Bitcoin Forum
April 25, 2024, 03:55:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: BUYURUN FORUMUN AKILLILARINA (!) BERABER BİR GÖZ ATALIM !  (Read 3021 times)
eviltamer
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
June 09, 2017, 07:40:25 AM

Satışı baltalamak istemem ama 4289TL ye hali hazırda gg de satılıyor

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-7-plus-128-gb-apple-turkiye-garantili-269038912

+ Maximuma 100TL puan
Etti 4189TL

+Alışveriş sonrası 150TL kupon  veriyor
Etti 4039TL

iki yıl apple store garantili, adınıza faturalı, gg ödeme güvencesi, cayma hakkı vs ödemesi de 20-30 gün sonra.

Tamam satışı baltalamış olmuyorsun. Senin bulabildiğin en iyi fiyat bu ise, vatandaş iyi bir fiyattan satıyor demektir. Gittigidiyor 150 TL kupon veriyorsa vatandaş da bitcoin ile ödeme kabul ediyor.

Arada 100 TL fark var. Senin güzel hatırın için, bu telefonu alırsan 100 lira bonus da ben veriyorum. Bir nevi "en iyi fiyat garantisi" gibi düşünebilirsin. Sen yeter ki almak iste.

Adam sadece telefon ile alakalı satış teklifi sunmuş,eleştiriye falan eyvallah ama da hesaba yol paranı katmadığın kalmış.. Fiyat yüksek de geç.
1714060540
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714060540
Reply with quote  #2

1714060540
Report to moderator
1714060540
Hero Member
*

Ignore
1714060540
Reply with quote  #2

1714060540
Report to moderator
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714060540
Hero Member
*

Ignore
1714060540
Reply with quote  #2

1714060540
Report to moderator
KORKULUK (OP)
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
June 09, 2017, 12:28:02 PM

öncelikle sakin olun, bence amaç sanat atölyesi kurma, öğrenci desteği vs. ise bunu baştan belirtin konunun üstüne,

ben kendimden biliyorum 2.5 sene de yüze yakın sponsor toplamıştım, dolaşa dolaşa, abartmıyorum karış karış dolaşmıştım 15 milyonluk şehiri, bir projeniz varsa peşinden koşun,

forumda konu açın derim, detaylıca anlatın, bence küçük küçük destek olmak isteyen çıkacaktır, hem telefonu da satarsınız

forumda bir çok insan var bence size destek olurlar, neden olmasın...
Sâkin olmadığım fikrine nasıl ulaştığını açıklamanı bekliyorum @otto_diesel!
niko83
Sr. Member

Activity: 340
Merit: 278

View Profile
June 09, 2017, 09:19:07 PM

4150 liraya alıcı bulduk ama piyasada GPU yok. Bu işi vatandaşın aklına ben soktum, kendim de bir yandan araştırıyorum ama henüz cesaret edip girişemedim. Ona da tamam sat diyemiyorum, elinde para ile kalakalacak.

Nvidia kartlarla madencilik yapan var mı? Herkes AMD kartların peşine düştüğüne göre Nvidia'nın daha güzel kazdığı bazı algoritmalar birkaç ay sonra daha cazip hale bile gelebilir. Yeni kartlar piyasaya girince zorluk seviyesi epey artacak gibi görünüyor. Banka kredisi alıp bu işe başladığını söyleyen insanlar görmeye başladım.

Nvidia hakkında deneyimi olan var mı? Bu konuda neler düşünürler acaba?
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
June 09, 2017, 09:31:19 PM

Bu forumda bir kahve makinesi olayı yaşanmıştı o olayı bizzat yaşayan arkadaşlar gelip bu konuda yaşadıkları olayın tekrarlanma ihtimali olup olmadığını yazarsa çok iyi olur. Roll Eyes Huh
ForeverFener
Sr. Member

View Profile
June 10, 2017, 09:57:34 AM

Ben bir ithamda bulunmadım size karşı bana gerek pm gerek buradan saldırmanızı gerektirecek bir mesaj yazdığımı düşünmüyorum niye bu kadar agresifsiniz Huh Bu olay şundan dolayı yaşanmaz diye açıklama yapsanız sizin hanenize artı değer olarak geçer.Yanlış yapıyorsunuz
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
June 10, 2017, 10:07:19 AM

4150 liraya alıcı bulduk ama piyasada GPU yok. Bu işi vatandaşın aklına ben soktum, kendim de bir yandan araştırıyorum ama henüz cesaret edip girişemedim. Ona da tamam sat diyemiyorum, elinde para ile kalakalacak.

Nvidia kartlarla madencilik yapan var mı? Herkes AMD kartların peşine düştüğüne göre Nvidia'nın daha güzel kazdığı bazı algoritmalar birkaç ay sonra daha cazip hale bile gelebilir. Yeni kartlar piyasaya girince zorluk seviyesi epey artacak gibi görünüyor. Banka kredisi alıp bu işe başladığını söyleyen insanlar görmeye başladım.

Bu forumdaki insanların iyi niyetinden iyiden iyiye şüphe etmeye başladım Niko, ben siliyorum silinebilen tüm mesajlarımı... Bir müşteri bulduk dedik iyi ki, hemen hortladı gene kahve makinesi! Kirlettiler iyice topik'i, istemiyorum ben buradan müşteri 9 bin kat para da verse; lanet olsun.

Escrow kullanacağımı özellikle belirttim gene de dolandırıcılık oklarına maruz kalmaya devam ediyorum. Üstelik sahibinden'den bulduk müşteriyi, belirtseydin keşke!
Neyse, iyi oldu; sıkıldım ben herkesin birbirine şüpheyle baktığı bu ortamdan. Bu koşullar altında, buradan gerçekleştireceğim satıştan gelecek parayla GÜZEL SANAT ATÖLYESİ matölyesi kuramam ben!

ForeverFener, torrentco, nicomedya5, ozgr! Lütfen bir aynaya bakın; belki de aradığınız dolandırıcı oradadır!
Adamları niye dolandırıcılıkla suçladin. Bu forumda neler yaşandığını sen biliyor musun? 
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
June 10, 2017, 10:51:28 AM

Ben bir ithamda bulunmadım size karşı bana gerek pm gerek buradan saldırmanızı gerektirecek bir mesaj yazdığımı düşünmüyorum niye bu kadar agresifsiniz Huh Bu olay şundan dolayı yaşanmaz diye açıklama yapsanız sizin hanenize artı değer olarak geçer.Yanlış yapıyorsunuz
Açıklamaya ihtiyaç duymuyorum, çünkü zaten ESCROW KULLANACAĞIM demişim ve zaten ben seçmeyeceğim bu escrow'u; niye açıklama yapma ihtiyacı hissedeyim! Yok öyle bir ihtiyacım benim...
Sanat atolyesi acacağım diyorsun, ekran kartı arıyorsunuz ben bu işi hiç anlamadım.
Telefonun fiyatı gayet normal turkcellden almak isteyenler için avantajlı ama ekran kartlı sanat atolyesi olayını anlamadım.
Rig kurmak bir sanattır
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
June 10, 2017, 11:18:14 AM

Açıklamaya ihtiyaç duymuyorum, çünkü zaten ESCROW KULLANACAĞIM demişim ve zaten ben seçmeyeceğim bu escrow'u; niye açıklama yapma ihtiyacı hissedeyim! Yok öyle bir ihtiyacım benim...
Sanat atolyesi acacağım diyorsun, ekran kartı arıyorsunuz ben bu işi hiç anlamadım.
Telefonun fiyatı gayet normal turkcellden almak isteyenler için avantajlı ama ekran kartlı sanat atolyesi olayını anlamadım.
Rig kurmak bir sanattır
Geçmiş mesajlarımı okursan, ekran kartı ile kazacağım coin'leri atölyemin giderlerini karşılamak üzere harcayağımı anlardın!

"... Ve bu telefon vasıtası ile elde etmeyi beklediğim para da; prototipler üretecek olan atölye/evimin temel giderlerini karşılayabilen bir mini fabrikaya dönüşecek!" dedim tam olarak! Yeterince açık sanırım.
Senin burada hicbir sey satabilceğini düşünmüyorum. İlanı açtığından beri sürekli bir itiraz,cemkirme, kaba uslup. Ha şuda var sana ağır yazanlar olmuş ama burası böyle. Newbieysen ve gelir gelmez birseyler alıp satmaya calısırsan burada böyle terslenirsin. SEbebide burada newbie olarak gelip birsey satmaya almaya calısanların büyük çoğunluğu dolandırıcı cıktı. Ben sahsen dolandırıcı olduğunu düşünmüyorum çünkü olsaydın şuana kadar birileri tokatlanmıştı.
Bence al telefonu git telefoncuya geri sat. yada sahibinden de falan sat burada bu telefonu satamayacaksın. surada yazanları okuyanlar zaten alacağı varsada vazgecer.
iyi günler
KORKULUK (OP)
Newbie
*

View Profile
June 10, 2017, 12:20:13 PM

Bu forumdaki insanların iyi niyetinden iyiden iyiye şüphe etmeye başladım Niko, ben siliyorum silinebilen tüm mesajlarımı... Bir müşteri bulduk dedik iyi ki, hemen hortladı gene kahve makinesi! Kirlettiler iyice topik'i, istemiyorum ben buradan müşteri 9 bin kat para da verse; lanet olsun.

Escrow kullanacağımı özellikle belirttim gene de dolandırıcılık oklarına maruz kalmaya devam ediyorum. Üstelik sahibinden'den bulduk müşteriyi, belirtseydin keşke!
Neyse, iyi oldu; sıkıldım ben herkesin birbirine şüpheyle baktığı bu ortamdan. Bu koşullar altında, buradan gerçekleştireceğim satıştan gelecek parayla GÜZEL SANAT ATÖLYESİ matölyesi kuramam ben!

ForeverFener, torrentco, nicomedya5, ozgr! Lütfen bir aynaya bakın; belki de aradığınız dolandırıcı oradadır!
Adamları niye dolandırıcılıkla suçladin. Bu forumda neler yaşandığını sen biliyor musun? 
Dolandırıcıkla suçlamak değil benim yaptığım! Arayıp durdukları dolandırıcının kendi beyinlerinde olabileceğini söyledim...

Üstelik, ben bu zihniyette değilken, benim topik'im bu şekilde kirletilmemeli!
Forumda dolandırıcılıklar yaşanmış olabilir evet ama usturubuyla dile getirilmeli bunlar, bu şekilde değil!

Ne kötü zihniyetli forummuş burası, midem bulandı!
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
June 11, 2017, 11:06:14 PM

İnsanlara hakaret ederek bir yere varmaya çalışmanız ne demek kahve makinesi olayı farklı bir olaydı escrow kullanmanız bunu engellemez. Arkadaş sadece buna dikkat çekmeye çalışmış zaten siz burda 1kuruşa da bir şey satmayın
niko83
Sr. Member

View Profile
June 12, 2017, 12:55:15 AM

Bu kadın trafik kazası geçirdi, başına bir sürü işler geldi. Burada sırf boşboğazlık olsun diye gelip "dikkat hıyar çıkabilir" yazanlar mı görmedik neler görmedik. Ayıptır, bilgisayar başındasınız diye insanlara her ağzınıza geleni söylemeye hakkınız yok.

Burada üç kağıtçı muamelesini hak edecek hiçbir hareket olmadı. Ona da söylüyorum "bırak uzatma, tartışmaya değmez" diyorum ama bir o bir başkası derken bu tartışma bitmiyor.

Telefona birden çok alıcı zaten çıktı. Hiç öyle "hıyar çıkmasın?" diye de sormuyorlar çünkü çok fazla Hollywood filmi izlememişler. Yani hiç uzatmaya gerek yok. Herkes işine baksın.

Konu kapanmıştır.
ForeverFener
Sr. Member

View Profile
June 12, 2017, 01:11:09 AM

Bu kadın trafik kazası geçirdi, başına bir sürü işler geldi. Burada sırf boşboğazlık olsun diye gelip "dikkat hıyar çıkabilir" yazanlar mı görmedik neler görmedik. Ayıptır, bilgisayar başındasınız diye insanlara her ağzınıza geleni söylemeye hakkınız yok.

Burada üç kağıtçı muamelesini hak edecek hiçbir hareket olmadı. Ona da söylüyorum "bırak uzatma, tartışmaya değmez" diyorum ama bir o bir başkası derken bu tartışma bitmiyor.

Telefona birden çok alıcı zaten çıktı. Hiç öyle "hıyar çıkmasın?" diye de sormuyorlar çünkü çok fazla Hollywood filmi izlememişler. Yani hiç uzatmaya gerek yok. Herkes işine baksın.

Konu kapanmıştır.

Sen kim oluyorsun konuyu açıp kapıyorsun  Grin burda ne filmler döndü biliyorsun yada bilmiyorsun yaşayan insanlar bilir.Ben sadece aklıma gelenleri yazıyorum yazmayalım mı? üç kağıtçı muamelesini yapmadık bu satışlarda olabilecek risklerden bahsettik sadece en azından kendi adıma böyle
niko83
Sr. Member

View Profile
June 12, 2017, 01:35:21 AM

Konu kapanmıştır.

Sen kim oluyorsun konuyu açıp kapıyorsun  Grin burda ne filmler döndü biliyorsun yada bilmiyorsun yaşayan insanlar bilir.Ben sadece aklıma gelenleri yazıyorum yazmayalım mı? üç kağıtçı muamelesini yapmadık bu satışlarda olabilecek risklerden bahsettik sadece en azından kendi adıma böyle

Sizin kendi adınıza ne düşündüğünüz değil, insanların ne anladığı daha önemli değil mi? İnsanlar sizi yanlış anlayacaksa çeneninizi kapamak daha doğru değil mi? Her işin bir yolu yordamı vardır, iş yapış biçimi insanın kalitesini ortaya koyar. Ben size "siz" diyorum ama o benim kalitemi ortaya koyan bir şey, sizin değil. Kendinizi daha iyi ifade etmeyi öğrenmek istiyorsanız size bir kitap tavsiye etmek isterim:

https://www.amazon.com/Messages-Communication-Matthew-McKay-PhD/dp/1572245921

Benim için konu kapanmıştır, siz eminim çok istiyorsanız tartışacak birilerini bulabilirsiniz. Buyurun meydan sizin.
Herkese iyi geceler dilerim.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
June 13, 2017, 08:15:39 PM

Şimdi bu telefonu alan kişi sanat atolyesinin kurulması için çorbada tuzu mu bulunacak, yoksa tırım tırım GPU arayan niko ya ekran kartlarını bulması için para mı yollamış olacak, o kısmı ben okudum çözemedim.
   Yani bir yandan böyle ülkede sanattan anlamaz kimse gibi şeylerle, ülkemize bir güzel giydiriliyor. Ondan sonra niko ağzından kaçırıyor piyasada GPU yok diye.

niko83 sanat yapmanız için Gpu lazımsa Gpu konusu açın, forumda bir çok insan var gpu temin ederler. Ben de yollarım. yeter ki ülkeye giydirmeyin. ben çok umutluyum türkiyeden, birlikte çok güzel işler yapacağız bu ülkede.
niko83
Sr. Member

View Profile
June 14, 2017, 03:45:16 AM

Şimdi bu telefonu alan kişi sanat atolyesinin kurulması için çorbada tuzu mu bulunacak, yoksa tırım tırım GPU arayan niko ya ekran kartlarını bulması için para mı yollamış olacak, o kısmı ben okudum çözemedim.
   Yani bir yandan böyle ülkede sanattan anlamaz kimse gibi şeylerle, ülkemize bir güzel giydiriliyor. Ondan sonra niko ağzından kaçırıyor piyasada GPU yok diye.

niko83 sanat yapmanız için Gpu lazımsa Gpu konusu açın, forumda bir çok insan var gpu temin ederler. Ben de yollarım. yeter ki ülkeye giydirmeyin. ben çok umutluyum türkiyeden, birlikte çok güzel işler yapacağız bu ülkede.

Ben ağzımdan laf kaçırmayı ilkokulda bıraktım.
Okuyup okuyup anlayamıyorsanız bir daha okuyun kuzum. Eminim başarabilirsiz.
ForeverFener
Sr. Member

View Profile
June 14, 2017, 03:50:45 AM

Gerçekten bırakın uğraşmaya değmez nicoyla. ben orda ne dediğimi çok açık ve net yazmışken bana neler yazıyor bu arkadaş sanat atolyesi açsa ne olacak açmasa ne olacak  Grin
niko83
Sr. Member

View Profile
June 14, 2017, 03:53:51 AM
Last edit: June 14, 2017, 06:12:34 AM by niko83

Gerçekten bırakın uğraşmaya değmez nicoyla. ben orda ne dediğimi çok açık ve net yazmışken bana neler yazıyor bu arkadaş sanat atolyesi açsa ne olacak açmasa ne olacak  Grin

Ne olur benimle uğraşın, yoksa çok üzülürüm.
Sizin işiniz gücünüz yok mu? Benim var.

İyi günler dilerim.

EDIT: Ben kimseyle ters düşmemek, kimseyi kırmamak için gayret gösteriyorum ama henüz burada ne olup bittiğini bile anlayamamış olduğunuz belli iken hiç durmadan laf yetiştiriyorsunuz. Sanat atöylesi açan ben değilim, eski sevgilim. Benim eğitimim moleküler biyoloji ve genetik üzerine; mikrobiyoloji, biyoinformatik, antropoloji, jeoloji, arkeoloji gibi konulara ilgi duyuyorum. Bir de Frank Zappa.

Oldu mu, şimdi anladınız mı? 3-4 bin lira temin ederse ona bir rig kurup, kendi kendini idame ettirmesine yardım edeceğim sözünü verdim. Bu sözü tutacağım çünkü ben boş konuşmam. Bu ilanı da laf olsun diye vermedik ama bazıları bunu bir türlü anlayamadı. Rezil ettiniz başlığı ne hıyarı kaldı ne kahvesi. Bize ne canım kahve makinesinden? Şurada ağız tadıyla bir iş yapmaya çalışıyoruz değil mi? Ne alıp veremediğiniz var bizimle?
KORKULUK (OP)
Newbie
*

View Profile
July 18, 2017, 01:33:28 PM

Gerçekten bırakın uğraşmaya değmez nicoyla. ben orda ne dediğimi çok açık ve net yazmışken bana neler yazıyor bu arkadaş sanat atolyesi açsa ne olacak açmasa ne olacak  Grin
Bir  boş kütle sesi mi yankılanıyor ne!   Boş tenekeleri çöpe atmalı...
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: