Bitcoin Forum
June 24, 2024, 09:38:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: 250 bin lira ile yatırım yapmayı planlıyorum.  (Read 10698 times)
khaynustroya (OP)
Newbie
*

Activity: 46
Merit: 0

View Profile
August 06, 2017, 09:09:39 PM

Merhaba arkadaşlar,

Kafanızda bir fikir oluşması için ara ara yaptığım işlemlerle ilgili post gireceğim Bu gün itibarı ile wawes'den 6 k$ + daha yazdım. Şu anda tekrar tüm yatırımı btc'ye çevirdim. Bu gün tekrar düşüşe geçmesi ile bütün odağımı stratis'e kaydırdım. Kafamdaki sınırın altına inerse tüm yatırımı o tarafa çekeceğim, incelemek üzere önerilere açığım. Ayrıca her yaptığım alım satım işlemi sonrası kazancın ufak bir kısmını icolara ayıracağım. O parayı hiç kazanmamış farz ederek. İcolar ile ilgili tüm önerilerinize yine incelemek üzere açığım. Herkese iyi geceler, bol kazançlar.
JoseSan
Member
**

Activity: 117
Merit: 10

View Profile
August 11, 2017, 10:33:26 AM

Bu piyasaya o rakamla yatırım yapılacaksa mutlaka sağlam kağıtlara oynanmalı btc,waves,eth vb
Werner
Member
**

Activity: 107

View Profile
August 11, 2017, 10:59:44 AM

Rakam büyüdükçe mutlaka fiziksel wallet ve fiziksel walletteki altcoinler elde tutulmalı. Bu piyasaya güven falan olmaz, bir günde tüm yatırımınız kaybolabilir.
khaynustroya (OP)
Newbie
*

View Profile
August 11, 2017, 06:37:24 PM

Son mesajı attığımdan beri btc'deki güzel yükseliş sebebi ile her hangi bir harekette bulunmadım. Şu an stratis düşüşte 7 dolar seviyelerinden giriş yapmayı planlıyorum.
baldur odinson
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 251

View Profile
August 12, 2017, 01:57:21 AM

Eğer yatırım yapılacaksa ne olursa olsun ethereum, waves, bitcoin ve stratis gibi bilindik, başarılı altcoinlere yatırım yapılmalı diye düşünüyorum ayrıca bu coinlerin Ledger wallet tarafından desteklenmesi seni uzun vade de tokenlerinin çalınması riskinden korur.
khaynustroya (OP)
Newbie
*

View Profile
August 12, 2017, 02:32:04 PM

Son on gündür btc artışından dolayı trade yapamıyorum, evet hala daha para kazanıyorum ama şaşkına dönmüş durumdayım. Segwit tamamlanana kadar sanırım bu şekilde ilerleyecek, yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ledger wallet içerisinde tutuyorum halihazırda.

Çatallanma, 2 trade ve son yükselişlerden sonra yüzde 70 kar durumuna ulaştım. Bunu açıklamam yanlış anlaşılmasın arkadaşlar, sadece tecrübe ettiğim sürece dair bilgilendirme yapmak niyetindeyim.
khaynustroya (OP)
Newbie
*

View Profile
August 12, 2017, 05:04:39 PM

An itibariyle tüm yatırımı stratis'e çevirdim. 18 k civarı stratis aldım. 0.50 dolarlık artışa fitim.
iktisatci
Member
**

Activity: 112

View Profile
August 12, 2017, 05:11:21 PM

An itibariyle tüm yatırımı stratis'e çevirdim. 18 k civarı stratis aldım. 0.50 dolarlık artışa fitim.

en çabuk toparlanan platformlardan biri, bende dibi görmesinden sonra tüm btc lerimi stratise gemiş durumdayım , sonuna kadar devam be...

in cryptography we trust
khaynustroya (OP)
Newbie
*

View Profile
August 12, 2017, 05:15:01 PM

en çabuk toparlanan platformlardan biri, bende dibi görmesinden sonra tüm btc lerimi stratise gemiş durumdayım , sonuna kadar devam be...

stratis, wawes, ltc, etc   Cool
iktisatci
Member
**

View Profile
August 12, 2017, 05:17:04 PM

stratis, wawes, ltc, etc   Cool

hocam inanın wavesi sembolik olarak aldım 1 adet Smiley Strat az önce 173 ten döndü, bu gece uykusuz geçeçek anlaşıldı

in cryptography we trust
khaynustroya (OP)
Newbie
*

View Profile
August 12, 2017, 05:22:48 PM

Bende şuan tamamını strata çevirdim. Wawes derken tercih edilebilir coinlerden birisi benim için.
iktisatci
Member
**

View Profile
August 12, 2017, 05:27:53 PM

evet şuan poloda 180000 seviyelerinde ve yükseliyor, Haydi Allah utandırmasın , temmuz ayında böyle baskılı bir günde %47 yülseldiğine şahidim.

in cryptography we trust
khaynustroya (OP)
Newbie
*

View Profile
August 12, 2017, 05:38:13 PM

Duruma göre 1 $'lık artışa kadar takip edeceğim, lakin 0,5 $ lık artış benim için yeterli kafi. Dediğin gibi umarım utandırmaz.
Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
August 12, 2017, 06:10:12 PM

Duruma göre 1 $'lık artışa kadar takip edeceğim, lakin 0,5 $ lık artış benim için yeterli kafi. Dediğin gibi umarım utandırmaz.

Hangi cüzdan yada borsada tutuyorsunuz ?

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

khaynustroya (OP)
Newbie
*

View Profile
August 12, 2017, 06:31:48 PM

Hangi cüzdan yada borsada tutuyorsunuz ?

Borsa Bittrex ve polo olmak üzere ikiye ayırdım. Cüzdan ledger h. wallet.
Laplacee
Newbie
*

Activity: 16

View Profile
August 18, 2017, 07:17:18 AM

Son mesajı attığımdan beri btc'deki güzel yükseliş sebebi ile her hangi bir harekette bulunmadım. Şu an stratis düşüşte 7 dolar seviyelerinden giriş yapmayı planlıyorum.

Arada bakıyordum konuya takip etmek bile kafamda bişeyler oturmasına yardımcı olmuştu, şimdi son durumlar nedir merak ettim. Smiley
khaynustroya (OP)
Newbie
*

View Profile
August 18, 2017, 04:57:33 PM

Arada bakıyordum konuya takip etmek bile kafamda bişeyler oturmasına yardımcı olmuştu, şimdi son durumlar nedir merak ettim. Smiley

Son durumlar iyi. Smiley

7.30 seviyelerinde Stratis'ten çıktım. Daha sonra 41 dolar seviyesinde Neo'ya giriş yaptım. 50 dolardan seviyesinde çıkış yapmayı düşündüm, daha sonra biraz daha bekleme kararı aldım, 47 doları alt sınır olarak belirlemiştim buraları görünce tamamını sattım. Şu an bütün yatırımım btc'de. Bir haftadır da faizde bekletiyorum. Yurt dışına çıktığım için ilgilenemeyecektim zaten.

25 btc ile başladım ve şu anda 40 küsür btc'ye sahibim. Henüz 1 ay olmadı.
salihsyygt
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
August 18, 2017, 05:19:16 PM

Stratis'e şuan yatırım yapılır mı? Uzun vadede (1.5 - 2.5 yıl) değeri sizce ne olur? Bildiğim kadarı ile toplam 98 milyon tane strat var ve mining yapılamıyor. Değer artışı neye göre oluyor. Vadettikleri şeyler nelerdir? Yatırım yapanlar buralara bir şeyler yazabilirler diye umuyorum, o kadar yatırım yaptınız vardır herhalde bir bildiğiniz Smiley
khaynustroya (OP)
Newbie
*

View Profile
August 18, 2017, 05:27:24 PM

Stratis'e şuan yatırım yapılır mı? Uzun vadede (1.5 - 2.5 yıl) değeri sizce ne olur? Bildiğim kadarı ile toplam 98 milyon tane strat var ve mining yapılamıyor. Değer artışı neye göre oluyor. Vadettikleri şeyler nelerdir? Yatırım yapanlar buralara bir şeyler yazabilirler diye umuyorum, o kadar yatırım yaptınız vardır herhalde bir bildiğiniz Smiley

Daha önceki postlarda yatırım ile alakalı nasıl yaptığıma dair yazılar mevcut. Uzun süreli araştırma yapmıyorum bende açıkçası. İhtiyacım olduğunu da düşünmüyorum. Tavan fiyatından aşağıda olan, yeniden yükselişe geçmiş altcoinleri yakalamaya çalışarak al-sat yapıyorum. Tek istisnam bu güne kadar neo oldu. Şükür ki o da kazandırdı. Fakat bu hafta içindeki dengesizliğine şahit olduktan sonra böyle bir işlem bir daha yapmam sanırım. Benim kazancımda asıl etken yüksek bütçeli yatırım yapmış olmam. Başka da bir olayı yok.
iktisatci
Member
**

View Profile
August 18, 2017, 05:36:08 PM

Hocam ya şimdi al yada hiç alma başka bişey al. Fiyat sıkıştı kaldı. Böyle olduğunda genelde zıplar. Ha uzun vade diyorsan eğer tabiiki al, ben genelde ufak ufak düştükçe toplarım, electrum cüzdanıma çekerim.

in cryptography we trust
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: