Bitcoin Forum
April 24, 2024, 08:05:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 ... 99 »
  Print  
Author Topic: Magyar (Hungarian)  (Read 1264062 times)
hannusolo
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 434
Merit: 257


View Profile
October 12, 2017, 05:50:26 PM
 #861

Én sem töltöttem ki teljesen a dolgot, pl a linkedin profilt meg a "How will you contribute" kérdést ha jól emlékszem lényegében kihagytam. Szakmailag, mint mérnök az orvosi dolgokhoz nem tudok szólni, és azt se tudom, hogy fogok hozzájárulni a dologhoz a jövőben. Ha máshogy nem, használója leszek, és nyilván reklámozom majd ismerősöknek, meg itt bitcointalkon. De amúgy simán elfogadták.
Na regeltem a whitelist-re, csak az email címet töltöttem ki, meg talán az országot, a többit simán átugrottam, kíváncsi vagyok, felvesznek-e a listára, írták, hogy 72 óra kell, hogy eldöntsék Smiley

Nem tudom, az eth címedet nem tölötted ki az szerintem pl gond, gondolom azt azért kérték, hogy csak arról a címről lehessen küldeni a pre-salere amit a tied, enélkül viszont lehet visszadobja majd a contract a tranzakciót. (tényleg nemtom Cheesy)
1713945956
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713945956

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713945956
Reply with quote  #2

1713945956
Report to moderator
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713945956
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713945956

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713945956
Reply with quote  #2

1713945956
Report to moderator
1713945956
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713945956

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713945956
Reply with quote  #2

1713945956
Report to moderator
1713945956
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713945956

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713945956
Reply with quote  #2

1713945956
Report to moderator
Zandorek
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 389
Merit: 124



View Profile WWW
October 12, 2017, 10:25:03 PM
 #862

A Kínaiak után az oroszok i bekeményítettek a kriptotozsdekkel szemben.
Tegnap éppen olvastam a Coindesk -en, hogy Putin aggodalmát fejtette ki a kripto-valuták irányt. Mondjuk ez teljesen érthető is és kellenek is a szabályozások. Azt azért tudni kell, hogy ő nagy rajongója a blockchain technológiának. Korábban már találkozott Vitalik Buterin-nel ahol támogatását fejezte ki munkájával kapcsolatban.
Többet itt olvashatsz : https://www.coindesk.com/vladimir-putin-vitalik-buterin-discuss-ethereum-opportunities-recent-forum/
Ja, várható is majd egy orosz állami ETH(?) fork.

Zandorek
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 389
Merit: 124



View Profile WWW
October 12, 2017, 10:30:25 PM
 #863

Szerintem a hozzá közelebb álló projekteket (ETH, WAVES - nagyobb sikereket elérő orosz projektek) támogatni fogja, míg a kezelhetetlenebb BTC-t erősebben szabályozni.  Persze kitudja Smiley

a BTC-t meg a kínaiak uralják... nemértem az embereket miért egy ilyen régi... lassú... szar coinba kell tolni mindent...  ez globális probléma hogy a btc-t toljuk....

A bitcoinban van az eddigi legtöbb fejlesztés. Azért nyomja mindenki ebbe. Egyelőre úgy állunk, ha bitcoin bebukik a többi coin is bedöglik.
Kifele áll a kinaiaknak a bitcoinból, annyit gyúrták ezt a betiltom-nemtiltom játékot amíg a piac beárazta.
A 2X féle villa elméletileg még hátra van, de gyakorlatilag szinte hatástalan. A programozása kiritikán aluli, a Core pedig épp dolgozik a Schnorr aláírásokon, tehát a jövő ott van.
Az árfolyam épp most döngeti az 5200-at. Szerintem jól alakul a dolog.
Szerintem előbb fog bebukni az ETH. A kínaik mind átállnak majd a p2p kereskedelembe, az esetleges bányászási tilalom esetén meg max. elköltöznek.
Update: az árfolyam már 5300-at is elhagyta. Smiley

coinbirds
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 104



View Profile
October 12, 2017, 10:54:05 PM
 #864

Ez a BTC őrület kezd sznobizmussá válni. Ez az ami napról napra nyomja fel az árat. Már New York utcáin is teljesen új szleng lépet életbe. Eddig az alma uralta a napi szójátékot, most meg a BTC . "Van már BTC-d"  Smiley
cryptme
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 166
Merit: 101


View Profile
October 13, 2017, 06:15:08 AM
 #865

Ez a BTC őrület kezd sznobizmussá válni. Ez az ami napról napra nyomja fel az árat. Már New York utcáin is teljesen új szleng lépet életbe. Eddig az alma uralta a napi szójátékot, most meg a BTC . "Van már BTC-d"  Smiley

Sznobizmis is lehet, persze. Ez most AZ új izgalom, hype. Aki benne van szinte vallásként éli meg. Ha hidegebb fejjel nézed, az egész kriptovaluta piac még hihetetlenül kicsi. Valójában nagyon kevés ember használja egyáltalán a bitcoint. Erre a legjobb oldal https://bitinfocharts.com/top-100-richest-bitcoin-addresses.html
Látszik, hogy alig 8,5 millió bitcoin cím van amin több mint 0,001 btc van.
A cryptovilágban elég ritka, hogy valakinek ne legyen 0,001 bitcoinja akkor is ha épp valami másra esküszik (ETH, XRP, LTC).
Szerintem nagyon nagyon messze vagyunk attól, hogy a bitcoin egy őrület legyen.
A legutóbbi lufi a dotkomos 7000 milliárd dollárt jelentett, most az egész kriptovilág 170 milliárdban áll. Az őrület messze van még. További meredek növekedésre számítok a következő 5 évre.

Zandorek
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 389
Merit: 124



View Profile WWW
October 13, 2017, 05:41:12 PM
 #866

Szia.
Egy blockchain projekten dolgozom (jelenleg nem tudok részletekbe menni a szabadalmaknak és a nyilvánosságra hozatalnak köszönhetően, hogy kapcsolatba kerüljenek a potenciális jövőbeni alkalmazottakkal / partnereikkel.
A) a fejlesztők, akik jó eredményeket mutatnak a blokkhálózattal (Bitcoin vagy bármely Altcoin)
B), és azok, akik különösen ismerik az omilayer
C) Azok a személyek, akik projektmenedzsment-expirenciával rendelkeznek (agilis módszertanok nagyszerűek), valamint rendelkeznek a fiat pénz kezelésével, valamint a Bitcoin (vagy az Altcoin)

Követelmény EU Citizen és (angol, német, lett, magyar) Egyedülálló a Bitcoin (vagy Altcoin vagy blockchain) német és angol nyelvű (magyar / angol és latvain / angolul beszélő tagok jelenleg csak hetente egyszer érhetők el.

Ideális esetben heti egy órát fogunk dolgozni, tanácsadással, de készen vagyunk arra, hogy a finanszírozási szinttől függően hetente 8-16 órára vagy 40 órára költözzünk. Szükségünk lesz arra, hogy áthelyezzük, miután elérjük a heti 40 órás szintet (bár ez meg fog valósulni

Ha úgy döntenünk, hogy együtt dolgozunk, a munkamegállapodás kifizetéséért 0,00116 BTC-t fogom küldeni, 8-16 óra között, ha megkapjuk a finanszírozást, ez lehetővé teszi számomra, hogy megmutassam a befektetőnek, hogy tehetségem van

Kérem, válaszoljon az európai nyelvek CEFR szintjére, valamint a Github / LinkedIN / CV stb. Linkre, valamint bármely releváns cikkre (bármely hivatalos uniós nyelven), valamint a kívánt óránkénti béreket / helyszínt (Megpróbáljuk felajánlani a távmunka, amennyire csak lehetséges, de attól függ, hogy a finanszírozás feltételei közül néhány befektető fizikai áthelyezést igényel.

Úgy tűnik egyre többen próbálkoznak google translate alkalmazásával itt is.

ataki
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 100



View Profile
October 13, 2017, 05:49:00 PM
 #867

Ez a BTC őrület kezd sznobizmussá válni. Ez az ami napról napra nyomja fel az árat. Már New York utcáin is teljesen új szleng lépet életbe. Eddig az alma uralta a napi szójátékot, most meg a BTC . "Van már BTC-d"  Smiley

Sznobizmis is lehet, persze. Ez most AZ új izgalom, hype. Aki benne van szinte vallásként éli meg. Ha hidegebb fejjel nézed, az egész kriptovaluta piac még hihetetlenül kicsi. Valójában nagyon kevés ember használja egyáltalán a bitcoint. Erre a legjobb oldal https://bitinfocharts.com/top-100-richest-bitcoin-addresses.html
Látszik, hogy alig 8,5 millió bitcoin cím van amin több mint 0,001 btc van.
A cryptovilágban elég ritka, hogy valakinek ne legyen 0,001 bitcoinja akkor is ha épp valami másra esküszik (ETH, XRP, LTC).
Szerintem nagyon nagyon messze vagyunk attól, hogy a bitcoin egy őrület legyen.
A legutóbbi lufi a dotkomos 7000 milliárd dollárt jelentett, most az egész kriptovilág 170 milliárdban áll. Az őrület messze van még. További meredek növekedésre számítok a következő 5 évre.

Szinten egyezek a velemenyeddel.....Szerintem meg ha nem is 5 ev , de 2-3 evig biztos novekedes lesz. Tul sok penz es befekteto van.  Ha a kinai es orosz piac utan a bitcoint elerte a hihetetlen 5700 dollart, akkor itt szerintem a csillagos eg a hatar, aztan pedig egy nagy durranad lesz. Addig kell dolgoznunk meg birunk Smiley
itf991
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 251


View Profile
October 13, 2017, 05:52:24 PM
 #868

Szia.
Egy blockchain projekten dolgozom (jelenleg nem tudok részletekbe menni a szabadalmaknak és a nyilvánosságra hozatalnak köszönhetően, hogy kapcsolatba kerüljenek a potenciális jövőbeni alkalmazottakkal / partnereikkel.
A) a fejlesztők, akik jó eredményeket mutatnak a blokkhálózattal (Bitcoin vagy bármely Altcoin)
B), és azok, akik különösen ismerik az omilayer
C) Azok a személyek, akik projektmenedzsment-expirenciával rendelkeznek (agilis módszertanok nagyszerűek), valamint rendelkeznek a fiat pénz kezelésével, valamint a Bitcoin (vagy az Altcoin)

Követelmény EU Citizen és (angol, német, lett, magyar) Egyedülálló a Bitcoin (vagy Altcoin vagy blockchain) német és angol nyelvű (magyar / angol és latvain / angolul beszélő tagok jelenleg csak hetente egyszer érhetők el.

Ideális esetben heti egy órát fogunk dolgozni, tanácsadással, de készen vagyunk arra, hogy a finanszírozási szinttől függően hetente 8-16 órára vagy 40 órára költözzünk. Szükségünk lesz arra, hogy áthelyezzük, miután elérjük a heti 40 órás szintet (bár ez meg fog valósulni

Ha úgy döntenünk, hogy együtt dolgozunk, a munkamegállapodás kifizetéséért 0,00116 BTC-t fogom küldeni, 8-16 óra között, ha megkapjuk a finanszírozást, ez lehetővé teszi számomra, hogy megmutassam a befektetőnek, hogy tehetségem van

Kérem, válaszoljon az európai nyelvek CEFR szintjére, valamint a Github / LinkedIN / CV stb. Linkre, valamint bármely releváns cikkre (bármely hivatalos uniós nyelven), valamint a kívánt óránkénti béreket / helyszínt (Megpróbáljuk felajánlani a távmunka, amennyire csak lehetséges, de attól függ, hogy a finanszírozás feltételei közül néhány befektető fizikai áthelyezést igényel.

Úgy tűnik egyre többen próbálkoznak google translate alkalmazásával itt is.
Már jeleztem a moderátornak ez ügyben.  Amikor elolvastam, vagyis próbáltam nekem is azonnal feltűnt, hogy scam.  Remélem, hogy gyorsan el lesz távolítva. Smiley
flekkelek
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 644
Merit: 274



View Profile
October 13, 2017, 06:21:47 PM
 #869

Szia.
Egy blockchain projekten dolgozom (jelenleg nem tudok részletekbe menni a szabadalmaknak és a nyilvánosságra hozatalnak köszönhetően, hogy kapcsolatba kerüljenek a potenciális jövőbeni alkalmazottakkal / partnereikkel.
A) a fejlesztők, akik jó eredményeket mutatnak a blokkhálózattal (Bitcoin vagy bármely Altcoin)
B), és azok, akik különösen ismerik az omilayer
C) Azok a személyek, akik projektmenedzsment-expirenciával rendelkeznek (agilis módszertanok nagyszerűek), valamint rendelkeznek a fiat pénz kezelésével, valamint a Bitcoin (vagy az Altcoin)

Követelmény EU Citizen és (angol, német, lett, magyar) Egyedülálló a Bitcoin (vagy Altcoin vagy blockchain) német és angol nyelvű (magyar / angol és latvain / angolul beszélő tagok jelenleg csak hetente egyszer érhetők el.

Ideális esetben heti egy órát fogunk dolgozni, tanácsadással, de készen vagyunk arra, hogy a finanszírozási szinttől függően hetente 8-16 órára vagy 40 órára költözzünk. Szükségünk lesz arra, hogy áthelyezzük, miután elérjük a heti 40 órás szintet (bár ez meg fog valósulni

Ha úgy döntenünk, hogy együtt dolgozunk, a munkamegállapodás kifizetéséért 0,00116 BTC-t fogom küldeni, 8-16 óra között, ha megkapjuk a finanszírozást, ez lehetővé teszi számomra, hogy megmutassam a befektetőnek, hogy tehetségem van

Kérem, válaszoljon az európai nyelvek CEFR szintjére, valamint a Github / LinkedIN / CV stb. Linkre, valamint bármely releváns cikkre (bármely hivatalos uniós nyelven), valamint a kívánt óránkénti béreket / helyszínt (Megpróbáljuk felajánlani a távmunka, amennyire csak lehetséges, de attól függ, hogy a finanszírozás feltételei közül néhány befektető fizikai áthelyezést igényel.

Úgy tűnik egyre többen próbálkoznak google translate alkalmazásával itt is.
Már jeleztem a moderátornak ez ügyben.  Amikor elolvastam, vagyis próbáltam nekem is azonnal feltűnt, hogy scam.  Remélem, hogy gyorsan el lesz távolítva. Smiley
Reportolod és pár nap alatt eltűnik. Ezek mindenhova spamelnek...
lhajnal
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 18
Merit: 0


View Profile
October 13, 2017, 07:40:37 PM
 #870

Szerintem is hipp hopp törlik. De az ilyet nem is értem. Az ilyen fordításnak van aki komolyan bedől? Bár az is komoly, mikor egy webshop tesz ki ilyen termékleírást. Ezen mindíg elképedek. Ha én átverést csinálnék, akkor legalább venném a fáradságot a fordításra
lhajnal
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 18
Merit: 0


View Profile
October 13, 2017, 07:50:50 PM
 #871

Szerintem a hozzá közelebb álló projekteket (ETH, WAVES - nagyobb sikereket elérő orosz projektek) támogatni fogja, míg a kezelhetetlenebb BTC-t erősebben szabályozni.  Persze kitudja Smiley

a BTC-t meg a kínaiak uralják... nemértem az embereket miért egy ilyen régi... lassú... szar coinba kell tolni mindent...  ez globális probléma hogy a btc-t toljuk....
A bitcoint-tot egy régen kraftolt pénz érméhez  vagy papírpénzhez hasonlítanám. A generációk alatt egyre kifinomultabb és fejlettebb technikával készítik mégis minel régebbi annál értékesebb. Lásd Dogecoin. Szinte semmi technikai bravúr nincs mögötte mégis nagyon populáris és azt kell hogy mondjam az is marad. Röviden ennyi.
lhajnal
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 18
Merit: 0


View Profile
October 13, 2017, 07:58:29 PM
 #872

Szerintem a hozzá közelebb álló projekteket (ETH, WAVES - nagyobb sikereket elérő orosz projektek) támogatni fogja, míg a kezelhetetlenebb BTC-t erősebben szabályozni.  Persze kitudja Smiley
Hát, reüéljük a kínaiaknál nagyobb befolyásuk nem lesz.
itf991
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 251


View Profile
October 13, 2017, 08:59:08 PM
 #873

Szerintem a hozzá közelebb álló projekteket (ETH, WAVES - nagyobb sikereket elérő orosz projektek) támogatni fogja, míg a kezelhetetlenebb BTC-t erősebben szabályozni.  Persze kitudja Smiley
Hát, reüéljük a kínaiaknál nagyobb befolyásuk nem lesz.
Szerintem nem valószínű.  Már annyira adaptálódott a világban és itt főleg az elszegényedettebb országokra gondolok ahol amerika mesterségesen visszafogja őket a fejlődéstől, hogy szinte kizárt ezek tönkretétele. Kíváncsi leszek,hogy év végére hogy zárja BTC az évet.
hannusolo
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 434
Merit: 257


View Profile
October 14, 2017, 06:39:14 PM
 #874

Hát szerintem a bitcoin jól foja zárni az évet. Ha nem lesz valami nagyon rossz hír, tuti 5000$ fölött marad, sőt... Inkább az a kérdés, hogy a forkok megtörténte után az altocoinok mennyire fognak visszaerősödni.
itf991
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 251


View Profile
October 14, 2017, 07:23:15 PM
 #875

Hát szerintem a bitcoin jól foja zárni az évet. Ha nem lesz valami nagyon rossz hír, tuti 5000$ fölött marad, sőt... Inkább az a kérdés, hogy a forkok megtörténte után az altocoinok mennyire fognak visszaerősödni.
Az év első felében volt egy nagyobb őrület amikor a  bitcoin-nal együtt pár alt is jól megerősödött mint pl az LTC vagy az ETH azóta meg csak lassú süllyedés.  Ideje lenne már az altoknak is erősödni. Szerintem az ETH növekedése már nagyon esélyes.
Zandorek
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 389
Merit: 124



View Profile WWW
October 14, 2017, 09:30:32 PM
 #876

Hát szerintem a bitcoin jól foja zárni az évet. Ha nem lesz valami nagyon rossz hír, tuti 5000$ fölött marad, sőt... Inkább az a kérdés, hogy a forkok megtörténte után az altocoinok mennyire fognak visszaerősödni.
Az év első felében volt egy nagyobb őrület amikor a  bitcoin-nal együtt pár alt is jól megerősödött mint pl az LTC vagy az ETH azóta meg csak lassú süllyedés.  Ideje lenne már az altoknak is erősödni. Szerintem az ETH növekedése már nagyon esélyes.
Egyesek szerint azért a Casper és az azzal járó PoS be fog kavarni az ETH-nál...

lhajnal
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 18
Merit: 0


View Profile
October 14, 2017, 10:39:40 PM
 #877

Hát szerintem a bitcoin jól foja zárni az évet. Ha nem lesz valami nagyon rossz hír, tuti 5000$ fölött marad, sőt... Inkább az a kérdés, hogy a forkok megtörténte után az altocoinok mennyire fognak visszaerősödni.
Az év első felében volt egy nagyobb őrület amikor a  bitcoin-nal együtt pár alt is jól megerősödött mint pl az LTC vagy az ETH azóta meg csak lassú süllyedés.  Ideje lenne már az altoknak is erősödni. Szerintem az ETH növekedése már nagyon esélyes.
Egyesek szerint azért a Casper és az azzal járó PoS be fog kavarni az ETH-nál...
Szerintem egyenlőre ez nem probléma, mivel csúszika az egész POS sztori.
Raymee
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 394
Merit: 135


View Profile
October 15, 2017, 09:34:44 AM
 #878

Hát szerintem a bitcoin jól foja zárni az évet. Ha nem lesz valami nagyon rossz hír, tuti 5000$ fölött marad, sőt... Inkább az a kérdés, hogy a forkok megtörténte után az altocoinok mennyire fognak visszaerősödni.
Az év első felében volt egy nagyobb őrület amikor a  bitcoin-nal együtt pár alt is jól megerősödött mint pl az LTC vagy az ETH azóta meg csak lassú süllyedés.  Ideje lenne már az altoknak is erősödni. Szerintem az ETH növekedése már nagyon esélyes.
Egyesek szerint azért a Casper és az azzal járó PoS be fog kavarni az ETH-nál...
Szerintem egyenlőre ez nem probléma, mivel csúszika az egész POS sztori.
én meg most először úgy vagyok vele, hogy foggalmam sincs mibe kéne fektetni Cheesy mivel mi lesz  piacon.. Cheesy
Zandorek
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 389
Merit: 124



View Profile WWW
October 15, 2017, 03:25:49 PM
 #879

Hát szerintem a bitcoin jól foja zárni az évet. Ha nem lesz valami nagyon rossz hír, tuti 5000$ fölött marad, sőt... Inkább az a kérdés, hogy a forkok megtörténte után az altocoinok mennyire fognak visszaerősödni.
Az év első felében volt egy nagyobb őrület amikor a  bitcoin-nal együtt pár alt is jól megerősödött mint pl az LTC vagy az ETH azóta meg csak lassú süllyedés.  Ideje lenne már az altoknak is erősödni. Szerintem az ETH növekedése már nagyon esélyes.
Egyesek szerint azért a Casper és az azzal járó PoS be fog kavarni az ETH-nál...
Szerintem egyenlőre ez nem probléma, mivel csúszika az egész POS sztori.
én meg most először úgy vagyok vele, hogy foggalmam sincs mibe kéne fektetni Cheesy mivel mi lesz  piacon.. Cheesy
Nem vagy egyedül. Nálam BTC és IOP HODL van.

itf991
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 251


View Profile
October 15, 2017, 07:04:49 PM
Last edit: October 15, 2017, 07:40:11 PM by itf991
 #880



Ingyenes Airdrop - Hogyan vehetsz részt


Ahhoz,hogy részesülj az ingyenes airdrop-ból a következőket kell tenned:
1) Frissítsd rangodnak megfelelően az aláírásod
2) Jelentkezz a deeponion.org/apply.php weboldalon
Jelentkezés utáni állapot leellenőrzése itt : deeponion.org/check_status.php
A regisztráció a bitcointalk.org oldalán történik a következő szabályok szerint:

Amennyiben többet szeretnél megtudni az aláírásomra kattintva megteheted. Keresd a magyar topicot ahol a teljes fordítást megtalálhatod.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 ... 99 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!