Bitcoin Forum
May 21, 2019, 10:07:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.18.0 [Torrent] (New!)
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Trackr | Akıllı piyasa uyarılarına sahip portföy yönetimi uygulama  (Read 2385 times)
Cean
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 706
Merit: 521


View Profile WWW
July 12, 2017, 01:12:29 AM
Last edit: August 10, 2017, 05:06:05 PM by Cean
 #1

* "token" yerine "jeton", "whitepaper" yerine "teknik inceleme", "crowdfunding" yerine "kitle fonlama" ve "bounty" yerine Türkçe karşılığı olan "ödül" kullanılacaktır.
Resmi ANN Konusu:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2010985


Trackr ('TKR' para) için ICO'yu duyuruyoruz: Bir akıllı portföy yönetimi ve pump veya dumplar gerçekleşmek üzere tahmini piyasa uyarı özelliğine sahip izleme uygulaması.

'TKR' para, uygulama içi abonelik modelini (ücretsiz bir katman da mevcut) karşılamak ve başka şeylerin yanı sıra uygulama geliştirmeye de katkıda bulunacaktır. Lütfen daha fazla bilgi için Whitepaper'ı okuyun. *İngilizcedir ve çevrilmeyecektir.

WEBSITE | WHITEPAPER | TWITTER | SLACK | FACEBOOK

ICO 16 Ağustos 2017'de başlıyor
Trackr Alfa sürümü Google Play ve Apple App Store'da indirilebilir durumda
Ödül Kampanyası burada


Ön ICO, 12 Temmuz Çarşamba günü saat 12 UTC’de. (Türkiye saati ile 15:00'de)
İlk yatırımcılara %200 bonus sağlayacak şekilde 50 ETH'lik bir üst sınır belirlenmiştir. Orijinal jetonun ana ICO'su 1 Ağustos'ta bozdurulabilir. WEBSITE | WHITEPAPER | TWITTER | SLACK | FACEBOOK
Merhaba millet, bu Trackr'ın kurucularından Nabeel. Geçtiğimiz iki aydır harika fikirlerle bir proje geliştiriyoruz. Uygulama ve gelişimine katkıda bulunmak için kullanılacak alternatif kripto paramızı ('TKR') duyurmak isteriz.

Proje nedir?
Trackr, kripto para piyasasında gerçekleşmek üzere olan hareketler hakkında gerçek zamanlı uyarılar sunan (iOS/Android/Windows için) bir mobil uygulamasıdır. Trackr uygulaması, portföyünüzü görüntülemek ve yönetmek için hepsi bir arada arayüz sunar. Kullanıcıların, çeşitli kripto para birimlerinde uyarı kriterlerine dayalı olarak uyarıda bulunması için izleyicilerin ayarlamasına olanak tanımasının yanı sıra, yatırım için güvenli sayılan kripto para birimlerini (tarihsel analize ve mevcut piyasa eğilimine dayalı olarak) tahmin eder. Dahası, Trackr tarihsel veri modellerini de kullanacak, kripto para birimleri ve portföyler için tahmin modelleri elde etmek amacıyla makine öğrenimini uygulayacaktır.


Bu bana nasıl fayda sağlar?
Bazıları nabzı yoklamak için az miktarda yatırım yaparken, kripto para piyasasına yeni katılan katılımcılar, alana uygun analiz ve bilgi eksikliği nedeniyle yatırım yapmaya isteksiz olabilmekteler. Maalesef kripto para birimlerinin değerindeki artış, aynı zamanda kripto para dünyasının dışındaki durumlar gibi, doğrudan doğruya yaygın dolandırıcılık şemalarının miktarına da atfetmektedir. Çoğu yatırımcı genellikle yersiz medya aldatmacılarına, cazip şemalara (yatırımcıyı ikna etmek için yağcılık yapanlara) ve başka şeylerin yanı sıra, sahte vaatlere dayanarak körü körüne yatırım yapıyor. Trackr, bahsi geçen sorunları hafifletmeyi ve kullanıcıların güvenip, itimat edecebileceği yararlı içgörüler (insights) vermeyi amaçlıyor.


Sağladığı servisler neler?
- Modern Kontrol Paneli
Cüzdan adreslerinizi ve bireysel kripto paralarınızı izleyin. Portföy değerinizi, gerçek zamanlı verileri kullanarak alım ve piyasa fiyatına göre görüntüleyin

 
- Analiz ve İçgörüler
Seçtiğiniz tercihlere göre mevcut kripto para eğilimlerinde analiz yapar ve içgörüler sağlar
 
- Ticaret Nabzı Tanıma
Karlı ticaret fırsatlarını gösterebilecek ani ticaret olayları için otomatik uyarılar
 
- İzleyici Uyarıları
Kripto paralar ve borsalarda belirttiğiniz belirli koşullara dayalı olarak tetiklenen akıllı bildirimler
 
- Makine Öğrenme Tahminleri
Yapay zeka ve makine öğrenimini kullanarak tarihsel veriden türetilmiş kripto paraların ve portföy tahmin modellerinin keyfini sürün
 
- Ölçeklenebilir Altyapı
İster 10, ister 10,000 izleyici kurun; sistemimiz talebi karşılamak için dinamik olarak ölçeklenecektir
 
S.S.S

Bu, diğer izleyicilerden nasıl farklı? Kârlı mı?
Özelleştirilebilir kriterlere dayanan özel uyarılarınıza ek olarak, çok kapsamlı bir yönetim ve uyarı sistemi sunmayı hedefliyoruz. Trackr uygulaması ayrıca, ani piyasa hareketlerini tespit etmek için hazırladığımız belirli algoritmalara bağlı olarak hazır uyarı da sağlayacaktır. Kullanıcıların konfor bölgelerine bağlı olarak %15 ila %20 aralığında kâr sağlayabileceklerini tahmin ediyoruz.
 
Bahsetmek istediğimiz en önemli şeylerden birisi, sunucularımızda izleyiciler dışındaki HİÇBİR verinizi depolamamamızdır.
 
Makine öğrenme tabanlı tahminler?
Trackr, kripto paraların çoğunluğu için geçmiş veri modellerini kullanacak ve mevcut verilerdeki kalıpları bularak, tahmin modellerini elde etmek için makine öğrenimini uygulayacaktır.
 
Başlangıçta, algoritmaları veri dizilerine dayalı olarak eğiteceğiz, sonra tahmin modelleri oluşturacağız ve onları beklenen değerlerle karşılaştıracağız. Bu süreç, rahat bir doğruluk seviyesine gelene kadar tekrarlanacaktır.
 
Neden bu proje için finansmana ihtiyacınız var?
Birincil hedefimiz, bu uygulamanın geliştirilmesine devam etmek ve devamlı olarak topluluğun görmekten memnun olacağı özellikleri eklemektir. Sunucu altyapısı trafik miktarına bağlı olarak çok pahalı olabilir ve sonuç olarak ekibimizi genişletmek isteyeceğiz.
 
Daha detaylı bir cevap için lütfen tanıtım yazısına bakınız.
 
Bu uygulama abonelik gerektirmeden erişilebilir olacak mı?
Kesinlikle. Tüm kullanıcıların bu uygulamayı kullanmasına imkan veren bir 'ücretsiz katman' seçeneği sunacağız. Bununla birlikte, erişebildikleri özelliklerde bazı kısıtlamalar olacaktır.
 
Alfa versiyonu tüm özelliklerin kilidini açacaktır. Abonelik modeli tanıtıldığında bazı özellikler kısıtlanacak veya azaltılacaktır. Bunlar daha sonra, 'TKR' jetonlarıyla aylık olarak ödenmesi gereken asgari bir ücret gerektirecektir. Bu işlem, hesabınıza otomatik olarak kredi kazandıran aboneliğinizi yenilemek için bir akıllı sözleşme sağlayarak kolaylaştırılacaktır.
 
Neden bu proje için bir jetona ihtiyaç duyorsunuz?
Jetonlar uygulama üzerinde hizmetler sunmak için temeldir. Abonelik modelinin altında hangi özellikler olacağına ilişkin ayrıntıları halen sonuçlandırıyoruz. Zamanı gelince daha fazla bilgi paylaşacağız.
 
Ayrıca, TKR jeton sahipleri için bir çevrimiçi portal başlatacağız. Doğrudan önemli kararları etkileyebilecek ve Trackr için gelecekteki eklemeler/fikirler üzerinde oy verebileceklerdir.
 
ICO ne zaman ve nasıl katkıda bulunabilirim?
ICO 1 Ağustos Çarşamba günü saat 12:00 UTC civarında başlayacaktır. ICO kitle fonlaması 30 gün ya da üst limite ulaşıncaya kadar (hangisi önce olursa) sürecektir.
 
Trackr (‘TKR’) jetonu, bir akıllı sözleşme ile katkı sağlandıktan sonra verilecek bir ERC20 jetonudur. Yalnızca ETH (Ether) kullanarak katkıda bulunabilirsiniz. ICO'ya daha yakın tarihte, ayrıntılı bir web sayfası, bir kullanıcının kitle fonlamaya nerede ve nasıl katılabileceğini açıklayacaktır.
 
ICO Ayrıntıları
ICO dönemi 1 Ağustos Çarşamba günü saat 12:00 UTC (TR Saati ile 15:00) civarında başlayacak ve tam 1 ay sürecektir.
 
Toplamda 65 000 000 TKR jetonu mevcut olacak ve %90'ı ICO kampanyasına, %5'i ödül kampanyasına ve geri kalan %5'i ekibe tahsis edilecektir. Ön ICO jetonlarını ICO jetonlarına dönüştürme amacıyla ek olarak 500 000 TKR daha mevcut olacaktır.
 
Trackr jetonu, ('TKR'), ICO sırasında tüm katılımcılara her bir (1) ETH için 5000 TKR jetonu oranında dağıtılacaktır. Kitle fonlaması için toplamda 58.500.000 TKR jetonu hazırdır. Katkıda bulunulan tarihe göre, aşağıda olduğu gibi bonuslar mevcuttur:
 
 • ICO'nun ilk 48 saatinde yapılan katkılar +%20 bonus kazanacaktır.
 • İlk 48 saatten sonraki ikinci haftanın sonuna kadar (14 günlük süre) yapılan katkılar +%10 bonus kazanacaktır.
 • Üçüncü hafta boyunca yapılan katkılar %5 bonus kazanacaktır.
 • Sözü edilen süreler dışında yapılan katkılar herhangi bir bonus kazanamayacaktır.

Akıllı sözleşmeye gönderilebilecek minimum Ether miktarı 10 Finney (0.01 Ether)'dir.
 
Kalan jetonlar yok edilecektir. İnsanların blok zincirinde izlemesi için bir olay yayınlanacaktır.
 
Ön ICO
Başlangıç ​​ICO'muzdan önce ilgiyi değerlendirmek ve erken yatırımcılara bonus sağlamak istiyoruz. 12 Temmuz 2017 Çarşamba günü, kabaca 12PM UTC'de toplam 5 gün sürecek küçük bir ön ICO yapacağız.
 
 • Ön ICO TKRP jeton ismini kullanacaktır
 • 1 TKRP, 1 TKR değerindedir
 • Toplamda 500 000 (50 Ether) TKRP mevcut olacaktır
 • 1 ETH (Ether), %200'lük bir bonus olacak olan 10 000 TKRP üretecektir.

ICO süresince TKRP'yi TKR jetonlarına 1:1 oranında dönüştürmeyi kolaylaştırmak için ana ICO'da bir aktarma fonksiyonu bulunacaktır.
 
WEBSITE | WHITEPAPER | TWITTER | SLACK | FACEBOOK

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize Slack üzerinden, bu konudan veya sadece team@trackr.im adresinden bize e-posta gönderin. Mesajlarda saat başı limit olduğundan bize PM atmaktan sakınmaya çalışın. Bu yüzden, size geri mesaj atacabileceğimizi garanti edemiyoruz.

Kullanıcıların test etmesi için ana ICO'dan önce bir ara alfa sürümüne sahip olacağımızı lütfen unutmayın. Şu anda bazı entegrasyonları düzeltiyor ve tamamlıyoruz. Bu, tam işlevselliği henüz içermeyecektir. Elimizden geldiğince çalışıyoruz ve sizi güncel tutmaya devam edeceğiz.

        ▄▄▄▄    ▄▄▄▄
     ▄██████    ██████▄
   ▄████████    ████████▄
  ██████▀          ▀██████
 █████▀              ▀█████
█████                  █████     █████  ███████  █████   ████▄████████▄▄          ▄▄████████▄▄
                       ▐████▌     █████  █████  █████    ████████████████        ██████████████
                       ▐████▌      █████  ███  █████     █████▀▀   ▀▀████▌      █████▀    ▀█████
              ██████  ▐████▌       █████    █████      ████▀       ▀████     █████▀      ▀█████
█████         ████████               █████   █████       ████         ████     █████        █████
 █████▄       █████████               █████ █████        ████         ████     █████▄      ▄█████
  ██████▄     ▀▀████████               █████████         ████         ████      █████▄    ▄█████
   ▀███████▄▄▄    ▀▀█████               ███████          ████         ████       ██████████████
     ▀█████████       ▀▀█               █████           ████         ████        ▀▀████████▀▀
        ▀▀█████                         █████
                                       █████
                                      █████
                                     █████
| | Fast
Secure
Anonymity
|   Join Us 
Twitter   Facebook
Discord   Github
1558433247
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1558433247

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1558433247
Reply with quote  #2

1558433247
Report to moderator
1558433247
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1558433247

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1558433247
Reply with quote  #2

1558433247
Report to moderator
Get alert of price pumps/dumps beforehand 74% average Win Rate
reported by our users
TRY NOW!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1558433247
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1558433247

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1558433247
Reply with quote  #2

1558433247
Report to moderator
1558433247
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1558433247

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1558433247
Reply with quote  #2

1558433247
Report to moderator
Cean
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 706
Merit: 521


View Profile WWW
July 12, 2017, 01:20:25 AM
 #2

Proje Yetkilisi/Geliştiricisi: @trackr-im

Bu projenin Yetkilisi ve/veya Geliştiricisi @trackr-im olup, @Cean sadece bu konuyu oluşturmak ve moderasyonla sorumludur!
Ayrıca, bazı konularda bulunan bağış adresleri projelerin yetkilisine ve/veya geliştiricisine aittir.

Bu çeviri hakkında yorumlarınızı bir dipnot olarak belirtirseniz sevinirim.

        ▄▄▄▄    ▄▄▄▄
     ▄██████    ██████▄
   ▄████████    ████████▄
  ██████▀          ▀██████
 █████▀              ▀█████
█████                  █████     █████  ███████  █████   ████▄████████▄▄          ▄▄████████▄▄
                       ▐████▌     █████  █████  █████    ████████████████        ██████████████
                       ▐████▌      █████  ███  █████     █████▀▀   ▀▀████▌      █████▀    ▀█████
              ██████  ▐████▌       █████    █████      ████▀       ▀████     █████▀      ▀█████
█████         ████████               █████   █████       ████         ████     █████        █████
 █████▄       █████████               █████ █████        ████         ████     █████▄      ▄█████
  ██████▄     ▀▀████████               █████████         ████         ████      █████▄    ▄█████
   ▀███████▄▄▄    ▀▀█████               ███████          ████         ████       ██████████████
     ▀█████████       ▀▀█               █████           ████         ████        ▀▀████████▀▀
        ▀▀█████                         █████
                                       █████
                                      █████
                                     █████
| | Fast
Secure
Anonymity
|   Join Us 
Twitter   Facebook
Discord   Github
PastirmaliYumurta
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 100


PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN


View Profile
July 12, 2017, 09:35:52 AM
 #3

Anladığım kadarıyla blockfolionun aynısı. Doğru mu?

mentalpanda
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1400
Merit: 1002


View Profile WWW
July 12, 2017, 09:43:48 AM
 #4

Quote
Neden bu proje için finansmana ihtiyacınız var?
Birincil hedefimiz, bu uygulamanın geliştirilmesine devam etmek ve devamlı olarak topluluğun görmekten memnun olacağı özellikleri eklemektir. Sunucu altyapısı trafik miktarına bağlı olarak çok pahalı olabilir ve sonuç olarak ekibimizi genişletmek isteyeceğiz.
neden bile saçma blockfolio kopyası için icoya ihtiyaç yok kısaca hazır yapıyoruz yapmışkende yolalım diyorlar.
cabsav
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1456
Merit: 1049


View Profile
July 12, 2017, 10:46:29 AM
 #5

Konuyu çeviren arkadaş ekmeğine baksın sıkıntı yok ama blockfolio icin neden ico yapılır? Hadi yaptınız aldık coini ne yapıcaz?nasıl bir kar elde etmeyi planlıyorlar?
PastirmaliYumurta
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 100


PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN


View Profile
July 12, 2017, 12:39:44 PM
 #6

Konuyu çeviren arkadaş ekmeğine baksın sıkıntı yok ama blockfolio icin neden ico yapılır? Hadi yaptınız aldık coini ne yapıcaz?nasıl bir kar elde etmeyi planlıyorlar?
Galiba war of tankın reklamlarıyla para kazanmayı düşünüyolar  Grin Çok gereksiz ya cidden.

Cean
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 706
Merit: 521


View Profile WWW
July 12, 2017, 07:23:25 PM
 #7

@mentalpanda, @cabsav

Benzer bir soru ana ANN konusunda sorulmuş:
Benzer servisler sunan ve çalışan beta sürümüne sahip Coindash ile uygulamanız arasındaki fark nedir? ...

Coindash'e, bir noktaya kadar benzer olmakla birlikte, hala oldukça fark var (bunun dışında her ikisi de portföyünüzü 'analiz ederler'). Ürünümüz öncelikle bir mobil uygulamadır. Sonrasında aynı amaç için bir web istemcisi eklenecektir. Coindash'ın hiç de mobil bir uygulama olduğunu düşünmüyorum.

 • Coindash, insanların diğer 'yatırımcıları' takip etmeleri ve bunların profillerine dayanmaları için bir sosyal ticaret platformu olarak tanıtılıyor.
 • Trackr'un ana fikri, kullanıcılara tarihsel analizlerini sürdürürken portföylerini (gerçek veya sahte) izleyebilecekleri bir uygulama sunmaktır. Şu anda ne Blockfolio, ne de Coindash bunu yapıyor gibi gözükmüyor. Portföyünüzde kullanımı kolay analitikler için bunun üzerine daha fazla işlevimiz var.
 • Temel gücümüz İzleyiciler ya da başka bir deyişle 'uyarılar' veya 'sinyaller' olarak adlandırdığımızda yatmaktadır.
 • ... vesayre

Neden ben veya başkası sizin jetonunuzu almalı, iyi bir sebep verebilir misiniz? Basitçe, bir yazılım geliştiriyorsunuz. Neden bir jetona ihtiyacınız var? Yazılımın kendisini almak yerine jetonu satın almak, alıcıya nasıl kar sağlar?
Birkaç nedeni var, başlıca şeyleri listeleyerek başlayacağım.

 • 'TKR' jetonumuzu veya paramızı kullanmak; merkezi olmayan bir ödeme planı uygulayarak uygulamayı karşılayabilir. Kullanıcılar akıllı sözleşmeyi ve ödemeyi güçlendiren kodu görebilir ve nelerin olacağını bilir.
 • Uygulama geliştirme çalışmalarımıza fon sağlamak, ekibimizi genişletmek ve topluluğa geri vermek amacıyla bir ICO başlatıyoruz. Kullanıcıların yararınadır, çünkü uygulamanın başarısı, paylarınızın daha değerli olması demektir (hemen hemen her yerde olduğu gibi).
 • ...

        ▄▄▄▄    ▄▄▄▄
     ▄██████    ██████▄
   ▄████████    ████████▄
  ██████▀          ▀██████
 █████▀              ▀█████
█████                  █████     █████  ███████  █████   ████▄████████▄▄          ▄▄████████▄▄
                       ▐████▌     █████  █████  █████    ████████████████        ██████████████
                       ▐████▌      █████  ███  █████     █████▀▀   ▀▀████▌      █████▀    ▀█████
              ██████  ▐████▌       █████    █████      ████▀       ▀████     █████▀      ▀█████
█████         ████████               █████   █████       ████         ████     █████        █████
 █████▄       █████████               █████ █████        ████         ████     █████▄      ▄█████
  ██████▄     ▀▀████████               █████████         ████         ████      █████▄    ▄█████
   ▀███████▄▄▄    ▀▀█████               ███████          ████         ████       ██████████████
     ▀█████████       ▀▀█               █████           ████         ████        ▀▀████████▀▀
        ▀▀█████                         █████
                                       █████
                                      █████
                                     █████
| | Fast
Secure
Anonymity
|   Join Us 
Twitter   Facebook
Discord   Github
Cean
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 706
Merit: 521


View Profile WWW
July 12, 2017, 08:20:27 PM
 #8

Şuan ön ICO'da. 5 gün sürecek ve ilk yatırımcılara %200 bonus verileceği vaat ediliyor.

        ▄▄▄▄    ▄▄▄▄
     ▄██████    ██████▄
   ▄████████    ████████▄
  ██████▀          ▀██████
 █████▀              ▀█████
█████                  █████     █████  ███████  █████   ████▄████████▄▄          ▄▄████████▄▄
                       ▐████▌     █████  █████  █████    ████████████████        ██████████████
                       ▐████▌      █████  ███  █████     █████▀▀   ▀▀████▌      █████▀    ▀█████
              ██████  ▐████▌       █████    █████      ████▀       ▀████     █████▀      ▀█████
█████         ████████               █████   █████       ████         ████     █████        █████
 █████▄       █████████               █████ █████        ████         ████     █████▄      ▄█████
  ██████▄     ▀▀████████               █████████         ████         ████      █████▄    ▄█████
   ▀███████▄▄▄    ▀▀█████               ███████          ████         ████       ██████████████
     ▀█████████       ▀▀█               █████           ████         ████        ▀▀████████▀▀
        ▀▀█████                         █████
                                       █████
                                      █████
                                     █████
| | Fast
Secure
Anonymity
|   Join Us 
Twitter   Facebook
Discord   Github
Cean
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 706
Merit: 521


View Profile WWW
July 14, 2017, 09:47:04 PM
 #9

Ön ICO'nun bitmesine son 2 gün.

        ▄▄▄▄    ▄▄▄▄
     ▄██████    ██████▄
   ▄████████    ████████▄
  ██████▀          ▀██████
 █████▀              ▀█████
█████                  █████     █████  ███████  █████   ████▄████████▄▄          ▄▄████████▄▄
                       ▐████▌     █████  █████  █████    ████████████████        ██████████████
                       ▐████▌      █████  ███  █████     █████▀▀   ▀▀████▌      █████▀    ▀█████
              ██████  ▐████▌       █████    █████      ████▀       ▀████     █████▀      ▀█████
█████         ████████               █████   █████       ████         ████     █████        █████
 █████▄       █████████               █████ █████        ████         ████     █████▄      ▄█████
  ██████▄     ▀▀████████               █████████         ████         ████      █████▄    ▄█████
   ▀███████▄▄▄    ▀▀█████               ███████          ████         ████       ██████████████
     ▀█████████       ▀▀█               █████           ████         ████        ▀▀████████▀▀
        ▀▀█████                         █████
                                       █████
                                      █████
                                     █████
| | Fast
Secure
Anonymity
|   Join Us 
Twitter   Facebook
Discord   Github
Cean
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 706
Merit: 521


View Profile WWW
July 17, 2017, 12:21:02 PM
 #10

Ön ICO bitmiştir.

        ▄▄▄▄    ▄▄▄▄
     ▄██████    ██████▄
   ▄████████    ████████▄
  ██████▀          ▀██████
 █████▀              ▀█████
█████                  █████     █████  ███████  █████   ████▄████████▄▄          ▄▄████████▄▄
                       ▐████▌     █████  █████  █████    ████████████████        ██████████████
                       ▐████▌      █████  ███  █████     █████▀▀   ▀▀████▌      █████▀    ▀█████
              ██████  ▐████▌       █████    █████      ████▀       ▀████     █████▀      ▀█████
█████         ████████               █████   █████       ████         ████     █████        █████
 █████▄       █████████               █████ █████        ████         ████     █████▄      ▄█████
  ██████▄     ▀▀████████               █████████         ████         ████      █████▄    ▄█████
   ▀███████▄▄▄    ▀▀█████               ███████          ████         ████       ██████████████
     ▀█████████       ▀▀█               █████           ████         ████        ▀▀████████▀▀
        ▀▀█████                         █████
                                       █████
                                      █████
                                     █████
| | Fast
Secure
Anonymity
|   Join Us 
Twitter   Facebook
Discord   Github
turquaise
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 336
Merit: 105


View Profile
July 17, 2017, 12:37:20 PM
 #11

hayret ya 20 eth yatırım alamadı adamlar. bir sürü leş proje yatırım alıyor.
Cean
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 706
Merit: 521


View Profile WWW
July 17, 2017, 03:32:26 PM
 #12

hayret ya 20 eth yatırım alamadı adamlar. bir sürü leş proje yatırım alıyor.
Aynen %41 civarı bir ön satış oldu. Ancak iddialarına göre tüm 3 hedefe de ulaşıldı.

The pre-ICO funds serve the following purposes: (1) give early investors an advantage of backing the project (bonus tokens), (2) raise funding for main ICO promotion, (3) gauge interest in project

All 3 goals have been achieved.

        ▄▄▄▄    ▄▄▄▄
     ▄██████    ██████▄
   ▄████████    ████████▄
  ██████▀          ▀██████
 █████▀              ▀█████
█████                  █████     █████  ███████  █████   ████▄████████▄▄          ▄▄████████▄▄
                       ▐████▌     █████  █████  █████    ████████████████        ██████████████
                       ▐████▌      █████  ███  █████     █████▀▀   ▀▀████▌      █████▀    ▀█████
              ██████  ▐████▌       █████    █████      ████▀       ▀████     █████▀      ▀█████
█████         ████████               █████   █████       ████         ████     █████        █████
 █████▄       █████████               █████ █████        ████         ████     █████▄      ▄█████
  ██████▄     ▀▀████████               █████████         ████         ████      █████▄    ▄█████
   ▀███████▄▄▄    ▀▀█████               ███████          ████         ████       ██████████████
     ▀█████████       ▀▀█               █████           ████         ████        ▀▀████████▀▀
        ▀▀█████                         █████
                                       █████
                                      █████
                                     █████
| | Fast
Secure
Anonymity
|   Join Us 
Twitter   Facebook
Discord   Github
casty3000
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 100View Profile
July 18, 2017, 12:13:45 AM
 #13

hayret ya 20 eth yatırım alamadı adamlar. bir sürü leş proje yatırım alıyor.
Hocam sen bu projenin tutabiliceğini cidden düşünüyor muydun? Herkes ico yapıyor, ve olan bi appin çakması olacak. Nike nixe gibi.

turquaise
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 336
Merit: 105


View Profile
July 18, 2017, 01:15:57 AM
 #14

hayret ya 20 eth yatırım alamadı adamlar. bir sürü leş proje yatırım alıyor.
Hocam sen bu projenin tutabiliceğini cidden düşünüyor muydun? Herkes ico yapıyor, ve olan bi appin çakması olacak. Nike nixe gibi.
tutacağını düşündüğümden değil ancak baksana millet çöp çöp projelere on binlerce ether atıyor. buna gele gele 20 ether gelmesi beni şaşırttı sadece. yani insan kendi cebinden koyar yine tamamlar 50 ethere projenin geleceği için.
Cean
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 706
Merit: 521


View Profile WWW
August 10, 2017, 05:05:04 PM
 #15

ICO 16 Ağustos 2017'de başlıyor
Trackr Alfa sürümü Google Play ve Apple App Store'da indirilebilir durumda        ▄▄▄▄    ▄▄▄▄
     ▄██████    ██████▄
   ▄████████    ████████▄
  ██████▀          ▀██████
 █████▀              ▀█████
█████                  █████     █████  ███████  █████   ████▄████████▄▄          ▄▄████████▄▄
                       ▐████▌     █████  █████  █████    ████████████████        ██████████████
                       ▐████▌      █████  ███  █████     █████▀▀   ▀▀████▌      █████▀    ▀█████
              ██████  ▐████▌       █████    █████      ████▀       ▀████     █████▀      ▀█████
█████         ████████               █████   █████       ████         ████     █████        █████
 █████▄       █████████               █████ █████        ████         ████     █████▄      ▄█████
  ██████▄     ▀▀████████               █████████         ████         ████      █████▄    ▄█████
   ▀███████▄▄▄    ▀▀█████               ███████          ████         ████       ██████████████
     ▀█████████       ▀▀█               █████           ████         ████        ▀▀████████▀▀
        ▀▀█████                         █████
                                       █████
                                      █████
                                     █████
| | Fast
Secure
Anonymity
|   Join Us 
Twitter   Facebook
Discord   Github
ConspiracyCoin
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 294
Merit: 250View Profile
August 10, 2017, 05:28:15 PM
 #16

İcoda toplanması gereken minimum miktar nedir göremedim, sanki bunlarda toplayamayacak gibi duruyor pre-icodaki durumlarına bakarsak, umarım yanıltırlar.
Cean
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 706
Merit: 521


View Profile WWW
August 10, 2017, 05:34:41 PM
 #17

İcoda toplanması gereken minimum miktar nedir göremedim, sanki bunlarda toplayamayacak gibi duruyor pre-icodaki durumlarına bakarsak, umarım yanıltırlar.
Yanıltsınlar artık ama.  Undecided

Ön ICO'da 50 ETH'lik hard cap'in 20.83 ETH'i toplanabildi.

        ▄▄▄▄    ▄▄▄▄
     ▄██████    ██████▄
   ▄████████    ████████▄
  ██████▀          ▀██████
 █████▀              ▀█████
█████                  █████     █████  ███████  █████   ████▄████████▄▄          ▄▄████████▄▄
                       ▐████▌     █████  █████  █████    ████████████████        ██████████████
                       ▐████▌      █████  ███  █████     █████▀▀   ▀▀████▌      █████▀    ▀█████
              ██████  ▐████▌       █████    █████      ████▀       ▀████     █████▀      ▀█████
█████         ████████               █████   █████       ████         ████     █████        █████
 █████▄       █████████               █████ █████        ████         ████     █████▄      ▄█████
  ██████▄     ▀▀████████               █████████         ████         ████      █████▄    ▄█████
   ▀███████▄▄▄    ▀▀█████               ███████          ████         ████       ██████████████
     ▀█████████       ▀▀█               █████           ████         ████        ▀▀████████▀▀
        ▀▀█████                         █████
                                       █████
                                      █████
                                     █████
| | Fast
Secure
Anonymity
|   Join Us 
Twitter   Facebook
Discord   Github
Riskylisk
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 257


View Profile
August 10, 2017, 06:02:57 PM
 #18

50 etherlik hardcap ile ne amacladılar bilemiyorum cep harclıgı falanmı acaba? Icosu haftaya baslıyor bakalım ne yapabilecekler
thew3apon
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 784
Merit: 500View Profile
August 10, 2017, 06:11:53 PM
 #19

Dalga geçer gibi Pre Ico Hard Cap açmışlar yatırımcılarda dalga geçermiş gibi yatırım yapmışlar. İyi olmuş . Cheesy
Cean
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 706
Merit: 521


View Profile WWW
August 10, 2017, 07:12:52 PM
 #20

50 etherlik hardcap ile ne amacladılar bilemiyorum cep harclıgı falanmı acaba? Icosu haftaya baslıyor bakalım ne yapabilecekler
Muhtemelen "deneyelim bakalım ya, uygulama falan yapıyoruz, o kadar uğraşıyoruz. 50 ETH kadar toplarsak devam edelim kanka" düşüncesiyle piyasayı yokladılar (?).

        ▄▄▄▄    ▄▄▄▄
     ▄██████    ██████▄
   ▄████████    ████████▄
  ██████▀          ▀██████
 █████▀              ▀█████
█████                  █████     █████  ███████  █████   ████▄████████▄▄          ▄▄████████▄▄
                       ▐████▌     █████  █████  █████    ████████████████        ██████████████
                       ▐████▌      █████  ███  █████     █████▀▀   ▀▀████▌      █████▀    ▀█████
              ██████  ▐████▌       █████    █████      ████▀       ▀████     █████▀      ▀█████
█████         ████████               █████   █████       ████         ████     █████        █████
 █████▄       █████████               █████ █████        ████         ████     █████▄      ▄█████
  ██████▄     ▀▀████████               █████████         ████         ████      █████▄    ▄█████
   ▀███████▄▄▄    ▀▀█████               ███████          ████         ████       ██████████████
     ▀█████████       ▀▀█               █████           ████         ████        ▀▀████████▀▀
        ▀▀█████                         █████
                                       █████
                                      █████
                                     █████
| | Fast
Secure
Anonymity
|   Join Us 
Twitter   Facebook
Discord   Github
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!