Bitcoin Forum
April 16, 2024, 11:58:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 [90] 91 92 93 94 95 96 97 98 99 »
  Print  
Author Topic: Magyar (Hungarian)  (Read 1253420 times)
colombuszka
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 802
Merit: 501



View Profile
January 20, 2019, 07:42:04 PM
 #1781

Bitart,  te hogy szedtél össze ennyi meritet? Cheesy
500-ról indultam, mikor bevezették a merit rendszert, mert már akkor is Hero voltam. (2-3 activity period kellett volna, hogy Legendary lehessek...) a fölötti rész az csak alig több, mint 100, azt úgy kaptam a posztokra.
Anno a merit bevezetésekor kaptunk egy csomó sMerit-et, amit lehet osztogatni, én meg spórolós típus vagyok, még van belőle Cheesy

Akkor adhatnal egy keveset, mert egy cipoben jarunk Smiley  Par period kellett volna nekem is a legendaryhoz, azota szerintem letehetek errol a celrol..

.
.
.
▬◇
▬◇▬◆
▬◇▬◇▬◆
.
.







███
███░░░███
███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░███░░░░░░░░░░░░░░░███░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░███░░░░░░░░░░░░░░░███░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░░░░░░░███
███░░░░░░░░░███
███░░░███
███
.
.
.
◇▬
◆▬◇▬
◆▬◇▬◇▬
.
.
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713311883
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713311883

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713311883
Reply with quote  #2

1713311883
Report to moderator
1713311883
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713311883

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713311883
Reply with quote  #2

1713311883
Report to moderator
1713311883
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713311883

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713311883
Reply with quote  #2

1713311883
Report to moderator
Raymee
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 394
Merit: 135


View Profile
January 22, 2019, 07:04:27 PM
 #1782

Bitart,  te hogy szedtél össze ennyi meritet? Cheesy
500-ról indultam, mikor bevezették a merit rendszert, mert már akkor is Hero voltam. (2-3 activity period kellett volna, hogy Legendary lehessek...) a fölötti rész az csak alig több, mint 100, azt úgy kaptam a posztokra.
Anno a merit bevezetésekor kaptunk egy csomó sMerit-et, amit lehet osztogatni, én meg spórolós típus vagyok, még van belőle Cheesy

Akkor adhatnal egy keveset, mert egy cipoben jarunk Smiley  Par period kellett volna nekem is a legendaryhoz, azota szerintem letehetek errol a celrol..


nemtudom, ti mennyi smeritet kaptatok de én ha jól emlékszem 3 darabot Cheesy azüta ugye csak úgy lehet szerezni, hogy a kapott meritek 50% át visszakapod smeritként Cheesy tehát ha adsz nekem 10 et akkor én 5 öt kapok amit tovább oszthatok, tehát szinte lehetetlen meritet szerezni Cheesy főleg nem ilyen 100 darabokat... Cheesy
Zandorek
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 389
Merit: 124



View Profile WWW
January 23, 2019, 11:46:02 AM
 #1783

Bitart,  te hogy szedtél össze ennyi meritet? Cheesy
500-ról indultam, mikor bevezették a merit rendszert, mert már akkor is Hero voltam. (2-3 activity period kellett volna, hogy Legendary lehessek...) a fölötti rész az csak alig több, mint 100, azt úgy kaptam a posztokra.
Anno a merit bevezetésekor kaptunk egy csomó sMerit-et, amit lehet osztogatni, én meg spórolós típus vagyok, még van belőle Cheesy

Akkor adhatnal egy keveset, mert egy cipoben jarunk Smiley  Par period kellett volna nekem is a legendaryhoz, azota szerintem letehetek errol a celrol..


nemtudom, ti mennyi smeritet kaptatok de én ha jól emlékszem 3 darabot Cheesy azüta ugye csak úgy lehet szerezni, hogy a kapott meritek 50% át visszakapod smeritként Cheesy tehát ha adsz nekem 10 et akkor én 5 öt kapok amit tovább oszthatok, tehát szinte lehetetlen meritet szerezni Cheesy főleg nem ilyen 100 darabokat... Cheesy
Vannak olyan tagok, akik merit források (gondolom veterán Bitcointalkosok), akiknél nagyobb mennyiség van és tudnak osztani belőle, de nem tudom, hogy ez mennyire működik a gyakorlatban.

Fenya96
Member
**
Offline Offline

Activity: 264
Merit: 10


View Profile
January 23, 2019, 01:38:54 PM
 #1784

Még egy dolgot tehetsz a későbbi kellemetlenségek ellen. Állítólag egy BTC cím (aminek a privát kulcsa nálad van, szóval nem váltós) elég egy account helyreállításához. A cím változtatásokat látják a fórum guruk és kérhetnek pár satoshit az elsőről, hogy bizonyítsd az account eredetiségét...

Forum Profile Information alatti Bitcoin address-re gondolsz, ugye? Azt kellene beállítani?

Vagy posztolod a bitcoin címed ebben a topic-ban:
Stake your Bitcoin address here
Ez csak egy módszer, hogy bizonyítsd, hogy tiéd a felhasználónév (ha majd később is tudsz majd erről a bitcoin címről aláírt üzenetet készíteni (signed message).
De ahogy most olvastam a Meta-ban, ez nem elég ahhoz, hogy visszakapd:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5099875.0
Majd kíváncsi leszek, mi lesz belőle, eddig én is azt hittem, elég, ha később tudok küldeni egy signed message-t, és örö e bódottá... Smiley

Egy topic alatti komment simán törölhető/módosítható, nem?

HYDAX GRID TRADINGBOUNTY
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
ExchangeOTC ⎈ Contract ⎈ ListingCommunity
Zandorek
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 389
Merit: 124



View Profile WWW
January 23, 2019, 05:08:18 PM
 #1785

Forum Profile Information alatti Bitcoin address-re gondolsz, ugye? Azt kellene beállítani?
Igen.

Egy topic alatti komment simán törölhető/módosítható, nem?
Amennyibe a sajátod, vagy a topicot te moderálod Cheesy

bitart
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1442
Merit: 629


Vires in Numeris


View Profile
January 23, 2019, 06:17:30 PM
 #1786

Forum Profile Information alatti Bitcoin address-re gondolsz, ugye? Azt kellene beállítani?
Igen.

Egy topic alatti komment simán törölhető/módosítható, nem?
Amennyibe a sajátod, vagy a topicot te moderálod Cheesy
Igen, és ezért is jött létre a Stake your address topic, hogy beírod egy postba a bitcoin címed, és valaki más nyom egy quote-ot rajt, és posztol egy újat.
Így, ha a hacker át is veszi az irányítást és módosítja a bitcoin címedet, akár még a Stake your address-es eredeti posztban is, a másik ember posztjában a quoute-ban megmarad az eredeti. Így egymást biztosították be azzal, hogy a beírt címeket valaki más idézte egy posztban.
blokklanc
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 226
Merit: 4


View Profile
January 28, 2019, 08:02:45 AM
Merited by bitart (1)
 #1787

A MNB figyelmeztető oldalára felkrült a Blockchain Solutions Szolgáltató és Fejlesztő Zártkörűen Működő Részvénytársaság következő megjegyzássel:

“A Blockchain Solutions Szolgáltató és Fejlesztő Zártkörűen Működő Részvénytársaság az MNB által vezetett nyilvántartásokban nem szerepel, felügyeleti engedélyhez vagy bejelentéshez kötött tevékenység Magyarországon történő végzésére nem jogosult.”

A cég a Smart Crypto Note projektbe gyűjt Bitcoint.

Vegye ezt figyelembe aki esetleg ebbe a cégbe fektetne be.

▄ ◤ HyFi ◥ ▄
▐░ DeFi & CeDeFi Marketplaces ░▌ (https://hyfi-corp.com)
Raymee
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 394
Merit: 135


View Profile
January 28, 2019, 06:26:46 PM
 #1788

A MNB figyelmeztető oldalára felkrült a Blockchain Solutions Szolgáltató és Fejlesztő Zártkörűen Működő Részvénytársaság következő megjegyzássel:

“A Blockchain Solutions Szolgáltató és Fejlesztő Zártkörűen Működő Részvénytársaság az MNB által vezetett nyilvántartásokban nem szerepel, felügyeleti engedélyhez vagy bejelentéshez kötött tevékenység Magyarországon történő végzésére nem jogosult.”

A cég a Smart Crypto Note projektbe gyűjt Bitcoint.

Vegye ezt figyelembe aki esetleg ebbe a cégbe fektetne be.

igazából, szerintem, ha ez egy normális ZRT és minden hibátlanul működik és nem scam cég akkor se biztos, hogy magyarországon ezt kultiválják Cheesy
Raymee
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 394
Merit: 135


View Profile
February 07, 2019, 06:02:21 PM
 #1789

Srácok, itt a medvepiac kellős közepén meghal az érdeklődés, meg a magyar rész? Nekem olyan érzésem van, hogy 3 év múlva sírni fogunk, hogy miért nem vettünk 2019 ben 3300 dolcsiért btct, nektek mi a véleményetek erről?
bitart
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1442
Merit: 629


Vires in Numeris


View Profile
February 07, 2019, 10:17:36 PM
 #1790

Srácok, itt a medvepiac kellős közepén meghal az érdeklődés, meg a magyar rész? Nekem olyan érzésem van, hogy 3 év múlva sírni fogunk, hogy miért nem vettünk 2019 ben 3300 dolcsiért btct, nektek mi a véleményetek erről?
Biztos lesz ennél magasabb is az árfolyam, de benne van még, hogy alacsonyabb is. Mindenki azt várja hogy az alján vegyen és a tetején adjon el, de ez általában nem szokott sikerülni Smiley Valószínű évek múlva magasabb lesz az árfolyam, de hogy meddig tart a medve, az passz... Honnan tudom, hogy ha most megveszem és tartom évekig (vagy fél évig vagy valameddig) és megunom és eladom, nem pont akkor indul majd el fölfele mint az állat...
Egyébként meg aki vesz, az szerintem lassan csipeget, mert most olyan a helyzet, hogy nem késünk még le semmiről, legalábbis nem látom még a kanyarban a hatalmas érdeklődést, hogy már a háziasszonyok is a konyhapénz egy részét is btc-be akarnák rakni...
Raymee
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 394
Merit: 135


View Profile
February 09, 2019, 10:27:39 AM
 #1791

Ez a tegnapi 10% emelkedés megtarthatná magát 😀 meg lehetne még egy pár ilyen, hogy visszajöjjön a lelkesedés a cryptóba
blokklanc
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 226
Merit: 4


View Profile
February 11, 2019, 07:28:28 PM
Merited by bitart (1)
 #1792

Ez a tegnapi 10% emelkedés megtarthatná magát 😀 meg lehetne még egy pár ilyen, hogy visszajöjjön a lelkesedés a cryptóba
A cryptóba megvan a lelkesedés (egyenlőre csak egy szűk körben), de a mainstream felhasználáshoz  mint fizetőeszköz még nagyon mesze van.

Az első körben a millenniumi generáció fog nagyrészben bekapcsolódni a crypto világba, főleg ha hamarosan valamelyik nagy platform (pl. FB) bevezeti mint saját fizetőeszköztként valamelyik coint.
Az igazi előrelépést abban látom, amikor Sári néni Bivalybasznádból problémamentesen és félelem nélkül tud majd nyitni mobil crypto pénztárcát úgy hogy nem lesz veszélyben a privát kulcsa.
Aztán saját házi termelésű portékáját eltudja vinni a piacra és ott a vásárlónak egy QR kód felmutatással azt el is tudja adni illetve megfizettetni crypto pénzel. Később elmegy a Postára vagy közértbe és azonnal el is tudja költeni.

De, megjegyzésedre is konkrétan válaszolva ez a 10%-os emelkedés lehet spekuláció ill. csak egy kisebb korrekció az elmúlt napok néhány pozitiv hirére (LTC, ETH fork közeledése, ETF elfogadás 2019-ben (SEC által kiszivárgott infó), BAKKT indulása, stb.

▄ ◤ HyFi ◥ ▄
▐░ DeFi & CeDeFi Marketplaces ░▌ (https://hyfi-corp.com)
Fenya96
Member
**
Offline Offline

Activity: 264
Merit: 10


View Profile
February 12, 2019, 08:38:04 PM
 #1793

Az első körben a millenniumi generáció fog nagyrészben bekapcsolódni a crypto világba, főleg ha hamarosan valamelyik nagy platform (pl. FB) bevezeti mint saját fizetőeszköztként valamelyik coint.

Én úgy tudtam, hogy Zuckerberg saját coint tervez fejleszteni és bevezetni, de persze ez semmiben sem változtat azon, hogy nagyban segítené a crypto elterjedését.

De, megjegyzésedre is konkrétan válaszolva ez a 10%-os emelkedés lehet spekuláció ill. csak egy kisebb korrekció az elmúlt napok néhány pozitiv hirére (LTC, ETH fork közeledése, ETF elfogadás 2019-ben (SEC által kiszivárgott infó), BAKKT indulása, stb.

Szerintem az a nagy pump tisztán manipuláció volt, hisz kb. 10-15 perc alatt emelkedett nagyot az árfolyam párhuzamosan BTC-nél és egy csomó altnál is. Csak hogy dicsekedjek is egy kicsit: sikerült is belőle profitálnom, nem sokkal előtte nyitottam kisebb értékben longot Bitmexen $3400 környékén Cheesy

HYDAX GRID TRADINGBOUNTY
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
ExchangeOTC ⎈ Contract ⎈ ListingCommunity
kinghell1
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 25
Merit: 0


View Profile
February 13, 2019, 08:22:05 AM
 #1794

Ez a tegnapi 10% emelkedés megtarthatná magát 😀 meg lehetne még egy pár ilyen, hogy visszajöjjön a lelkesedés a cryptóba
A cryptóba megvan a lelkesedés (egyenlőre csak egy szűk körben), de a mainstream felhasználáshoz  mint fizetőeszköz még nagyon mesze van.

Az első körben a millenniumi generáció fog nagyrészben bekapcsolódni a crypto világba, főleg ha hamarosan valamelyik nagy platform (pl. FB) bevezeti mint saját fizetőeszköztként valamelyik coint.
Az igazi előrelépést abban látom, amikor Sári néni Bivalybasznádból problémamentesen és félelem nélkül tud majd nyitni mobil crypto pénztárcát úgy hogy nem lesz veszélyben a privát kulcsa.
Aztán saját házi termelésű portékáját eltudja vinni a piacra és ott a vásárlónak egy QR kód felmutatással azt el is tudja adni illetve megfizettetni crypto pénzel. Később elmegy a Postára vagy közértbe és azonnal el is tudja költeni.

De, megjegyzésedre is konkrétan válaszolva ez a 10%-os emelkedés lehet spekuláció ill. csak egy kisebb korrekció az elmúlt napok néhány pozitiv hirére (LTC, ETH fork közeledése, ETF elfogadás 2019-ben (SEC által kiszivárgott infó), BAKKT indulása, stb.



Azért ha belegondolunk abba, hogy ez még a bankkártyával vagy tulajdonképpen bármilyen elektronikai eszközzel való fizetés se megy még az idősebb generációnál, akkor ne várjunk arra, hogy a piacon cryptoval fognak fizetni Cheesy
kinghell1
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 25
Merit: 0


View Profile
February 13, 2019, 04:49:43 PM
 #1795

Ezen felvisítottam Cheesy Cheesy
https://www.ccn.com/quadrigacx-sent-400000-dead-ceo-bitcoin-wallet
Raymee
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 394
Merit: 135


View Profile
February 16, 2019, 01:01:41 PM
 #1796

Ez a tegnapi 10% emelkedés megtarthatná magát 😀 meg lehetne még egy pár ilyen, hogy visszajöjjön a lelkesedés a cryptóba
A cryptóba megvan a lelkesedés (egyenlőre csak egy szűk körben), de a mainstream felhasználáshoz  mint fizetőeszköz még nagyon mesze van.

Az első körben a millenniumi generáció fog nagyrészben bekapcsolódni a crypto világba, főleg ha hamarosan valamelyik nagy platform (pl. FB) bevezeti mint saját fizetőeszköztként valamelyik coint.
Az igazi előrelépést abban látom, amikor Sári néni Bivalybasznádból problémamentesen és félelem nélkül tud majd nyitni mobil crypto pénztárcát úgy hogy nem lesz veszélyben a privát kulcsa.
Aztán saját házi termelésű portékáját eltudja vinni a piacra és ott a vásárlónak egy QR kód felmutatással azt el is tudja adni illetve megfizettetni crypto pénzel. Később elmegy a Postára vagy közértbe és azonnal el is tudja költeni.

De, megjegyzésedre is konkrétan válaszolva ez a 10%-os emelkedés lehet spekuláció ill. csak egy kisebb korrekció az elmúlt napok néhány pozitiv hirére (LTC, ETH fork közeledése, ETF elfogadás 2019-ben (SEC által kiszivárgott infó), BAKKT indulása, stb.



Azért ha belegondolunk abba, hogy ez még a bankkártyával vagy tulajdonképpen bármilyen elektronikai eszközzel való fizetés se megy még az idősebb generációnál, akkor ne várjunk arra, hogy a piacon cryptoval fognak fizetni Cheesy


Pontosan ezt akartam írni én is.... Cheesy ez csak akkor működhet ha kihal az a generáció... Cheesy mert azok még a sima telefont se tudják használni, nemhogy az okostelefont és akkor a kriptóról ne is beszéljünk...
Raymee
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 394
Merit: 135


View Profile
February 16, 2019, 01:03:56 PM
 #1797

Cheesy vicc ez a sok átb@szás meg lelépés amúgy... rendesen ezek miatt szar a cryptó és ezek miatt ábrándulnak ki ebből egyre többen az újak meg az ilyen sztorik miatt be se szállnak....
bitart
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1442
Merit: 629


Vires in Numeris


View Profile
February 18, 2019, 08:18:52 PM
 #1798

Cheesy vicc ez a sok átb@szás meg lelépés amúgy... rendesen ezek miatt szar a cryptó és ezek miatt ábrándulnak ki ebből egyre többen az újak meg az ilyen sztorik miatt be se szállnak....
Tényleg, a magyarok közül az ETHEAL projekttel mi lett? az is scam lett végül? vagy az még fut?
Kíváncsi lennék, mert elég nagy hype-ot generáltak...
Zandorek
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 389
Merit: 124



View Profile WWW
February 19, 2019, 08:42:44 AM
 #1799

Az egyik alapító két napja ezt írta a Telegramon:
"A Doklist az Etheal első applikációja. Először az applikációt fejlesztjük, ami hozza magával az orvosokat és a betegeket, majd utána nyitjuk meg a platformot (Etheal) külső fejlesztőknek. A sok felhasználóval válik igazán értékessé a blockchain alapú egészségügyi platform.

Tehát most a cél, hogy a Doklist-et fejlesszük, a Doklitet használja minél több orvost kereső felhasználó, majd minél több orvos. A monetezáció (orvosok fizetnek a leadekért, akik a betegek) már most is HEAL alapon tud folyni, ami tulajdonképpen a platform első eleme. A montezáció sklázása a következő szakasz, most a növekedés áll fókuszban.

A fő cél előttünk, hogy működő, sok résztvevő által használt ecosystemet építsünk, mely a HEAL tokenre épül, így valós keresletet tudunk generálni a tokenekre."

Sajna nem adnak részletes hírt a konkrét aktuális backend fejlesztésekről, de ez más projektnél is így van. Remélhetőleg ez fog változni.
A HODL reward kapcsán az utolsó kifizetés 77 nap múlva esedékes.

Cheesy vicc ez a sok átb@szás meg lelépés amúgy... rendesen ezek miatt szar a cryptó és ezek miatt ábrándulnak ki ebből egyre többen az újak meg az ilyen sztorik miatt be se szállnak....
Tényleg, a magyarok közül az ETHEAL projekttel mi lett? az is scam lett végül? vagy az még fut?
Kíváncsi lennék, mert elég nagy hype-ot generáltak...

Raymee
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 394
Merit: 135


View Profile
February 20, 2019, 08:09:32 PM
 #1800

srácok, nektek milyen coinokból áll a portfóliótok?
Pages: « 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 [90] 91 92 93 94 95 96 97 98 99 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!