Bitcoin Forum
April 18, 2024, 05:10:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  
Author Topic: 0x Token (ZRX) Lansmanı Duyurusu  (Read 17270 times)
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
August 20, 2017, 01:40:23 PM

İlginç bir token var, öyle belirgin bir özelliği olmasa da fiyatı iyi hype'landı.
Günlük trade için düşünülebilir.
eth token değişiminde hızlı işlem yapabilecek bir sistem olarak biliyorum. Smiley geleceği olabilir bu tokenin
1713460257
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713460257
Reply with quote  #2

1713460257
Report to moderator
1713460257
Hero Member
*

Ignore
1713460257
Reply with quote  #2

1713460257
Report to moderator
1713460257
Hero Member
*

Ignore
1713460257
Reply with quote  #2

1713460257
Report to moderator
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713460257
Hero Member
*

Ignore
1713460257
Reply with quote  #2

1713460257
Report to moderator
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
August 20, 2017, 06:21:19 PM

İlginç bir token var, öyle belirgin bir özelliği olmasa da fiyatı iyi hype'landı.
Günlük trade için düşünülebilir.

Belirgin özelliği olmasa da derken doğru düzgün araştırıp sonra yorum yapsanız keşke.

lordzc
Sr. Member

Activity: 588

View Profile
August 20, 2017, 07:59:58 PM

3 aydır beklediğin projeydi. Projede içi boş değil çok sağlam.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
August 20, 2017, 08:01:43 PM

Ben de uzun bir süre bekletmeyi düşünüyorum. 10 dolar falan denmişte 600m token var piyasada bu çok zor kısa vadede ( 1 yıl içerisinde ) 2020 falan olduğunda olabilir tabiki. Ben 1 1.5 dolar seviyelerine geldğinde çıkmayı düşünüyorum.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
August 20, 2017, 08:14:31 PM

Kısa zamanda çok güzel yerlere geldi biraz daha artarsa çıkarız
lordzc
Sr. Member

Activity: 588

View Profile
August 20, 2017, 09:07:40 PM

Ben de uzun bir süre bekletmeyi düşünüyorum. 10 dolar falan denmişte 600m token var piyasada bu çok zor kısa vadede ( 1 yıl içerisinde ) 2020 falan olduğunda olabilir tabiki. Ben 1 1.5 dolar seviyelerine geldğinde çıkmayı düşünüyorum.

1-1,5 dolar 1 ay içinde çıkacağını düşünüyorum . Ama ihtiyaç doğmadığı sürecede saymayacağım.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
August 20, 2017, 10:23:57 PM

Yabancı forumlara falan gözattım herkes iddialı proje diyor...

Hold'lar, "To the moon" lar havada uçuşuyor Cheesy

3.5 ether ile girdim alsat yaparak çoğaltmaya çalışıyorum.

Yatırım tavsiyesi olmasın ama ben de 1-1.5 dolar bandının yakın olduğunu düşünüyorum.

Proje oldukça beğeniliyor fiyatın iyice sakinleşmesini ve düşmesini bekleyenler var girmek için.

Sanırım Bittrex eklememiş henüz.

Eklerse iyi bir sıçrama olur umarım.

1.5 dolar olsa böyle bir proje için 900 milyon $ marketcap çok uzak değil gibi.

İhtiyaç olmaması halinde bende tutmayı düşünüyorum elimde tutabildiğim kadar.

Bitcoin / Ethereum / Monero
PokerStein1
Full Member

View Profile
August 20, 2017, 11:11:55 PM

Yatırım tavsiyesi olmasın ama ben de 1-1.5 dolar bandının yakın olduğunu düşünüyorum.

Proje oldukça beğeniliyor fiyatın iyice sakinleşmesini ve düşmesini bekleyenler var girmek için.

1.5 dolar'ı görürsek satmamak için kendimi nasıl tutacağım bilmiyorum Sad umarım görürüz ve bende satmam.

ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
August 21, 2017, 06:17:07 AM

hali hazirda poloniex'de işlem görüyor iken bittrex'e neden girsin ki. etherdelta dan liquiye siçradi oradan da polonieX'e geçti zaten pik seviyede exchange girmiş bu saatten sonra girdi diyelim bittrex'e neden siçrama yapsin bide o var yani ?

yapacagi siçramayi zaten bu seviyelere gelerek poloniex'te yapti zaten. ico dan girenler zaten 8x yapmiş durumda bu kadar kısa sürede üstelik daha ne istiyosunuz anlamiyorum. 100x mi versin coin bu kadar kısa sürede. o kadar cok değer yükselmesi bekliyosaniz eğer varinizi yogunuzu yatirin 1 yıl bekleyin madem yapacak bişi yok ama bu kadar kısa sürede herkes bence alacagini aldi.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

gogo1903
Full Member

Activity: 210

View Profile
August 21, 2017, 06:48:10 AM

hali hazirda poloniex'de işlem görüyor iken bittrex'e neden girsin ki. etherdelta dan liquiye siçradi oradan da polonieX'e geçti zaten pik seviyede exchange girmiş bu saatten sonra girdi diyelim bittrex'e neden siçrama yapsin bide o var yani ?

yapacagi siçramayi zaten bu seviyelere gelerek poloniex'te yapti zaten. ico dan girenler zaten 8x yapmiş durumda bu kadar kısa sürede üstelik daha ne istiyosunuz anlamiyorum. 100x mi versin coin bu kadar kısa sürede. o kadar cok değer yükselmesi bekliyosaniz eğer varinizi yogunuzu yatirin 1 yıl bekleyin madem yapacak bişi yok ama bu kadar kısa sürede herkes bence alacagini aldi.

bittrex girme ihtimali var. polonexe girmesi bittrex girmeyecegi anlamina gelmez. poloda satilanlar bittrex de yok mu? 2 siteninde kendine has musteri kitlesi var sadece o siteyi kullanan. islem hacmide artiyor bu sayede. artisini yapti dedigin gibi ama isteyen beklesin daha da artacak bence 0X potansiyeli olan bir proje normal fiyat seviyesi 1$ civarinda olabilir. parasini kullanacak olan suan da dedigin gibi guzel kar yaparak bozabilir fakat ihtiyaci olmayanda beklesin daha kazandirir.

pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
August 21, 2017, 06:48:44 AM

'''hali hazirda poloniex'de işlem görüyor iken bittrex'e neden girsin ki'''

aynen öyle hocam. ben de gıcık oluyorum.

polo da gördüğüm coini bittrexte de görürsem ' ne gerek var niye girdiniz ki ? ' diye ceoya mail atıyorum.

hele bazı utanmazlar var ; hem bittrex hem polodalar , üstüne bi de utanmadan asyalı exchangelere falan atlıyolar . ya diyorum zaten poloda bittrexte vardınız ; neden binance a girdiniz ki ? diyorum .

Dogan86
Full Member

View Profile
August 21, 2017, 11:07:25 AM

Temel mantık hacim artar diye düşündüm bittrex'e girerse.

Sıçrama derken 5 dolar olacak demedik %20 artabilir.

Yani ne anlatmak istediğini anlamaya çalışıyoruım anlayamıyorum.

"Bittrex'e neden girsin, Alacağını alan aldı, Ne bekliyorsunuz ?

Varınızı yoğunuzu yatırın o zaman ?

Niye gerildin bu kadar ?

Sakin ol .30-.40 centler de olan bir coine 3-5 bişey attık ve proje güzel hepsi bu.

Olur olmaz belki ,20 dolara düşer.

kriptom (OP)
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
August 21, 2017, 11:22:47 AM

Global bir dünyada yaşıyoruz . Hatta kripto para ala mi kadar başka daha üst global bir yer yok. O yüzden isterlerse Yunbide , bittrex de veya bitFlyer da bile işlem görür düşüncesindeyim.
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
August 21, 2017, 11:22:52 AM

ya arkadaş gelmişsiniz bide ahkam kesiyosunuz 2 3 tane exchange adı öğrenmişsiniz bana şekil koyuyosunuz. poloniex'te varken neden bittrex'e girsin ki derken gerçekten neden girsin yani ? hadi diyelim girdi diyorum işte neden siçrama yaşatsin ki. neymiş bittrex'in de kendisine ait müşteri kitlesi varmiş. ya nerde var oranin müşterisi de sensin benim işte etherden liqui ye girdi hacim kaydı. oradan poloya geçti bu sefer ikisinin hacmi kaydi poloniex'e. şimdi sen diyosun ki bittrex'e girecek ne olacak polonun hacmi orayami kayacak ? öyle bişi yok en yüksek seviyeden exchange'e girdi. hiçbişi değişmez kimse tutupda hacmi oraya kaydirmaz. daha önce gördüyseniz böyle bişi söyleyin de bilelim. polodaki bi coin diyin ki bittrex'e girdi hacim de müşteri de oraya gitti vs.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
August 21, 2017, 11:44:46 AM

Evet yine bi balina baya toplamış %25 kadar düştü bigünde çok kötü uyandım bu bok yiyen yüzünden. Umarım artar tekrardan

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
August 21, 2017, 12:56:18 PM

ya arkadaş gelmişsiniz bide ahkam kesiyosunuz 2 3 tane exchange adı öğrenmişsiniz bana şekil koyuyosunuz. poloniex'te varken neden bittrex'e girsin ki derken gerçekten neden girsin yani ? hadi diyelim girdi diyorum işte neden siçrama yaşatsin ki. neymiş bittrex'in de kendisine ait müşteri kitlesi varmiş. ya nerde var oranin müşterisi de sensin benim işte etherden liqui ye girdi hacim kaydı. oradan poloya geçti bu sefer ikisinin hacmi kaydi poloniex'e. şimdi sen diyosun ki bittrex'e girecek ne olacak polonun hacmi orayami kayacak ? öyle bişi yok en yüksek seviyeden exchange'e girdi. hiçbişi değişmez kimse tutupda hacmi oraya kaydirmaz. daha önce gördüyseniz böyle bişi söyleyin de bilelim. polodaki bi coin diyin ki bittrex'e girdi hacim de müşteri de oraya gitti vs.

hocam şu bi buçuk aylık newbi halime bile , yanlış anlama ; ağır saçmalıyorsun gibi geliyor.

'bittrex e neden girsin ? ' nasıl bi soru ya ? bi tek bana mı saçma görünüyo bu . diğer coinler de girmesin o zaman anasını satayım ;
olay sadece hacim kaymasıyla mı alakalı ? yaygınlaşması da bir değer ifade etmiyo mu ?

önemli değilse başka exchangelere girmesi ; neden millet yatırım yaptıkları coinin asya borsalarına gireceği söylentisi çıkınca umutlanıyo ?

onu geçtim ; peşine tutup diyosun ki 'hadi girdi diyelim niye sıçrasın ?' e birader baştan söyle o zaman bunu .

biz de sana söyleyelim ; kimsenin , yazdığın 100x abartısı çapında bişey beklemediğini    ki bu cevap da verilmiş yukarda .

bana 'hacim kayar' denen cümleyi gösterir misin ? kendin çalıp kendin oynuyosun . kim dedi oranın müşterisi hacmiyle oraya gider diye  ?

kendi kendine - şu olmaz hadi oldu diyelim e şöyle diyosun e öyle bişey olmuş mu ? -

psikozda mısın arkadaşım ne bu şiddet bu celal ? adamlar yatırım yapmışlar ki ben de yaptım . umutlanıyoruz iki kelime laf ediyoruz senin nerene batıyo ?

sen borsa ismi zikretmeyi 'bişey öğrenmek' olarak algılayıp ; borsa ismi geçince ; bunu 'bak ben biliyorumculuğa' yoruyosan bu kafayla harbi dikkat et hayatta

ulan farklı exchangelere girmesinden bahsediyoruz konuda ; meyve ismi mi söyleyelim örneklerken ?

senin derdin başka hacı ; millet 1.5 dolar diyo 100x diyosun , 'niye girsin ?' diyosun sonra 'e oldu da girdi diyosun' dengesiz misin , psikozda mısın nasıl bi kafa yaşıyosun çözemedim.

Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
August 21, 2017, 01:49:21 PM

Baylar madenciyim bir arkadasım tavsiye etti bu coinden polo ya ilk geldiginde 0,25 den 200 tane almıştım elimde bulunan hazır eth nin bir kısmıyla. Yorumları okudum ama kararsız kaldım bazı arkadaslar birkac aya 1 1,5 doları bulur falan demiş hic bulasmayıp unutsam gercekten kazandırırmı yoksa hazır 0,35 dolaylarındayken satıp kurtulayımmı?  Grin
Dogan86
Full Member

View Profile
August 21, 2017, 02:45:08 PM

hocam şu bi buçuk aylık newbi halime bile , yanlış anlama ; ağır saçmalıyorsun gibi geliyor.

'bittrex e neden girsin ? ' nasıl bi soru ya ? bi tek bana mı saçma görünüyo bu . diğer coinler de girmesin o zaman anasını satayım ;
olay sadece hacim kaymasıyla mı alakalı ? yaygınlaşması da bir değer ifade etmiyo mu ?

önemli değilse başka exchangelere girmesi ; neden millet yatırım yaptıkları coinin asya borsalarına gireceği söylentisi çıkınca umutlanıyo ?

onu geçtim ; peşine tutup diyosun ki 'hadi girdi diyelim niye sıçrasın ?' e birader baştan söyle o zaman bunu .

biz de sana söyleyelim ; kimsenin , yazdığın 100x abartısı çapında bişey beklemediğini    ki bu cevap da verilmiş yukarda .

bana 'hacim kayar' denen cümleyi gösterir misin ? kendin çalıp kendin oynuyosun . kim dedi oranın müşterisi hacmiyle oraya gider diye  ?

kendi kendine - şu olmaz hadi oldu diyelim e şöyle diyosun e öyle bişey olmuş mu ? -

psikozda mısın arkadaşım ne bu şiddet bu celal ? adamlar yatırım yapmışlar ki ben de yaptım . umutlanıyoruz iki kelime laf ediyoruz senin nerene batıyo ?

sen borsa ismi zikretmeyi 'bişey öğrenmek' olarak algılayıp ; borsa ismi geçince ; bunu 'bak ben biliyorumculuğa' yoruyosan bu kafayla harbi dikkat et hayatta

ulan farklı exchangelere girmesinden bahsediyoruz konuda ; meyve ismi mi söyleyelim örneklerken ?

senin derdin başka hacı ; millet 1.5 dolar diyo 100x diyosun , 'niye girsin ?' diyosun sonra 'e oldu da girdi diyosun' dengesiz misin , psikozda mısın nasıl bi kafa yaşıyosun çözemedim.

Arkadaşın ortamı germesi ve alaycı yaklaşımının 2 sebebi olabilir;

1- İcoya girdi 8x oldu sattı daha çıkar diye geriliyor ve bekleyenlere açgözlü demeye getiriyor.

2- İcoya giremedi kazanan kazandı diye gerildi burayı da geriyor.

Her iki türlüsüde fesatlık oluyor malesef.

Şöyle dese;

Arkadaşlar projenin şöyle sorunları var yakında dönemde 1 dolar beklemeyin! bu anlaşılır bir uyarı olur teşekkür ederiz.

Yatırım tavsiyesi vermeden uyararak 1-1.5 dolar görebileceğini konuştuk ve daha üstü için konuşulmadı.

designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
August 21, 2017, 04:01:50 PM

Bitfinex in kurduğu  Ethfinex tamamiyle merkezi olmayan ethereum erc20 tabanlı coinlerin alım satım platformu olacak. Bunu buraya neden yazdım çünkü ethfinex de alım satım komisyonları, token değişimi 0x protokolunu kullanacak. Yani bu ZRX ler merkezi olmayan erc20 exchange i Ethfinex de kullanılacak. Proje güzel. Ekip sağlam. Ha her sağlam projenin coinleri büyük değer kazanmışmı orası bir muamma ama zaten icosuna giren şanslı azınlığı ihya etmiş. Ben giremedim ama umutluyum uzun zamandır bir projeden. 0.0001 maliyetli 5000 adet aldım koydum kenara. 2 gunde %25 kaybettirmiş. Sorun değil. Eğer acil bir yerlere yetiştirecek değilseniz paranızı beklemeye değer olacağını düşünüyorum. Ayrıca bu yazdıklarımı okuyup yatırım tavsiyesi olarak algılamayın. Sadece araştırdım ve bulduğum bilgileri sizlerle paylaşıyorum. Bol kazançlar...

Bazı kaynaklar:
https://www.coindesk.com/bitfinex-is-issuing-another-token-and-a-new-ethereum-exchange/
https://www.bitfinex.com/ethfinex-whitepaper.pdf
PokerStein1
Full Member

View Profile
August 21, 2017, 05:05:02 PM

Bitfinex in kurduğu  Ethfinex tamamiyle merkezi olmayan ethereum erc20 tabanlı coinlerin alım satım platformu olacak. Bunu buraya neden yazdım çünkü ethfinex de alım satım komisyonları, token değişimi 0x protokolunu kullanacak. Yani bu ZRX ler merkezi olmayan erc20 exchange i Ethfinex de kullanılacak. Proje güzel. Ekip sağlam. Ha her sağlam projenin coinleri büyük değer kazanmışmı orası bir muamma ama zaten icosuna giren şanslı azınlığı ihya etmiş. Ben giremedim ama umutluyum uzun zamandır bir projeden. 0.0001 maliyetli 5000 adet aldım koydum kenara. 2 gunde %25 kaybettirmiş. Sorun değil. Eğer acil bir yerlere yetiştirecek değilseniz paranızı beklemeye değer olacağını düşünüyorum. Ayrıca bu yazdıklarımı okuyup yatırım tavsiyesi olarak algılamayın. Sadece araştırdım ve bulduğum bilgileri sizlerle paylaşıyorum. Bol kazançlar...

Bazı kaynaklar:
https://www.coindesk.com/bitfinex-is-issuing-another-token-and-a-new-ethereum-exchange/
https://www.bitfinex.com/ethfinex-whitepaper.pdf

Bu haber gercekten guzel bir haber , coinbase destegini almis olmalari , bitfinex`in 0x protokulunu kullanacak olmasi vs.. gelecek icin cok ciddi sinyaller. Bugun %25 deger kaybedince tanesi 0.53 cent oldugunda neden satmadim diye uzuluyordum fakat bir kez daha bu haberden sonra uzun vade yatirimcisi oldugumu hatirladim.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  

Jump to: