Bitcoin Forum
April 18, 2024, 02:52:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: WAVES VE ETC PİŞMANLIKTIR !  (Read 12209 times)
ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
July 19, 2017, 01:55:11 PM

elinde 1 sene tut sonra bu başlığa bir daha bak ... 70 centten alanlarda aynı ağlıyor 1 sene sonra elinde tutanlar 5-6 dolara sattı
1713408736
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713408736
Reply with quote  #2

1713408736
Report to moderator
1713408736
Hero Member
*

Ignore
1713408736
Reply with quote  #2

1713408736
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713408736
Hero Member
*

Ignore
1713408736
Reply with quote  #2

1713408736
Report to moderator
1713408736
Hero Member
*

Ignore
1713408736
Reply with quote  #2

1713408736
Report to moderator
1713408736
Hero Member
*

Ignore
1713408736
Reply with quote  #2

1713408736
Report to moderator
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
July 19, 2017, 02:06:16 PM

elinde 1 sene tut sonra bu başlığa bir daha bak ... 70 centten alanlarda aynı ağlıyor 1 sene sonra elinde tutanlar 5-6 dolara sattı

Amaç max 6 ay beklemekti fakat mecburen 1 yıldan fazla bekleyeceğim gibi çünkü hedeflerim yüksek biraz ..

Etc - 100$

Waves - 50$

Bakalım inşallah ulaşırız ne diyim ama sanki çoğunluk kaybedecek gibi bilemiyorum

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
July 19, 2017, 02:11:05 PM

Waves bir platform sanırım bilmiyorsunuz merkezi exchangeler gibi sorun yaşanmaz,merkezi borsalar hack oldugunda paranız uçup gidebilir ki daha önceden yaşandı
ama waves de private key sizdedir ve paranızda burda durur.Bundan 4 ay once falan 20c civarlarından almadıgıma çok pişmanım simdi alıyorum yavas yavas
ETc ise 2018 de parlayacaktır etc zincirini asıl o zaman icolar kullanacak,seneye 100$ olacagını düşünüyorum etc nın
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 19, 2017, 03:04:29 PM

siz bence kötu zamanda girdiginiz için boyle hissediyorsunuz yoksa 1$ dan bangır bangır etc alın dıyenler vardı forumda
bende 5 dolar sevıyelerınden 20 kadar almıstım hala duruyorlar
Aydinizm
Full Member

Activity: 196
Merit: 117

View Profile
July 19, 2017, 03:44:38 PM

Waves hak ettiği değeri söke söke alacak coinlerden. Neden söke söke diyorum. Çünkü ekip ortaya ihtiyaca yönelik değerler yaratıyorlar. Aynı eth örneğinde olduğu gibi. Önü okadar açıkki.. Şuan hakettiği değerin çok altında olduğunu düşünüyorum. Daha yeni 2.8$ civarlarından 500$ lık alım yaptım. Eğer 2$ seviyelerine düşerse tekrar alım yaparım çünkü biliyorum ki 1 yada 1.5 sene içerisinde x30 ları yada daha fazlasını çok rahat görebilecek bir coin. Belki uçuk olacak ama 2 sene sonra waves'i x150 x200 lerde bile görebiliriz. Yani x200 desek 600$ civarı yapar ki waves söz konusuysa 2 senede bence çokta uçuk bi hedef değil.

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
turquaise
Full Member

Activity: 308
Merit: 105

View Profile
July 19, 2017, 04:07:28 PM

biri mart ayında 0,35$ diğeri 1,35$ mış.
sen en tepeden alıp coin i suçluyorsan senin sorunun bu. tabii ki arada kar edenler karlarını realize edeceklerdir. az uz yükselmemiş sonuçta.
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

CAT.EX Exchange

View Profile
July 19, 2017, 04:31:14 PM

biri mart ayında 0,35$ diğeri 1,35$ mış.
sen en tepeden alıp coin i suçluyorsan senin sorunun bu. tabii ki arada kar edenler karlarını realize edeceklerdir. az uz yükselmemiş sonuçta.

Diğer coinlerinde fiyatına bakın lütfen ve hala hala yükseliyorlar hemde çılgınca.Bunlar çok uzun vade coinleri olduğunu anladım ama genede çoğunlugun kaybedecegini düşünüyorum.Yanılırsam çok kârlı çıkarım Smiley

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
)
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 19, 2017, 04:49:55 PM

Evet etc benim en buyuk pismanligimdir.
20c den 5000 etc aldiktan sonra 5$olana kadar 4000 adetini sattim.1 ve 2 dolardan cogunu sattim simdi elimde 1000 kadar kaldi.En buyuk pismanligim etc dir keske satmasaydim
onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
July 19, 2017, 05:06:41 PM

etc neyse ama waves için shitcoin demek saçmalık olmuş piyasanın heyecanına göre tepe noktasından alırsanız böyle oluyor işte Smiley
temeler
Sr. Member

Activity: 588

View Profile
July 19, 2017, 05:43:49 PM

"Bu işe gir şu coini al hemen banko 2 ye 5 e katlayacaksın" diyen birileri var galiba sonra bu birilerini dinleyip giren arkadaşlar iddia oynamış maç sonucu bekler gibi kripto para biriminin 1 gün 1 hafta 1 ay da 3x-5x yapmasını bekliyorlar.

Bu işler projedir tutar kazanırsın tutmaz bütün paran gider 5x yapayım derken -10x yaparsın. Lütfen iyice araştırmadan bilmeden girmeyin.
Sağlam coinlere yatırmışsınız (waves-etc ) paranızı beklersiniz büyük ihtimalle kesin olmamakla beraber kar elde edersiniz artık ne kadar tutarsa. Bol şanslar.
exortis
Sr. Member

View Profile
July 19, 2017, 05:49:26 PM

Ikiside portfoyunde olan coinler hatta etc portfoyumun %70 i ni kaplisiyor denebilir gerci oyle ahim sahim bir butcem yok ama 7$ gibi almistim ben etc yi.Hala tutuyorum hic satmadim,bir ara tezosa girmek icin satmak zorunda kaldim biraz ama hala elimde tutuyorum.
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

CAT.EX Exchange

View Profile
July 19, 2017, 06:01:19 PM

Ikiside portfoyunde olan coinler hatta etc portfoyumun %70 i ni kaplisiyor denebilir gerci oyle ahim sahim bir butcem yok ama 7$ gibi almistim ben etc yi.Hala tutuyorum hic satmadim,bir ara tezosa girmek icin satmak zorunda kaldim biraz ama hala elimde tutuyorum.

Ben de minimum 07.2018 e kadar bekletmeyi düşünüyorum bakalım umarım yüzümüz güler ama nedense shit coin dediklerim hep uçtu ve yükselmeye devam ediyor , saglam dedigim etc ve waves yerinde saymayı burakın her düşüş trendinde yeni dipler görüyor.Hayır nereye kadar düşecek onu merak ediyorum illa ki yarın öbürgün yine saglam bi düşüş olur bitcoinde ozaman etc 9-10 waves 1-1.5 görür bence.

Birde en büyük ve saçma sıkıntımız ne biliyormusun piyasa yükseldiğinde toparladıgında etc , waves nedense diğer 100 coin gibi toparlamıyor kaldıgı dipten çok yükseliyormuş gibi gösterip işte %10-%15 aynı dip fiyattan devam ediyor :/

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
)
exortis
Sr. Member

View Profile
July 19, 2017, 08:40:11 PM

Waves i bilmiyorum ama heryer yesillenirken erc nin dusme sebebi uzak.dogu borsalarina girmesi bence.Asagi salarak bizim elimizdekeri toplamaya calisiyorlar.Etc bir hamle ile 20-22$bandina oturacaktir 15 seviyelerinde yeterince oyalandi.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
July 19, 2017, 08:44:17 PM

Kripto coin teknolojisini ponzi sistem zannederek tüm paranızı basarsanız daha çok pişman olacağınız şeyler yaparsınız.
entr
Sr. Member

Activity: 602

View Profile
July 19, 2017, 08:49:25 PM

Türkçe kısmında son aylarda en çok güvenilen ve yatırım yapılan iki koin waves ile etc. Waves, forumda dillenmeye başladığında alım yapsaydınız iyi kar edecektiniz. Etc uzun zamandır belli aralıkta gidip geliyor. Siz tepeden girdiğiniz için zarar ediyorsunuz diye bir hışımla gelip "ya bunlar shitcoin" demek cahilliktir.  
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
July 19, 2017, 09:05:47 PM

Waves için hadi neyse de, ETC'yi olabilecek maksimum seviyeden topladıysan bence hata sende. Orada burada yazılan çizilenlere bakarak mı bu yatırımı yaptın? Bag holder olarak devam edeceksin bu durumda. Ben ETC'yi 8-10 USD seviyesinden toplayıp 20'yi görünce sattım. Ama başka coinlerden terste kaldığımda oldu. Terste kaldığın durumlarda satmadığın sürece bir zararın yok. Gün gelir yeniden yükselir diye olumlu düşüneceksin. Olumsuz olursa beni suçlama ama Cheesy
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

CAT.EX Exchange

View Profile
July 20, 2017, 05:18:07 AM

Waves için hadi neyse de, ETC'yi olabilecek maksimum seviyeden topladıysan bence hata sende. Orada burada yazılan çizilenlere bakarak mı bu yatırımı yaptın? Bag holder olarak devam edeceksin bu durumda. Ben ETC'yi 8-10 USD seviyesinden toplayıp 20'yi görünce sattım. Ama başka coinlerden terste kaldığımda oldu. Terste kaldığın durumlarda satmadığın sürece bir zararın yok. Gün gelir yeniden yükselir diye olumlu düşüneceksin. Olumsuz olursa beni suçlama ama Cheesy

Grin  mecbur beklemeye devam ediyorum zarara vermek istemiyorum.Seneye bu vakte kadar diğerleri yükselirken yerinde saymasa iyi Smiley Bir kaç arkadaş sırf para kazanmak için girdiysen zaten kaybedersin demişte , şimdi şu koca piyasada bitcoin (genel kullanım) , eth ( ico için ) , ltc ( uygun transfer ) bunların dışındaki coinlerin pek hayatımıza birşey katacagını düşünmüyrm.Waves polo gibi rakipleri varken şansı yok en az 2 yıllık bir süreçte.Yani demek istediğim tabiki para kazanmak için girdim yoksa ne katacak bana etc waves zec dash xmr gibi diğer coinler ? Daha bitcoinin ne olacağı belirsizken , günlük hayata girememişken ..

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
)
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
July 20, 2017, 05:47:47 AM

Ponzi olarak görmüyorsan iyi, ben yazmışken öyle düşünenlere gönderme yapmış oldum. Pişmanlık sözünü kullanabilmek için de biraz da ponzi olarak görülüyor olması gerekiyor yani aynı bakış açısıyla bakanlar böyle şeyler yazabilir bilmem haksız mıyım. Örneğin "üzülmeyeceğin kadarla gir" sözünü örnek verebilirim, bunu da çok kişi söylüyor. Tamam sonuçta hepimiz bir yatırım yapıyoruz ama asıl yatırımı projeye yaptığınızı unutmayın. Bunun farkında olan birisi 3 yükselip 3 düşünce hop oturup hop kalkmamalı.  Wink Örnek bitcoin düşüyor kalkıyor ama dimdik ayakta kalmayı başarıyor işte önemli olan da bu, projeler gelişmeye devam ettikçe endişelenmemiz boşa.

Ben waves aldıktan sonra fiyatı hepimizin bildiği gibi yarıya kadar düştü zerre pişmanlığım üzgünlüğüm yoktur düştüğü bu son noktalardan tekrardan alım yaptım istesem bitcoin'e yatırım yapardım en çok kazandıracak olana değil gelişim potansiyelini yüksek gördüğüme yatırıyorum. Waves'in kurucusu Sasha fiyat hakkında konuşuyor mu? Konuşmaz çünkü fiyatından çok önemli olan projedir, projenin yeni nelere sahip olacağı nasıl daha fazla kitlesini genişletebileceği böyle şeylere odaklanıyor.

Bizlerde bu sistemin birer minik parçasıyız sistem büyüdükçe bizlerde büyüyeceğiz sistemin büyümesini beklemeden bir büyüme beklemek hayal olur. Hayatta her şey böyledir ortaya bir şey koymadan çok daha fazla karşılık beklemek olmaz, burada ortaya koyduğumuz desteğimizle birlikte sabrımızdır. Hiç kimsenin sabır gösteremeyip elindekileri satarak çekildiğini düşün. Gelecekte de ne olacağını bilemeyiz madem bitcoin'i daha şanslı görüyorsunuz ve waves'e şans tanımıyorsunuz o halde bitcoin'e yatırım yapman belkide senin için daha iyi olur. ETC yi takip etmiyorum, dediğim gibi sınırlı bir bakışla bakarsan zararlı çıkarsın, projeye odaklan gelişimi takip et. Bir coin için fiyatını tek başına takip etme, anlık fiyatlar yanıltıcı olur. Ben fiyata baksaydım alım yapmaz daha çok düşmesini beklerdim, projenin değerine baktığım zaman aldığım fiyatların uygun olduğunu düşünüyorum ve bundan dolayı endişe etmiyorum. 
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
July 20, 2017, 06:33:44 AM

Etc aslında uzun vadeli yatırım için güzel bir tercih. Ancak ethereum forku ile ortaya çıkan bir coin olduğundan dolayı Eth'deki hareketlerden çok fazla etkileniyor.

Özellikle son bir aydır Ethereum'da meydana gelen düşüş Etc'nin de gerilemesine sebep oldu. Sözün özü, Ethereum daha da düşer diyorsanız Etc'den de uzak durmalısınız.

Waves'e ise bir türlü ısınamadım gitti. Platform projelerinin sayıları artmaya başladı, ve aralarında gerçek sağlam olanları yavaş yavaş piyasaya çıkıyorlar. Waves'in bu yarışta diğerlerinin gerisinde kalacağını tahmin ediyorum.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
July 20, 2017, 07:38:08 AM

yatırımlarınızı kısa vadeli olarak düşünüyorsanız bahsettiğiniz iki coin pişmanlık olabilir.Ama uzun vadede bu iki coininde yatırımcılarına çok kazandıracağını düşünüyorum.Waves için 1-2 yıl içinde 100 dolara ulaşması gibi bir beklentim var ne kadar gerçekleşir bilemem.Etc için bir rakam vermek istemiyorum şu durumda
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  

Jump to: