Bitcoin Forum
April 24, 2024, 03:00:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] Indorse - Merkezi Olmayan Profesyonel Ağ  (Read 8967 times)
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
October 12, 2017, 04:00:27 PM

bende çok umutluydum bu proje için ico gönderirken indorse.eth yazıp adres gelince ahaan dedim www. bulan adam gibi bir sistem çıkarmış elemanlar bu iş yapar dedim her erc20 bunların bu sistemi kullansa 10 nuamra olur dedim tabi anasını ağlattılar milletin Angry Angry Angry

beklicez torii yapcak bişi yok Smiley zaman geçiyor nasil olsa acil ihtiyaç felan olmazsa allahtan satmayi düşünmüyorum . 3.8 ether felan atmişim millet 50-60 eth atti ya bu adamlar napacak diye düşünürken adamların alttanlardan da topladigini  öğrendim . aynı şeyi ben yapmiştim sonm için fakat bu oyle bir projede değilki  ses yok adamlar bi liqui ye bi yere girdi sanirim ondan sonra ses seda kesildi öldüler mi kaldilarmi ne oldular bilmiyoruz
1713970810
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713970810
Reply with quote  #2

1713970810
Report to moderator
1713970810
Hero Member
*

Ignore
1713970810
Reply with quote  #2

1713970810
Report to moderator
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713970810
Hero Member
*

Ignore
1713970810
Reply with quote  #2

1713970810
Report to moderator
1713970810
Hero Member
*

Ignore
1713970810
Reply with quote  #2

1713970810
Report to moderator
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
October 12, 2017, 04:21:56 PM

Bir insanın katıldığı iki icoda scam çıkar mı ya. Bir de yanlışlıkla fazla gönderdim bunlara. Ama bana ders oldu. Atlant ile buna yatırdım ethler ile wavese bağladığım nakitlerle rahat x4,x5 yapabilirmişim borsada. Hiç yoktan bir şey öğrenmiş oldum.
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
October 12, 2017, 05:59:36 PM

Bir insanın katıldığı iki icoda scam çıkar mı ya. Bir de yanlışlıkla fazla gönderdim bunlara. Ama bana ders oldu. Atlant ile buna yatırdım ethler ile wavese bağladığım nakitlerle rahat x4,x5 yapabilirmişim borsada. Hiç yoktan bir şey öğrenmiş oldum.

bazen olmayınca olmuyor gerçekten fakat scam diye nitelendirmek için daha çok erken. adamlar kaçak göçek değiller tabi ki arada twitterdn ben bakiyorum güncellemeler oluyor. biraz bekleticek bizleri yapacak bişi yok . cok kötü bir zamanlamasi oldu projenin bitimini ve etherdeltaya girişi arasinda ki süre ve sonrasındaki  süreç cok kötü denk geldi. yani tam piyasaların belirsizliğinin ortasina düşüverdi birden. o arada gerçekten  sağlam cıkması mucize olurdu nitekim  mucizeler de her zaman olmuyor  ne yazik ki.  artık yeni yılda felan belki toparlar yeni yila kadar indorse ile ilgileneceklerini sanmiyorum olsa da cok ufak anlık yükselişler felan olur .

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

Mimar
Sr. Member

Activity: 288
Merit: 250

View Profile
October 12, 2017, 09:44:16 PM

bazen olmayınca olmuyor gerçekten fakat scam diye nitelendirmek için daha çok erken. adamlar kaçak göçek değiller tabi ki arada twitterdn ben bakiyorum güncellemeler oluyor. biraz bekleticek bizleri yapacak bişi yok . cok kötü bir zamanlamasi oldu projenin bitimini ve etherdeltaya girişi arasinda ki süre ve sonrasındaki  süreç cok kötü denk geldi. yani tam piyasaların belirsizliğinin ortasina düşüverdi birden. o arada gerçekten  sağlam cıkması mucize olurdu nitekim  mucizeler de her zaman olmuyor  ne yazik ki.  artık yeni yılda felan belki toparlar yeni yila kadar indorse ile ilgileneceklerini sanmiyorum olsa da cok ufak anlık yükselişler felan olur .
Bencede scam değillerdir Coindash sahiplerine digix sahiplerine birde 0x token sahiplerine geçen ayın 18inde indorse dağıtmışlardı öyle hatırlıyorum. Wingstede vardı indorse. bir sorun çıkmayacağını düşünüyorum
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
October 13, 2017, 05:19:37 AM

Bencede scam değillerdir Coindash sahiplerine digix sahiplerine birde 0x token sahiplerine geçen ayın 18inde indorse dağıtmışlardı öyle hatırlıyorum. Wingstede vardı indorse. bir sorun çıkmayacağını düşünüyorum

moral bozmak değil ama ama topu topu herkese 2 indorse token gönderildi, bu biraz dalga geçer gibi.
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
October 13, 2017, 07:41:30 AM

moral bozmak değil ama ama topu topu herkese 2 indorse token gönderildi, bu biraz dalga geçer gibi.

yani öncesinde eğer bir oran belirtilmediyse eğer gelene de cok şaşirmamak lazim. ben icosuna girmiştim bana da 2 adet kyber vermişler. ama örnek veriyorum şu tarihe kadar x coininden cüzdanlarinda tutana,tuttukları coinin toplam sayısı üzerinden %3-5-10 neyse bi oran belirtmemişlerse eğer yapacak bişi yok adamlar sayi vermemiş söz vermemiş o ayri bi mevzu tabi.. tamamen piyasa hareketliliği yüzünden böyle oldu diye düşünüyorum . bitcoindeki hayvani artiş diğer altcoinlerini alayini etkiledigi gibi bu tarz yeni markete düşmüş tokenleri de etkiledi tabi. erkenden satmam şuan alacagim karar biraz alttan toplamak ama onun içinde biraz ışık görmem gerekli bi kaç update felan gelse proje deseki biz buradayiz o zaman alacagim biraz daha. en azindan maliyetimi düşürmek adina yapmam gerekli .

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
October 13, 2017, 07:53:43 AM

bende çok umutluydum bu proje için ico gönderirken indorse.eth yazıp adres gelince ahaan dedim www. bulan adam gibi bir sistem çıkarmış elemanlar bu iş yapar dedim her erc20 bunların bu sistemi kullansa 10 nuamra olur dedim tabi anasını ağlattılar milletin Angry Angry Angry

beklicez torii yapcak bişi yok Smiley zaman geçiyor nasil olsa acil ihtiyaç felan olmazsa allahtan satmayi düşünmüyorum . 3.8 ether felan atmişim millet 50-60 eth atti ya bu adamlar napacak diye düşünürken adamların alttanlardan da topladigini  öğrendim . aynı şeyi ben yapmiştim sonm için fakat bu oyle bir projede değilki  ses yok adamlar bi liqui ye bi yere girdi sanirim ondan sonra ses seda kesildi öldüler mi kaldilarmi ne oldular bilmiyoruz

bekle bekle öldük kuzen valla beklemekte sorun değil böyle yarak atmaları adama sinir ediyor arkadaş borsa giridğin gibi ico fiyatının altına düşülmez ki! şu dönem düşe derim btc yüzünden Cheesy
bana indorse bile gelmedi sosyal medyadan millete 2 tane çay para göndermişler beni daha çok sevmiyolar bide ico girdim sözde aq götleri  Angry
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
October 13, 2017, 12:13:31 PM

Aslında airdrop yaptıkları firmalar basit firmalar değil. Airdrop kampanyası yaptığı Kyber gibi projelerle ileride stratejik ortaklık benzeri bir çalışmaya girerlerse fiyatının çok yükseldiğini görebiliriz.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 13, 2017, 12:17:18 PM

Proje çok ilginç duruyor,ben tutacağınada inanıyorum ama bakalım şu zamanlarda fazla fake olduğu için insanlar biraz mesafeli bakıyor

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
rekcahxfb_foundation
Sr. Member

CrowdWiz

View Profile
October 13, 2017, 11:02:18 PM

Indorse'yi twitterda gördüm, Boncor ile anlaşma gibi birşeyler imzalamış galiba. Arkafonda Bancor logosu vardı fotograf çektirmişler. Bir konferansa katılmışlar. Yavaş yavaş gelişmeler olmaya başladı bakalım fiyata ne zaman yansıyacak.

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

╲╲╲╲╲╲╲╲▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
THE FIRST OF ITS KIND
SELF-GOVERNED ECOSYSTEM

╱╱╱╱╱╱╱╱▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╱╱╱╱╱╱╱╱
JOIN THE ICO - 18th OCTOBER
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╲╲╲╲╲╲╲╲

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
October 14, 2017, 06:37:47 PM

Tutacagını pek sanmıyorum ama airdrop yaptıkları normal basıt firmalarda degıl bunuda goz onune almak lazım
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 16, 2017, 06:20:20 PM

Ben simdi hesabimda 1 tane bunlarin tokeninden gordum bu ne diye bir bakim dedim 0.08centmis Cheesy Sakami bu neden gonderdilerki bunu hatirlamiyorumda.
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
October 19, 2017, 05:28:57 PM

Dalga geçer gibi her hesaba birer adet airdrop yapmışlar. Hiçbirşeyde kullanılmayan 1 kuruşlar gibi duruyor cüzdanda Smiley airdrop çok mantıksız bir olay, böyle olunca ne yaptıklarını sanıyorlar acaba. Kullanıcılar için göz önünde olduklarını filan mı ?
Tobi777
Full Member

Activity: 406
Merit: 121

View Profile
October 20, 2017, 12:13:01 AM

Zaten çoğu projede Facebook, Twitter az veriyor. Bountysine takip eden bazi uyaniklar kampanyanın ortasında kimseye haber etmeden kuralları değiştiriyor. Sonra bir bakmissin. Stakeleri ya işlemişlerdir ya da bir bahane uydurup elemişler.
neite99
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
October 20, 2017, 12:20:54 AM

Sövseydiniz daha iyiydi valla 1 tane 2 tane token niye yolluyorsunuz. Hadi biz yine neyse de Allah ico yatırımcılarına sabır versin.
rekcahxfb_foundation
Sr. Member

CrowdWiz

View Profile
October 20, 2017, 01:29:11 AM

Sövseydiniz daha iyiydi valla 1 tane 2 tane token niye yolluyorsunuz. Hadi biz yine neyse de Allah ico yatırımcılarına sabır versin.

ico fiyatı tam olarak kaç dolar veya satoshiydi indorsenin? marketcapten şimdi baktığıma göre $0.070367  1235 satoshi. bu fiyat düşükmü? yatırım için almak bu fiyattan uygunmudur? tavsiyelerinizi bekliyorum

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

THE FIRST OF ITS KIND
SELF-GOVERNED ECOSYSTEM

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╱╱╱╱╱╱╱╱
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╲╲╲╲╲╲╲╲

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
October 20, 2017, 05:56:38 AM

ico fiyatı tam olarak kaç dolar veya satoshiydi indorsenin? marketcapten şimdi baktığıma göre $0.070367  1235 satoshi. bu fiyat düşükmü? yatırım için almak bu fiyattan uygunmudur? tavsiyelerinizi bekliyorum

ico fiyatı neredeyse 30 cent olması gerekiyor 1 eth 1000 indorse vediyorlardı
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
October 20, 2017, 10:01:15 AM

Yatırım için fiyatı şuan çok uygun ama mantıklı bir coin mi orası muamma bana göre. Öncelikle yatırımcıların ve coini takip edenlerin ümidi çok kırıldı projeye karşı. Ama sürpriz kovalıyorum diyorsanız bu proje mantıklı. Üst konuşmalarda da söylediğim gibi sağlam projelerle temas halindeler.
jasonal
Full Member

Activity: 163
Merit: 100

View Profile
October 20, 2017, 10:31:23 AM

Yatırım için fiyatı şuan çok uygun ama mantıklı bir coin mi orası muamma bana göre. Öncelikle yatırımcıların ve coini takip edenlerin ümidi çok kırıldı projeye karşı. Ama sürpriz kovalıyorum diyorsanız bu proje mantıklı. Üst konuşmalarda da söylediğim gibi sağlam projelerle temas halindeler.

mevcut piyasa koşullarında fiyatlar gerçekten çok düşük ama zaten bütün altcoinler diplerde ama belirttiğiniz üzere proje için büyük umut bağlayan kişiler ve buda ilerde fiyatın katlanma olasılığı yüksek bence.
tabi bu yorumların hiçbiri yatırım tavsiyesi değil.

rekcahxfb_foundation
Sr. Member

CrowdWiz

View Profile
October 21, 2017, 01:50:25 AM

sürpriz yapar, alalım tutalım diye birbirimizi gazladık, guppies elimize patladı, bu karışık zamanda alt coinlere girmek riskli gibi biraz beklemekte fayda var. yarı yarıya değil 5 katı birden düşebiliyor altlar

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

THE FIRST OF ITS KIND
SELF-GOVERNED ECOSYSTEM

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
   ▀████████▌ ▐█████ ██████