Bitcoin Forum
April 23, 2024, 06:50:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Waves Leasing Performans Arşivi  (Read 4725 times)
Lydian (OP)
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
July 22, 2017, 04:26:33 PM

ilk günkü değerlere göre pospool.io nun performansı iyi değil gibi görünüyor Neden kalmaya devam ediyorsunuz ?

Ödemeler günlük diye mi ? wavesmine.com getirisi oldukça iyi gibi görünoyor. Bi yerde yanlış mı hesap yapıyorum.

1-2 gün dursun bakalim burada... hala performans düsük olursa baska bir yere gecerim tabii...
1713855013
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713855013
Reply with quote  #2

1713855013
Report to moderator
1713855013
Hero Member
*

Ignore
1713855013
Reply with quote  #2

1713855013
Report to moderator
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713855013
Hero Member
*

Ignore
1713855013
Reply with quote  #2

1713855013
Report to moderator
1713855013
Hero Member
*

Ignore
1713855013
Reply with quote  #2

1713855013
Report to moderator
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
July 22, 2017, 04:32:37 PM

ilk günkü değerlere göre pospool.io nun performansı iyi değil gibi görünüyor Neden kalmaya devam ediyorsunuz ?

Ödemeler günlük diye mi ? wavesmine.com getirisi oldukça iyi gibi görünoyor. Bi yerde yanlış mı hesap yapıyorum.

size ne kadar geliyordu wavesmine.com 'dan? veri olarak paylaşırsanız karşılaştırma yapalım
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
July 22, 2017, 04:55:44 PM

Code:
Leasing Yeri........: https://fountainperpetua.com
Leasing Adresi......: 3PFrn8EHRhjJGEQxYwWKdJcwcsW1XFRJbmz
Leasing Miktari.....: 3403 Waves
Leasing Baslangic...: 10.07.2017
Leasing Ödeme Günü..: 17.07.2017

Leasing Performansi:

18.34 MRT
0.018 Waves
0.0007 Ripto Bux

Not: Daha önce haftalık 20-25 arası MRT geliyordu. Son 2 haftadır düşme var. Sebebini bilmiyorum. Birde ara sıra 0.5 1 arası Mercury gönderiyorlar. O haftada gelmediği için eklemedim. Haftada 2 ödeme yapıyorlar. (Çarşamba ve pazar günleri).
Sevdiğim özelliği istediğin zaman earnings bölümünden cüzdan adresini girerek ne birikmiş görebiliyorsun.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
July 22, 2017, 05:29:49 PM

Code:
Leasing Yeri........: https://fountainperpetua.com
Leasing Adresi......: 3PFrn8EHRhjJGEQxYwWKdJcwcsW1XFRJbmz
Leasing Miktari.....: 3403 Waves
Leasing Baslangic...: 10.07.2017
Leasing Ödeme Günü..: 17.07.2017

Leasing Performansi:

18.34 MRT
0.018 Waves
0.0007 Ripto Bux

Not: Daha önce haftalık 20-25 arası MRT geliyordu. Son 2 haftadır düşme var. Sebebini bilmiyorum. Birde ara sıra 0.5 1 arası Mercury gönderiyorlar. O haftada gelmediği için eklemedim. Haftada 2 ödeme yapıyorlar. (Çarşamba ve pazar günleri).
Sevdiğim özelliği istediğin zaman earnings bölümünden cüzdan adresini girerek ne birikmiş görebiliyorsun.

MRT miktarındaki azalış bulunan blok sayısı ile ilgili herhalde, ama emin değilim. bu arda earnings bölümünden kontrol edilebiliyor olması güzel bir özellik olmuş. daha şeffaf bir uygulama oluyor böylece. waves türkiye tarafından yayınlanan bir konuda bazı firmalar yer alıyor. oraları da incelemek isteyen arkadaşlar için link ekliyorum.
http://wavesturkiye.com/2017/05/waveslerimizi-lite-client-uzerinden-kiraya-vermek/

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
July 22, 2017, 06:43:45 PM

Riske girmemek adına Wavesleri üçe bölerek kiraladım; wavesgo, pospool ve wavesnode şeklinde.

ne riski kiralama yapınca cüzdandan gitmiyor ki waves lar. İstediğin zaman hatta kiraladığın yer batsa bile geri cekebiliyorsun.

O anlamda riski kastetmedim, leasinge bağlı kar'ın azalması ile oluşacak riskten bahsettim. Birinin fazla vermesi, diğerinin az vermesi gibi.
afacan
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
July 22, 2017, 08:34:13 PM

Merhaba arkadaşlar belkide çok saçma bir soru soruyorum ama https://prnt.sc/fz0a4a  bu resimdeki gibi bana gelen şeyler görülüyor ama bunları almak nasıl oluyor clientteki waves yerinde değişiklik olmadı diğer gelen şeyleri nasıl alacağım wavesgo ya kiraladım ama waves vermiyormu bu
(1 ay önce waves alıp kiraya vermiştim şimdi bakayım dedim o yüzden konu hakkında bilgim yok kusura bakmayın)
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
July 22, 2017, 08:41:20 PM

Merhaba arkadaşlar belkide çok saçma bir soru soruyorum ama https://prnt.sc/fz0a4a  bu resimdeki gibi bana gelen şeyler görülüyor ama bunları almak nasıl oluyor clientteki waves yerinde değişiklik olmadı diğer gelen şeyleri nasıl alacağım wavesgo ya kiraladım ama waves vermiyormu bu
(1 ay önce waves alıp kiraya vermiştim şimdi bakayım dedim o yüzden konu hakkında bilgim yok kusura bakmayın)
Onlar zaten sana ait artık.Ek bir iş yapmana gerek yok.WavesGo ve Miners Reward zaten WavesGonun sana verdiği leasing gelirleri.Bu arada kaç adet wavesiniz var merak ettim Cheesy Leasing ten iyi para kazanmışsınız.Keşke bende de olsa  Grin Grin
afacan
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
July 22, 2017, 09:25:15 PM

Merhaba arkadaşlar belkide çok saçma bir soru soruyorum ama https://prnt.sc/fz0a4a  bu resimdeki gibi bana gelen şeyler görülüyor ama bunları almak nasıl oluyor clientteki waves yerinde değişiklik olmadı diğer gelen şeyleri nasıl alacağım wavesgo ya kiraladım ama waves vermiyormu bu
Onlar zaten sana ait artık.Ek bir iş yapmana gerek yok.WavesGo ve Miners Reward zaten WavesGonun sana verdiği leasing gelirleri.Bu arada kaç adet wavesiniz var merak ettim Cheesy Leasing ten iyi para kazanmışsınız.Keşke bende de olsa  Grin Grin

Benim olmasına benimde kullanamıyorumki Smiley) yani ben bu kazanclarımı alamıyorum transfer ediyorum bir yere gittikleri yoktu. Ben aslında kafamda şu vardı bana waves verecek sanıyordum,  galiba   Waves Community, Miner Reward , WavesGo bunları veriyor bana.
 2250 waves kiraya verdim
CoinCini
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

View Profile
July 22, 2017, 09:43:36 PM

bu leasing'in güvenirliği hakkında bilgisi olan var mı? şu anda wavesgodayım ödemeler sağlam bunun kazancıyla wavesgo arasında bir fark var mı?
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
July 23, 2017, 06:17:07 AM

Benim olmasına benimde kullanamıyorumki Smiley) yani ben bu kazanclarımı alamıyorum transfer ediyorum bir yere gittikleri yoktu. Ben aslında kafamda şu vardı bana waves verecek sanıyordum,  galiba   Waves Community, Miner Reward , WavesGo bunları veriyor bana.
 2250 waves kiraya verdim
Özel mesaj attım oradan daha detaylı yardımcı olabilirim sana.  Smiley
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
July 23, 2017, 07:33:22 AM

Günlük ödeme yapan pool olduğunu bilmiyordum. Öğrendiğim iyi oldu. Herhangi bir kesinti yapıyor mu bu pool acaba? Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
July 23, 2017, 10:56:53 AM

Günlük ödeme yapan pool olduğunu bilmiyordum. Öğrendiğim iyi oldu. Herhangi bir kesinti yapıyor mu bu pool acaba? Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
Ne kesintisi yapacak zaten kazandığınız miktar transaction ücretinden az. Yazık adamlara ne diye uğraşıyorlar anlamadım. Sizde istediğiniz kadar node değiştirin alacağınız pay hiçbirinde waves go dan yüksek olmayacak çünkü en fazla block onlar tarafından çözülüyor. + waves go token
Tek bir şey var ki o da bazı blocklarda yüklü miktarda waves bulunuyor o da tamamen şans Smiley
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
July 23, 2017, 11:57:01 AM

https://www.wavesfullnode.com/
ben de burada tutuyorum wavesleri, haftalık gönderim yapıyorlar. hemen hemen ilk mesajdakine benzer gelen oranlar.
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
July 23, 2017, 12:03:12 PM

Ne kesintisi yapacak zaten kazandığınız miktar transaction ücretinden az. Yazık adamlara ne diye uğraşıyorlar anlamadım. Sizde istediğiniz kadar node değiştirin alacağınız pay hiçbirinde waves go dan yüksek olmayacak çünkü en fazla block onlar tarafından çözülüyor. + waves go token
Tek bir şey var ki o da bazı blocklarda yüklü miktarda waves bulunuyor o da tamamen şans Smiley
Ama wavesgo mrtlerin sadece yüzde 50 sini dağıtıyor bunu atlamamak lazım.
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
July 23, 2017, 12:50:29 PM

aslında leasing hiç bir getirisi yok mrt ümid ediliyor yada wavesgo dan ama onlarda bi cacık olmuk gibi duruyor.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
July 24, 2017, 05:15:44 AM

Leasing getirisi gelecekte olabilir ancak. Geçmişde de Dash' a "masternodeler kazandırmıyor ya" diyorduk, fiyat 180 dolar olunca herkes çıldırmaya başladı. Aynı şey waves' de de gerçekleştiği vakit güzel getirisi olur ama biz o getiri için o tokenleri tutar mıyız cüzdanda onu kestiremedim işte.
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
July 24, 2017, 08:18:52 AM

Leasing getirisi gelecekte olabilir ancak. Geçmişde de Dash' a "masternodeler kazandırmıyor ya" diyorduk, fiyat 180 dolar olunca herkes çıldırmaya başladı. Aynı şey waves' de de gerçekleştiği vakit güzel getirisi olur ama biz o getiri için o tokenleri tutar mıyız cüzdanda onu kestiremedim işte.
leasing işi çok sıkıntılı gibi fee artsa platformu kullanan sayısı azalır, fiyat artsa yine aynı durum. ekib bu konuda ne yapacak çok merak ediyorum. dash'in işi basitti fiyat arttı pos geliri arttı ama bu bir exchange platformu. fiyat artar fee aynı kalırsa dolaylı olarak yine fee artmış olacak. işlem hacmide artsa kurtaracak gibi durmuyor.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 24, 2017, 08:27:47 AM

leasing işi çok sıkıntılı gibi fee artsa platformu kullanan sayısı azalır, fiyat artsa yine aynı durum. ekib bu konuda ne yapacak çok merak ediyorum. dash'in işi basitti fiyat arttı pos geliri arttı ama bu bir exchange platformu. fiyat artar fee aynı kalırsa dolaylı olarak yine fee artmış olacak. işlem hacmide artsa kurtaracak gibi durmuyor.
leasingin kazandırmasının tek yolu kullanıcı sayısının artması, fiyat artınca, fee nin düşürülmesi gerekir, yoksa kullanıcı sayısı azalır.tabiri caizse leasing fiyattan çok sürümden kazandırır
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
July 24, 2017, 08:32:52 PM

Ben 2-3 ay oldu wavesgodayım ama mrt hiç gelmedi şimdiye kadar acaba neden gelmiyor? bilgisi olan var mı

Krosscoin, MobileGo, CoExistCoin, Ethereum | ETH |, WavesGo. MGO | MobileGo, Ripto Bux. GLIPP   bana gelenler bunlar
Uhde
Full Member

Activity: 616
Merit: 124

View Profile
July 24, 2017, 08:36:26 PM

Ben 2-3 ay oldu wavesgodayım ama mrt hiç gelmedi şimdiye kadar acaba neden gelmiyor? bilgisi olan var mı
Leasing onaylanmamış olabilirmi bir şekilde? Wavesgo geldi mi hiç?
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: