Bitcoin Forum
May 05, 2024, 04:29:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [YARDIM] Cex io Onaylı Kredi Kartına Para Çekme-ödeme yapılmıyor yardım lütfen..  (Read 2842 times)
digitulip (OP)
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
June 12, 2017, 08:35:31 PM

selam arkadaşlar,
öncelikle konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya açtım. gerekiyorsa moderatör arkadaş değiştirebilir.
ben cex io şirketinden kredi kartı ile değişik dönemlerde BTC aldım, ayrıca buraya BTC gönderip $ a çevirdim. 1 haziran tarihinde hesabımdaki $ USD miktarı çekmek için onaylı kredi kartıma çek opsiyonunu kullandım. ancak bugüne kadar, 12 haziran, banka kartıma gelen herhangi bir ödeme olmadı. Bankama sorduğumda (garanti), bu güne kadar herhangi bir işlem olmadığını belirttiler. Bankada USD hesabım da bulunmakta. Bu güne kadar 3-4 kere cex io üzerinden ticket oluşturdum. bu ticketlar hala açık durumda ve hiçbirine cevap vermediler. Telefonlarını aradım ama direk mesaja düşüyor, mesaj bıraktım ama dönen olmadı. Şimdi sorularım şunlar;
--ne yapmalıyım?
--bakiyeyi nasıl alabilirim?
--bu cex io yu nereye şikayet edebilirim?
--kredi kartı harcamalarına itiraz etsem sonuç nasıl olur?
-- lütfen konu hakkında yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa çok sevinirim.
saygı ve sevgilerimle
1714883349
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714883349
Reply with quote  #2

1714883349
Report to moderator
1714883349
Hero Member
*

Ignore
1714883349
Reply with quote  #2

1714883349
Report to moderator
1714883349
Hero Member
*

Ignore
1714883349
Reply with quote  #2

1714883349
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
June 12, 2017, 08:59:02 PM

selam arkadaşlar,
öncelikle konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya açtım. gerekiyorsa moderatör arkadaş değiştirebilir.
ben cex io şirketinden kredi kartı ile değişik dönemlerde BTC aldım, ayrıca buraya BTC gönderip $ a çevirdim. 1 haziran tarihinde hesabımdaki $ USD miktarı çekmek için onaylı kredi kartıma çek opsiyonunu kullandım. ancak bugüne kadar, 12 haziran, banka kartıma gelen herhangi bir ödeme olmadı. Bankama sorduğumda (garanti), bu güne kadar herhangi bir işlem olmadığını belirttiler. Bankada USD hesabım da bulunmakta. Bu güne kadar 3-4 kere cex io üzerinden ticket oluşturdum. bu ticketlar hala açık durumda ve hiçbirine cevap vermediler. Telefonlarını aradım ama direk mesaja düşüyor, mesaj bıraktım ama dönen olmadı. Şimdi sorularım şunlar;
--ne yapmalıyım?
saygı ve sevgilerimle

Bitcoinlerinizi bozdurma, para yatırma çekme işlemlerinizi TR'deki borsalar aracılığı ile çok kolay rahat yapabilirsiniz. Hem muhatap bulmanız zor olmaz. Keşke oradan dolar çekmek yerine BTC'yi paribu'ya aktarıp bozdursaydınız. Paribuda yatırma çekme işlemleri yalnızca 1 dakika sürer.

Bu konuda herhangi bir fikrim yok. Ticket falan açıp bekleyin. Umarım geri dönüş sağlanır.
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
June 12, 2017, 09:32:13 PM

selam arkadaşlar,
--ne yapmalıyım?
saygı ve sevgilerimle

Hemen telaş yapma derim bak burda nediyor;

Withdrawal payment processing timeline: up to 20 Banking Days.

İşlemlerin de bir terslik yoksa  20 iş günün den sonra canını sıkmaya başlaman gerekir.Senin daha 9 iş günü olmuş. Türkiye deki borsalar dururken  başka yerle uğraşma bence de.

kaynak: https://cex.io/limits-commissions#/direction/withdrawal/currency/USD

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
maximan2008
Sr. Member

Activity: 300
Merit: 250

View Profile
June 12, 2017, 10:18:04 PM

genel bir bilgilendirme: cex.iodan gelen transferleri bildiğim kadarıyla Türkiye'de kabul eden herhangi bir banka yok. yasaklı olarak imgelendiği için birçok banka bu siteden gelen ödemeleri kabul etmiyor.
cex.io'nun bu noktada yapabileceği birşey yok. büyük olasılıkla para hesabınıza geri gelecektir ancak zamanını Allah bilir. sürekli iletişime geçmeye çalışın site ile.
bir not daha, cex.io nun fiyatlarının yüksekliğine aldanıp orada satış yapmayın. fiyatlarının global ile bu kadar fazla farklılık olması şüphe duyulması gereken bir durumdur. kolay gelsin...
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
June 16, 2017, 03:55:05 PM

Eğer TR'deki borsalardan satış yapmayı düşünmüyorsanız plastik kart sağlayıcılarını düşünebilirsiniz. Ben Wirex kullandım ve limitler dahilindeki işlemlerimde küçük gecikmeler dışında sorun yaşamadım.
lcnmrt
Full Member

Activity: 134
Merit: 100

View Profile
June 27, 2017, 09:39:25 PM

selam arkadaşlar,
--ne yapmalıyım?
saygı ve sevgilerimle

Merhaba sonuç hakkında bilgilendirme yapmamışsın merak ettim benimde kayıp 242 dolarım var malesef çözüme ulaşabildinmi ?
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
June 27, 2017, 09:45:05 PM

CEX.IO dan btc usd dönüşümü yapıyorum, enpara kartım tanımlı, işlem yaptığımda "anında" hesabıma geçmiş oluyor.
lcnmrt
Full Member

View Profile
June 27, 2017, 10:23:56 PM

CEX.IO dan btc usd dönüşümü yapıyorum, enpara kartım tanımlı, işlem yaptığımda "anında" hesabıma geçmiş oluyor.

Ayın 17'sinde çekme işlemi yaptım halen yok garanti bankası konuyla ilgili ancak referans numarası olmadan yardımcı olamayacaklarını söylüyorlar. Cex'e 4 kere mesaj attım hiçbirisine dönüş olmadı. Nasıl çözülecek bilmiyorum ben gitti gözüyle bakıyorum artık  Sad
mylife
Member
**

Activity: 102
Merit: 10

View Profile
July 01, 2017, 05:33:46 PM

Bende enparayı kullanıyorum 1 kez cektim para geldi ama dün tekrar btc bozdurup en kartıma cekmek istediğimde işlem reddedildi defalarca denedim ama olmadı bende en sonunda btcturk'e attım btc yi orada bozdum sende böyle sorunlar yaşıyor musun acaba?

MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
July 25, 2017, 10:43:44 PM

An itibariyle enpara gelen ödemeyi reject etti. Öncekilere göre daha yüksek bir tutardı. Bankaya sorduğumda PayPal falan dedi. Siz biraz çalışın bu konuya sonra geri dönün dedim. Kaydımı aldı. Bakalım ne diyecekler...
lcnmrt
Full Member

View Profile
July 25, 2017, 10:51:55 PM

An itibariyle enpara gelen ödemeyi reject etti. Öncekilere göre daha yüksek bir tutardı. Bankaya sorduğumda PayPal falan dedi. Siz biraz çalışın bu konuya sonra geri dönün dedim. Kaydımı aldı. Bakalım ne diyecekler...

Artık banktransfer kullanılabiliyor cex te kartla uğraşmayın hiç
maximan2008
Sr. Member

Activity: 300

View Profile
July 26, 2017, 09:56:59 AM

cex.io henuz trden alım yapmıyor. bana gelen cevap şöyle

Thank you for the request.

Unfortunately, the implementation of Bank Transfer feature for your region requires more time than we expected. Please, accept our apologise for possible inconveniences it caused. The concerned department is working on resolving this issue for the sake all our users in Turkey.

Thank you for understanding.

Best Regards
Blair C
Support Team
Pages: [1]
  Print  

Jump to: