Bitcoin Forum
May 14, 2024, 07:05:08 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: .Bat Dosyası Yardım  (Read 367 times)
Bheze (OP)
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
July 16, 2017, 12:45:57 AM

Merhaba arkadaşlar araştırma yaparken bazı arkadaşların farklı .bat dosyaları kullanarak daha yüksek verim aldıklarını gördüm bununla alakalı bir kaç soru soracağım.

1.Ben hem Samsung hemde Hynix ram li GTX 1060 ları kullanıyorum ve ufak OC işlemine tabi tutuyorum sonucunda Samsung olanlar 22-23 veriyor iken aynı değerlerde OC yaptığım Hynix ram li kartlar 18.4 veriyor acaba Hynix ler için farklı bir bat dosyası mı kullanmam lazım yada driver? (driver olayı farklı bir konu ama son günlerde yardım için çok fazla konu açtığımdan kirlilik üretmemek adına bu başlık altında sormak istedim.)

2.Özel bat dosyaları kullarak GTX1060 lardan 25 li değerler aldıklarını yazmışlar bu bat dosyalarını araştırırken bir kaç indirme linki gördüm fakat içeriği paylaşmak yerine link koymaları şüphe uyandırdı ve dokunmadım. Bu içerikleri nereden temin edebilirim yada bat dosyamı ekran kartıma göre biçimlendire bileceğim bir rehber var mı ?

Not: Arkadaşlar özellikle Hynix kartlar için yapabileceğim bir şey var mı yardımcı olur iseniz çok makbule geçer Cheesy
Pages: [1]
  Print  

Jump to: