Bitcoin Forum
May 27, 2024, 08:22:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: SIFIR Mining urunleri ASus PG106 Biostar TB250 BTC Raidmax 1200 W PSU  (Read 669 times)
kaan1 (OP)
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
July 10, 2017, 06:14:49 PM
Last edit: July 11, 2017, 07:26:51 AM by kaan1

Rig kurulumu için topladıgım malzemeler , vazgeçtiğim için paket olarak satılıktır.

6 GPU ASus PG106 6GB ( Bu urunler bu hafta içerisinde yada onumuzdeki hafta başı teslim almış olacağım) 3 ay cızgı garantili
1 ad Biostar TB250 BTC ( Bu hafta ıcerısınde yada onumuzdeki hafta teslim alınacak) 3 ay cızgı garantili
1ad Raidmax 1200 W PSU (Mevcut) 3 ay cızgı garantili(Kullanılmadı)
2 adet Riser kablo (Molex) YENI
1 adet Rig kasa ( kuruluma hazır , paketi acılmadı , 1mt genişliğinde özel imalat)

GPU ve anakart bana ulaştıgında alışveriş işlemi yapılacaktır.
 Hepsi için tek fiyat 10.500 TL

Ayrı satış yapılmayacaktır. İlgilenenler PM den yazabilir.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
July 10, 2017, 07:00:31 PM

Önce ürünlerin eline geçsin.
sana USD maliyetini bir daha hesapla bence çünkü Çizgi daha usd kurunu belirlemedi. Wink
ürünler bir Türkiye gümrüğünden girsin. 15 Temmuz gece nöbetleri geçsin, usd bi zıplasın, Çizgi kuru söylesin, hep birlikte titreyip kendimize gelelim.
ondan sonra sen bir fiyatını revize (yüksek ihtimalle yukarı yönde...) sonra konuşalım.
bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
July 10, 2017, 07:36:30 PM

Önce ürünlerin eline geçsin.
sana USD maliyetini bir daha hesapla bence çünkü Çizgi daha usd kurunu belirlemedi. Wink
ürünler bir Türkiye gümrüğünden girsin. 15 Temmuz gece nöbetleri geçsin, usd bi zıplasın, Çizgi kuru söylesin, hep birlikte titreyip kendimize gelelim.
ondan sonra sen bir fiyatını revize (yüksek ihtimalle yukarı yönde...) sonra konuşalım.

sende çözmüşsün işi , çizgi voleyi nerden nasıl vurucanı cok iyi biliyor dostum.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
kaan1 (OP)
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
July 11, 2017, 07:25:21 AM

benım alış fiyatım usd olarak değişmeyecek. en azından su ana kadar aksi bir bilgi almadım. dolardaki %1-2 lik degısımlerde fark yaratmaz fazla.

onumuzdeki hafta rig kurmaya niyeti olan varsa işine yarayabilir belki .

Pages: [1]
  Print  

Jump to: