinda seyrediyor 1c den alanlar 6x yapti bile hatta 2 centten alan cok kisi oldu onlar bile su an 3x yapmis durumda ama o fiyata dusmesi kotu oldu o yuzden 2 den alan adam 12 oldugunda cakar gecer bence fiyat cok ama cok uzun bir sure 10c altinda kalacaktir
foculur
Full Member

Merit: 158

View Profile
December 18, 2017, 05:21:55 PM

Monetha da çok benzer, okadar çalışıyorlar ama düşüyor. Dipten güzel topladılar sonra fiyatı 0.1 dolar üstüne çektiler çok hızlı şekilde x2 yaptı. Kick daha yeni almıştım 3 cent civarlarından, şimdiden x2 yaptı bakalım uzun vadede neler yapabilecek.
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
December 18, 2017, 05:53:44 PM

buralardan dibe çekmezlerse ivme yukarı bende kickcoinde.keşke 2 cent e düştüğünde alsaydım diyorum şimdi.bountycilerin kilidi açıldı dahada dibe gider diye satın almamıştım ama dibin dibiydi zaten yanılmışız.bidaha dump yerse bu sefer girmeyi düşünüyorum
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
December 18, 2017, 06:05:58 PM

Monetha da çok benzer, okadar çalışıyorlar ama düşüyor. Dipten güzel topladılar sonra fiyatı 0.1 dolar üstüne çektiler çok hızlı şekilde x2 yaptı. Kick daha yeni almıştım 3 cent civarlarından, şimdiden x2 yaptı bakalım uzun vadede neler yapabilecek.

kick bu ara bitcoin ile doğru orantili gidiyor. hali hazirda borsalarda günlük trade cok olmuyor. bitcoin yükselmeye başlayinca haliyle anlık değeri de yükselişe girince görenler hemen saldiriyor değeri yükseliyo diye başliyor sonra aliş satişlar derken bitcoin kaynakli pump yaratiliyor. sonra tekrar bitcoin de geri cekilme oldugu zaman fiyatlarda da haliyle çekilme oluyor. yalnız 2'dir yakaliyorum bitcoin bi sicradi 0.02 deydi kick orada 0.04 e sicradi sonra dündü sanirim yada bir önceki gün bitcoin 20 bine dayaninca 0.07 ye kadar sicradi sonra şimdi geri çekildi ama 0.06 seviyesine çekildi kaldi. bundan sonrası yükselişi muhtemelen 0.09-0.1 arasına kadar olacaktir. o anı iyi yakalamak lazim.

████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
thepanicpoint
Full Member

Merit: 100

View Profile
December 18, 2017, 06:14:14 PM

Marketing işlerini biraz daha oturttuklarında fiyat güzel yerlere gelecektir en azından kısa zamanda icoya gelecektir diye düşünüyorum. Coin yakmalar bonus vermeler, güzel icolarla anlaşmalar derken ufak ufak artar diye düşünüyorum.

Nasit uygun
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
December 18, 2017, 07:06:18 PM

Kickico'yu şansımında yardımıyla diplerden almayı başardım.Şuanda sattım umarım daha da artar ben hedeflediğim kar oranını yakaladıktan sonra sattığım coin artarsa üzülmüyorum.Biraz düşüş yaşarsa yeniden alım yapmayı düşünebilirim.
byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
December 18, 2017, 07:09:10 PM

Ben de baya diplerden topladım 3-4 cent civarı, 2 centlerden çok az alabildim malesef. Valla umudum çok büyük kickten bakalım neler olucak, takım çok iyi çalışıyor gibi görünüyor.
hidrocop
Sr. Member

View Profile
December 18, 2017, 07:16:29 PM

Hacim yok ama 6 centten satmak ıstesen elınde kalır alıcı yok oyle çıkmış 6 cente kalmıs orda buyuk ıslem donemsı gerekıyor uzerınde bunun ıcınde buyuk borsaya gırmesı şart yoksa zukunduruk borsalarla çok beklerız kıck yukselecek dıye anca basar kıçımıza tekmeyı
ahmetsusar
Jr. Member
*

Activity: 70
Merit: 7

View Profile
December 18, 2017, 09:06:23 PM

şuanda bende baktım evet hacim ile ilgili biraz sıkıntı olusturabilecek durum var gibi sizce hacimin artması için gereken yada yeni alıcıları bulmak için yapacağınız program yada yol nedir?
social1178
Member
**

Activity: 112
Merit: 11

View Profile
December 19, 2017, 06:14:26 AM

şuanda bende baktım evet hacim ile ilgili biraz sıkıntı olusturabilecek durum var gibi sizce hacimin artması için gereken yada yeni alıcıları bulmak için yapacağınız program yada yol nedir?
Kime soruyorsun hocam yatırımcısına sorduğunun farkındamısın adam ne yapabılır en fazla gelışmelerın reklamını yapabılır, kickico ekibi yakında 42mılyon token yakacak bence degerlenmesıne etkı etmez ama beklenıyor bu durum, onun harıcınde tekrar bır token dagııtmı ve ıyı bır borsa haberı olacaktı onlar ne oldu bılmıyorum
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 »  All
  Print  

Jump to: