Bitcoin Forum
April 19, 2024, 12:54:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... 99 »
  Print  
Author Topic: Magyar (Hungarian)  (Read 1256986 times)
Raymee
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 394
Merit: 135


View Profile
October 02, 2017, 08:54:54 PM
 #801

lehet egy amatőr kérdésem hozzátok? mitől függ az activitym? mikor megy feljebb 😂 amúgy olvasom a fórumot... szívesen lennék aktív tagja a csoportnak
Activity 2 hetente 14-et tud felmenni hozzászólásonként.
köszi a gyors választ :-) hát úgylátom akkor ez eltart egy darabig míg értelmes rangot szerez az ember...
Nincs mit, igen sajnos eltart egy ideig, de olyan különösebb haszna nincs a magasabb rangnak, max az, hogy el lehet adni...
elég sok airdropnál megkövetelnek bizonyos rangokat sajnos nekem inkább amiatt kéne :-) tegnap egy nagyonjóról ez miatt maradtam le
Sajnos sokszor nagyok az elvárások ahhoz,hogy részt lehessen venni külömböző bounty -kon. Sad
Én már több mint négy éve vagyok tagja a fórumnak mégsem vagyok nagy rangban.
Hát ez a baj, hogy én sem most kezdtem az ipart.... csak ide elfelejtettem melyik felhasználóval voltam regelve... plussz ezt nem tudtam hogy kommentelni kell.... tehát newbie vagyok ami rohadt gáz.... és ha 2 hetente 14 et mehet fel akkor az átlag pont 1 naponta... vagyis egy vicc...  tudtok eladó accot?
Semmiről sem maradtál le. Már mint JMember is sok jó programba betudsz majd lépni miközben a rangod egyre feljebb megy. Mikor magasabb rangba kerülsz megnövekednek a követelések is, így ha nincs tapasztalatod nem fogod tudni teljesíteni. Ezért kell a kezdőből indulni.
tudnál egy linket dobni vagy valami infót erről, hogy milyen követelések növekednek meg?
1713531248
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713531248

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713531248
Reply with quote  #2

1713531248
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713531248
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713531248

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713531248
Reply with quote  #2

1713531248
Report to moderator
itf991
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 251


View Profile
October 02, 2017, 09:07:12 PM
 #802

lehet egy amatőr kérdésem hozzátok? mitől függ az activitym? mikor megy feljebb 😂 amúgy olvasom a fórumot... szívesen lennék aktív tagja a csoportnak
Activity 2 hetente 14-et tud felmenni hozzászólásonként.
köszi a gyors választ :-) hát úgylátom akkor ez eltart egy darabig míg értelmes rangot szerez az ember...
Nincs mit, igen sajnos eltart egy ideig, de olyan különösebb haszna nincs a magasabb rangnak, max az, hogy el lehet adni...
elég sok airdropnál megkövetelnek bizonyos rangokat sajnos nekem inkább amiatt kéne :-) tegnap egy nagyonjóról ez miatt maradtam le
Sajnos sokszor nagyok az elvárások ahhoz,hogy részt lehessen venni külömböző bounty -kon. Sad
Én már több mint négy éve vagyok tagja a fórumnak mégsem vagyok nagy rangban.
Hát ez a baj, hogy én sem most kezdtem az ipart.... csak ide elfelejtettem melyik felhasználóval voltam regelve... plussz ezt nem tudtam hogy kommentelni kell.... tehát newbie vagyok ami rohadt gáz.... és ha 2 hetente 14 et mehet fel akkor az átlag pont 1 naponta... vagyis egy vicc...  tudtok eladó accot?
Semmiről sem maradtál le. Már mint JMember is sok jó programba betudsz majd lépni miközben a rangod egyre feljebb megy. Mikor magasabb rangba kerülsz megnövekednek a követelések is, így ha nincs tapasztalatod nem fogod tudni teljesíteni. Ezért kell a kezdőből indulni.
tudnál egy linket dobni vagy valami infót erről, hogy milyen követelések növekednek meg?
Én ezt inkább át fogalmaznám egy kicsit.  Külömböző új kriptóknál más és más az elvárás és rangtól függő a jutalmazás. Erre egy példa a DeepOnion ahol legalább 3 hónaposnak kell lennie az akk-nak  + legyél aktív és nem utosó sorban új tag egyáltalán nem is jelentkezhet az airdrop programra.
Raymee
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 394
Merit: 135


View Profile
October 02, 2017, 09:14:55 PM
 #803

lehet egy amatőr kérdésem hozzátok? mitől függ az activitym? mikor megy feljebb 😂 amúgy olvasom a fórumot... szívesen lennék aktív tagja a csoportnak
Activity 2 hetente 14-et tud felmenni hozzászólásonként.
köszi a gyors választ :-) hát úgylátom akkor ez eltart egy darabig míg értelmes rangot szerez az ember...
Nincs mit, igen sajnos eltart egy ideig, de olyan különösebb haszna nincs a magasabb rangnak, max az, hogy el lehet adni...
elég sok airdropnál megkövetelnek bizonyos rangokat sajnos nekem inkább amiatt kéne :-) tegnap egy nagyonjóról ez miatt maradtam le
Sajnos sokszor nagyok az elvárások ahhoz,hogy részt lehessen venni külömböző bounty -kon. Sad
Én már több mint négy éve vagyok tagja a fórumnak mégsem vagyok nagy rangban.
Hát ez a baj, hogy én sem most kezdtem az ipart.... csak ide elfelejtettem melyik felhasználóval voltam regelve... plussz ezt nem tudtam hogy kommentelni kell.... tehát newbie vagyok ami rohadt gáz.... és ha 2 hetente 14 et mehet fel akkor az átlag pont 1 naponta... vagyis egy vicc...  tudtok eladó accot?
Semmiről sem maradtál le. Már mint JMember is sok jó programba betudsz majd lépni miközben a rangod egyre feljebb megy. Mikor magasabb rangba kerülsz megnövekednek a követelések is, így ha nincs tapasztalatod nem fogod tudni teljesíteni. Ezért kell a kezdőből indulni.
tudnál egy linket dobni vagy valami infót erről, hogy milyen követelések növekednek meg?
Én ezt inkább át fogalmaznám egy kicsit.  Külömböző új kriptóknál más és más az elvárás és rangtól függő a jutalmazás. Erre egy példa a DeepOnion ahol legalább 3 hónaposnak kell lennie az akk-nak  + legyél aktív és nem utosó sorban új tag egyáltalán nem is jelentkezhet az airdrop programra.
igen ez ismerős... tegnap a Bitcoinstake  altcoinnak elsőként írtam az airdrop ügybe.. 100k coin járt volna érte Cheesy de mivel tejesen új vagyok itt a fórumon az aktivitásom miatt Cheesy ezért ló..szt sem kaptam Cheesy és akármilyen shitcoin lesz Cheesy ha csak az 1 centes árát megüti Cheesy 100k coin az 100k coin.... Cheesy na mindegy kommentelek feltolom idővel ezt a rangot Cheesy aztán majd meglátjuk hogy megérte e vagy sem Smiley mindenesetre sok sikert nektek is mindenhez Smiley és amúgy kérdezzetek nyugodtan mininggel kapcsolatban nem tegnap kezdtem Smiley ( csak itt a fórumon vagyok newbie) Cheesy
flekkelek
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 644
Merit: 274



View Profile
October 02, 2017, 09:59:44 PM
 #804

lehet egy amatőr kérdésem hozzátok? mitől függ az activitym? mikor megy feljebb 😂 amúgy olvasom a fórumot... szívesen lennék aktív tagja a csoportnak
Activity 2 hetente 14-et tud felmenni hozzászólásonként.
köszi a gyors választ :-) hát úgylátom akkor ez eltart egy darabig míg értelmes rangot szerez az ember...
Nincs mit, igen sajnos eltart egy ideig, de olyan különösebb haszna nincs a magasabb rangnak, max az, hogy el lehet adni...
elég sok airdropnál megkövetelnek bizonyos rangokat sajnos nekem inkább amiatt kéne :-) tegnap egy nagyonjóról ez miatt maradtam le
Hát igazából, ha ennyire kell csak, akkor vegyél, pártíz dollárokért lehet venni már sr.membert rangban lévőket(gyk egy évet megspórolhatsz időben), bár az ilyen airdropos szarokat én nagy ívben elkerülöm, időpazarlás az egész, az ilyen shitcoinok nagy része még yobitig sem jut el, szóval lehet, hogy azt a pártíz dollárt sem hozná vissza. Cheesy
Raymee
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 394
Merit: 135


View Profile
October 03, 2017, 12:50:35 AM
 #805

Nehogy azt hidd... Cheesy igaz hogy általában shit coinok  de van ahol több ezer darabokat adnak csak úgy... Cheesy egy wallet letöltés és egy címgenerálás után berakod pm-be Cheesy ennyi az össz munkád Cheesy és rengeteg coin eléri a 500-1000 satoshis értéket is tehát ha kapsz belőle ajándékba 1000 darabot és felmegy az ára 500 satoshira az 0.00500000  vagyis 20 dolcsit kerestél a semmivel Cheesy  nem mondom hogy ez sok... de ez csak egy példa volt Smiley sokkal többeket is lehet vele szakítani pl ethereum dark nevezetű shitcoin elején 500 darabokat osztogattak ha vársz és nem adod el 1 centért akkor most bizony 80 cent x x500... az 400 dolcsi a semmiért 1 hónap alatt (ennyit kellett várni az eladással)
avonka
Member
**
Offline Offline

Activity: 512
Merit: 10


View Profile
October 03, 2017, 01:27:44 PM
 #806

Nehogy azt hidd... Cheesy igaz hogy általában shit coinok  de van ahol több ezer darabokat adnak csak úgy... Cheesy egy wallet letöltés és egy címgenerálás után berakod pm-be Cheesy ennyi az össz munkád Cheesy és rengeteg coin eléri a 500-1000 satoshis értéket is tehát ha kapsz belőle ajándékba 1000 darabot és felmegy az ára 500 satoshira az 0.00500000  vagyis 20 dolcsit kerestél a semmivel Cheesy  nem mondom hogy ez sok... de ez csak egy példa volt Smiley sokkal többeket is lehet vele szakítani pl ethereum dark nevezetű shitcoin elején 500 darabokat osztogattak ha vársz és nem adod el 1 centért akkor most bizony 80 cent x x500... az 400 dolcsi a semmiért 1 hónap alatt (ennyit kellett várni az eladással)
De, aki kitarto annak 1 honap utan sem kell eladni es lehet, hogy meg tobbet fog erni. Ha estleg tudnal segiteni, hogy hol lehet ilyenekrol informaciot kapni?
avonka
Member
**
Offline Offline

Activity: 512
Merit: 10


View Profile
October 03, 2017, 01:30:47 PM
 #807

Hát igazából, ha ennyire kell csak, akkor vegyél, pártíz dollárokért lehet venni már sr.membert rangban lévőket(gyk egy évet megspórolhatsz időben), bár az ilyen airdropos szarokat én nagy ívben elkerülöm, időpazarlás az egész, az ilyen shitcoinok nagy része még yobitig sem jut el, szóval lehet, hogy azt a pártíz dollárt sem hozná vissza. Cheesy
[/quote]
Ha nem titok, akkor segithedned a kezdőket, hogy hol keresgéljenek, hogy ne csak 10$ tudjanak keresni. Persze, ha csak úgy érzed megosztanal ilyen infókat  Wink
Raymee
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 394
Merit: 135


View Profile
October 03, 2017, 02:28:37 PM
 #808

Nehogy azt hidd... Cheesy igaz hogy általában shit coinok  de van ahol több ezer darabokat adnak csak úgy... Cheesy egy wallet letöltés és egy címgenerálás után berakod pm-be Cheesy ennyi az össz munkád Cheesy és rengeteg coin eléri a 500-1000 satoshis értéket is tehát ha kapsz belőle ajándékba 1000 darabot és felmegy az ára 500 satoshira az 0.00500000  vagyis 20 dolcsit kerestél a semmivel Cheesy  nem mondom hogy ez sok... de ez csak egy példa volt Smiley sokkal többeket is lehet vele szakítani pl ethereum dark nevezetű shitcoin elején 500 darabokat osztogattak ha vársz és nem adod el 1 centért akkor most bizony 80 cent x x500... az 400 dolcsi a semmiért 1 hónap alatt (ennyit kellett várni az eladással)
De, aki kitarto annak 1 honap utan sem kell eladni es lehet, hogy meg tobbet fog erni. Ha estleg tudnal segiteni, hogy hol lehet ilyenekrol informaciot kapni?

sajnos erre bevált módszer nincs  Sad https://bitcointalk.org/index.php?board=159.0  ezen az oldalon kell megállás nélkül figyelni az új coinokat és ha van jó airdrop akkor részt kell benne venni Smiley
flekkelek
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 644
Merit: 274



View Profile
October 03, 2017, 02:56:26 PM
 #809

Hát igazából, ha ennyire kell csak, akkor vegyél, pártíz dollárokért lehet venni már sr.membert rangban lévőket(gyk egy évet megspórolhatsz időben), bár az ilyen airdropos szarokat én nagy ívben elkerülöm, időpazarlás az egész, az ilyen shitcoinok nagy része még yobitig sem jut el, szóval lehet, hogy azt a pártíz dollárt sem hozná vissza. Cheesy
Ha nem titok, akkor segithedned a kezdőket, hogy hol keresgéljenek, hogy ne csak 10$ tudjanak keresni. Persze, ha csak úgy érzed megosztanal ilyen infókat  Wink
Ha nagyobb volumenekben akarsz kereskedni, akkor azért nem árt hozzá némi tőzsdei ismeret, illetve az, hogy tudd, hogy mi-miért történik, vagy vannak speculation threadek is itt a fórumon. Ha azokat olvasgatod, akkor jobban átlátod majd a dolgot, persze nyilván nem a "to the moon end of the year" meg hasonló fogyatékos hozzászólásokra gondolok. Bitcoin spekulációval foglalkozó cikkeket is érdemes nézegetned, ha úgy van, de konkrét, jól bevált módszer az ingyenpénzcsinálásra nincs sajnos.
avonka
Member
**
Offline Offline

Activity: 512
Merit: 10


View Profile
October 03, 2017, 04:23:08 PM
 #810

Nehogy azt hidd... Cheesy igaz hogy általában shit coinok  de van ahol több ezer darabokat adnak csak úgy... Cheesy egy wallet letöltés és egy címgenerálás után berakod pm-be Cheesy ennyi az össz munkád Cheesy és rengeteg coin eléri a 500-1000 satoshis értéket is tehát ha kapsz belőle ajándékba 1000 darabot és felmegy az ára 500 satoshira az 0.00500000  vagyis 20 dolcsit kerestél a semmivel Cheesy  nem mondom hogy ez sok... de ez csak egy példa volt Smiley sokkal többeket is lehet vele szakítani pl ethereum dark nevezetű shitcoin elején 500 darabokat osztogattak ha vársz és nem adod el 1 centért akkor most bizony 80 cent x x500... az 400 dolcsi a semmiért 1 hónap alatt (ennyit kellett várni az eladással)
De, aki kitarto annak 1 honap utan sem kell eladni es lehet, hogy meg tobbet fog erni. Ha estleg tudnal segiteni, hogy hol lehet ilyenekrol informaciot kapni?

sajnos erre bevált módszer nincs  Sad https://bitcointalk.org/index.php?board=159.0  ezen az oldalon kell megállás nélkül figyelni az új coinokat és ha van jó airdrop akkor részt kell benne venni Smiley
Nekem az UTRUST tunik jo megoldasnak. Mar megy a signature Bounty program, ahol 50 postot kell adni a kampany vegeig es legalabb JMember tagnak kell lenni. Csak nem tudom meddig tart a kampany. En a heten leszek valamikor JMember  Wink
Raymee
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 394
Merit: 135


View Profile
October 03, 2017, 05:59:14 PM
 #811

sok sikert hozzá Smiley én is próbálok előrébb kerülni aztán majd meglátjuk megérte e Cheesy
hannusolo
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 434
Merit: 257


View Profile
October 03, 2017, 07:22:30 PM
 #812

Csakhogy egy-két jól sikerült airdropot mondjak: decred, ha jól emlékszem 282 DCR-t airdroppoltak a semmiért a usereknek (sajnos akkor nem voltam még itt Sad) mai áron (~31$) ez 8742 dollárt ér.
Amiben nekem volt sikerem az a deeponion, első kb 4 heten vettem benne részt, a kapott ONION-okat meg kb 1BTC-ért tradeltem el nován amikor volt a pump Cheesy
flekkelek
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 644
Merit: 274



View Profile
October 03, 2017, 10:40:04 PM
 #813

Csakhogy egy-két jól sikerült airdropot mondjak: decred, ha jól emlékszem 282 DCR-t airdroppoltak a semmiért a usereknek (sajnos akkor nem voltam még itt Sad) mai áron (~31$) ez 8742 dollárt ér.
Amiben nekem volt sikerem az a deeponion, első kb 4 heten vettem benne részt, a kapott ONION-okat meg kb 1BTC-ért tradeltem el nován amikor volt a pump Cheesy
igen, persze, nem azt mondom, hogy nincsenek, hanem hogy ritka mint a fehér holló. kell hozzá mák is.
Raymee
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 394
Merit: 135


View Profile
October 03, 2017, 10:49:45 PM
 #814

Csakhogy egy-két jól sikerült airdropot mondjak: decred, ha jól emlékszem 282 DCR-t airdroppoltak a semmiért a usereknek (sajnos akkor nem voltam még itt Sad) mai áron (~31$) ez 8742 dollárt ér.
Amiben nekem volt sikerem az a deeponion, első kb 4 heten vettem benne részt, a kapott ONION-okat meg kb 1BTC-ért tradeltem el nován amikor volt a pump Cheesy

mondtam én, hogy megéri azt a napi 10 percet míg végigfut az ember az új coinokon Smiley mindenesetre gratulálok neked Smiley csak így tovább
Norilsk
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
October 04, 2017, 01:52:45 PM
 #815

Sziasztok,

Van valakinek tapasztalata olyan ügyben, hogy az accountját feltörték, jelszó/emailt változtattak, majd az itteni moderátoroktól visszaszerezte?

colombuszka néven volt itt accom (pár oldallal visszább még van is posztom), de 2 napja sajnos hackelés tárgya lett..
itf991
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 251


View Profile
October 04, 2017, 02:10:25 PM
 #816

Sziasztok,

Van valakinek tapasztalata olyan ügyben, hogy az accountját feltörték, jelszó/emailt változtattak, majd az itteni moderátoroktól visszaszerezte?

colombuszka néven volt itt accom (pár oldallal visszább még van is posztom), de 2 napja sajnos hackelés tárgya lett..
Találtam ezzel kapcsolatban egy admin hozzaszolast. Ha esetleg kell segitseg a forditasban akkor nyugodtan szolj. Remelem sikerul visszakapnod. Wink

https://bitcointalk.org/index.php?topic=497545.0
flekkelek
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 644
Merit: 274



View Profile
October 04, 2017, 02:12:19 PM
 #817

Sziasztok,

Van valakinek tapasztalata olyan ügyben, hogy az accountját feltörték, jelszó/emailt változtattak, majd az itteni moderátoroktól visszaszerezte?

colombuszka néven volt itt accom (pár oldallal visszább még van is posztom), de 2 napja sajnos hackelés tárgya lett..
Ha az accod bármikor postolt vagy volt az aláírásában bitcoin address, akkor egyszerűen vissza lehet szerezni. Ha jól tudom a metában vagy valahol van ezzel kapcsolatos bejelentőtopic.
Norilsk
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
October 04, 2017, 02:39:43 PM
 #818

Sziasztok,

Van valakinek tapasztalata olyan ügyben, hogy az accountját feltörték, jelszó/emailt változtattak, majd az itteni moderátoroktól visszaszerezte?

colombuszka néven volt itt accom (pár oldallal visszább még van is posztom), de 2 napja sajnos hackelés tárgya lett..
Találtam ezzel kapcsolatban egy admin hozzaszolast. Ha esetleg kell segitseg a forditasban akkor nyugodtan szolj. Remelem sikerul visszakapnod. Wink

https://bitcointalk.org/index.php?topic=497545.0

Köszi, ezt én is megtaláltam.  Egyelőre próbálom felkutatni az olyan embereket, akiknek elküldtem az ETH címemet.  Nem haladok jól, de remélem előbb utóbb válaszolnak.. vagy, hogy WAVES cím is jó.

Küldtem már PMet adminoknak, de le se szarták (igaz, abban nem volt benne a címem, csak a kérdés, hogy ilyenkor mi a teendő).  Az accom meg nem tartalmazta a címet Cheesy
bitart
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1442
Merit: 629


Vires in Numeris


View Profile
October 04, 2017, 07:43:13 PM
 #819

Sziasztok,

Van valakinek tapasztalata olyan ügyben, hogy az accountját feltörték, jelszó/emailt változtattak, majd az itteni moderátoroktól visszaszerezte?

colombuszka néven volt itt accom (pár oldallal visszább még van is posztom), de 2 napja sajnos hackelés tárgya lett..
Találtam ezzel kapcsolatban egy admin hozzaszolast. Ha esetleg kell segitseg a forditasban akkor nyugodtan szolj. Remelem sikerul visszakapnod. Wink

https://bitcointalk.org/index.php?topic=497545.0

Köszi, ezt én is megtaláltam.  Egyelőre próbálom felkutatni az olyan embereket, akiknek elküldtem az ETH címemet.  Nem haladok jól, de remélem előbb utóbb válaszolnak.. vagy, hogy WAVES cím is jó.

Küldtem már PMet adminoknak, de le se szarták (igaz, abban nem volt benne a címem, csak a kérdés, hogy ilyenkor mi a teendő).  Az accom meg nem tartalmazta a címet Cheesy

Megnéztelek, de nincs a fórumon olyan címed, amit publikusan megadtál volna valamikor...
https://www.bctalkaccountpricer.info/?token=jo471dt0
IP alapján? Sok más ötletem nincs...
Norilsk
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
October 05, 2017, 07:39:13 AM
 #820

Sziasztok,

Van valakinek tapasztalata olyan ügyben, hogy az accountját feltörték, jelszó/emailt változtattak, majd az itteni moderátoroktól visszaszerezte?

colombuszka néven volt itt accom (pár oldallal visszább még van is posztom), de 2 napja sajnos hackelés tárgya lett..
Találtam ezzel kapcsolatban egy admin hozzaszolast. Ha esetleg kell segitseg a forditasban akkor nyugodtan szolj. Remelem sikerul visszakapnod. Wink

https://bitcointalk.org/index.php?topic=497545.0

Köszi, ezt én is megtaláltam.  Egyelőre próbálom felkutatni az olyan embereket, akiknek elküldtem az ETH címemet.  Nem haladok jól, de remélem előbb utóbb válaszolnak.. vagy, hogy WAVES cím is jó.

Küldtem már PMet adminoknak, de le se szarták (igaz, abban nem volt benne a címem, csak a kérdés, hogy ilyenkor mi a teendő).  Az accom meg nem tartalmazta a címet Cheesy

Megnéztelek, de nincs a fórumon olyan címed, amit publikusan megadtál volna valamikor...
https://www.bctalkaccountpricer.info/?token=jo471dt0
IP alapján? Sok más ötletem nincs...


Igen, sajnos nekem is ez a bajom.. épp vadászni próbálom az olyan PM-eket, ahol megadtam ETH címet.  Egyelőre nem sok sikerrel, lassan válaszolnak :/
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... 99 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!