Bitcoin Forum
May 02, 2024, 09:18:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Poloniex Kesinti Yapıyor Bunun Yerine Cüzdan Önerisi  (Read 624 times)
Roquish (OP)
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
July 10, 2017, 08:38:19 AM

Arkadaşlar yaklasık 1 ay önce  0.05154537 BTC aldıydım bunu cüzdan olayını cözemedim ve daha sağlam olur diye btcyi poloniex de tuttum ve 1 ay sonra hesabıma girip baktığımda hesabımda olan btc 0.03944319 düşmüş. Bu yüzden btc poloniexde kaldığı sürece kesinti yapıyor sanıyorum. Ben uzun bir süre bekletmek istiyorum bunun içinde en iyisi cüzdan olduğunu anladım. Bana kullanımı kolay güvenlı cüzdan önerisi yaparmısınız. Ayrıca nasıl kullanabileceğimi anlatan bir şey.
1714684735
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714684735
Reply with quote  #2

1714684735
Report to moderator
1714684735
Hero Member
*

Ignore
1714684735
Reply with quote  #2

1714684735
Report to moderator
1714684735
Hero Member
*

Ignore
1714684735
Reply with quote  #2

1714684735
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714684735
Hero Member
*

Ignore
1714684735
Reply with quote  #2

1714684735
Report to moderator
1714684735
Hero Member
*

Ignore
1714684735
Reply with quote  #2

1714684735
Report to moderator
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
July 10, 2017, 11:02:53 AM

Arkadaşlar yaklasık 1 ay önce  0.05154537 BTC aldıydım bunu cüzdan olayını cözemedim ve daha sağlam olur diye btcyi poloniex de tuttum ve 1 ay sonra hesabıma girip baktığımda hesabımda olan btc 0.03944319 düşmüş. Bu yüzden btc poloniexde kaldığı sürece kesinti yapıyor sanıyorum. Ben uzun bir süre bekletmek istiyorum bunun içinde en iyisi cüzdan olduğunu anladım. Bana kullanımı kolay güvenlı cüzdan önerisi yaparmısınız. Ayrıca nasıl kullanabileceğimi anlatan bir şey.

Bu şekilde bir kesinti ile ilgli herhangi bir bilgi yok. Son yatırma çekme işlemlerini kontrol etmeni öneririm.

Aşağıdaki linke tıklayıp farklı platformlar için üretilmiş cüzdanlara ulaşabilirsin.
https://bitcoin.org/tr/cuzdaninizi-secin
lastguard
Full Member

Activity: 125
Merit: 100

View Profile
July 10, 2017, 11:15:59 AM

Arkadaşlar yaklasık 1 ay önce  0.05154537 BTC aldıydım bunu cüzdan olayını cözemedim ve daha sağlam olur diye btcyi poloniex de tuttum ve 1 ay sonra hesabıma girip baktığımda hesabımda olan btc 0.03944319 düşmüş. Bu yüzden btc poloniexde kaldığı sürece kesinti yapıyor sanıyorum. Ben uzun bir süre bekletmek istiyorum bunun içinde en iyisi cüzdan olduğunu anladım. Bana kullanımı kolay güvenlı cüzdan önerisi yaparmısınız. Ayrıca nasıl kullanabileceğimi anlatan bir şey.

öyle bir kesinti olmaz, başka coin almış olabilirsiniz, yada alıp satıp zarar etmiş olabilirsiniz. Ayrıca bu kadar az bilgiyle nasıl poloniexe attınız nasıl bu işlemleri yaptınız onuda anlamıyorum. Resmen gözlerinizi kapatıp karşıdan karşıya geçmeye çalışmışsınız. Böyle insan çok şu anda piyasada ve en çok bu piyasaya zarar verecek olanlar bu insanlar, çünkü kendi basit hatalarından paralar kaybedip piyasayı suçlayacaklar sonunda.

ignorance is bliss.
lettucebee
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

View Profile
July 10, 2017, 02:27:00 PM

Öyle bir kesinti yok history kısmına ve yatırma geçmişinize bakın. Hesabınıza birisi girmiş olabilir durduk yere poloniexdeki bakiye azalmaz eğer baktığınızda sizin yaptığınız bir işlem yoksa supporta yazın.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
E R N
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
TOKEN SALE
AIRDROP
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
  ▬▬   GET IN TOUCH   ▬▬ 
TELEGRAM  FACEBOOK  TWITTER
YOUTUBE   INSTAGRAM
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
July 10, 2017, 03:23:55 PM

Bence senin hesabında btc değil altcoin var. Ve hesabındaki altcoinin değeri düşmüş. Bu sebeple borsadaki portföyün btc bazında düşmüş gözüküyor.
Poloda dediğin gibi bir kesinti söz konusu değil.
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
July 10, 2017, 03:45:37 PM

Bence senin hesabında btc değil altcoin var. Ve hesabındaki altcoinin değeri düşmüş. Bu sebeple borsadaki portföyün btc bazında düşmüş gözüküyor.
Poloda dediğin gibi bir kesinti söz konusu değil.

Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Büyük ihtimal hesabında altcoin tutuyor ama bitcoin karşılığına bakıyor. Tabi piyasada düşüş olunca da bitcoin otomatik olarak azalmış oluyor. Başka bir ihtimal zor görünüyor. Hesabını başka biri kullansa bile neden sadece bir kısmını alsın.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
July 13, 2017, 03:58:31 PM

Kesinti diye bir şey yok ancak kendiniz herhangi bir altcoine yatırım yapmış olabilirsiniz ve bu altcoininde fiyatı düştüğü için sizin BTC'nin miktarı azalmış olabilir bence sıkıntı ya da sorun edilecek bir şey yok zaten ufak bir miktar bundan sonra daha dikkatli olmaya bakın.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: