Bitcoin Forum
April 23, 2024, 04:11:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 »
  Print  
Author Topic: Magyar (Hungarian)  (Read 1263155 times)
Gudakes
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 0


View Profile
November 30, 2017, 09:14:16 PM
 #1041

Üdvözletem az Uraknak, és az esetleg jelenlévő Hölgyeknek is! Smiley

A BitcoinBazis.hu cikk aklapján jelentkeznék közétek, hogy - igaz, mint kezdő coin-os, de a pénzügy, befektetés, és üzlet világában nem teljesen kezdő -, segitsek kérdéseimmel, meglátásommal serkenteni az itteni életen!
Nem rég óta van egy nagyobbacska ether csomagom, amit most még a Coinbase-n tárolok, de hamarosan offline akarom tudni.
Megvallom, a jelenlegi általános bezuhanás kicsit azért nyugtalanit, de nem annyira, hogy eszembe jusson a sell gombbal szemezgetni. Smiley
A korrekció természetes dolog, csak, mint gondolom, sokan mások is, bosszankodok, amiért ilyenkor nincs szabad tőkém. Most ebből tanultam, mépedig azt, a tőkém legalább 10, akár 20%-át jobb szabadon hagyni, és az ilyen bezúgásokkor bevásárolni, majd egy emelkedőben eladva, majd ismét várni egy ilyen periódra, vagy csak javitani az átlag bekerülési áron.

Örülök neki, hogy bővül a csapat +1 fővel. Én személy szerint teljesen nyugodt vagyok, ez egy természetes korrekció volt már egy ekkora emelkedési ciklust nézve sőt én még nagyobbra is számítottam. Igen tanácsos mindig hagyni egy kis usdt ilyen esetekre, hogy ilyenkor lehessen vásárolni szépen.
Üdv közöttünk Smiley

Kösz a bitatást! Smiley
1713888661
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713888661

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713888661
Reply with quote  #2

1713888661
Report to moderator
1713888661
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713888661

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713888661
Reply with quote  #2

1713888661
Report to moderator
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713888661
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713888661

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713888661
Reply with quote  #2

1713888661
Report to moderator
totholio
Member
**
Offline Offline

Activity: 294
Merit: 17


View Profile
November 30, 2017, 11:18:08 PM
 #1042

Üdvözletem az Uraknak, és az esetleg jelenlévő Hölgyeknek is! Smiley

A BitcoinBazis.hu cikk aklapján jelentkeznék közétek, hogy - igaz, mint kezdő coin-os, de a pénzügy, befektetés, és üzlet világában nem teljesen kezdő -, segitsek kérdéseimmel, meglátásommal serkenteni az itteni életen!
Nem rég óta van egy nagyobbacska ether csomagom, amit most még a Coinbase-n tárolok, de hamarosan offline akarom tudni.
Megvallom, a jelenlegi általános bezuhanás kicsit azért nyugtalanit, de nem annyira, hogy eszembe jusson a sell gombbal szemezgetni. Smiley
A korrekció természetes dolog, csak, mint gondolom, sokan mások is, bosszankodok, amiért ilyenkor nincs szabad tőkém. Most ebből tanultam, mépedig azt, a tőkém legalább 10, akár 20%-át jobb szabadon hagyni, és az ilyen bezúgásokkor bevásárolni, majd egy emelkedőben eladva, majd ismét várni egy ilyen periódra, vagy csak javitani az átlag bekerülési áron.

Üdv! Ha folyamatosan kereskedsz egy részével Gdaxon jobb helye van szerintem, ingyenes átvinni mivel egy cég majdnem. Megesik hogy Coinbase-t megterheli a sok tranzakció és nem piaci áron vált hanem később(pl a napokban).
Zandorek
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 389
Merit: 124



View Profile WWW
December 01, 2017, 02:05:28 AM
 #1043

Ez a topic lehetne sokkal aktívabb is a ranggyűjtés miatt Smiley elvégre mindenkinek jóljönne az activity Cheesy

Akkor már rendesen tele kellene spammolni hogy saját sub-ot kapjunk  Grin Lassan minden szomszédunknak van, nem csak erepublikban kellene keménykedni  Grin

Elképesztő a 10 000-res ár, nem tudjátok milyen szakma könyveit lenne érdemes olvasni a bitcoin/altok megértése érdekében? Kriptográfia egyértelműnek tűnik. Főleg arra gondolok hogy ha elolvasom egy új ICO whitepaperjét akkor a szembetűnően kamu dolgokat kitudjam szűrni.

A 10 ezres ár már megvan Smiley mostmár emeljük a tétet Cheesy mikor lesz meg a 20 ezer... mert ugye nem az a kérdés, hogy meglesz e, hanem hogy mikor? Cheesy ilyen könyv érdekelne engem is de én nemtudok róla hogy létezik e, legalábbis a mi nyelvünkben tuti nem Cheesy

Szerintem itt megpihen pár hónapra, mert ez a 10 000 nagyon lélektani határ. De persze ne legyen igazam  Grin

Ahogy nézegetem a híreket olvasgatok, topikok fórumok face... igazából azt látom hogy egyre többen vannak akik venni szeretnének bitcoint. Egyre szélesebb körökbe terjed el. Innen szerintem már nincs ami megállítsa hipp hopp itt lesz a duplázása ennek a 10 ezer dolcsis árnak Smiley
Úgy legyen. cex.io 11900-at is listázott; https://cryptowat.ch/cexio/btcusd Az afrikai váltókról meg ne is beszéljünk...

Raymee
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 394
Merit: 135


View Profile
December 01, 2017, 05:28:52 AM
 #1044

BitcoinQuality

Elosztása érmék 31.12.2017

Csak töltse le, majd telepítse a pénztárcáját


ez mi? Cheesy olyan gagyin néz ki hogy le se merem tölteni Cheesy
Gudakes
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 0


View Profile
December 01, 2017, 03:51:23 PM
 #1045

BitcoinQuality

Elosztása érmék 31.12.2017

Csak töltse le, majd telepítse a pénztárcáját


ez mi? Cheesy olyan gagyin néz ki hogy le se merem tölteni Cheesy
Aha, biztosan a legkomolyabb, tárcában ami elérhető: Elosztása Érmék! Őőőőő, igen, ők osztják el egymásközt az ellopott "érméket"! Cheesy
Raymee
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 394
Merit: 135


View Profile
December 02, 2017, 05:40:20 AM
 #1046

nem tudom de mindenesetre jó nagy FAKE Cheesy
Gudakes
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 0


View Profile
December 02, 2017, 12:43:59 PM
 #1047

Mi a véleményetek az ETH mostani többiektől való elmaradásáról?
Egyesek medvésre fordulást vizionálnak. Elképzelhető ez egy év végi szakaszban, amikor szinte mindenben emelkedés, szintek áttörése látható? Az ETH meg mintha meg lenne fázva. Smiley Létezhet, hogy valakik most a 10 USD-s hullámokat lovagolják, vagy óvatos gyüjtögetés folyik, és nem engedik el az árfolyamot? Mi lehet a háttérben?
Sok kérdés, de az ilyen képes élénkiteni a diszkurtust. Smiley
totholio
Member
**
Offline Offline

Activity: 294
Merit: 17


View Profile
December 02, 2017, 01:53:38 PM
 #1048

Mi a véleményetek az ETH mostani többiektől való elmaradásáról?
Egyesek medvésre fordulást vizionálnak. Elképzelhető ez egy év végi szakaszban, amikor szinte mindenben emelkedés, szintek áttörése látható? Az ETH meg mintha meg lenne fázva. Smiley Létezhet, hogy valakik most a 10 USD-s hullámokat lovagolják, vagy óvatos gyüjtögetés folyik, és nem engedik el az árfolyamot? Mi lehet a háttérben?
Sok kérdés, de az ilyen képes élénkiteni a diszkurtust. Smiley

Elmaradás? 50%-ot emelkedett 2 hét alatt  Grin Azért lehet a 400 az új 300-as megtorpanás mivel rengeteg sikeres ICO volt idén és eladták a tömérdek ETH-et ami befolyt, most is akár 50-100 000 ETH összejön egy projektre, ez egyszer piacra fog kerülni. Viszont összességében egyelőre felfelé húzza az árat.
hannusolo
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 434
Merit: 257


View Profile
December 02, 2017, 04:54:48 PM
 #1049

Elmaradás Cheesy

Mihez képest? Tavaly ilyenkor 10 USD alatt volt még az árfolyam, csak cirka valamivel több mint 40x emelkedés 1 év alatt. Aki későn jött be annak lehet, hogy kevésnek tűnik a mostani állapot, de szerintem semmi okunk nem lehet panaszra Smiley És ahogy totholio monjda a rengeteg ICOba befolyó összeg folyamatos eladási nyomást okoz a részükről. Szerintem még van potenciál bőven, csak a Caspert nem kéne már többször halasztgatni...
Gudakes
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 0


View Profile
December 02, 2017, 05:18:05 PM
 #1050

Elmaradás Cheesy

Mihez képest? Tavaly ilyenkor 10 USD alatt volt még az árfolyam, csak cirka valamivel több mint 40x emelkedés 1 év alatt. Aki későn jött be annak lehet, hogy kevésnek tűnik a mostani állapot, de szerintem semmi okunk nem lehet panaszra Smiley És ahogy totholio monjda a rengeteg ICOba befolyó összeg folyamatos eladási nyomást okoz a részükről. Szerintem még van potenciál bőven, csak a Caspert nem kéne már többször halasztgatni...
Igen, ez természetes, nem is merészelnél én sose olyat mondani, mint "kis szutyok, vagy ilyenek! Cheesy Csupán a napokbani mozgása a tübbiekhez képest érdekes, ha csökkenésben vannak, azt az ETH követi, ha emelkedésben, azt épp csak álmosan. Érezhető valami együttmozgás, de felfelé most inkább úgy mint egy paraolimpikon! Cheesy Azt gyanitom, most egy locsordogálásba került, amiből egy kedvező hir tudja majd kirántani. A támasz épités szempontjából ez még jó lehet.
Kérdezhetek az emlitett Casper-ről? Ez új nekem.
rawbert
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 199
Merit: 100



View Profile
December 02, 2017, 09:33:59 PM
 #1051

Na mit gyűjtünk itt és miért jó ez nekünk? Cheesy

felrázzuk az életet itt a bitcointalkon Cheesy és activity pontot gyűjtünk Cheesy aztán még az sem kizárt hogy kapunk saját nyelvű topicot Smiley Cheesy

Hát rajta hátha lesz belőle valami Cheesy

lenne belőle valami de itt 2-3 an sokra nem megyünk Cheesy kellene egy 20 aktív user Cheesy és akkor gatyába lehetne rázni a bitcointalk magyar részét Smiley azt kéne megtudni, hány hozzászólás kell hogy saját topik részünk legyen

De minek koldulni ezen az idegen fórumon egy fránya kis magyar topik alamizsnáért mikor van saját, aktív, teljes Magyar Kriptopénz Fórumunk ahol 2300+ tagunk van, 30000+ hozzászólás, és aktiv, real time chat is:
https://www.kriptopenz.info/forum

Csupán 1 éve indultunk és máris 4 millió + oldal megtekintésünk van:
https://www.kriptopenz.info/forum/index.php?action=stats

Mindenkit szivesen látunk, amúgy bedolgozókat is keresünk:
https://www.kriptopenz.info/cikkirokat-es-forditokat-keresunk
Honlapfejlesztésben és fórum rendszerezésben/bővítésben is elkelne segítség.
Aktív moderátorokra is szükség van (ha régebbi tag vagy itt sok hozzászólással és érdekel mod pozició akkor jelezz).

A honlapon nincsenek reklámok/fizetett hirdetések, teljesen információ és közösség központú.
Együtt építsük olyanra amilyenre szeretnénk.
Gyertek és hozzátok a sok jó ötletet és javaslatot!

Raymee
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 394
Merit: 135


View Profile
December 02, 2017, 09:54:04 PM
 #1052

Na mit gyűjtünk itt és miért jó ez nekünk? Cheesy

felrázzuk az életet itt a bitcointalkon Cheesy és activity pontot gyűjtünk Cheesy aztán még az sem kizárt hogy kapunk saját nyelvű topicot Smiley Cheesy

Hát rajta hátha lesz belőle valami Cheesy

lenne belőle valami de itt 2-3 an sokra nem megyünk Cheesy kellene egy 20 aktív user Cheesy és akkor gatyába lehetne rázni a bitcointalk magyar részét Smiley azt kéne megtudni, hány hozzászólás kell hogy saját topik részünk legyen

De minek koldulni ezen az idegen fórumon egy fránya kis magyar topik alamizsnáért mikor van saját, aktív, teljes Magyar Kriptopénz Fórumunk ahol 2300+ tagunk van, 30000+ hozzászólás, és aktiv, real time chat is:
https://www.kriptopenz.info/forum

Csupán 1 éve indultunk és máris 4 millió + oldal megtekintésünk van:
https://www.kriptopenz.info/forum/index.php?action=stats

Mindenkit szivesen látunk, amúgy bedolgozókat is keresünk:
https://www.kriptopenz.info/cikkirokat-es-forditokat-keresunk
Honlapfejlesztésben és fórum rendszerezésben/bővítésben is elkelne segítség.
Aktív moderátorokra is szükség van (ha régebbi tag vagy itt sok hozzászólással és érdekel mod pozició akkor jelezz).

A honlapon nincsenek reklámok/fizetett hirdetések, teljesen információ és közösség központú.
Együtt építsük olyanra amilyenre szeretnénk.
Gyertek és hozzátok a sok jó ötletet és javaslatot!


én személy szerint aktív tag vagyok ott is Cheesy de sajnos ott nem kapok bitcointalkos activity-t Cheesy
Zandorek
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 389
Merit: 124



View Profile WWW
December 03, 2017, 02:02:49 AM
 #1053

Hát a topik nyitása óta eltelt több mint 6 év alatt sikerült az 52. oldalig eljutni. Ezzel nehéz lesz indokolni, hogy külön magyar szekciót szeretnénk... Mondjuk ha megnézzük, hogy 1 éve a 23. oldalon jártunk azért látszik, hogy gyursul a topik növekedési üteme. Egyre többen is kommentelünk ide, egyre több cikk jelenik meg a bitcoinról a különböző magyar honlapokon. Előbb utóbb csak eljutunk oda, hogy túl sok komment lesz itt Cheesy

az a baj, hogy nagyon el van dugva ez a topik Cheesy mert én is csak tök véletlen nem rég akadtam rá Smiley
legalább akik idejárunk, minden nap kommenteljünk egy párat aztán egyszer csak kapunk sajátot Smiley
különben meg fel kell dobni valami témát is és akkor lehet beszélni róla oldalakon keresztül de téma nélkül nehéz kommentet írni
Hát, bár így működne ez, de kb rá sem néznek az ilyen requestekre, amíg nem kapnak némi bitcoint, donate gyanánt.. Cheesy

akkor hirdessünk ki airdroppot Cheesy  pl. Ha megkapjuk a magyar topikot a sok aktivitás miatt, akkor mindenkinek küldök 1 doge coint aki részt vett benne Cheesy  na egy kis motíváció Cheesy
Más admin is jóváhagyhatja a magyar topic létrehozását/átsorolását, vagy ez a román srác jogköre, aki az Other languages/locations adminisztrátora?

majonero
Member
**
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 11


View Profile
December 03, 2017, 07:46:54 AM
 #1054


én személy szerint aktív tag vagyok ott is Cheesy de sajnos ott nem kapok bitcointalkos activity-t Cheesy

jo pont Smiley
Raymee
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 394
Merit: 135


View Profile
December 03, 2017, 02:01:36 PM
 #1055

Hát a topik nyitása óta eltelt több mint 6 év alatt sikerült az 52. oldalig eljutni. Ezzel nehéz lesz indokolni, hogy külön magyar szekciót szeretnénk... Mondjuk ha megnézzük, hogy 1 éve a 23. oldalon jártunk azért látszik, hogy gyursul a topik növekedési üteme. Egyre többen is kommentelünk ide, egyre több cikk jelenik meg a bitcoinról a különböző magyar honlapokon. Előbb utóbb csak eljutunk oda, hogy túl sok komment lesz itt Cheesy

az a baj, hogy nagyon el van dugva ez a topik Cheesy mert én is csak tök véletlen nem rég akadtam rá Smiley
legalább akik idejárunk, minden nap kommenteljünk egy párat aztán egyszer csak kapunk sajátot Smiley
különben meg fel kell dobni valami témát is és akkor lehet beszélni róla oldalakon keresztül de téma nélkül nehéz kommentet írni
Hát, bár így működne ez, de kb rá sem néznek az ilyen requestekre, amíg nem kapnak némi bitcoint, donate gyanánt.. Cheesy

akkor hirdessünk ki airdroppot Cheesy  pl. Ha megkapjuk a magyar topikot a sok aktivitás miatt, akkor mindenkinek küldök 1 doge coint aki részt vett benne Cheesy  na egy kis motíváció Cheesy
Más admin is jóváhagyhatja a magyar topic létrehozását/átsorolását, vagy ez a román srác jogköre, aki az Other languages/locations adminisztrátora?

Azt nem tudom, de még úgy is elég kicsi ez a magyar rész, tehát még odébb van az, hogy mi sajátot kapjunk :-(
hannusolo
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 434
Merit: 257


View Profile
December 03, 2017, 03:47:17 PM
 #1056

Elmaradás Cheesy

Mihez képest? Tavaly ilyenkor 10 USD alatt volt még az árfolyam, csak cirka valamivel több mint 40x emelkedés 1 év alatt. Aki későn jött be annak lehet, hogy kevésnek tűnik a mostani állapot, de szerintem semmi okunk nem lehet panaszra Smiley És ahogy totholio monjda a rengeteg ICOba befolyó összeg folyamatos eladási nyomást okoz a részükről. Szerintem még van potenciál bőven, csak a Caspert nem kéne már többször halasztgatni...
Igen, ez természetes, nem is merészelnél én sose olyat mondani, mint "kis szutyok, vagy ilyenek! Cheesy Csupán a napokbani mozgása a tübbiekhez képest érdekes, ha csökkenésben vannak, azt az ETH követi, ha emelkedésben, azt épp csak álmosan. Érezhető valami együttmozgás, de felfelé most inkább úgy mint egy paraolimpikon! Cheesy Azt gyanitom, most egy locsordogálásba került, amiből egy kedvező hir tudja majd kirántani. A támasz épités szempontjából ez még jó lehet.
Kérdezhetek az emlitett Casper-ről? Ez új nekem.

Az ethereumnál a hosszú távú cél az, hogy a proof of work le legyen váltva proof of stake konszenzusra. Erre egy kicsit speciális megoldást találtak ki, ezt nevezték el Caspernak.
Először az ETC fork volt ami visszavetette a bevezetést. Volt az úgynevezett Ice Age, amikor folyamatosan növelték a bányászás difficultyját (csökkentve a bányász rewardot), ez elvileg a Casper előszele lett volna, ezzel presszionálva a deveket a fejlesztésre. Ez a Byzantium update-ben el lett tolva ha jól emlékszem egy-másfél évvel.
Talán a Constantinaple update-ben már benne lesz.
Egy kis leírás amúgy: http://variance.hu/2017/08/06/ethereumcasper-szep-uj-jovo-vol-2/
ShaarynHUN
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
December 04, 2017, 08:41:56 AM
 #1057

Hali!

Ha nem gond akkor kicsit nyomiskodok. Sad

Szeretnék én is részt venni a Bitcoin világában ha még van rá lehetőségem. Ezzel kapcsolatban lennének kérdéseim. Smiley

Örülök, hogy találtam magyar fórum topicot mivel az angolról folyamatosan kioffoltak, továbbá a kínai fórumon nem csípték a Google fordítós hozzaszolasaimat.

Első sorban azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek megéri e még befektetni. Gondolok itt arra, hogy vennék egy használt Antminer S5t minert, hogy valahol el tudjam kezdeni és azzal csatlakoznék mondjuk a Splash vagy az Antpoolhoz. Sajnos tőke ügyileg csak ezt tudom megengedni magamnak.Ez is 100k forintocska, ami persze a bitcoin világában semmi, de nekem mint újnak sok pénz.Szerintetek megérné?

Bármilyen tanácsot, segítséget szívesen fogadok:)


Köszönöm,
Shaaryn
Gudakes
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 0


View Profile
December 04, 2017, 10:08:31 AM
 #1058

Elmaradás Cheesy

Mihez képest? Tavaly ilyenkor 10 USD alatt volt még az árfolyam, csak cirka valamivel több mint 40x emelkedés 1 év alatt. Aki későn jött be annak lehet, hogy kevésnek tűnik a mostani állapot, de szerintem semmi okunk nem lehet panaszra Smiley És ahogy totholio monjda a rengeteg ICOba befolyó összeg folyamatos eladási nyomást okoz a részükről. Szerintem még van potenciál bőven, csak a Caspert nem kéne már többször halasztgatni...
Igen, ez természetes, nem is merészelnél én sose olyat mondani, mint "kis szutyok, vagy ilyenek! Cheesy Csupán a napokbani mozgása a tübbiekhez képest érdekes, ha csökkenésben vannak, azt az ETH követi, ha emelkedésben, azt épp csak álmosan. Érezhető valami együttmozgás, de felfelé most inkább úgy mint egy paraolimpikon! Cheesy Azt gyanitom, most egy locsordogálásba került, amiből egy kedvező hir tudja majd kirántani. A támasz épités szempontjából ez még jó lehet.
Kérdezhetek az emlitett Casper-ről? Ez új nekem.

Az ethereumnál a hosszú távú cél az, hogy a proof of work le legyen váltva proof of stake konszenzusra. Erre egy kicsit speciális megoldást találtak ki, ezt nevezték el Caspernak.
Először az ETC fork volt ami visszavetette a bevezetést. Volt az úgynevezett Ice Age, amikor folyamatosan növelték a bányászás difficultyját (csökkentve a bányász rewardot), ez elvileg a Casper előszele lett volna, ezzel presszionálva a deveket a fejlesztésre. Ez a Byzantium update-ben el lett tolva ha jól emlékszem egy-másfél évvel.
Talán a Constantinaple update-ben már benne lesz.
Egy kis leírás amúgy: http://variance.hu/2017/08/06/ethereumcasper-szep-uj-jovo-vol-2/

Köszönöm a választ, és linket, igy már mind tisztább.
konyari11
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
December 04, 2017, 08:19:10 PM
 #1059

Sziasztok! most regisztráltam és az lenne a kérdésem, hogy hol tudom megnézni a user ID-m?
Raymee
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 394
Merit: 135


View Profile
December 04, 2017, 11:21:22 PM
 #1060

Hali!

Ha nem gond akkor kicsit nyomiskodok. Sad

Szeretnék én is részt venni a Bitcoin világában ha még van rá lehetőségem. Ezzel kapcsolatban lennének kérdéseim. Smiley

Örülök, hogy találtam magyar fórum topicot mivel az angolról folyamatosan kioffoltak, továbbá a kínai fórumon nem csípték a Google fordítós hozzaszolasaimat.

Első sorban azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek megéri e még befektetni. Gondolok itt arra, hogy vennék egy használt Antminer S5t minert, hogy valahol el tudjam kezdeni és azzal csatlakoznék mondjuk a Splash vagy az Antpoolhoz. Sajnos tőke ügyileg csak ezt tudom megengedni magamnak.Ez is 100k forintocska, ami persze a bitcoin világában semmi, de nekem mint újnak sok pénz.Szerintetek megérné?

Bármilyen tanácsot, segítséget szívesen fogadok:)


Köszönöm,
Shaaryn

szia Smiley én elhiszem hogy nem kevés pénz az egy átlag usernek (100k) de hidd el hogy az s5 még a villanyszámát se termeli ki, tehát gondolkodj egy kisebb rig vételben... vagy építsd magadnak egyet, vagy a 100k forintodért inkább vásárolj bitcoint és ha feljebb megy az ára akkor vedd ki és azzal kezdj valamit, mert sajnos ide a cryptoba tényleg nagyon kevés a 100k még az egy nullával nagyobb érték is elég elég elenyésző sajnos
Pages: « 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!