Bitcoin Forum
July 04, 2024, 08:56:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: [BOUNTY] RESMI BRICKBLOCK BOUNTY KAMPANYASI  (Read 2492 times)
Heacygg
Member
**

Activity: 94
Merit: 10

View Profile
July 24, 2017, 10:18:23 PM

Do you have an English version of Bountry campaign?  Smiley

BattleTitans.io  ▼  Mobile PvP Arena of the Future  ▼  BattleTitans.io
The Most Promising ICO in October [JOIN NOW!]

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▼  [FB]  ▬▬▬  [TW]  ▬▬▬  [TG]  ▬▬▬  [YU]  ▼ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
July 25, 2017, 07:01:19 AM

Bir ico düzenlenecekse öncelikli olarak yapılması gereken, bounty kampanyalarının takibinin yapılacağı web servisini oluşturmak. Bancor gibi, Blocklancer gibi. Bounty ico' nun omurgasıdır. Böyle "twit at, sonucu yapıştır" gibi saçmalıklarla kampanya düzenlerseniz, 200 bin dolar yatırım alır aşağı oturursunuz.
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
July 25, 2017, 10:56:39 AM

Bir ico düzenlenecekse öncelikli olarak yapılması gereken, bounty kampanyalarının takibinin yapılacağı web servisini oluşturmak. Bancor gibi, Blocklancer gibi. Bounty ico' nun omurgasıdır. Böyle "twit at, sonucu yapıştır" gibi saçmalıklarla kampanya düzenlerseniz, 200 bin dolar yatırım alır aşağı oturursunuz.

Tamamen katılıyorum.
Kripto paralar, bilgisayar yazılımlarının en üst düzeyde kullanıldığı yerler olmalı. En hızlı siteler, en güvenilir ağlar vs vs.
Ama bakıyoruz ico esnasında hacklenmeler oluyor.
Ya da böyle "reklam veriyoruz ama, sizin paylaşımlarınızı digital ortamda olarak izleyemiyoruz, eski usul bize yazın, biz tek tek sayar sizin hesabınızı oluştururuz" diyorlar.
emin_brickblock
Full Member

Activity: 130
Merit: 100

🔵 Brickblock.io - Future of Stock Trading

View Profile
July 25, 2017, 02:35:19 PM

Do you have an English version of Bountry campaign?  Smiley

Hello,

Yes, you can find the campaign announcement in English under the following link.

emin_brickblock
Full Member

View Profile
July 25, 2017, 04:15:41 PM

Tamamen katılıyorum.
Kripto paralar, bilgisayar yazılımlarının en üst düzeyde kullanıldığı yerler olmalı. En hızlı siteler, en güvenilir ağlar vs vs.
Ama bakıyoruz ico esnasında hacklenmeler oluyor.
Ya da böyle "reklam veriyoruz ama, sizin paylaşımlarınızı digital ortamda olarak izleyemiyoruz, eski usul bize yazın, biz tek tek sayar sizin hesabınızı oluştururuz" diyorlar.

Merhabalar,

Brickblock teknolojilerini en guncel yazilimlari kullanarak gelistirmektedir. Kullandigimiz teknolojileri ve guvenlik ile ilgili onlemleri aciklamalariyla birlikte websitemizde bulabilirsiniz.

Bounty kampanyasinda gonderilen tweet'lerin toplu sekilde baslik altinda toplanmasi bize daha kolay bir genel goruntu saglamaktadir. Bunun disinda, baslik altinda tweet'lerin listelenmesinin kazanilabilecek oduller ile karsilastirildiginda cokta buyuk bir kulfet olmadigi gorulecektir. 

Fakat, goruslerinizi ilerki calismalarimiz icin kesinlikle gozonunde bulunduracagiz.

Tesekkurler.

aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 25, 2017, 04:48:56 PM

Bu adamlar cinli galiba degilmi arkadaslar,hazirda buna benzer platformlar yokmu acaba.Guzel reklamlarini goruyorum yatirim yapasim var ama cok bounty dagitiyor diye endiseliyim
gogo1903
Full Member

Activity: 210

View Profile
July 25, 2017, 05:01:34 PM

imza kampanyasinda member il full arasinda daglar kadar fark var. orantisiz yapmislar bence. ayrica olumsuz birsey yazmamak sarti da kotu sonucta varsa elestiri yapilmasi lazim. bu elestiriler ile ancak proje daha iyi yerlere getirilebilir varsa olumsuzluklari, eksikleri. bounty kampanyalarinin bende cok iyi yonetildigini dusunmuyorum. ilgisiz ve profesyonel olmayan yaklasimlar cok fazla bu gunlerde. bazi projeler gibi daha profesyonel sekilde yurutulurse proje insanlara daha iyi yansitilir.

emin_brickblock
Full Member

View Profile
July 25, 2017, 06:31:03 PM

Bu adamlar cinli galiba degilmi arkadaslar,hazirda buna benzer platformlar yokmu acaba.Guzel reklamlarini goruyorum yatirim yapasim var ama cok bounty dagitiyor diye endiseliyim

Merhaba,

Daha onceden belirttigim gibi cokuluslu bir takimiz.

Whitepaper'imizda piyasada bizimkine benzer bulunan projelerden ve Brickblock'un neden bunlardan farkli oldugundan bahsettik. Bu kismi whitepaper'da ''2.3. MARKET REVIEW'' kisminda bulabilirsiniz. Whitepaper linki icin; 

Bunun disinda, bounty odullerimizin cok oldugunun farkindayiz. Bununla beraber projemizi bizim gibi bu konuya merakli ve bu piyasada gelecek goren insanlarla paylasmak, projenin daha fazla duyulmasini saglamak istiyoruz.

Son olarak, herhangi bir sorunuz olursa resmi telegram grubumuzda sorularinizi daha hizli yanitlayabiliriz.

emin_brickblock
Full Member

View Profile
July 26, 2017, 10:14:30 AM

Websitemiz Turkce olarak yayinina baslamistir.

emin_brickblock
Full Member

View Profile
July 26, 2017, 05:49:52 PM

Projemiz ve platformumuzun islevleri hakkinda daha fazla bilgi edinebilmek icin hakkimizda cikan haberleri asagidaki linklerden okuyabilirsiniz.

Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
July 26, 2017, 09:37:31 PM

Türkçeleştirmeniz güzel olmuş. Şimdi bu proje sayesinde ben apple , microsoft un veya whatsup ın hisselerini satın alabilecekmiyim.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
July 26, 2017, 09:51:34 PM

Sizin Emin Gün Sirer olma ihtimaliniz varmi hocam.

emin_brickblock
Full Member

View Profile
July 27, 2017, 04:13:35 PM

Türkçeleştirmeniz güzel olmuş. Şimdi bu proje sayesinde ben apple , microsoft un veya whatsup ın hisselerini satın alabilecekmiyim.

Evet, sizinde bahsettiginiz hisse senetleri dahil diger tum blue chip hisselerinin oldugu borsa yatirim fonlarini platformumuz uzerinden satin alabileceksiniz.

hchc
Hero Member

Activity: 504
Merit: 500

View Profile
July 27, 2017, 06:10:30 PM

güzel projeye benziyor detaylı inceleme fırsatım olmadı inceleyip karar vereceğim yatırım yapıp yapmayacağıma. bountysine katılabilirim belki  Smiley

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
emin_brickblock
Full Member

View Profile
July 28, 2017, 12:59:16 PM

güzel projeye benziyor detaylı inceleme fırsatım olmadı inceleyip karar vereceğim yatırım yapıp yapmayacağıma. bountysine katılabilirim belki  Smiley

Tesekkurler.

Hakkimizda daha fayla bilgi edinmek isterseniz websitemizden whitepaper`imiza ulasabilirsiniz.

dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
July 28, 2017, 01:15:13 PM

ben twitter paylaşımlarını ypaıyorum kampanya sonunda mı paylaşmam gerekiyor tam anlamadım boşa uğraşmayayım ...
emin_brickblock
Full Member

View Profile
July 28, 2017, 03:57:55 PM

ben twitter paylaşımlarını ypaıyorum kampanya sonunda mı paylaşmam gerekiyor tam anlamadım boşa uğraşmayayım ...

Merhaba,

Kazit formunu doldurarak kampanyaya kayit olduktan sonra her hafta aktivitelerinizi asagidaki basligin altinda pazlasabilirsiniz. 

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2013175.msg20337373#msg20337373

BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
July 28, 2017, 04:07:09 PM

Haftalık stake mi alıyoruz, ben durumumu nereden takip edeceğim?

emin_brickblock
Full Member

View Profile
July 30, 2017, 12:54:59 PM

Henuz Kriptoparasi ve cuzdani olmayan fakat Brickblock token onsatisina takilmak isteyen kullanicilar icin hazirladigimiz yazimizi assagidaki linkten okuyabilirsiniz.

Sirasiyla nasil dijital cuzdan alinir, nasil bitcoin alinir, Brickblock token onsatisina nasil katilinir acikladik.

Onsatislar 2 Agustos'ta basliyor!

https://blog.brickblock.io/how-to-participate-in-the-token-sale-via-bitcoin-exchange-cubits-2e82173f8d67

aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 30, 2017, 12:58:23 PM

Bu kadar cok iconun arasinda kaybolup gitmezsiniz umarim.Projeniz guzel bir cesit fon basarilar dilerim
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: