Bitcoin Forum
May 12, 2024, 05:15:39 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: ✅✅✅ [DUY] [OYUN] ETH.TOWN: To the new heights! ✅✅✅  (Read 104 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
shewadiwadi (OP)
Full Member

Activity: 332
Merit: 108

View Profile
March 23, 2018, 12:16:22 PM

Ethereum Vatandaşı!
Etheruem tabanlı bir oyunun alpha versiyonunu çıkarmak üzereyiz.

Oyun temel olarak bir şeyler alıp satmak, kart toplamak; yatırımcıların cennetine girmek ve iyi karlar elde etmek üzerinedir.

An itibariyle tüm detaylardan bahsedemeyiz ama bize güvenin, çünkü inanılmaz bir eğlence ihtimali söz konusudur. Tüm Ethereum tabanlı oyunlardan daha fazla!

Bugün açıklayacağımız birkaç gelişme söz konusu:

1) Alpha sürümünden haberiniz olması için kayıtlar açıldı!

2) Oyuncuları Alpha sürümüne davet ediyoruz. İnternet sitesi aracılığı ile formu doldurabilirsiniz. Seçilen üyeler oyunun alpha versiyonuna erişim hakkı elde edecektir.

3) Airdrop kampanyası mevcut. Kayıt Olun!

4) Ödül programı da mevcut. Katılım oldukça kolay!

5) Facebook ve twitter ödül programı mevcut. here.

Oyun

Size kısaca blockhain dünyasındaki yılın oyunundan bahsetmek istiyoruz. Takımımız bu proje üzerine Kasım ayından beri çalışıyor. Büyük uğraşlar sonucu, artık herkese tanıtma zamanının geldiğini düşünüyoruz.
Oyunun temel mantığı sanal emlak varlıklarının alınıp satılmasıdır. Kendi kripto temelli şirketinizi açma şansına sahipsiniz. İçinizdeki Vitalik'i ortaya çıkarın! Emlak varlıklarının takası sadece bir başlangıç...

Bir şeyler toplama üzerine bir oyun mu?
1 numara olmak mı?
HODL yapmak mı?
Eğlenmek mi?

KESİNLİKLE!

Medium üzerindeki blog sayfasını daha fazla bilgi almak için okuyabilirsiniz.
https://medium.com/@ethtown/eth-town-hello-world-ab418071c185

ETH.TOWN tokenları ile ilgili ayrıntılı bilgiyi buradan alabilirsiniz.
https://medium.com/@ethtown/eth-town-investor-tokens-f294de8b6f0b

ETH.TOWN katları, kahramanları, takımı, ön satış ile ilgili bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
https://medium.com/@ethtown/eth-town-floors-heroes-team-pre-sale-c52fa5579012

ÖN SATIŞ DUYURUSU
https://medium.com/@ethtown/eth-town-presale-roadmap-team-3ee730acaf23

ÖN SATIŞ BAŞLADI

Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
shewadiwadi (OP)
Full Member

View Profile
March 23, 2018, 12:17:45 PM

Merhaba

Çok fazla çeviri yapmayı, bounty peşinde koşmayı sevmem. Fakat bu proje inanılmaz bir şekilde aklıma yattı ve Türk kullanıcılarla paylaşma ihtiyacı hissettim.

Crypto Kitties'i biliyorsunuz. Ona benzer, ethereum tabanlı bir oyun yaratmışlar. 100 ether karşılığında kat satışı yaptılar ve bitti. 9. seviye karakter satışları ve 15. seviye karakter açık artırmaları devam ediyor. Hemen katılabilirsiniz.

Geleceği olan bir proje olduğunu düşünüyorum. Önümüzdeki hafta alpha sürümü çıkıyor. Crypto Kitties ilk çıktığında piyasayı kasıp kavurmuştu. Eth.town un bunu yapmaması için bir sebep yok.
bybrq
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
March 23, 2018, 12:36:30 PM

İlk airdrop maili aldığımda gerekli incelemeleri yapıp ETH Town'u paylaştım. Ancak söylendiği gibi kullanıcı başına 1 token ödemesi yapılmadı. 1800 tıklanma %10 aksiyon olsa 180 ref yapar, ancak hala 0.

Referans programı ya çalışmıyor ya da yalan dolan, sıfır olmasının hiçbir şekilde imkanı yok..
shewadiwadi (OP)
Full Member

View Profile
March 23, 2018, 12:39:17 PM

İlk airdrop maili aldığımda gerekli incelemeleri yapıp ETH Town'u paylaştım. Ancak söylendiği gibi kullanıcı başına 1 token ödemesi yapılmadı. 1800 tıklanma %10 aksiyon olsa 180 ref yapar, ancak hala 0.

Referans programı ya çalışmıyor ya da yalan dolan, sıfır olmasının hiçbir şekilde imkanı yok..

Kendilerine sorarım. Muhtemelen sürecin sonunda tokenları göndereceklerdir.

Ben hem kat alarak hem de level 9 karakter alarak yatırım yaptım.
bybrq
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
March 23, 2018, 06:10:48 PM

Kendilerine sorarım. Muhtemelen sürecin sonunda tokenları göndereceklerdir.

Ben hem kat alarak hem de level 9 karakter alarak yatırım yaptım.

Bilgi verirseniz sevinirim. Çünkü hiçbir açıklama yok, ne gelen refleri ne de verilecek tokenları görebiliyoruz. Airdrop var deyipte böyle belirsizlikler içinde bırakılmamalı.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: