Bitcoin Forum
December 17, 2017, 10:40:31 AM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.15.1  [Torrent].

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: METAL (MTL)  (Read 1107 times)
muslol67
Full Member

Activity: 238

View Profile
July 11, 2017, 08:00:37 PM

Bu coinin başlığı neden burada hiç açılmadı arkadaslar Huh Suan piyasada tek zıt yönde ilerleyen coinin ta kendisi hemde Cheesy Çok garip...

1513507231
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1513507231
Reply with quote  #2

1513507231
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
wowsyler
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
August 01, 2017, 11:45:25 AM

Bu coin bittrex e ilk eklendiği gün 0.30 cent den 50 dolarlık aldım Smiley  acemilikti benimki bilinçsizce aldım  pazar günüydü.
Pazartesi 5 doalrdan sattım Smiley  baya iyi geldi  tüm parayı basmadıgıma yandım sadece Smiley
aliyagiz207
Full Member

Activity: 196

Best IoT Platform Based on Blockchain

View Profile WWW
August 01, 2017, 12:00:29 PM

Bu coin bittrex e ilk eklendiği gün 0.30 cent den 50 dolarlık aldım Smiley  acemilikti benimki bilinçsizce aldım  pazar günüydü.
Pazartesi 5 doalrdan sattım Smiley  baya iyi geldi  tüm parayı basmadıgıma yandım sadece Smiley
Iste acemilikte olur oyle seyler para kazandiktan sonra kepceyle geri verirsiniz sayin kardesim.Bol sanslar dilerim

grkms
Full Member

Activity: 224

Metta - one spot for every service you need

View Profile
August 01, 2017, 12:50:30 PM

Güzel kar elde etmişsin afiyet olsun .. Altcoin lerde biraz da şans işi gibi geliyor bana açıkcası .. Pump / dump olaylarına denk geldiğinde en kötü %30 - %40 ' lık bir kar elde ediliyor . Devamını getirebilirsen güzel olur . Altcoin piyasası geniş ve seçenekler oldukça fazla . Bol şans demek düşüyor geriye ..

torikan
Hero Member

Activity: 518

View Profile
August 01, 2017, 01:28:38 PM

Iste acemilikte olur oyle seyler para kazandiktan sonra kepceyle geri verirsiniz sayin kardesim.Bol sanslar dilerim

bravo iddada ilk oynayanın tutrduğu zaman ki gib olmuş artık yenilerini bekleriz Cheesy
jmalkovich
Sr. Member

Activity: 378

The Worlds Most Advanced Distributed Computer

View Profile
August 01, 2017, 06:30:32 PM

Bunun ico sitesini görmüştüm güya girecektim o gün dışarda olduğum için unuttum gitti satılmış bitmiş kendileri almıştır heralde böyle uçtuğuna göre.

█████████▄██████▄▄
████▄██▄█▀▄▄██▀▀▀▀
██▄██▀▄█▀███████████▄▄
▄█▀▄▄███▀▀██████▄▄▀█
███████████████████████
▀█▄▀▀█████████████▀▀████
█▄█████████████████████
█████▄▄█████████████▄▄▀█
▀█▄█████████████████████
▀█▄▀▀█████▄▄███▄▄▀▀██
███▀███████████▄█▀▄██▀
████████▄▄▄▀▀▄█▀██▀
████████▀▀▀████▀

..Powering the Next Generation of Blockchain App Builders..
LinkedinTwitterMediumTelegramYoutubeFacebookANN ThreadReddit

████████  █▄
████████  ███▄
████████  █████▄
████████  ███████
████████  ████████
████████       
██████████████████
██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██
██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██
██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██
██████████████████

TurkiyePriest
Full Member

Activity: 196

📌 peerguess.com 📌

View Profile
August 01, 2017, 06:36:05 PM

Bunun ico sitesini görmüştüm güya girecektim o gün dışarda olduğum için unuttum gitti satılmış bitmiş kendileri almıştır heralde böyle uçtuğuna göre.
Aynen hocam kendileri almıştı.

wowsyler
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
August 02, 2017, 08:29:40 AM

bravo iddada ilk oynayanın tutrduğu zaman ki gib olmuş artık yenilerini bekleriz Cheesy

Smiley amacım al satıp yapıp kazanmak degildi aslında sistemi deneyerek ogrenim diye 200 dolar civari btc almıstim onla ugrasıyodum oyle Cheesy
ileriye yatırıp yapmak asıl amacım 3-5yıl. Herkese bol sanslar
cilingirss
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
August 02, 2017, 08:37:40 AM

Valla hocam benimki de tam tersi. İlk eklendiği gün gördüm ben de bittrex e deneme amaçlı 40-50 dolarlık btc vardı hesapta almadım. Şans işte. İyi denk getirmişin tebrikler sana da Smiley
kimkibu
Sr. Member

Activity: 252

View Profile
August 02, 2017, 09:03:17 AM

ilk ICO doneminde sorunlar olmustu  sonra devlerden biri acıklama yaptı daha adil bir ICO olacak diye. nedense gıcık olmustum 2.sine girmedim.hic yatırımım yok ama genede yakından takip ediyorum.
kimkibu
Sr. Member

Activity: 252

View Profile
September 05, 2017, 08:25:35 AM

ilk ICO doneminde sorunlar olmustu  sonra devlerden biri acıklama yaptı daha adil bir ICO olacak diye. nedense gıcık olmustum 2.sine girmedim.hic yatırımım yok ama genede yakından takip ediyorum.

yakından takibe devam,arap yatırımcıları yuzundenmi bilmiyorum ama şu dönemde ben fiyatın cok daha fazla etkilenip  5-6 dolarlara kadar düşecegini bekliyordum hala düşebilir ama şu ana kadar iyi tutundu.çok ilginç bir coin ico donemi ardından 3 dolarlardayken gene alayım almıyayım diye gittim geldim slacktede arap prensmi ne skmse onların projeyle ilgilendigi yazıyordu.kısa dönemliik 3.5 lerden girip 5 ten çıkmıştım.

türkler pek ilgi göstermiyor sanırım metale.
Elturko
Full Member

Activity: 126

View Profile
September 06, 2017, 12:15:39 AM

pump gruplarında denk geliyorum sürekli mtl araştırayım diyorum türkçe başlık da yok, konunun açıldığı iyi olmuş

Pages: [1]
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.