Bitcoin Forum
May 03, 2024, 05:56:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Anarşist Kapitalistler!  (Read 1207 times)
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
October 31, 2017, 09:00:09 PM

İnsanların başlıkdan ziyade yukarıdaki şeyde içeriğe yönelik bir tavrı olduğunu düşünüyorum; üstteki mesajımda/alıntıda bazı yerleri kalınlaştırarak eleştirildiğini düşündüğüm bazı yerlere dikkat çektim.

Yoksa, isteyen kendini istediği gibi nitelendirsin!

Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714758994
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714758994
Reply with quote  #2

1714758994
Report to moderator
1714758994
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714758994
Reply with quote  #2

1714758994
Report to moderator
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1014

View Profile
November 01, 2017, 12:53:20 PM

ya allah aşkına bu nasıl haberdir.Anarşist kapitalistler ne demek abi şaka mı yapıyo ciddi mi bu anlamış degilim Smiley utanmadan bilmeden etmeden nasıl böyle haberler yapılabiliyor anlamıs degilim.Başka ülkeden biri görse anlasa yemin ederim rezil oluruz.gerçi olcagımız kadar da olduk Smiley

Tam anlamıyla mal turnusolü oldu bu başlık. Utanmadan bilmeden etmeden nasıl böyle yorumlar yapabiliyorsunuz? Klasik Türk mantığı işte bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak. Hayatında açıp 2 paragraf yazı okumuşluğu yok gelmiş başımıza Bitcoin expert kesiliyor. Daha kavramların anlamını bilmeden bir de tartışmaya çalışıyor.
kriptokoin (OP)
Member
**

Activity: 158
Merit: 11

UCY

View Profile
November 01, 2017, 09:07:12 PM

Selamlar,

Konuyu başlatan benim, "redhack"in mesajlarını okuduktan sonra ona hak verdim. Yeniden, kelimeleri önyargılardan bağımsız düşününce sıfat çok da haksız gelmiyor şu an.

Haberi ilk gördüğümde, Sabah gazetesinde olmasının da etkisiyle Türk halkında, kendi okuyucu kitlesinde yaratacağı ilk izlenimi düşünerek bu başlığı açtım.

Forumun amacı da bir şeyler öğrenmek değil mi zaten?

Yeni bir vizyon kazanmış oldum, kendi adıma teşekkür ederim...

gustavroy
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
November 02, 2017, 02:05:10 PM

Merhaba ben bir anarşist kapitalsitim Cheesy bu tanımlamayı sevmesemde haber güzel hoşuma gitti adam hemen hemen hiç taraf tutmadan olduğu gibi anlatmış hatta ICO lara iyimser(diğer ulusal yayınlarda ki haberlerin yanında) bile yaklaşmış diyebiliriz
TheSpark
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
November 08, 2017, 01:48:05 PM

şu haberi her açtıgımda keyifleniyorum ya adam göz göre göre kendini rezil etmiş.Her şey olduk olmadıgımız bir anarşist kapitalist kalmıştı sagolsun beyamcalar sayesinde onu da olduk.Artık anarşist kapistalist de olmadım demem.Utanmadan araştırmadan habercilik yapılıyor ya bu ülkede o cok şaşırtıcı gercekten Smiley
A.ozcan
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
November 10, 2017, 09:02:46 PM

anarşizm
TOPLUMBİLİM TERİMİ
ad
özel mülkiyeti toplumda baskı kaynağı ve devleti onun bir aracı olarak gören, bunların ortadan kalkmasıyla insanın özgürleşeceğini öne süren siyasal öğreti.

Şimdi arkadaşlar anarşizmi yıllarca toplum olarak terörist ile aynı kefeye koymaktan kaynaklanan bir bilinçaltı kirliliğimiz var,kelimenin tam anlamına bakınca esasında bize neredeyse tamı tamına uyan bir tanımlama.Özünde biz tüm dünya ülkelerinin merkez bankalarında üretilen bir paraya karşı merkezsiz bir paranın anarşistleriyiz Cheesy kapitalistler kısmına gelincede para kazanmak için yapılan her hamle kapitalizmin içine girer.Saygılar..
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
November 10, 2017, 11:13:35 PM

Ya ayıp vallahi ya yazıktır bu nasıl habercilik böyle. Gerçi sabah gazetesi ne bekliyoruz ki... Bizim sayemizde bir de okunma sayıları artıyor adamların ona üzülüyorum ben en çok. Ülkenin geldiği hale bak cidden içler acısı.
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1014

View Profile
November 10, 2017, 11:39:31 PM

şu haberi her açtıgımda keyifleniyorum ya adam göz göre göre kendini rezil etmiş.Her şey olduk olmadıgımız bir anarşist kapitalist kalmıştı sagolsun beyamcalar sayesinde onu da olduk.Artık anarşist kapistalist de olmadım demem.Utanmadan araştırmadan habercilik yapılıyor ya bu ülkede o cok şaşırtıcı gercekten Smiley

Kendini rezil eden sensin. Bilgin yok fikrin var. Utanmadan araştırmadan gelip burayı spamlıyorsun ve bu hiç şaşırtıcı değil çünkü topluluğun büyük bir kesimi senin gibi koyun.

Ya ayıp vallahi ya yazıktır bu nasıl habercilik böyle. Gerçi sabah gazetesi ne bekliyoruz ki... Bizim sayemizde bir de okunma sayıları artıyor adamların ona üzülüyorum ben en çok. Ülkenin geldiği hale bak cidden içler acısı.

Gerçekten ayıp, bilgin yok fikrin var. İnsan açar 2 satır yazı okur. Madem bilmiyorsun bilmediğin konu hakkında konuşma da adam sansınlar. Bir başka kalitesiz sig spammer.

https://en.wikipedia.org/wiki/Anarchism_and_anarcho-capitalism
https://en.wikipedia.org/wiki/Crypto-anarchism
https://news.bitcoin.com/bitcoin-built-incite-peaceful-anarchy/
https://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/6bekmp/related_to_bitcoin_what_is_anarchocapitalism/
https://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/73damj/bitcoin_needs_anarchocapitalism_and/
https://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/75pa5m/the_biggest_brazilian_anarchocapitalist_page/
radagast34
Member
**

Activity: 89
Merit: 10

View Profile
November 11, 2017, 02:20:26 AM

Sizi gidi anarşist kapitalistler sizi  Grin Smiley hahahaha .. ulan ne güldüm be Smiley) o değil de ben o habere bakarken yeni çıkan projelerin topladıkları paralara ağlıyorum lan. 3 kişi diyo anlaşamamışlar diyo . ulan anlaşmasınlar zaten bu saatten sonra Smiley) koymuş her birii 100 milyon dolar. ULan bide ipe sapa gelmez şeylerle ortada bi bok yokken vuruyolar ya voliyi .. Ah ulan arkadaş .. Hep anarşiden işte bunlar Sad

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
ilhan09
Newbie
*

Activity: 27

View Profile
November 11, 2017, 08:21:21 AM

bu yazıyı yazan ne ci oluyo, yandaş filan demek hafif kalır
.................................................................... u . diyeyim.
delikamil31
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
November 11, 2017, 09:23:37 AM

Ad bana mantikli geldi. kripto-anarsistlerden anarko-kapitalistlere Smiley
smiletyson
Hero Member

Activity: 661
Merit: 509

View Profile
November 11, 2017, 10:41:35 AM

güzel yazı yazmış. Türkiye'de bu kapasitede bilgisi olan çok fazla insan yok.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
November 11, 2017, 11:22:34 AM

onlar öyle tanımlasın boşverin.
barisbilgili
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 270

View Profile
November 11, 2017, 01:17:24 PM

Haberi okumadan yorum yapanların sayısı almış başını gitmiş. Yok ülkemin habercileri yok sabah gazetesi vs. vs. haberin içeriğiyle veya yalan olması ile ilgili tek bir cümle yazan yok. Haberde anlatılmak istenen farklı yorumlar farklı. Haber doğru bir haber bounty yapan paraları toplayan vatandaşlar kendilerini bu kadar savunmuyor. Anlamadığım şu tamam sabah sonuna kadar yandaş medya amma velakin bu haberde nasıl bir yandaşlık gördünüz ?

█████▄▄██
███▄█████
██▄███████▄
████████████████
███▀██████████▀
██▄████████████▄
░█████▀▀▀▀▀▀█████
████▀████████▀████
▀▀▀▀▄▄▄▄▄█████████
█████▀███████▄████
███████▀▀▄▄▄█████
███████████████▀
████████████▀▀
OMBARD.com|.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
██████░██░████░██
▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀▀▀
██████████████
▄▄░▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄▄▄
▀▀░▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀▀▀
██░██░██████████
▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀
.
PICK,
PLAY,
PROSPER!
|.

██████
██████████
██████████
██████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
█████████████████   ██
PROVABLY
FAIR
1%█████████████████   ██
HOUSE
EDGE
100%█████████████████   ██
DEPOSIT
BONUS

▄▀▀▀

▀▄▄▄
.
Play now
.

▀▀▀▄

▄▄▄▀
TrolWolf
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
November 11, 2017, 01:51:06 PM

Kapitalizm para kazanmaya çalışmak mı yada farklı arayışlar içinde olan devlet dahilinde olmayan her şey anarşizm mi demek oluyor bu söylemleri yapan kişilerin biraz siyasal araştırma yapması gerekiyor.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: